Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Emilcia bój sié Boga, żeby maluszkowi zagęszczać.. skąd takie pomysły ? skoro mleko ci się skończyło, to po prostu dawaj modyfikowane w ilościach podanych na opakowaniu, bądz, tyle ile zobaczysz, że ci zjada. Myśle, że 120 ml to była by dobra dawka w tym wieku, ale nie dosypuj do tego niczego ok ? I kleik ryżowy podaj dopiero jak dziecko skończy 4 miesiące Jak będzie głodne dawaj mu nieco więcej mleka co 2-3 godziny najlepiej. Ja jestem z mamcią i dzieckiem, które straaasznie chce się ruszać we wszytskie strony więc jutro może napisze wiecej Mamo Eli współczuje przygody Ale czas leczy wszystkie rany więc zapomnisz trochę za parę dni i będzie si... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mamo Eli wspołczuję przygody..praca z ludzmi bywa cięzka..jak pracowalam w galerii w pL to się nieraz tyle nasluchalam, ze oj.. niulek- tommy t. i boots slim(podrobki tych 1.) :-P anecia- jestem, jestem.. ja tez się ciesze z lc i tlko czekam na nia bo akurat mam@.. Twoje chlopaki byly wczoraj ze szkołą w laxton hall? My bylismy, nawet miło bylo:) A jak Amelka? My musimy Hanutkę zważyć i zmierzyc, ale myslę, ze 6,5 a ubranka na 68 powoli robią sie krótkie.. i niestety ciagle zwraca, a w dodatku zęby idą.. A Amelka tez chce siedziec? Bo Hanusia to z podparciem, a sama tez chce, ale za mala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black o tych kleikach marudzila mi ssiadka, ze czego toona nie dawala swoim.... ale ja jestem ostrozna i nawet glupi zobaczy ze na opakowaniu pisze po 4 m-cuwiec tylko tak si glupio spytalam.... moj maly powoli zaczyna odstawiac cherbatki i nie pije ich juz w takich ilosciach jak jakies 2-3 tyg temu jak bylo cieplo i duszno to wypijak z 200 ml na dobe( koperku, rumianku, plantexu,glukozy) tak na zmiane .... teraz juz tylko jakies 50 ml czasami 100ml na dobe a pozatym dzis byl bardzo dlugi dzien .... bo pogryzlam sie z tesciową....jak ja kapalam malego to ta pootwierala okna i drzwi i jak ona stwierdzila \"wietrzyla mieszkanie\" to wydarlam sie na nią ze niech sobie mózg przewietrzy ....wrrrrr ale mnie zjerzyła !!!!!! to pozamykala wszystko trzasnela drzwiami zamykajac sie u siebie w pokoju i tak siedzi obrazona na caly swiat. dobrze ze 4 sierpnia jade do polski na 3 miesiace.... odpoczne od niej troche i jej glupich tekstow \"nie rob tak, ja bym zrobil o tak\" itp... dobrze ze moj M nie ma takiego charakterku lece sie gibnac na kanape przed tv moze tam odraguje swoj nerw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- piszecie tu o Lady Comp- ze niby takie skuteczne i wogole ale ja sie zastanawiam- ja zaciazylam w 5 dc- jeszcze resztki @ byly to na ile ta LC moze byc skuteczna w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! co tu takie tlumy? ;) ja odpoczywam psychicznie po piatku. dzis znowu caly dzien dziecko-aniolek, oby mu tak zostalo... A w ogole czapki z glow przed mamami marudzacych zabkujacych dzieci! ja wtedy po pol dnia wymieklam. anecia - gratuluje wprowadzenie smoczka. pamietam jak to bylo u nas - smoczek tez mnie uratowal. mamoeli - pewnie ci sie juz poprawil humor. nie przjmuj sie i juz!!! emilcia - dzieki za mile slowa :D z zageszczaniem rzeczywiscie sie wstrzymaj aga uk - moze ja sie tez skusze na ten gryzak dla maksia. nie jestem pewna, bo moje dziecko sie robi wybredne. frugo, a jaka konkretnie szczoteczke kupilas? ja sie boje, ze dziecko gryzac cos podluznego polaskocze se migdalki i bedzie kupa sprzatania... selena i niulek - macie nas :) mi83 welcome back :D ewag - ja tez czekam na porzadny topik ktory zaloza ciezarne zwolenniczki lc. jesli takie beda ;) ciekawa jestem, jaka jest skutecznosc tego urzadzenia, bo sama myslalam o kupnie. nie chce juz hormonow... oki, buziaczki dla wszystkich. ide spaaaaaac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mi83 ja zaczelam od nowa narazie brac mini pills ale namawiam mojego na LC chociaz i tak uwazamy pomimo,ze sie zabezpieczamy;) juz sie booooje.amelcia ma sie dobrze smieje sie w glos juz szczegolnie do adasia,tez chce siedziec tylko ja za raczki wezme to zaraz siada odkryla ostatnio stopki swoje i probuje do nich siegnac.moj nie byl na tej wycieczce ciolek jeden nie chcialo mu sie.w tamtym roku byl.aaa i amelia tez od jakis 2tyg.wymiotuje,wczesniej troszke jej sie ulewalo.boziole dla was😘 frugo kochana ja mam kawusie:) my zaraz po stol jedziemy bo nam sie zlamal heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks dzis wstal 5.50 wiec kawke pilam juz o 6.00 :) frugo, ja sie zastanawiam nad krabem http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=120980&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 mamy cos takiego: http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=120982&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 ale maks za nim nie przepada, bo nie potrafil go utrzynac w bezruchu i pociamkac, tylko musial z nim walczyc. no, mial wtedy 6 miesiecy. zobaczymy jak teraz... nie znalazlam fotografii ulubionego gryzaka maksia, wiec sprobuje go opisac. ma wyglad trzylistnej koniczynki z dosyc twardego plastiku, a na jednym koncu ksztalt dziaselka z miekkiego plastiku z takimi wypustkami, \"fredzlami\" masujacymi dziasla. gdybym miala naladowany aparat to zrobilabym zdjecie i wkleilabym :( \"adapter\" nie wchodzi do kontaktu bo jest gniazdko z bolcem :( pytam o gryzaki bo mam wrazenie, ze kupilam ich za duzo (rowniez takie chlodzace itd.), a jednoczesie maks ich nie lubi i uzywa sporadycznie. cwiczy sobie gryzienie na wszystkim co popadnie. daje mu tez cwiartke obranego jablka i poki jest zimne i soczyste (czyli jakies 10 minut :) ) wszystko jest ok. dobra, ide na allegro - tylko popatrzec... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Frugo ja dzis moge z toba wypic kawke:-)Jak Hania?jak jej ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz dziewczyny pija z toba kawke:-D a ja zanim to napisalam to minelo 2 godziny bo w trakcie tego pisania zdązylam nakarmic,przebrac i zjesc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w polowie mojej kawusi jestem :) Jestem w trakcie pakowania walizki do szpitala i czy Wy pakowalyscie kosmetyki dla maluszka takie jak: kremik do twarzy? oliwka, krem na odpazenia? jego recznik? aaaa i niktorzy pisza zeby zabrac smoczek i laktator ale trzeba je wyparzyc prawda? z wyparzeniem nie ma problemu...tylko to wyparzenie bedzie trzymalo? do terminu 26 dni :) z gory dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek, ja ci nie pomoge, bo miedzy pakowaniem torby do szpitala na poczatku 8 miesiaca a porodem nie mialam szansy nic dopakowac, bo urodzilam 3 tygodnie przed terminem. nie mialam tam nic oprocz recznika dla dziecka, chociaz nie planowalam go myc zaraz po porodzie, ale na wszelki wypadek... mialam 10 pampersow, ciuszki dowiozl maz. nie przypominam sobie jednak, zeby mi czegos zabraklo. aha, mialam waciki do przemywania oczu i pare gazikow, ktorymi mylam buzke i inne strategiczne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy nie planowalam go kapac. mycie jak najbardziej planowalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek trzymam kciuki za Ciebie :) nie polecam brania laktatora do szpitala, jesli bedziesz potrzebowala to tam Ci dadza ale polecam wziecie smoczka i wystarczy zebys go wyparzyla i zawinela w jakis czysty material, np. pieluche tetrowa, kremu do twarzy nie polecam dla maluszka, bo za malutki , najlepiej zaopatrz sie w oliwe z oliwek tloczonych na zimno, czyli taka dobrej jakosci oliwe :) ... recznik tez wez i krem do pielegnacji pipci ;) :) ... u nas jakos powoli leci, mimo ze Mikolaj budzi sie w nocy i ja chodze nieprzytomna do pracy to jest boski :) skonczyl juz 8,5 mies i wazy 10kg :) ... jest duuuzym chlopcem i chodzi trzymany za raczki :) ... nie wychodzi mu to jeszcze najlepiej ale stara sie jak moze... chwilowo mamy problem z jego \"sladem\" po szczepionce na gruzlice, po 3 mies. zrobila mu sie wielka gula i wyglada nieciekawie, lekarz dal mu antybiotyk no i pierwszy musialam wymienic bo byl obrzydliwy ale teraz juz pije ladnie z lyzeczki... takze mam nadzieje ze to zniknie... bylismy kiedys na basenie - bylo bosko... ja pracuje na pelny etat i niestety nie mam kiedy do Was pisac, czasem czytam :) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek raczej nie bierz kosmetykow dla dziecka bo sie nie przydadza.Przynajmniej u mnie tak bylo ze dziecko wykapaly mi polozne na drugi dzien jak szlo na badanie i w ten sam dzien juz wyszlysmy do domku.Ja mam nadzieje ze urodzisz 18 lipca tak jak masz termin w moje urodziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za podpowiedzi :) No i rowniez mamy nadzieje za malutki urodzi sie w terminie :):):) Oleniga fajnie ze sie odezwalas :) Napisz mi prosze jak to jest wrocic do pracy? Ja mam tylko 10 miesiecy wolnego i zastanawiam sie czy nie przejde traumy jak bedzie trzeba wrocic do pracy :( Aaa i czy moglybyscie opisac mi rozne opcje znieczulenia podczas porodu? bo ja znam tylko epidural i gas & air ale slyszalam o innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Niulek 25 -kosmetyki dla dziecka raczej się nie przydadzą w szpitalu jedynie krem du pupy . Z tego co położna mówiła to przez pierwsze dni nie kąpią dzieci tylko watą i wodą przemywają . Jutro mój termin wszystko mnie boli toczę się nie chodzę mam nadzieje że uda mi się w terminie bo córkę rodizłam 2 tyg po po 4 kroplówkach ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki Moja mama wraca spacerkiem z pobliskiej galerii Ja wcinam śniadanko i czuję się strasznie zestresowana :( Normalnie aż mnie ściska w żołądku. Jakbym miała coś do zrobienia i nie miała czasu, żeby to zrobić albo zapomniała :( okropne uczucie Może to też dlatego, że Maja zamiast iść spać o 9 poszła spać przed 11 po 3 próbach i płaczu w łózeczku ( budząc oczywiście Eda) To jest jak sobie człowiek coś zaplanuje, a potem wszystkie plany biorą w łeb !! Ech, gdybym paliła, poszłabym na moje 7 minut spokoju.. oprócz smrodu i zatruwania organizmu to wcale nie było takie złe :P Oleniga jak miło, że się odezwałaś Mnie Maja tez dużo w nocy budzi, żeby jej wetknąć smoka... :( Ale ja już nie karmie piersią od 1 czerwca więc musiałam jej znaleźć zastępstwo :) no nieee.. znów słysze Majke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wlasnie lunch, troche pozno dzisiaj ... :) Niulek - powrot do pracy ... oj ... bylo ciezko :( ... tyle dobrze ze zostawiam go z moja mama, przyjechala do nas i bedzie z nami dopoki nie wrocimy do Polski, czyli jeszcze jakis rok... nie bylo to latwe, a nawet powiem ze bardzo, bardzo trudne dla mnie... przez pierwsze dwa tygodnie na kazdy lunch jezdzilam do domu zeby go zobaczyc, dobrze ze do pracy mam tylko 8min samochodem... potem jakos przywyklam... najbardziej bylo mi zal ze nie widze co robi, ze napewno robi cos nowego a mnie przy tym nie ma... czasem mialam ochote rzucic w cholere prace i zostac w domu, ale wiadomo- strona finansowa :( ... chcemy odlozyc jeszcze troche pieniedzy zanim wrocimy do Polski bo mamy kredyt wziety i budujemy w Polsce dom, tak w ogole to juz stoi :) ... poza tym pracuje w zawodzie wiec praktyka tez mi sie przyda zwlaszcza ze to moja pierwsza praca a w Polsce nie tak latwo bedzie ... powiem Ci Niulek ze gdyby nie kwestia finansowa to darowalabym sobie doswiadczenie zawodowe i zostala w domu z Mikolajem ... niestety zycie nie jest uslane rozami a moze i jest tylko ze niestety te roze maja kolce ... alez sie rozpisalam ;) Kamila_b milo znowu poczytac ze Majeczka rozbojnikuje... ja zauwazylam ze jesli Mikolajowi pasuje, tzn. ciumka smoka w nocy jak mu dam to znaczy ze albo chce mleczko albo chce jakies piciu - to zaleznie czy jest to 2 w nocy (picie) czy 5 nad ranem (mleko)... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Oleniga :) u mnie bedzie pol na pol :) pol choldminderka albo zlobek a pol tesciowa :) bo pracuje tylko 4 dni w tyg od 9-2 wiec tylko na ten czas dawalibysmy malego pod opieke obcych :( juz mnie skreca jak sobie pomysle by go zostawic..no ale coz...tak jak powiedzialas strona finansowa :( Za rok juz o tym zapomnisz...bedzie juz na swoim :) a to wieeele daje :) Buziak x x x Sorki ze Was tak bombarduje dzisiaj ale co robilyscie z metkami w srodku ubranek??? czy pozbywalyscie sie ich?? czy moze nie ma sensu bo one nie drapia cialka maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga, pojawiaj sie częściej! Tęsknilo mi się już za Tobą! Wiesz co, ja też ostatnio zaczęłam myśleć o pracy na full time. Już się nimi nacieszylam i moglabym zacząć (wyrodna matka, co?)Ale w tym problem,że nie mam nikogo do dziewczyn. stwierdziłam, ze oddam je jedynie komuś z rodziny, ewentualnie znajomej. I łatwo nie jest kamila o tych fotelikach to jest to samo co czytalam na yahoo, po ang. I wkleilam jedynie filmik. Aleksandra, teraz bedzie latwiej. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... dzisiaj byłam na scanie i maluszek obrócił sie główką w dół. Więc opcja cc oddalona. Choć lekarka się pytała czy jej nie chce. Jeśli przenoszę ciążę to i tak to się zakończy cc. Nie będa wywoływać porodu. Mały waży 2600 g. Taki przeciętniaczek.... I bardzo dobrze, nie będę się (chyba ) aż tak męczyć :P No ale niestety rodzić mam w Birmingham Heartland Hospital :-o Wzrosła liczba przeciwciał :/ Niulek ja dla maluszka zapakowałam waciki do przemywania, a do pupci wziełam Bepanthem, który też jest do brodawek. A ile bierzesz ciuszków małemu na zmiane? Aleksandra tzrymam kciukasy za łatwy i szybki poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka a to nie widzialam musialam przegapic bo nie bylo mnie tu z tydzien i niedoczytalam.Wiec musialyscie poruszac jakis temat o fotelikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek to super,dużo sił i szybkiego porodu :) Kamila26 ząbki idą :) mamy już jedynkę i czekamy na następne :) klują się dwójki no i druga jedynka już prawie na wierzchu Onyx ja dziś kupiłam w bootsie Hani gryzaczek żabkę z bright starts i ona też ma wibracje o których pisała Aga uk na obu łapkach,niestety jak na razie nie wywołała sensacji,ale to chyba dlatego,że Hania jest mała.Gryzak trzeba pewnie trzymać w łapce żeby wibrował,a jej to jeszcze nie wychodzi. Kamila26 napisz czy wprowadzasz dalej Olimpii stałe pokarmy,a jeśli tak to jakie i z jakim efektem :) Dziewczyny chciałam Was już dawno zapytać kiedy dostałyście okresu po porodzie ?? ja karmię Hanię wyłącznie piersią,mała ma dziś 290 tygodni a ja nadal nie mam okresu,nie żebym tęskniła broń boże ale jakoś tak się trochę zaniepokoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×