Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka123

niania z zamieszkaniem

Polecane posty

Gość matka123

Witam, zastanawiam się nad nianią z zamieszkaniem, sama nie wiem czy to dobry pomysl.Mam warunki na to (osobny pokoj dla Pani, lazienka). Chodziloby mi o osobę , która zajela by się moim dzieckiem w ciagu dnia, raz w tyg posprzatala dom, uprasowała. Weekendy by miała wolne, ewentualnie, jedno wyjscie (moje i męża) w miesiącu.Jestem z Warszawy. Czy macie doswiadczenia z taką nianią? Jaka jest stawka dla takiej osoby? Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 1989999
Ja mam taka nianie.Jest bardzo pozyteczna.Pilnuje dziecka w godz od 7 do 18 a potem ma wolne ;) super uklad.A ze nie ma co robic to sluzaca w niej mamy za darmo ;) placimy 12/h...ma swoj pokoj i wlasna lazienke ;) ma 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuska
Marika to nieźle ta twoja niania ma, mieszkanie za darmo i niezła pensja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałoam jako niania z zamieszkaniem i musze powiedzieć, że to super sprawa zarówno dla niani jak i dla rodziny. W przyszłym roku będe szukać pracy niani z zamieszkaniem, bo zamierzam na stałe przeniesc sie do Warszawy, taka opcja bedzie dla mnie najlatwiejsza na poczatek. Jednak dobrze jest dgy zarowno rodzina jak i niania jasno postawia reguly i zakres obowiazkow. Przedmiotowe traktowani i wyslugiwanie sie nia, traktowanie jej jak \'sluzacej\' jest po prostu okropne. Nie chcialabym w zyciu pracowac dla takiej rodziny. Ja z moja rodzina wciaz utrzymuje kontakt, piszemy sobie kartki na swieta, maile, wysylaja mi zdjecia dzieciakow. Zycze powodzenia w szukani niani i ostroznosci, bo zdazaja sie \'zle rodziny\' ale i tez \'zle nianie\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori65
a ja mialam w ciagu roku 4 nianki,odradzam.Niedosc ,ze pracowalam caly dzien to jak wrucilam dziecko w progu wolalo jesc.nic niebylo zrobione w domu nawet niechcialo sie odkurzyc,calymi dniami ogladaly telewizje nawet na spacery niechodzily.jedna nawet szczypala corke a co jeszcze robila to niewiem ale dziecko bylo zastraszone.Wkoncu zrezygnowalam z pracy i sama zajmuje sie curka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalili
"nic niebylo zrobione w domu nawet niechcialo sie odkurzyc" no to coś Ci się pomyliło, na drugi raz zatrudnij sprzątaczkę, a nie nianię to będziesz miała posprzątane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekoti
dori65 córka pisze sie przez Ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, niania, może sprzątać, ale jeśli z góry jest ustalone,że i takie są jej obowiązki i jeśli dostaje za to wynagrodzenie. Niestety zdarzają się rodziny, które zastrudniają nianie, nie określą jasno reguł, a na swoje usprawiedliwienie mówią, no bo przeciez jej place, to niech cos robi jak dziecko spi! Rodziny zatrudniając nienie musza pamietac o regulach etyki i poszanowanie, wkoncu nie zatrudniaja robota tylko zywa osobe! Troche szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori65
zgadzam sie ,ja im niekazalam zaby mi sprzataly ,ale byly zatrudnione do dziecka a nawet jesc mu niezrobily to chyba przesada,albo pieluchy nieumiala zalorzyc dziewczyna,a jak ja zwolnilam to powiedziala ze i tak nielubila mojego dziecka ,ale mogla duzo zarobic .takze nieosadzajcie mnie,bo kazda by niewytrzymala na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pani nie osądzam. Ja sobie jako niani nie moge nic zarzucić, ale znam nianie które szczerzą się do dzieci jak głupie a jak rodzice wychodzą, to włączają telewizje, biegną do lodówki a dziecko ma się bawić same... Póki co nie jestem matką, ale wiem, że jako matka będe chcieć, żeby moje dzieci były pod najlepszą opieką! Dlatego niania będzie oglądana przezemnie jak przez lupę. Jak już pisałam wyżej, zdarzają się złe rodziny, ale i złe nianie. Tak już poprostu jest. Mogę tylko poradzić,że dobrze jest poszukać niani przez agencje niań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori65
to dobrze ,ze sa takie nianie jak Pani.Ale ja juz sie zrazilam i wole sama zajmowac sie dzieckiem.W przypadku mojej niani ,to ona sie odchudzala i niejadla ,wiec dziecku tez niedala,co przyczynilo sie do wielodniowych zaparc,ktore leczymy juz rok.prosze sie nieobrazic ale uwarzam .ze najlepszym sposobem na sprawdzenie sytuacji jest zalozenie kamery,wtedy widac co sie dzieje z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dori65
kobieto bez obrazy ale weź słownik bo czytać nie można tego co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMI6
JA SIE ZGADZAM Z DORI65 TEZ MAM ZLE DOSWIADCZENIA Z NIANKAMI,JEDNA PROBOWALA MI MEZA UWIESC,A JAK JA ZWOLNILAM TO JESZCZE NAS OKRADLA.DRUGA JAK JECHALA DO DOMU ,A JEZDZILA CO 3 MIESIACE TO ZABIERALA NAM CALY ZAPAS PREZERWATYW,TROCHE TO SMIESZNE ALE DZIECKIEM DOBRZE SIE ZAJMOWALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dori
wstydzilabys sie bledow mamusiu:O corcia pojdzie do szkoly i jak jej pomozesz w ortogfafii:( zenada zacznij wymagac od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , szukam PILNIE pracy jako niania w Warszawie z zamieszkaniem , jesli ktos potrzebuje niani prosze o kontakt gg 5772677..Jestem aktywną osobą, lubie sie często śmiać, moje zainteresowania są wszechstronne. Interesuje sie jezykami obcymi, a w szczególnośći angielskim. Aby poszerzyć moją wiedze na temat tego języka postanowilam pojechać do Wielkiej Brytani. Pobyt wspominam bardzo pozytywnie, jak również opiekę nad dwoma chlopcami. Teraz jestem w Polsce i chciałabym nadal opiekować sie dziećmi. Zamierzam także rozpocząc szkołe , zaocznie w weekendy. Architekrure wnętrz. Myslę ze podołam obowiązkom związanym z opieką nad dziećmi, potrafie również gotowac i wykonywac prace domowe. Szukam rodziny ktora bylaby miła i sedreczna,w której mogłabym poczuć się jak w domu. Aktualnie mieszka z nami w domu moj brat , na czas wykączenia swojego domu, więc mam dwojkę jego dzieći do opieki. Bratanka Huberta(4 lat) i Wiktorię(1 rok). Mam duzo radośći z zabawy z nimi. Oczekuję od rodziny zaufania i szacunku , w zamian za to mogę obdarzyć miłośćią dziecko które potrzebuje opieki. Potrzebuję równiez zamieszkania z rodziną, ponieważ mieszkam na odkarpaciu więc dojazd byłby wręcz niemozliwy. Ostatnia sprawa ktora jest dla mnie bardzo wazna to dostep do internetu. Mysle ze nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań . Interesuje mnie dłuższy okres współpracy. Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecerpliwością na odpowiedz. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×