Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dzieki mamy-jakis cudem dalismy rade-bylo naprwde wredne babsko- a wozek można oddac zaraz przy odprawie duzego bagażu , lub przed wejsciem do samolotu a po wyladowaniu czekaly ladnie rozłożone wózki bardzo szybcitko przy samolocie, i nie pobrudzili ani uszkodzili pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale ladne Wasze zawiniatka :) ... Mikolaj tez tak byl zawiniety ale niestety fotek nie mam bo moj M plakal ze szczescia i zapomnial zrobic zdjecia :o :) :D Ja rowniez polecam wziasc osobne torby - jedna dla siebie i druga dla maluszka, no i cos na brudne rzeczy rowniez :) i ciuszkow nigdy za wiele, jak sie u nas okazalo musielismy zostac tydzien w szpitalu i moj M musial prac rzeczy Mikolaja na okraglo, bo to sie ulalo, bo sie obsikal, bo kupka wyszla bokiem itd itp ... lepiej sie ubezpieczyc ... dziewczyny ja nie wiem co sie tutaj wydarzylo na forum bo jakis czas mnie nie bylo a nie mam czasu poszukiwac ... wiec powiem tyle, ze Kamila_b raczej na forum juz sie nie pojawi ... szkoda :( pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zainteresowanych: wlasnie zamowilam LC :) Jest jakas promocja na sierpien jak widze bo calosc wyszla cos ponad £306. Placilam przez PayPal i licze na to, ze dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Dziekuje bardzo za zyczonka. Ach , ja niedobra- tak nieskromnie wspomnialam o swoim malym swiecie... ale w tym roku jakos wyjatkowo cieszyly mnie te urodziny. Przez ostatnie lata tego dnia czulam po prostu uplywajacy czas, a wczoraj jakos wyjatkowo cieszyl mnie ten dzien. Czuje, ze ten rok bedzie inny, przed nami nowe zycie, perspektywy, zadania :) :) Czy w Was tez taki optymizm w ciazy wstepowal? Kamila_black🌼 nie wiem co sie dokladnie stalo, ciagle jestem tu raczkujaca ale przykro ze nie chcesz tu zagladac. Zaczelysmy przeciez dopiero sie poznawac. Mam nadzieje, ze odezwiesz sie wkrotce. Jutro mam wizyte z polozna. To moj 24-25 tydzien. Ostatnio widzialam ja w czerwcu... szmat czasu. Ale mam pytanko: Czy powinnam pamietac o czyms szczegolnym na tej wizycie? Czegos sie dowiedziec? Na cos zwrocic uwage?Licze na to, ze cos podpowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanko. przepraszam ze kompletnie nie na temat ale nie mam pojecia jak to jest a nie mam kogo zapytać. Przy zakupie przez paypal muszę mieć pieniądze na koncie pay pala czy transfer jest robiony automatycznie z banku na konto sprzedawcy? dodam ze nie mam tam ani zł , tzn na pay pal a konto w banku mam basic czyli nie moge robić przelewów online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-wiem,ze chyba teraz niedlugo powinnas dostac MATB1 Certificate z przewidywana data porodu-to teoretycznie jest dla pracodawcy kiedy piszesz o urlop macierzynski,pewnie jesli wczesniej skladasz o SSMG byc moze ksero jest potrzebne. Hmmm....nie wiem szczerze mowiac o co tam mozesz zapytac. Wydaje mi sie,ze chodzilam na te badania wieki temu :D Borowka, tutaj jest stronka do LC: http://fertility.rdo-medical.com/en-ladycomp.htm Tylko do ceny wyjsciowej oni doliczaja prowizje Paypala wiec w sumie wchodzi troche wiecej. A co do Paypal to ja podalam tam numery swojej karty debetowej i zwykle transakcje polegaja na tym, ze place przez Paypal a oni pobieraja to z mojego konta. Wyjatkiem jest gdy cos sprzedam na ebay to wtedy mam saldo dodatnie na PayPal i z tego pobieraja. Czy mozna inaczej-nie wiem :) Ale jesli masz karte basic-bez mozliwosci wykonywania transakcji gotowkowych i placenia przez internet to raczej sie nie da jej uzywac do rejestracji w PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga mój tez dopiero opierniczony przeze mnie żeby aparat wyciągnął to zaskoczył co ma robić;) ale ubieranie i ważenie małego już nagrał na szczęście a to zdjęcie robiłam ja bo mój zakochany w dziecku nie miał czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam konto. przu resestracji mozna bylo podac albo dane z karty debetowej(ktorej nie mam) albo dane konta. wiec wiadomo co zrobilam. i nie wiem czy tranzakcja bylaby zaakceptowana gdybym zakupila teraz LC. no nic, sprobujemy, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, jesli tak to pewnie zaakceptuje transakcje. Wiesz, ja juz nie pamietam, skoro mozna bylo alternatywnie podac konto to z niego Ci potraca jesli placisz uzywajac PayPala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny. naprawde juz ostatnia sprawa. mam zamiar wystawic cos zaraz na sprzedaz . A co z oplatą jaka się należy ebay jest pobierana automatycznie czy cos mysze zrobić? dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oplata za ebay jest naliczana za miesiac z dolu z tego co pamietam-czyli procent od kwoty, ktroa w danym miesiacu zarobilas,natomiast Paypal potraca sobie od razu od kazdej pojedynczej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - bezgranicznie jestem ci wdzięczna za odpowiedzi:) ilec zasu trwa dostawa? nie moge znaleźc tej inform. niezle. 40 Ł taniej niz na innych str. przypuszczam, ze kupie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy opisie jest: "shipped within 48 hours of payment confirmation". Chociaz place przez PayPal i mam zabezpieczona transakcje to troche mam dreszczyk czy to dojdzie,itd... W koncu jest to pewna sumka, ktorej nie wydaje sie na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka nie musisz miec pieniedzy na pay palu wystarczy ze masz na koncie, tam gdzie logowalas sie na pay palu podawalas numer karty z ktorej powinni pobierac pieniadze i tak tez to sie dzieje ... :) ... mam nadzieje ze pomogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jednak nie pomoglam bo nie masz karty ... ale widze ze zostalo juz wytlumaczone :) ... pospieszylam sie z pisaniem ;) no ja niestety mialam emergency C-section wiec nie bylam w stanie robic zdjec, bylam w ogole w taki szoku po tylu godzinach porodu i tylu roznych "chemikaliach" (czyt. lekach przeciwbolowych) ze nie wiedzialam co sie dzieje ... u Mikolaja widzialam tylko wielkie oczy i mala glowke wystajaca spod tego w co byl mocno scicniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga-pozwolilam sobie obejrzec Twoje albumy. Ale slodki ten Mikolaj. A te oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że mnie coś ominęło w sprawie Kamili Black, nie doczytałam. :( Program antywirusowy mi się zawiesza i nie wiem co robić. Dłubię i dłubię i nic. :( Cały czas czekam na książki, które kupiłam na ebayu. UUUAaaa, jak mi się chce czytać!!! Na dodatek wcięło mi linka do darmowych e-książek, po prostu bida z nędzą! A co do robienia zdjęć dziecku - u mnie było podobnie! Kiedy czułam, że główka już wychodzi, to między skurczami się darłam o aparat. Mąż chciał pstrykać poród ale go powstrzymalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w zasadzie to nic Was nie ominęło(według mnie oczywiście) Kiedyś jakaś głupia pomarańczka napisała do Kamili,że wprowadza na forum zamieszanie,a Kamila jej odpisała,że jest na to wyjście i przestała się pokazywać na forum - ot cała historia Kamilab zamiast na pomarańczkę obraziła się na nas wszystkie :) Pytałyście o Anecię - wiem,że ma przejściowe kłopoty i chyba to jest powodem jej ciszy (tzn mam nadzieję,bo jej pomarańczka też nie oszczędziła :( ) A teraz pytanko,a w zasadzie dwa Mam wrażenie,że Hania rezygnuje z cyca na korzyść stałych pokarmów,oczywiście ma to miejsce w dzień,w nocy tradycyjnie zjada 2-3 razy.Ile ona może zjeść 'dorosłego jedzonka" w ciągu dnia ? czy 4 stałe posiłki to nie za dużo ? I druga sprawa,Hania od urodzenia ma suchą skórę,kąpię ją w oilatum i codziennie smaruję jakimś szamańskim kremem,ale w niektórych miejscach robią jej się hmmmmmmm jak by to określić takie jak by strupy (zmiany egzemowe ) tego na pierwszy rzut oka nie widac trzeba sie dobrze przyjrzeć,ale pod dłonią czuć,że ta skóra nie jest normalna.Jest taka chropowata,mam wrażenie jak by miała strupy tylko,że w kolorze skóry.Używam kremów- doublebase,cetraben i oilatum.Może wiecie co to może być i macie jakieś sprawdzone kremy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo-co do jedzonka to moge powiedziec tylko tyle, ze Franek je kaszke z mlekiem, na deser przetarte owoce i puree z warzyw-to rozumiem, ze wychodza jakby 3 stale posilki. Od kilku dni nie pije tez juz tyle mleka rano, od 2-3 dni te warzywka sa juz osobnym posilkiem i jest ich ok.200g po poludniu zamiast butli,wczesniej zjadal ich o polowe mniej,ale po butli. Hania jest juz starsza to pewnie potrzebuje wiecej,ale skoro pije tez duzo piersi to chyba zaspokaja to zapotrzebowanie na mleko. A co do tej szorstkiej skory to Franek od 2 miesiecy ma cos takiego,ale tylko na fragmencie skory na ramieniu i tez kapie w cetrabenie albo oilatum,smaruje diprobase,olejkiem z weledy,alantanem,mascia z witamina A,ale to miejsce za niedlugo znow jest szorstkie. Wczoraj GP przepisal mu hydrokortizon i kazal nakladac na diprobase w to miejsce. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Silme..................04.08.2009......40........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......36....barnsley.synek.. oliver Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....22.......Bedford ..........Adam Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek a ja uaktualnilam tabelke no i widze ze pne sie coraz wyzej:-).Silime i JennaS to juz sa chyba po bo dawno sie nie odzywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Selena 1515 chyba caly czas zajeta swoim nowym domkiem ,mamy zblizone terminy i zatanawiam sie jak ona daje rade ,ja mecze sie okrutnie ,cokowiek zrobie musze odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! hurrraaa!!! zauwazylam ze z rana przy sniadanku mam 5 min na kompa!! chlopaki spia wiec jest spokoj...ciekawe do kiedy?? hihih Staralam sie Was doczytac ale ciezko az tyle stron :( Dziekuje wszystkim za odpowiedzi na moje rozterki aaa no i za opinie o moim nowym fryzie hihih- Magdae, Oleniga, Aga Uk...przepraszam jak kogos ominelam Lolli moze warto isc prywatnie?? tak zeby miec spokoj duszy Oleniga...dzieki ze dziewczyneczke hihihi tak mnie odmlodzilas a juz myslalam ze starzeje sie :( hahaha wczoraj bylismy na pierwszych wiekszych zakupach z Kubelkiem :) byl grzeczny i porosil pomiedzy o piciu z piersi i przewiniecie i byl bardzo zadowowlony z migajacych swiatelek w centrum handlowym :) Mama kupila sobie garnitur z river ireland :) w promocji oczywicie bo L130 dac to lekka przesada :) i tak rozmiar 16 spodni i 14 marynarki :O ja nie wiem jak ja wroce do rozm 8??? Dostalam nawet wii board od menza by sobie poskakac raz dziennie ale cos czuje ze wieeeeki mi zajemie powrot do siebie... Jak patrze na malego do rozpuszczam sie ze szczescia jednak bardzo zle sie czuje taka wielka :( Wiekszosc odwiedzajacych nas znajomych komentuje...jejku jaka ty gruba...kupilam ci cos jak schudniesz :O:O:O KUbus nadal ma krostki na buzce a co gorsza przeniosly sie na glowke...dzieki za pomoc z krochmalem przemywam dwa razy dziennie...zastanawiam sie czy po takiej sesji mam ten krochmal zmyc woda?? czy ma taki zakrochmalony byc caly dzien? :) Kama_Black ty nie czaruj...i nie daj sie pomaranczowym tylko wracaj do nas!!!!!!!!!!! Oki lece wstawic pranko buzka dla Was i mileeego popludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie :) w Chorzowie wieje i leje brr zimno :( zostalo 2 tygodnie i wracam do anglii :) stesknilam sie Z olivka bylam wczoraj na pogotowiu wysoka temperatura az sie gotowala cala rozpalona czerwona jak burak ale sie wystarszylam podalam jje Nurofen ale zadziala dopiero po 2 godzinach niestety olivka ma zaczerwienione gardelko i dostalismy antybiotyk. @ gorne jedynki prawie gotowe do wyjscisa ttak stwierdzila pani doktor jeszcze zabkow nie widac ale dziaselka nabrzmiale na maxa i widac pod dziaselkami wypukle 2 jedynki :) jesli chodzi o urzadzenie LC to cena rzeczywscie bardzo atrakcyjna az niewiarygodne az mnie korci kupic :D swierzba mnie palce ja tez mam konto pay pal i pobieraja z mojej credit card a ja potem robie przelewy ;) co sie stalo ze kamila b juz sie nie pojawi? mam nadzieje ze to chwilowe tylko i wszystko wroci na dawne tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wreszcie sie cos nasze forum rozkreca. Jeszcze tylko nasze stale bywalczynie powroca i ruszy pelna para ;) Niulek-ja tez sie czulam dziwnie i na poczatku chodzilam w ciazowych spodniach(nie poprawialo mi to humoru jak sie domyslasz),ale jak juz sie udalo to wyskoczylam na zakupy do debenhamsa i kilka rzeczy sobie kupilam. Wiadomo, ze wiekszych ale humor i tak sie poprawil zdecydowanie :) Ale Ci Twoi goscie to widze maja braki w dobrym wychowaniu zeby na takie komentarze sobie pozwalac :o Pogon ich nastepnym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×