Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dziewczyny jak sie nazywa ta husta po ang.co sie w niej dziecko nosi ?bo zapomnialam a chce luknac na ebay moze kupie. Anecia kobitko, och jak mnie ciekawi plec twojego dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kamila26 jak wszystkich pisza ciagle czy juz urodzilam,albo czy wiem co bedzie mame sasiadki pytaja haha a ty uwazaj kamilko bo ja twoj numer mam takze z forum pierwsza bedziesz wiedziec prawdopodobnie!!!dziesiaj bzasile jeszcze konto zeby mi nie braklo i bierzemy sie z mezem za wywolywanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Anecia jeszcze cos ladny masz brzusio moj byl caly w rozstepach:-(choc uzywalam wszystkiego co polecali Patrzylam na internecie laserowe usuwanie rozstepow ale drogie:-(a na dodatek trzeba wykonac kilka razy taki zabieg😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia wal smialo w telefon :-D czy to w nocy czy w dzien obojetnie!to bedzie dla mnie zaszczyt wiedziec jako pierwsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelkowe uaktualnienie anecia1702........19.03.2009......!!37!!.....Melton..... .... ..?............? Cherry76...........19.03.2009......38.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......37....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......34.....Grimsby.... ..........Gabrys bes...................22.04.2009.......33....Swindon.... . ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......31....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......24..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............ 18.07.2009..... .20...Birmingham....?..Lilianna/Jack GaGa_................19.07.2009......19....Birmingham. . .............. Aga_nton..............04.08.2009......18.....Northampton ...Wiktoria........... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/06/02...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ani jeden nie wyszedl,mam kilka jeszcze z pierwszej ciazy,na samym dole,a z adasiem i teraz ani jeden,a kreske mam nad pepkiem do gory idze,i pepek i naokolo brazowy lekko,ta kreska tez,na zdjeciu jej nawet nie widac taka jasna. ile tych herbatek malinowych ,moge pic???3czy wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszly mi kropelki sab simplex podalam wczoraj pierwszy raz (bo akurat wczoraj cos musialo zaszkodzic mojej malej, chyba mleko ktore dodalam do Inki) ale rewelacji nie ma.Juz chyba bardziej ta gripe water pomaga. Frugo a jak twojej Hani, pomagaja te kropelki? U mnie sie sprawdza tez suszarka i bujaczek.Noga bujam bujak a suszarke trzymam w reku wtedy albo zasypia albo sie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo pytam bo ja mam czeskie a ty wiem ze masz niemieckie.I prawdopodobnie te niemieckie sa mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia chyba 4 dziennie sie pije ale nie jestem pewna moze ktos mnie poprawi ale raczej 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to zaczne 4 bo szukam po necie i nie moge znalezc pewnie nie zaszkodzi bo i tak juz moge rodzic takze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 26 właśnie przed chwilą zamowiłam te same buciki a nad sukieneczką się jeszcze zastanawiam :) a twoja śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda g dzieki, poprosze o ta nazwe leku.jak moj nie da rady to bede kombinowac dalej.wizyte u specjalisty udalo mi sie dostac bo chodzilam do gp i marudzilam,zrobili mi wszystkie mozliwe badania i wyniki mam o dziwo ok wiec stwierdzil ze nie wie co ze mna poczac.zasugerowalam tego reumatologa no i mnie zabukowal. kamila chusta to baby sling.a o tym laserowym usuwaniu rozstepow tez musze pomyslec.mialam kiedys robiony lifting brzucha u kosmetyczki ale nie bylo zadnych efektow.musze miec niestety palstyke brzucha :O podobno jak sie trafi na dobrego gp i pomarudzi ze ma sie mysli samobojcze a nie stac na zabieg to czasem robia na nhs.mam zamiar sprobowac, powiem jak poszlo :) w koncu nie mam na zbyciu kilka tysiecy funa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok loli jak zadziala to i ja powiem swojemu gp ze skocze na bangi bez liny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena nie wiem czy ci dziewczyny co radzily, nie mam czasu czytać, możliwe ze je powtórzę zrób małemu marchwiankę, podawaj zimną w malych iloscviach. Wstrzymaj sie z mlekiem, chociaż na trochę - pogarsza w takich sytuacjach,wiem ze nie latwo jak nic innego nie chce, podawaj jabłuszko gotowane zmiksowane , możesz dodawać do tych rzeczy kleik ryżowy,żeby bylo bardziej pożywne. ogólnie :ryż, marchewka, gotowane jablo - dzialają wiążąco wiec powinno pomoc. i nawadniaj!możesz bardziej rozwodnic jabluszko albo marchwiankę zeby przyjął więcej płynu. i wszystko co mu dajesz dawaj zimne i w malych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolii niezła jesteś napisz jak Ci poszło :) może i my też skorzystamy :D Kamila26 ja mam niemieckie i cudów też niestety nie ma :( kuzyn ma mi przywieść jeszcze 2 opakowania z niemiec i kupił mi coś na kolki w irlandi(w nazwie też jest simplex) a ja dziś kupię tą wode koperkową i zobaczę może to pomoże a i suszarka u mnie też się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila trzeba trafic tylko na odpowiednia osobe i wszystko daq sie zalatwic :D moja znajoma angielka miala nawet plastyke pochwy na nhs bo poszla i powiedziala ze jest zalamana po porodzie.wiec.... trzymajcie kciuki, ide w przyszlym tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 75 gdyby byla potrzeba możesz podawać Kubie mandarynkę (bez potrzeby też możesz , moja bardzo ją lubi) i sok z buraka surowego, zacznij od 1-2 łyżeczki -wg pl pediatry, z ktorym rozmawiala ciocia. Z sokiem jeszcze nie próbowałam, bo daje teraz malej laktuloze, i ogolnie zaczela jesc jablucha i inne takie wiec jest troszeczkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli to trzymam kciuki bo moj brzuch to tylko do operacji plastycznej bo nawet niewiem czy laser sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Borowka. A ja normalnie nie mam czasu, wczoraj mialam dola,uff aniapud, nie bylam u lekarza. Poszlam jak mial 5 miesiecy. Super sie czuje w wodzie (jak widac na zdj) i nawet niezle mu wychodzi nurkowanie. Moj Kuba wygladal na bardzo zdrowego, wiec nie pomyslalam o lekarzu. Dobra to by bylo na tyle nie mam czasu, Kuba teraz wojuje z kotem wiec ide bo roznie bywa. bidulinka witaj (a czemu bidulinka?), trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, ladna sukieneczko, troszke jak do slubu. Ja dla Kuby nic nie kupowalam, normalne ubranie mial, a w dodatku w kosciele bylo bardzo imno wiec chrzest przeszedl w kombinezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo kamila ja tez mam niezlego rodzyna :D szczerze nawet niech te rozstepy zostana tylko niech mi wytna ta skore!!! :O przeciez wygladam jak jakis alien, ani normalnych ciuchow ani nic i tak juz od 7 lat mnie ludzie pytaja co jakis czas na kiedy mam termin :O :O :O bo cala jestem dluga i szczupla (zazwyczaj) tylko ten brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ja tez ja patrzalam jest ladna tylko mnie osobiscie nie podoba sie czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebi
Witam ponownie nie pisalam bo mam problem z wpisaniem sie w waszej ramce nie moge jej za nic skopiowac jesli mozecie mi poradzic jak to zrobic to bylabym wdzieczna.Jednym z wielu nurtujacych mnie pytan jest to czy wy robilyscie w ciazy usg po 23 tc ja ostatnie mialam w uk 29 stycznia a termin mam na 26 maja pytalam sie poloznej na ostatniej wizycie czy bede miala jeszcze robiony scan powiedziala ze nie ale moge zrobic prywatnie koszt to 140f Ja mieszkam w Bedford tu nie ma polskiej przychodni .Czy mozecie mi cos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ta czapka taka dziwna,ale w sumie zawsze można ją inną zastąpić :) a kuriera dalej nie ma a ja już na necie sprawdziłam jaki asortyment mają w pobliskich sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Cebi najlepsza rada na nich to trochę pokombinować:D jak powiesz że nie czujesz ruchów albo że miałaś plamienia to zobaczysz jak Ci szybko zrobią ja miałam 5 scanów w ciąży (tylko jeden wykombinowany) wszystkie na nhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frugo
a co to za stopka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×