Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Witam w ten upalny ale jakze przyjemny dzionek :) Niulek🌼 ja tez mam nadzieje, ze na macierzynskim gotowanie stanie sie wieksza przyjemnoscia niz obowiazkiem...teraz lubie gotowac ale tylko jak mam czas... czyli w niedziele :) Jesli chodzi o gotowanie na parze to ja mam cos w tym stylu tylko innej marki ( tefal o ile dobrze kojarze) http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4226309/Trail/searchtext>STEAM+COOKER.htm Sprawdza sie bardzo dobrze. Swietne do ryzu, warzywek na parze, zup itp Ma tez czujnik czasu wiec ustawiam sobie np zupke na odpowiedni czas i ide do lozia a rano zupka gotowa. Ma tez funkcje utrzymywania ciepla :) Teraz z checia kupilabym sobie jakis dobry blender do sokow ( chcialabym zeby bez problemu kruszyl mrozone owoce i lod) Znacie cos dobrego? :) Ewag🌼 z ta waga to bardzo indywidualna sprawa. Ja jestem w 18 tygodniu. Do tej pory mam 1,5 kg na plusie. Drugie USG trwa podobnie jak pierwsze - u mnie to bylo okolo 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae i Anecia dzieki za odpowiedzi ... mam nadzieje ze to jakos sie szybko zagoi... mamy miec wizyte w szpitalu - mysle ze w celu pobrania probki z tego ramienia - tylko czekam zeby sie ze mna skontaktowali :) podaje mu nowy antybiotyk, jest bardzo dzielny :) ... w najgorszym przypadku bedzie go bral przez 6 tyg. Patinka trzymaj sie kobieto ... zdrowka zycze 🌼 ... alez mi Ciebie szkoda ... Niulek pomysl z kapciami super ... ale radze zebys byla bardziej stanowcza, chociaz czasem mowienie wprost nie przynosi dobrego efektu - wiem to po sobie (moj M) ... lepiej czasem przemilczec ... no ale w przypadku tych brudnych buciorow ja nie wytrzymalabym i pewnie zrobilabym to co radzila mama Eli :) mamo***Eli czy moglabys mi napisac jak zwalczylas egzeme, ktora kiedys mial (a moze wciaz ma) Kubus ... Mikolaj nie mial jak byl maly, jakos kolo 6 mies. sie pojawila i znikla po zastosowaniu \'aquas cream\' (wczesniej uzywalam \'double base\') ... znowu przerzucilam sie na double base ale nic sie nie zmienilo :( ... dostalam hydrokortison (ale wiem ze steroidowe zwiazki nie sa dobre dla takich maluchow) ... prosze o rade ... rowniez prosze inne dziewczyny - moze ktoras z Was wie co robic? ... dzisiaj kupie make ziemniaczana i ugotuje krochmal - moze pomoze ... u nas tez upal! az zal siedziec w pomieszczeniu :( pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla przed chwila tesciowa i sciagnela buty na wyciaraczce!!! ale odmiana!! a tesciu w niedziele byl tak jakby przybity tzn widzialam ze wie ze gniewam sie na niego wiec mam nadzieje ze to pomoze :) ale kapcie i tak im kupie :P liliowa :) fajny ten steamerek ;) Ja mam takiego robota co szatkuje, miesza i wlasnie blenduje wiec Ci niestety z samym blenderem nie moge pomoc :( Oleniga a jak wyglada egzma? tak na przyszlosc... i o co chodzi z tym krochmalem??? Sorki za glupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry lejdis 🖐️ A cóż to się dzieje !! Forum jak w weekend normalnie Zyjecie ?? Ja już robie kawę, bo wstałam o 6, tak jak moja córka, która przespała dzisiaj pierwszy raz noc (wstałam ze 3 razy wsadzić jej smoczek, ale spała ładnie. Wczoraj znacznie podcięłam włosy. Dłuuugo się z tym nosiłam, ale już wypadało. Wrzuce później jakąś fotke jak mi menż zrobi. Za oknem coś pochmurno i niecałe 20 stopni, ale to chyba dobrze po tej gorączce Niulek kapcie kup na pewno. Zawsze jak teściu wejdzi powinien mieć je na widoku, albo sama mu zaproponujesz :) Zrozumie intencje, hieh A krochmal stosuje się zamiast płynów do kąpieli dla dziecka, pozostawia miękka skóre i jest naturalny, nie ma ryzyka alergii itp. (z tego co ja się orientuje) Annnnna dziekuje za link, już wczoraj kupiłam od nich te blokady. Oleniga mama Eli poradziłaby ci dużo, ale ogólnie egzema to wysuszeniowe zmiany skórne spowodowane alergią pokarmową. Najczęsciej pokazują się w zgięciach łokci czy kolan, ale i na buźce. Hydrcortison podaje się bardziej doraźnie i stosuje dość krótko (jeśli nie pomaga, trzeba użyć czegoś innego). Ale jest to najlżejszy krem sterydowy. Ja na Majki problem pod pachą dostałam hydro z antybiotykiem i pomogło. Krochmal mysle, że nie pomoże za bardzo w tym przypadku Coś musi Mikołaja uczulać. Może podajesz mu do jedzenia coś nowego od pewnego czasu ? Pomyśl i daj znać. Ktoś się pojawi do kawy czy nie bardzo, wstawać leniuchy !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila B ja też juz kawkę piję bo przede mną dziś bardzo pracowity dzień,aż się boję jak nam to wszystko wyjdzie w taką parówę aaaaaaaaaaaaa i pochwalę się Wam,że wczoraj mój mąż wytruł gniazdo os które mieliśmy na ogrodzie od 3 lat i nikt nie wiedział gdzie są :O zostały odkryte przez przypadek w zeszlym tygodniu a wczoraj dostały eksmisję ok muszę uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki KAmlila :) ja sie nie bardzo orientowalam co to ta egzma jest :) Wstalam niedawno i zorientowalam sie ze pozostalo mi tylko 17 dni :) Bo mamy juz lipiec!!! A cos ten moj brzuszek taki malutki :O hmmm poprosze M zeby mi zdjecie zrobil i Wam pokaze...ciekawa jestem co powiecie :) Ja mam dzisiaj kompletna nude...wszytsko porobione i zaczyna sie kryzys...co tu robic ze soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :0 a ja w pracy ... eksperymentuje ;) ... Kamila_b dzieki wielkie :) ja to dobrze ze mozna na Was polegac :) ... ubostwiam Was :) 🌼 nowe jedzonko... otoz Mikolaj uwielbia jesc wszystko co jest w sloiczkach (czesto musialam z miseczki do sloiczka pakowac) bo nauczyl sie ze w sloiczku jest pyszny deserek :) .... inteligent maly :) no wiec raczekj teraz dostaje sloiczkowe jedzonko, dawalam z Hippa a teraz daje tez z cow&gate i szukam w ten sposob jego ulubionych :) jesli jedzonko jest przyczyna - co jest mozliwe to wydaje mi sie ze moga to byc pomidory ... hm ... moze po spagetti to sie pojawilo... druga obcja - papryka - to jedyne nowosci jakie jakis czas dostaje, cala reszte w sloiczkach tolerowal ... musze przesledzic to :o obcja swiezych malich chyba odpada, dostawal wczesniej w sloiczku hippa a jakies dwa tyg. temu dostal swieze ale tylko wtedy... czy mozliwe ze jesli ma alergie na maliny wciaz mialby wykwity na skorze?... Niulek krochmal tak jak napisala Kamila_b nic dodac nic ujac :) niestety, maki ziemniaczanej to tu chyba nie uswiadczysz :( ... moze w duzym supermarkecie... :o pozdr. tymczasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Niulek, egzema u Mikolaja to takie plamki (wysuszone, chropowate-wygladajace jak liszaje) przy kolankach i na ramionach w poblizu lokcia, troszke na pleckach-niewiele (tutaj raczej widoczna jest wysuszona skorka)... no i na jednym policzku ma trzy takie plamki :( hydrokortison pomaga chwilowo potem to znowu sie pojawia ... dziewczyny czy ktoras wie jakie produkty moga powodowac alergie i egzeme ... oprocz pomidorow i papryki?... nie mam za wiele czasu na szperanie w internecie - napiszcie prosze jesli wiecie... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Wlasnie wracam do siebie,bo sie jednak rozsypalam 23.06.09 o godz.00.29 i mam cudowna coreczke Martynke(musze sie wpisac do tabelki).Troche ta moja kruszynka sie pospieszyla,ale cudownie,ze jest juz z Nami:) Mam do Was pytanko jak czesto karmilyscie piersia Wasze malenstwa i kiedy pierwszy raz kapalyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dobrze, ze temp troche spadła, jakoś lepiej się oddycha i dziecko spokojniesze :) Oleniga moja Hania też ma egzemę, tzn teraz jest już super, bo ma tylko wypryski na buzce lub na nogach jak zje coś uczulającego, ale był czas, że była cała w plamach i dokładnie takich jak opisujesz. Ja stosowałam różne kremy, balsamy, emolienty do kąpieli także może trochę to pomogło, ale myślę, że po prostu Hania powoli z tego wyrasta - mam taką nadzieję, teraz już wiem co ją uczula i unikam tego, np jest uczulona na białko krowie, wszelkie mleka modyfikowane, także nie daje jej słoiczków bo w większości jest dodatek mleka, sama jej gotuje. Pomidory jak najbardziej mogą uczulić - wiem, że Kubę Mamy Eli raz wysypało po sphagetti. Banan może uczulić, brzoskwinia (moją Hanie uczula), co do malin, to niektórych mogą uczulać, tak samo jak turskawki. Smaruj synka nawilżaczami i poczekaj, pewnie uczulenie zniknie, a jak jest bardzo niespokojny z powodu swędzenie i się drapie do krwi, to lekarz może Ci przepisać jakieś leki antyhistaminowe. Ja też dostawałam od lekarza hydrokortizon, ale wtedy to już Hania miała ostry stan zapalny, a jak nie ma infekcji to lekarz nie kazał tego używać, także staraj się jak najmniej sterydów. Acha, no i ja kąpię Hanię bez jakichkolwiek mydeł czy płynów, tylko emollienty przepisane od lekarza lub czasem sama woda, aczkolwiek ostatnio zaczęłam myć jej główkę mustelą i nic uczula także ok.Buźkę smaruje jej od jakiegos czasu oliatum i nie ma żadnych wyprysków. Powodzenie w walce z egzemę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek5 gratulacjie wielkie! Ja karmiłam na poczatku bardzo często i długo, w szpitalu pierwszej nocy Hania piła cycka przez 3h, aż się spytałam położnej czy to normalne, także się nie dziw jeśli córeczka chce pić często i długo wisi na cycu, może nawet co godzinę chcieć i pic przez godzinę :) hehe będziesz miała wrażenie że nic nie robisz tylko karmisz ją i przebierasz Ale to się z czasem unormuje. A co do kąpieli to my wykąpaliśmy dziecko chyba w 3 dobie życia, jak już byliśmy w domu, Tobie przy takich upałam radzę już dziś wykąpać, bo dziecko się spoci i może mieć potówki. Zdrówka Wam i życzę i aby się dobrze chowała Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jas mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....37...Birmingham...sy n..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....36....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......16.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek...Alex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) w niedziele o godz 21:03 przyszedł na świat mój synek ważył 3800 i mierzył 53cm. Mój poród był ciężki trwał 23 godziny i zakończył się cesarką . czujemy się już dobrze ,trochę się namęczylismy żeby karmić piersią ale jest coraz lepiej . Pozniej wstawie jakies fotki maluszka .pozdrawiam was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek i aleksandra gratuluje wam. gosiaczek rzeczywiscie martynka sie pospieszyla,ale dobrze ze wszystko ok,oby tak dalej.przystawiaj do piersi jak najczesciej po jakims czasie sie unormuje,ja wykompalam od razu jak do domu przyjechalismy i kompie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już w domku :) gosiaczeko5 gratuluję serdecznie 🌻 a jeśli chodzi o karmienie piersią to przez pierwszy miesiąc to chyba nie robiłam nic innego tylko karmiłam :) Hania ciągle chciała cyca w 2 miesiącu było już lepiej a unormowało się jak miała 10 tygodni :) tak więc wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki Jola25 :) 🌼 bede zwracala uwage... moze to faktycznie pomidory albo ta brzoskwinia bo banan odpada... nie wiem dlaczego ale Mikolaja to nie swedzi, no czasem wierci sie w nocy wiec moze swedza go plecki ale raczkami nigdzie sie nie drapie ... nie wiem co o tym myslec... Gosiaczek i Aleksandra ogromne gratulacje :) alez milo dowiedziec sie sie o nowym malenstwie na forum :) duzo zdrowka zycze a mamom dodatkowo zycze spokojnych i w miare przespanych nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek i Aleksandra GRATULACJE Ja karmie prawie non stop bo mały pije w ten upal i sika na potęgę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandra, Gosiaczek najszczersze gratulacje!!!! 🌻 🌻 🌻 Coreczki i syneczka!! niech sie chowaja zdrowiutko :):):) mi ciaza nie ciazy hehe ale ten upal :( nie wiem jak sobie z nim radzic :( spac mi sie ciagle chce...poce sie okropnie :( i te stopy :( fanie ze forum znowu ozylo :) jest z kim popisac :) Napiszcie dziewczynki o swoich porodach..i moze powiedzcie mi czy mozna sie do porodu przygotowac by nie byl taki ciezki?? czy raczej zadne przygotowanie nie pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratuluje dzidziusiow!🌼 niulek herbatka z lisci malin+cwiczenie miesni kegla+masowanie krocza oliwa z olivek i jestes set ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek i aleksandra188 ogromne gratulacje i duzo zdrówka, a na początku dzidzie mogą pić z piersi nieustannie-niestety-coś o tym wiem, chociaz u mnie do końca karmienia mały pił zawsze co 2 godziny a teraz z butelki też pije często a mało, bedzie dobrze ja właśnie od dwóch dni ju kompletnie nie daję wcale piersi tak to jeszcze w nocy dostawał aż przykro człowiekowi a u nas tak duszno że nie idzie oddychać pozdrawiam reszte mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja sie strasznie ciesze ze poki co nie mielismy zadnych uczulen i alergii pokarmowych.mowie poki co bo dzis moje dziecko wymoglo na mnie pikantna zupe z soczewicy.zjadl 2 miseczki + 2 ziemniaczki z maslem i smietana :D przebrzydly zarlok! aaaaaj i jeszcze sie chcialam pochwalic ze od 3 tygodni nie dostaje smoka a byl dosc ostro uzalezniony i juz sie balam ze bedzie to co z Nadia kt w wieku lat trzech w koncu sie pogodzila z tym ze mama smoka za okno wywalila i akurat przechodzil pirat bez jednej reki i go zabral ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli sama gotujesz tą zupkę ? jeśli tak to podaj przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey babeczki Pewnie nie powinnam pisać, bo mam fatalne popołudnie Czuje się jakby ktoś wyssał ze mnie.. wszystko Pokłóciłam się z tzw drugą połówką U nas jak na huśtawce... albo u szczytu szczęścia a potem nagły spadek Staram się tylko nie myśleć o tym, żeby nie beczeć i pójść sobie spać Mogłabym zapalić, ale po co.. to takie śmierdzące. Heh Czemu my mamy tak daleko do tej Polski ?? Gdyby wystarczył pociąg, pewnie już bym nim jechała :( Ale jutro mamy nowy dzień i wstanie moje rozesmiane dziecko więc poczekam. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehej!!! gosiaczek i aleksandra - ogromne gratulacje!!! podczytuje was troche, pakuje sie, koncze remont, zalatwiam rozne sprawy po urzedach... maksiowi sypnely sie zabki, po 3 u gory dzis przebila sie dolna jedynka. juz duzo spokojniej niz w pamietny \"czarny piatek\" :) pojutrze wybywamy z polandu i lecimy do uk, mam pietra, jak to bedzie z dzieckiem bez nosidelka, 2 walizkami i torba podreczna wypchana czym sie da... dziecko sie zrobilo baaaardzo komunikatywne i jeszcze bardziej ruchliwe - zaczyna chodzic, wiec pewnie osiwieje w tym samolocie. na domiar zlego mam fatalna fryzure!!! uuuu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli dzieki :) skoro jestescie przy przepisach to podalaby mi ktoras ten przepis na cos tam cos tam z zupek chinskich pleasseee bo przepis wydawal sie super i nawet kupilam zupki ale nie wiem co i jak :( ten na zapiekanke i na kotlety z kurczaka z majonezem juz wyprobowalam i pycha!! a ten z zupek gdzies mi sie zagubil i nie wiem na ktorej str byl on napisany :( Przed chwila ogladalam real rescues czy cos podobnego i byla tam babka ktora musiala urodzic blizniaki w domu! Porod nastepowal za szybko i gosciu z karetki musial przyjac porod...jak ona sie meczyla :( w pewnym momencie nie wytrzymalam i powiedzialam do M ze nie dam rady tego zrobic :( ze sie panicznie boje i zalalam sie lzami...do tej pory bylo git...ale 2 tyg przed terminem tak mnie to uderzylo...dobrze mi z nim w brzuszku i myslalam ze w tym stanie bede chciala by maly juz sie urodzil...ze bede blagala o to...bo upaly itd ale ja w druga strone... Boje sie jak cholera :( przeraza mnie sama mysl o tym...ten bol pokazywany wszedzie wyglada na nie do zniesienia :( Zauwazylam...ze kobiety po porodzie sa inne...takie jakies przygaszone ale tylko jak sie zapytasz jak to jest?? ten moment kiedy one sobie przypominaja w ich oczach wyglada przerazajaco :( Czy Wy sie zmienilyscie? Przepraszam jesli marudze :( ale podlamalam sie troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna......Aleksadra188..... 🌻 gratulacje dziewczyny Dzis u nas byl taki upal ze o 14 musialam wykapac małego bo cieklo z niego a lezal na lozku na golaska.... no cos okropnego jak bedzie cale takie lato to sie utopimy chyba w pocie:/ bylismy wczoraj na kontroli ... no i co sie okazało nasz szkrab majac 6 i pol tygodni wazy 5980 ... rosnie naprawde w oczac... ciekawe co to bedzie dalej.a Jutro niestety konczy sie moja wolnosc bo moj M wraca z polski do domu .... a było tak cicho i spokojnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 ja jezdzilam do szpitala 4 razy z przekonaniem ze juz sie zaczelo a oni mnie odsylali do domu z paracetamolem reku .... ale jak kuz przyszło co do czego to faktycznie bole dały troszke popalic... ale sam porod był dla mnie czyms pieknym ... i zebym mogla chciala bym to przezyc jeszcze raz. mam takie odczucie moze dlatego ze cała akcja porodowa trwala moze 15 max 20 min a na to wszystko polozna nawet nie zdazyla dac mi znieczulenia ... pomimo tego ze wyszlo tak a nie inaczej było cudownie. Rowniez po porodzie czolam sie jak nowo narodzona ;-) byłam pelna energii i entuziazmu. obawy ze sobie nie poradze z malenstwem gdzies prysly ot i takie to moje odczucia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem :) gratuluje nowym mamusiom 🌼 oby Wam maluszki rosly bezproblemowo :) onyx czekamy na Ciebie kobietko z jakas bys fryzura nie przyleciala! :D na pewno nie jest tak zle jak piszesz ;) oleniga tak jak dziewczyny juz pisaly Mikolaj musi byc na cos uczulony badz ma przesuszona skorke. ja swoje dzidziory myje w emoilentach bo mydla i plyny odpadaja.jesli zas chodzi o pokarmy rob notatki co podajesz malemu. spisuj dokladnie kazdy posilek, maly snack, odrobinke tosta podana w palcach dla smiechu... prowadz takie zapiski przez tydzien lub 2 i sama zobaczysz co go uczula. u nas sa to banany, mleko, weetabixy, mleka modyfikowane, brzoskwinie (lub nektarynki - jeszcze ustalamy), kakao (nawet nie probowalam samego, bo uczulony byl nawet na to ktore ja wypilam), ...itd :O . poza tym moje \"dziecka\" zle znosza persil non bio. anty histamina \"przysluguje\" w tym kraju od skonczenia 1 roku a mascie sterydowe niestety dzialaja doraznie. najlepsza jest profilaktyka, ta jednak nie zawsze jest mozliwa (starsza siostra karmiaca brata chipsami...:O ). oj, lece bo maly sie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×