Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

mozliwe monis,ze nie wie dokladnie jak ma mowic!sprobuj sam polski narazie,jak zacznie rozumiec to po angielsku zacznij go uczyc,adas narazie mowi bye bye i hello!a dzieci sa rozne mojej kolezanki syn z listopada 2latka skonczyl i zna juz nawet kolory,a drugi tez z listopada i nic a nic nie mowi. adas tez mowil tylko yyyyyyyyyyyyy!i raczka pokazywal,a wlasnie jakos od pazdziernika-listopada zaczol cos wiecej,i teraz juz pomalu zdania uklada np.to dla mamy,,a gdzie jest daniel?a co to jest,,najlepiej mu wychodzi ODDAJ TO MOJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co oznacza fioletowa kropka na karcie ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702- no cos w stylu chusty ale ma takie cos zeby podtrzymywac glowke raz wlozylam tam Jamesa ale on sie bal i juz wiecej nie probowalam pozatym on byl ciezki i wolalam z nim wychodzic w wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie potrzebuje takie cos bo dla adasia mam takie cos tylko ze on stoi bez siedzenia i nie wiem czy bedzie chcial stac http://cgi.ebay.co.uk/LITAF-RIDE-ON-SEAT-2-GO-HITCHHIKER-SEAT-BUGGY-BOARD_W0QQitemZ370165592950QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET?hash=item370165592950&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1688|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1308 na car bot kupilismy do stania za 15 funa,ale wole to do siedzenia a kosztuje okolo 50 funa nowe.na ebay jak jest tanio to 15 ofert,albo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie rozpisaly! :) anecia monis mnie ubiegla a tez mam do oddania nosidelko mothercare. aga nton ja mialam tez to koleczko (na 95% :) ) przypuszczam ze chodzi o cc. co do uszkodzen przy cc to moja szefowa miala \'przypadkiem \' naciety pecherz :O wlasnie tu w northampton. a ja bylam BARDZO zadowolona z mojej cesarki.milion razy lepiej niz po tej rzezni w pl :O borowka ciezko z tym siuskaniem.ja mialam pomoc babci i bylo ok.moze sprobuj kupic nocnik z melodyjka, jak nasiura to gra.nadia byla zachwycona i robila do nocnika ile wlezie ale byla tez duzo mlodsza wiec Zuzi moze to juz tak nie bawic :) anecia i bardzo dobrze ze zglosiliscie.niech sie nie czuja bezkarni!!! co za gnojki....yhhhh nienawidze tej brytyjskiej mlodziezy!😡 frugo ja tez krwawilam z przerwami i hv powiedziala ze to jest normalne wiec sie nie przejmuj.chyba ze jest to jasnoczerwona krew-wtedy migiem do lekarza. ja tez lennoxa nie sadzalam na sile tylko on sam sie dzwigal jak zlapal za palec.teraz siedzi fajnie, jak sie kiwa to podpiera lapka albo polobrot i na brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha frugo zielona kupa= cos jej nie przypadlo do gustu z tego co zjadlas.dzieci tylko na piersi powinny robic zolciutkie 'kefirki' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszalam w tym poprzednim poscie, sorki!!! chodzi mi oto ze chcem w razie czego chuste,jakby adas nie chcial na tym stac!a gdyby ktos mial do sprzedania litaf seat to tez odkupie!!!bo nie jestem zarejstrowana na ebay,a i w licytowaniu tez pewnie nienajlepiej by mi szlo,ja cierpliwosci do czegos takiego nie mam! lolli zapytam kolezanek bo 2 maja tez termin na marca jedna na dzisiaj a druga na 14:D i to nie wina dzieci tylko tych poje...rodzicow rasistow pierd...!!!juz z tego domu kilka rodzin sie powyprowadzalo podobno bo dzieci z dziecmi sie nie zgadzaly,a i nam nikt tu dzien dobry nie mowi czy cos:( zacofance!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za odpowiedzi :) loli z tą kupką to już sama nie wiem,jem ciągle te same produkty i wcześniej było ok a teraz raz zielona a raz żółta :O z tym krwawieniem to jeszcze zaczekam do 6 tygodnia jest to świeża krew,ale raczej jest to plamienie niż krwawienie Borówka ja Ole nauczyłam sikać na nocnik jak miała półtora roku i wszystko było dobrze do puki nie pojechaliśmy na wieś na wakacje tam akurat kuzynka urodziła córcie i mojej Oli się odwidziało trwało to prawie 2 tygodnie tłumaczyliśmy,próbowałam jej założyć nawet pampersa1 żeby pokazać jaka ona już duża i że do pieluch robią tylko maluchy i w końcu tatuś ją przekonał z powrotem do nocnika - powiedział jej że jest już duża i mogła by robić dużo rzeczy dla dużych dzieci ale musi znowu sikac na nocnik i że jak zacznie to ją weźmie do kina podziałało i pojechaliśmy do kina na bajkę :) było komicznie bo jak wszyscy przestawali się śmiać to wtedy zaczynała Ola:D A kot u nas na razie rozwiązał problem z ciągłym oglądaniem bajek - ciekawe tylko na jak długo Ale jest świetny wkleje potem jego zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkich wzielo na koty :D to ja zapraszam, niedlugo bedzie pelno malych, slodkich kocikow do wziecia:D aaa frugo jesli jeszcze nie minelo 6 tyg to swieza krew, fakt, ale nie przejmuj sie przerwami.ja plamilam dluzej niz 6 tyg (tyle podobno trwa polog) i tez z przerwami nawet do tygodnia wiec wszystko ok :) a co do kupek to nie wiem, skoro jesz te same rzeczy.moze roznych producentow i troche sie roznia skladem? no nie wiem kochana co Ci poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia cos trefny ten link :) dawaj zwykly, ogolny do Ciebie na fotosik, bedzie krotszy a Adaska na tronie sobie znajdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, slodziaczek, do twarzy w purpurze. aganton, a ja mialam cesarke i jestem bardzo zadowolona, szybko doszlam do siebie, blizna prawie niewidoczna i ogolnie spoko, polecam. co prawda porodu naturalnego nie mialam to nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawdę słodziutki Lolli .......i w ogóle nie widać tych jego kg ja też dodałam parę fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, slodkosci a i kotek fajny, podobny do mojej kocicy. Nie drapie dzieciakow? Moj kocur bawi sie z Kuba ale czasem jest to zabawa z pazurami, bo kocica spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli frugo alez slodkie dzieci zeczywiscie lolli nie widac ze ma sporo kg!frugo haneczka rosnie!!!kicia tez fajna a fotosika mam pod datami urodzin moich syneczkow tam sa wszystkie zdjecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz kotek upodobał sobie Olę i jej pokój i bawi się fajnie z nią i z nią śpi natomiast Hani się boi i w ogóle się do niej nie zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia a nie chcialabyś kupic wózka dla 2? twoj adas bedzie mniej wiecej w takim wieku jak zuzia byla, kiedy malutkie przyjdzie. I do tej pory bardzo chetnie w nim siedzi. naprawde polecalabym każdej mamie z dwojka dzieci. chybaze masz juz wozek dla maleństwa to inna sprawa.podam linka do tego wozka http://www.philandteds.com/sport_index.htm jest w tym wozku jeden minus. jesli maleństwo jest duże(długie;) ) to długo w nim nie poleży. Ola na szczęście byla malutka i do prawie 6 m-ca mieścila sie na leżąco my kupiliśmy na ebayu, trafila sie okazja i za nowy zaplaciliśmy 300Ł, uzywane można sporo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
lollibelly i agnieszka75- dzieki za odpowiedzi :). Mam nadzieje ze rowniez bede dobrze wspominac cesarke ;-). W Polsce jak ja mialam kilka lat temu, to tak sobie ja wspominam, bardzo dlugo nie moglam normalnie funkcjonowac. Odetchnelam z ulga- nie zadzwonili do mnie ze szpitala :) a tak sie balam z w zwiazku z tym cukrem w moczu, ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz wozek dla maluszka,ja chcialam typowy gleboki te 2ki mi sie nie podobaly,moje dzieci szybko dlugie po mezu ma 192cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie sie rospisaly nie bylo mnie godzinke a tu tyle heheh... wiec anecia1702 chcesz albo taka podstawke dla starszego albo chuste nosidelko dla malego? czy jak bo sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 jak Twoj Kuba rdzi sobie z kupkami? jak ma jeszcze ten problem to mam kilka rad od cioci - pielęgniarki z Polski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Borowka, bardzo chetnie, bo troche sie jeszcze meczy, co prawda robi raz dziennie ale takie twarde bobeczki....z wloskami kocimi ;) Niedlugo zacznie robic jak kotek ze szreka, klaczki ;) Poza tym nie wiem jak Wy, ale wymaga ciaglej mojej asysty na nic nie mam czasu, wiec pytanie o zabawki albo jakies zajecie dla 7 miesieczniaka bo juz nie mam sily go ciagle zabawiac, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.ja tez mysle ze nie widac po nim ile wazy i tak tez powiedzialam tesciowej jak wyslalam jej fotki a ona na to : no wiesz co? utuczylas go jak nie wiem! :O heheh agnieszka moj tez robi z kocimi wlosami :) jedna kotka uwielbiala go jak byl malenki, zawsze spaly kolo niego obie a teraz nie da sie dotknac a jak lennox ja przypadkiem zlapie to prycha jak nie wiem. za to ciezarna nadzwyczaj dobrze znosi jego poczynania.moze jakis maternal instynkt jej sie wlacza juz.wczoraj spala kolo malego a on ja szarpal jak nie wiem.nawet ja zlapal za lapke, wykrecil pod dziwnym katem i ugryzl a ona nic, tylko patrzyla na niego! jedno dziecko juz spiocha a drugie sobie samo czyta harrego pottera na dobranoc (yessssss!!!!!!!!).jeszcze chwila i bedzie totalny spokoj.tylko ja i 2 tony prasowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka co do zabawiania to mam ten sam problem.choc lennox jeszcze jest do zniesienia (przewaznie).opisze Ci jak mniej wiecej wyglada moj dzien i co z nim robie. 7-pobudka, Lennox+zabawki wypad do lozeczka a mama spi jeszcze pol godzinki :) potem butla i troszke bawi sie z nadia jak ja szykuje jej wszystko do szkoly.ubieram, wystawiam w wozku na ogrod i koncze 'obrabianie' nadki (kolejne pol godz 'z glowy' siedzi w wozku i gapi sie na rozne koty lazace po naszym ogrodzie. 8.30 idziemy spacerkiem do szkoly, pozniej na zakupy lub do parku i wracamy do domu. 11-troche sie razem bawimy + baby owsianka ----> do spania ok 13 wstaje, klade go na kocu na podlodze i co jakis czas wymieniam zabawki zeby podtrzymac zainteresowanie alternatywnie kica w bouncerze az mu sie znudzi, potem znow sie troszke razem bawimy 14.30 obiadek, wychodzimy na spacer+ po nadie do szkoly, zanim wrocimy to jest juz 16.nadia sie z nim bawi, potem znow na chwile na kocyk+zabawki i do spania 18 wstaje. bawimy sie, deserek, idziemy do kolezanki mieszkajacej po sasiedzku, tam sie troszke bawi,wracamy, wspolna zabawa 19 kapiel, masaz + butla i nyny tak jakos leci dzien za dniem.jak byl mniejszy bylo latwiej bo mial wiecej opcji (activity blanket, bouncy chair, car seat), wiecej spal no i nie mial takich wymagan. aaaha i jeszcze w ciagu dnia jak cos robie w kuchni to sadzam go w wozku i daje gumowe lyzeczki do obgryzania lub jakies boszkopciki :) no, to juz teraz wszystko o mnie wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisałam Wam wcześniej że zrezygnowałam całkowicie z nabiału a że od tamtego czasu mineło już trochę czasu to dziś zjadłam na 2 śniadanie trochę białego sera i efekt jest taki że młoda drze się całe popołudnie(chwilowo padła przy cycku) czy myślicie że mogła bym jeść mleko kozie lub sojowe? a jeśli tak to które lepiej wprowadzić,doradźcie coś bo ja tak strasznie tęsknię za mleczkiem,serkiem i jogurcikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo mowia ze mleko i wszystkie jego przetwory trzeba wykluczyc z diety w pierwszej kolejnosci.mleko sojowe mozesz pic od czasu do czasu (sa rozne smaki) ale nie za duzo zeby malutka nie uczulila sie na soje.jesli dasz rade to mozesz pic mleko modyfikowane i uzywac go do przyrzadzania potraw zeby uzupelic niedobory wapnia i bialka. kamila26 bodajze kiedys pisala ze po pomidorach Olimpia zle sie czula i wlasnie z warzyw w sumie wszysko ok tylko ostroznie z pomidorami i selerem. mmmm ale bym zjadla surowke z selera z rodzynkami i majonezem...:P i co to jeszcze mialam... aaa ciesze sie ze jak karmilam piersia to moglam jesc od razu wszystko.nie znioslabym ograniczen jedzonkowych...:) i love my foodie :D :D :D szkoda tylko ze moje ukochane polaczenie gordona ramseya i ciezarnej z syndromem gniazda jest daleko :( :( :( jest 1 plus! odkad wyjechal schudlam A LOT!!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×