Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość edyjusa
czesc dziewczyny anecia - chyba Ci sie coś pomyliło ;-) i lepiej nie kracz bo na drugie jeszcze za wcześnie :-) moje maleństwo skończylo właśnie 2 miesiące we wtorek i rośnie jak na drożdżach (chociaż to ciagle kruszynka) ale mam dzis wolnego neta ze oszalec mozna. tyle sie u was dzieje ze nie sposób spamietac kawka z Kamila wypadła nieżle - biorąc pod uwage to ze pewnie uznała mnie za straszna gadułę :-) Frugo tak mi przykro mam nadzieje ze twoj szwagier dojdzie szybko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Niulek!!Olimpia na zdjeciach moze ma czarne oczka bo niektore zdjecia poprawialam aby czerwonych oczu nie bylo ale tak naprawde to ma niebieskie a raczej grafitowe jak narazie oczywiscie bo wiem ze do roku moga sie zmienic. Frugo przykro mi rowniez z powodu szwagra ! Frugo ile ty mialas juz szczepien dla Hani?ja dopiero jedno dla Olimpii!I chyba teraz niedlugo bedzie drugie a ma 3,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillibelly mala pila Cow&Gate a zamienilam na Aptamil. dzisiaj wroce do C&G Chcialam lepiej nie.Po jakim czasie od zmiany zaczęły sie rewolucje u Lennego? Monika2 tak pomyślalam, ze gdyby to był stomach bug to nie tylko Ola bylaby chora, jak to wirus Zuśce też by sie dostało a u nij wszystko w normie. dzisiaj znowu 3 razy. a diete od paru dni ma taką, ze nie powinno nic z niej jej szkodzić. chorobcia i co by tu zrobić? mam smectę ale jeszcze sie powstrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyjus tosmy się dobrały, bo ja pomyślałam, że ty stwierdzisz dokładnie to samo o mnie, hieh.... ja też bardzo lubię gadać :) A generalnie kawa była bardzo udana !!... do momentu gdy mój men dał mi oper, że zabrałam oba zestawy kluczy a on musiał wyjść wiec trza było wracać. Ale my to sobie jeszcze nadrobimy prawda ? Byłam na zakupach (Saisnbury i M&S) ciuchowych i fajne bluzeczki znalazłam.. talia wraca, ale cóż.. pupa coś nie chce maleć :/ :P Maja ma drzemke i słyszę, że Ed motorem właśnie wrócił, bo miał kolejny dzień robienia zębów. To uciekam jakiś obiad robić. miłego popołudnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) u mnie młyn taki w tym tygodniu,że juz wysiadam:O cały tydzień coś się dzieję i niestety nic dobrego:( Szwagier ma się lepiej,odzyskał przytomność i lekarze mówią,że będzie dobrze :) Kamila26 Hania miała już 2 szczepienia,pierwsze w 8 tygodniu życia,a drugie wczoraj czyli w 12 tygodniu,kolejne jest w 16 t ż,a potem w 12 i 13 miesiącu.I właśnie dziewczyny Hania nie znosi tych szczepień za dobrze,po pierwszym miała gorączkę ponad 38 stopni,a od wczoraj jest rozdrażniona,ma temperaturę i biegunkę.No i właśnie myślicie,że po szczepieniu może dostać biegunki? Bo ma od wczoraj po południu,ale straszną,co kupka to nowe ubranko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D to w takim razie Kamila jeszcze Mamy Eli nam do kompletu brakuje. Apropos ile ona zamierza w PL siedzieć? Mieszkamy tk blisko siebie że aż uwierzyc nie moge :-)) i czekam na pierwse spotkanie. aksio ma swoja pierwsza szczepionke za tydzien - ciekawe jak to zniesie? mam nadzieje ze bedzie dzielny. i biegunek bym nie chciała by miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, jak dalam SMA zamiast c&g na noc, to rano byla juz dziwna kupa.nie mam dzis nastroju, @ w toku (jednak :O ), brzuch mnie boli okrutnie i oba dziecka z gilami po pachy.ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to nie mleko tylko ten jogurt, o ktorym jakos jej ciężko dojśc do siebie.nic innego mi ni eprzychodzi na mysl. za wczesnie na krowie i tyle. no nic, poczekamuy zobaczymy. frugo poczytaj o szczep ktora hania miala, na pewno znajdziesz odpowiedz.nie mam pojecia czy tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę,ale pustki mała śpi,to i ja idę bo nie wiadomo ile to potrwa,jest strasznie rozdrażniona po tym szczepieniu dobrej nocki kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja spalam dzis tylko 6 godzin ale za to ciagiem wiec nie ma zle :p moja krolewna od kilku dobrych dni przesypia calkowicie cale noce ;) jak zje o 7.30-8-00 porcje swoja tak dopiero przed 6 ta dostaje porcje mleczka :) daje jej ostatnio kaszke na dobranoc na lepsze zasypianie ale nie na wodzie tylko na mleczku bo malo go pije.A z kubeczka nie chce bo trzeba ciagnac a ona tego nie potrafi jeszcze a ze zwyklego za mocno jje leci i sie krztusi. wogole ona nie bawem skonczy pol roczku a dalej uzywa smoczki aventa od 0 do 3 mscy jak jje daje od 3 do 6 mscy to sie dlawi nadal dlatego juz wiem ze byly problemy z karmieniem piersia za plytko chwytala ajak wciskalam jej glebiej ti oczy jej wychodzily i sie dlawila. ja dzis mam wizyte u konsultantki znow stres :O ale dam rade buzki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Sorki edyjus:D to normalka u mnie,ze cos przekrece! Ojoj jak ja bym sobie kawusie na ploteczkach wypila:( ale wam fajnie!!! Ok ide sobie am i kawke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek jaki piekny dzionek :) anecia - tyle mamusiek jest tu i żadnej nie ma blisko Ciebie? ja juz po śniadanku, dzieciu śpi wiec mam 15 min na serfowanie. kto kawusie pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyjus mi83 najblizej,ale juz ktos mi humorek poprawil i nikomu nie uda mi sie go dluuuuuuuugo zepsuc,chociaz dzisiaj mamy nichciana wizyte,ale i tak micha mi sie bedzie cieszyc co najmniej ...oj dlugo:D JA juz po kawusi,ale inke sobie ide zrobic a Amelia wczoraj wazona u GP wazy 5.550 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się na forum na wstępie składam hold kobitka z dziećmi które maja czas na wszystko plus kafeteria. ja mam dzidzie 5 dni i totalny brak czasu, ale nie jest źle u mnie walka z cycami obolałymi, ale powiedziałam ze się nie poddam. bolą jak cholera ale dam rade. mam dobra doradczynie z fajnymi radami no nie Frugo!!! dziewczyny jak macie chwilkę to napiszcie proszę co wy jadacie a czego nie podczas karmienia piersią. i jeszcze jedno pytanko. mój szkrabek dostał kilka czerwonych krostek na twarzy. czy wiecie co to może być i od czego? mam pewne podejrzenia ale poczekam co mi napiszecie. no to buziole na dobry początek dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobre, bo Maksio we wtorek ważył 4.440 ha ha a ile m-cy ma Amelka bo Maksymilian skończył 2. A co Ci kochanienka tak humorek poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda g wspolczuje bolu cycow.przez pierwsze 3 tygodnie ryczalam jeszcze zamin maly zdazyl sie przyssac :O ja jadlam wszystko ale mialam szczescie bo Lennox nie mial zbyt wrazliwego brzuszka.jedyny raz mial chrostki po czekoladzie. wczoraj w nocy kot zrzucil pudelko z mlekiem na podloge i wszystko sie wysypalo, w dodatku zasnelam przy karmieniu i wiekszosc ostatniej butli sie wylala na posciel, i tak o 5 rano kombinowalam z platkami i deserkami zeby nie byl glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia skonczy 14maja 2 miesiace. a co do poprawienia humorku to narazie nie zapeszam:) magda_g to pewnie tradzik niemowlecy zejdzie,moja amelia ma od tyg.chrostki dosyc duzo i GP wczoraj powiedzial,ze to ok i zejdzie:)a miala tez pare pi porodzie i smarowala linomagiem bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda co do krostek większość Ci pewnie powie że to zwykła dziecieca wysypka. To normalne u takiego maleństwa i niedługo sama przejdzie. Co do braku czasu to już niedługo będziesz go miała więcej - jak już zorganizujesz się i wprawisz w opiece. :-) Każda z nas to przechodziła. Piersi też sie niedługo przyzwyczają - ja żałuję że nie udało mi się pokarmić dłużej. :-( Właśnie slysze że mój skarb sie budzi - to i z wolnym czasem koniec niedługo :-( Dziś zakupy w Asdzie - Kamila_black co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam na zbyciu krem Lansinh for breastfeeding mothers. Sprzedamza grosze gdyby któraś z was reflektowała :-)) To buziaczki pa pa bo maleństwo krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomnialam o tych wyprz w asda:( kurde narazie kaski ni ma bo wynajem i tax oplacilismy.do kiedy one sa? edyjus to roznica wagowa pomiedzy naszymi dziecmi jest,ale dzieci roznie przybieraja ja karmie tylko piersia nie mam nawet butelki zadnej ani mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes jak sie czujesz???napisz jak tylko bedziesz miala czas!!! brala ktoras z was Mocronon?ja wlasnie 1wsza tabletke wzielam i mam nadzieje,ze bedzie ok bo mialam prosic o cerazette,ale nie zdazylam bo on zapytal jaka metode wybralam, ja mowie tabletki i ubieralam amelie,myslalam ze powie mi jakie sa,a on za chwile wrecza mi recepte heh,na pol roku mam zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia wiem wiem - moj to rusztnka jest. nie martwie sie bo regolarnie przybywa mu wagi :-) kamila black pisała o asdzie wczesniej wiec musisz sprAWDZIC bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem najwazniejsze,zeby przybywalo dziecko na wadze,mojej kolezanki tez mniejsza jest a tydzien roznicy tylko jest. zaraz poszukam o tej asdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewuszki za rady. a czy te krostki można czymś smarować? bo one w dzień są dość czerwone i zaognione, w nocy jest lepie (chyba ze ja nieprzytomna jestem i słabo widzę)? anecia a ten linomag bobo gdzie dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda raczej niczym nie smarowac. wogole przez pierwszy miesiac 0 kosmetyków. mozna jedynie taki krem Aqueous jak dzidzia ma sucha skore - bo ten jest na wodzie i nie uczula. w aptece go dostaniesz. 5 dni to jutro położna przyjdzie i bedzie krzyk bo krew z pietki na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Kobitki jak to jest z tymi facetami??? czy oni naprawde boja sie o dziecko??? czy uwazaja je jako pretekst przez zaprzestaniem czulosci??? Smutna noc byla wczoraj....juz obawiam sie ze przez to ze wygadam jak hipcio :(:(:( Aneciu zdradz cos taka szczesliwa?? :P:P:P Lollibely nospa z przeciwbolowym i termos na brzuch...mi to pomagalo :) mam nadzieje ze przestanie Cie bolec...moje bole byly nie do wytrzymania :O czesto konczylo sie na szpitalu :O bes..................22.04.2009.......41....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......39.....Birmingham.....Franek Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......31..Hereford .........Jonathan gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton.....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .29.....Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009.....27....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......8.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C...corka...Maj a, Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten linomag mam z polskiego sklepu.i smarowalam zawsze dzieci kremami od poczatku i oliwka tez smaruje, od pocztku myje mydlem.kompalam tego samego dnia jak ze szpitala wyszlam,moja pierwsza dwojka w polsce sie urodzila i tam po porodzie zaraz kapia dlatego ja nie martwilam sie ze cos bedzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki niulek, juz dzisiaj ok.ale tez kiedys mialam takie ze lezalam zielona na twarzy i wymiotowalam :( ufff dobrze ze juz nie mam tak zle. a co do facetow...moj twierdzil ze nie patrzy na mnie jak na obiekt seksualny tylko jak na mame.i ze tak jakos mu glupio.chyba go rozumiem, tez bym sie dziwnie czula na jego miejscu ;)no i na swoim tez nie jakos specjalnie wiec osiagnelismy tutaj kompromis. nie wiem co Ci powiedziec, w miare szybko po porodzie powinno byc ok.choc u mnie bylo dluzej niz chwile.niby twierdzil ze nie przez to ze waze 600 kg ale jakos dziwnie jak tylko schudlam to nie moge sie od niego opedzic :P achhh, faceci...dziwne stwory. (a tak na marginesie to mam najcudowniejszego meza na swiecie!!!, szkoda ze tak daleko :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×