Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

I jeszcze raz ja , nie dam wam spokoju dzisiaj:D . Co ś dla kawoszek - kupilam syrop do kawy, waniliowy. Kawa...hmmm...istne niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam w sainsburym, pojawil sie dopiero teraz u nas, firmy Fabbri. Jak pracowalam w caffee shopie mielismy tam mnostwo smakow. Polaczenbaie kawy i syropu orzechowego to chyba najlepsze co moze byc. I ten aromat...Popatrz na polce z kawą, na pewno w ktoryms supermarkecie znajdziesz. Od zawsze mialam w planach kupienie ekspresu cisnieniowego ale dowiedzialam sie ze jak nie wydam kilku stowek to nie warto, i jestem w kropce , bo ta rozpuszczalmna to juz mi bokiem wylazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie byly co 10 min a siedze tu jakies 40 min....no sama nie wiem :( Teraz niby co 7 ale pomiedzy tez jest bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok niulek jak jest ciagle bol,licza sie te co sie nasilaja sprawdzaj co ile sa,moga byc raz regularnie raz nie,i uwazaj bo mi co 15 co 10 a tu nagle co 3min.,z amelka tylko od razu co 3;)juz niedlugo kochana.pochodz troche po domu po schodach niech sie obnizy glowka. sorki kurcze ja jak polozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 POWODZONKA LEKKIEGO I SZYBKIEGO PORODU ZYCZE!!!!!!!!!!!!!!plum..i po wszystkim bedzie!! SLIME dziekuje za informacje:) Kamila- bylam z tym bolem u poloznej powiedziala ze to normalne..teraz intensywniej rozpycha mi brzuch i taki bol jest normalny Solinizantkom zycze wszystkiego naj naj:) a teraz ide do banku zrobic zadyme bo przez nich zablokowoli mi telefon..przelewu za rachunek nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Anecia :) i selena w tych momentach to dobrze jak ktos ci mowi co robic wiec mow mow :) lece polazic i wziac kapiel :) do zobaczonka po kapieli :) ahahhaha ten moj porod to online jest hahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, przepraszam, przegapilam, ze pisalaś , ze sama robisz torty. ho ho to Ty niezła cukiernic jesteś :D;). wiecie co, ja chyba jednak też sprobuję. A co tam!Jak znajde cos fajnego do dekoracji, jakis marcepan itp to mysle ze dam rade. zwykla masa budyniowa przecież jest bardzo dobra , plus spody, albo nawet sama jakies zrobie. damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dla Solenizantek 🌼 ale słodko dzisiaj na forum; az mi slinka poleciala chyba skoncze prasowanie i mykne do kuchni jakies ciacho upiec:D moze tą zebre, o ktorej tu kiedys byla mowa... Niulek, jeszcze raz powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a pamietacie te wszystkie pozycje i cwiczenia przedporodowe, dzieki ktorym dzidzius prawidlowo sie uklada do porodu? mi wylecialy one z glowy, pamietam, ze krecenie biodrami pomaga dzicku wejsc w kanal rodny. jak juz w szpitalu okazalo sie ze Ola jest ułożona brzuszkiem do frontu, położna polecila mi w pozycji stojacej postawic lewa noge wyżej i w rozkroku pochylać się do do przodu ale lekko w elwo. Mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi ;)Dzidzius przy tym mam szanse na odwrocenie sie brzyszkiem do mojego tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, gratulacje!!!!! Trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieje, ze pojdzie szybko. Pozdrawiam cieplutko. Frugo- Franek na drugi posilek rano, po drzemce, czyli ok.10-11 dostaje juz kleik-albo ryzowy,albo z prosa albo proso z jablkiem i gruszka. Jesli jest sam kleik bezsmakowy to dodaje starte jabluszko albo gruszke-chetnie to wcina a jesli owocowy to juz nic nie dodaje(poza formula oczywiscie :-) Po popoludniu, po mleczku, ja juz sie mu odbije dostaje jakies jarzynowe puree, na razie probowalam marchewki, pietruszki i butternut squash. Zamierzam tak probowac przez jakis czas powolutku zwiekszajac ilosc az poczuje, ze bedzie gotowy na jeden bezmleczny posilek, ale mysle ze tak do 6 miesiaca bedzie testowanie warzywek :) annnnnna, tak na szybko: Dear Sir/Madam, I am writing regarding your decision from 14 July 2009. I would like to explain that I do not receive any benefits, but as it was mentioned earlier on, I have been waiting to hear about my entitlement to Child Tax Credit, which amount of has been calculated by the Inland Revenue officer to be over £1096. Yours sincerely Moze troche zamotalam, ale maly mi tu grymasi za plecami wiec sie spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae to u mnie inaczej zupełnie z jedzeniem Ostatnie pije mleko o 19:30 (180ml bo między 17 a 18 ma obiadek) i śpi do 4. Jak się obudzi dostanie 150 i śpi przeważnie do 6:30 - 7 rano. I tyle. A zdarza się mniej więcej raz w tygodniu, że prześpi mi całą noc i je dopiero rano od tej 19:30 !! Także jest to możliwe Czy ta kaszka o 21 to nie za późno troche ? Może jeszcze je tyle od odstawienia od piersi Na pewno nie możesz nazwać go ciężkim, bo Maja ma teraz 8.5 miesiąca i waży 9600 :) Ale nie wygląda na za grubą. Może Cyryl za mało w dzień je i tak ci w nocy dojada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, co do ekspresu to ja mam na ten chetke :) : http://www.amazon.co.uk/La-Cafetiere-06989-Mukka-Express/dp/B000AA89GW Mialam tej samej firmy w PL, tylko ze do normalnej kawy a ten jest do cappuccino i tak wciaz sie zastanawiam.... Plusem jet to,ze nie zagraci mi blatu w kuchni jak taki cisnieniowy. Ja i tak juz tam mam sokowirowke, czajnik, jakies inne gadzety typu kawa, cukier, herbata, blok z nozami. Musze miec skrawek przestrzeni produkcyjnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaka na ta kawe zrobilas, ide sprawdzic do tesco a jak nie to wysle mojego do sainsburego jak wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK dzieki, napisane mam tak I am writtng in regards to your decision dated 14th July 2009. I would like to appeal from this decision cause I am waiting to hear about Child Tax Credit at the higer rate and this is the one of the criteria pointed by you to be eligable for Sure Start Maternity Grant. What is more I contacted HMRC and one of the customer advisors assured me that I will recive this benefit at the higer rate which is more than 1095 a year. yours sincerely niulek jak tam samopoczucie? dziś wasze pociechy tez tak śpią jak mój? tylko je i śpi na rekach oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sklerotyczka jestem :O Kamila B motor ok :) dziś mój M był nim na mocie i przeszedł bez problemów :) Topicowym Anetom Wszystkiego Najjjjjjjjjjjjjjj🌻 Borówka ja właśnie ostatnio piekłam na chrzciny i robiłam masy takie tradycyjne z masła,ale kupilam w asdzie marcepan i ozdobiłam nim górę :) syrop do kawy kupuję w B&M ale niestety jest tylko waniliowy,większy wybór jest w takim sklepie z kawkami w Chester ale nie pamiętam jak on się nazywa :( A ekspres mam taki i jestem bardzo zadowolona http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0504764/Trail/searchtext%3EDOLCE+GUSTO.htm i znowu miałam tyle napisać i już nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jeszcze chwilka i rowniez dla mnie zacznie sie weekend. Za oknem szaro i deszczowo a my planowalismy jutro grilla ze znajomymi. Mam nadzieje, ze sie ciutek rozpogodzi. Niulek🌼 trzymam kciuki!!Mocno!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj koniecznie musi byc ze steamerem do mleka( jak to by bylo po polsku?:/), moj W pije latte, a ja uwielbiam gorrrrącą kawę z mlekiem, wiec jest on u nas niezbedny, i fajne capuccino można zrobić. te tańsze to podobno dlugo nie pochodza a te droższe no coz, na razie za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 zycze szybkiego porodu ,zebys jak najszybciej mogla malenstwo do siebie przytulic, anecia wszystkiego naj... dla ciebie solenizantko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilablack -kaszka tak póżno bo żeby była przed spaniem a on idzie spać koło 21.30 wcześniej nie da razdy bo czasem do 19.00 ma jeszcze drugą drzemkę.nie chodziło mi że jest ciężki ale że trudno się go wychowuje-he he on chyba już ma po nas to szybką przemiane materii my wszyscy takie chudziny a dużo jemy, a moj brat ma ina imię patryk a mówimy patyk na niego bo żebra mu można policzyć a wdzień po jkażdym posiłku stałym dopajam go mlekiem żebym była pewna że najedzony chyba taki urok no i strasznie dużo się rusza-może jeszcze sie podciągnie niulek-jak ci idzie-trzymam kciuki pamietaj że wcale nie musi mocno boleć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka-a ten podobno wlasnie spienia mleko, bo tam sie wlewa i wode i mleko. Czytalam opinie pod nim i co do spieniania mleka to nikt nie ma zastrzezen tylko, ze podobno czasami ciezko sie odkreca. Ja mam taka straszna ochote na pyszniutkie cappuccino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, teraz nie mam czasu ale poczytam jeszcze co ma ten twoj wypatrzony, ma bardzo dużo opinii, czyli zainteresowanie nim jest duże, pewnie nie bez powodu.I widze obok jest espresso pot. Myslelam też o nim, jeśli już nie ten za kilka setek...slyszalam ze bardzo dobra kawa z niego. a ten twoj robi czarna? czy tylko latte i capuccino? Niulek tutaj w bolach a my tu o kawie i tortach...wybacz Niulek, ale tak jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, chodzilo mi o to, ze i tak pomimo tej kawy i tortow przede wszystkim jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoO i jest tez na tej stronie milk frother!! Po co mi ekspres za 200funtow, jak moge miec za 3o pare tylko ze w dwoch czesciach! No dzieki Aga, już mi sie plany kawowe klarują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie mleko najlepsze zaraz po urodzeniu?chce wiedziec na wszelki wypadek gdybym miala jakies problemy w karmieniu piersia .oczywiscie bardzo bym chciala ale czasem dobre checi nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam ciepla kapiel i skurcze zaczynaja byc silne co 7 min do szpitala jeszcze czas czy wiecie w jakim tempie one postepuja??? Bo jak beda co 5 min to mam jechac do szpitala....i nie wiem czy doczekam do tej 9.30. Ogolnie czuje sie bardzo zmeczona...i obawiam sie ze nie jestem tak aktywna jak mowia na zajeciach by byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×