Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

BOZEEEEEE

Polecane posty

Gość sdfdfbgfhgfn
dziewczyno droga piegi są cudowne!!!!!! nie jeden facet Ci to powie mówie Ci co dowiedziałas sie ze nie lubi piegoatych? phi jesli sie zakocha to chyba w Tobie a nie w piegach zobaczysz ze jak bedziesz starsza bedziesz sie bardzo cieszyla z nich sa urocze i dodaja wdzieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He he
Pietruszką ? to piegi masz teraz chyba bardziej wyraźne . Smaruj sokiem z cyrtyny,trochę to potrwa , będą bledsze aż znikną .Trochę czasu Ci to zajmie ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja sie mu podobam tylko ze nie widział mnie bez pudru a pudre czesc piegó zakrywa :( a ile to moze potrwac ta cytra z tydzien? dwa? miesiac? ile razy dziennie mam smarowac takim sokiem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfbgfhgfn
kochana jesli facet sie z Toba umawia i pokocha Cie to nie bedzie dla niego problemem zobaczyc Cie bez pudru!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo nooo
a jakiego pudru używasz? ja też mam piegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata krolewna
no chyam ze gość ma te 48lat...to wtedy moze byc problem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annr
Dziewczyno, najlepsze modelki z najpopularniejszych agencji modelek maja piegi........co ty pleciesz......tym sie wyróżniają i dla tego mdz innymi tam są.....a jak juz tych piegow nie lubisz to na pocieszenie, ja bylam piegowata i z racji wieku zbladly. Ten facet bedzie patrzyl na wszystkie atuty inne a piegi pokocha jesli ma Cie pokochac zapewniam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka, wariatka, wariatka :P:):):) Żartujesz sobie chyba, że masz tak błahy powód do tego żeby zrezygnować z faceta który Ci się podoba. Ja też mam pieguski:) , co prawda nie jakąś maxs ilość, ale zawsze uważałam, że dodają mi tylko uroku. Właściwie to nigdy o nich nie myślałam, a już na pewni nie w kontekście poznawania faceta. Ale... mam koleżankę, która jest caluteńka w piegach i jest prze-śli-czna. Zawsze miała mega powodzenie. Wstawiłabym jej zdjęcie ale nie bardzo mogę się rozporządzać jej wizerunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze on nie zakrywa calkiem piegów tylko tak oooo no jak puder w sumie ja mam na policzkach i nosku wiec jakos wyglada to w pudrze jakbym miala na całej twarzy bym sie chyba zabiła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annr
ja bym chciała żeby moje piegi wróciły, mój mąż je kocha, ale już nic z tego. Trzymaj się. Nie zamartwiaj niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgła nad złotą doliną
oddaj mi swe piegi, oddaj I najlepiej rude włosy Niektórym się podobają. Akurat wszystkim tym, których ja uważam za ideały A poważnie, prosze, nie przesadzaj, mam wrażenie, że nie masz więcej niż 15lat, co do piegów, są sposoby, poszukaj w internecie. Nie rozumiem dlaczego wcześniej tego nie zrobiłaś skoro jest to dla ciebie problem nr1 I tak oto mam wrażenie, że chciałaś się p[ochwalić jaką masz piękną buzię i cytuję, ciałko. Ahh... Tak czy inaczej juz się nie przejmuj. Może ten chłopak również lubi piegi.. Poza tym.. Czy on rzeczywiście jest tak wspaniały, czy to ta "fajna fura i dużo kasy" tak na ciebie działają..... Ahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddalabym ci wszystkie ale wlsoów rudych to ja nie mam :O mam sliczne blond :P akurta tak sie składa ze mam wiecej niz 15 lat ;/ i juz wielu sposobow probowalam zeby sie ich pozbyc i nic ;/ juz nie mam siły :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat ja na kompie mam takie jej zdjęcie, że tych piegów widać nie bardzo, bo: po 1 zdjęcie z daleka, po 2 też ma pełen make-up. Ale uwierz mi, że z bliska jest calusieńka piegowata. Zdjęcie będzie w następnym poście w stopce tylko przez góra dwie minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozesz usunąc juz :P hmmm nie wyobrazam sobie jej piegowatej :P ja mam na policzkach i na nosku a ona na całej twarzy?? nie jest brzydka ale ja i tak jestem ładniejsza 1000000000000000000 razy :O:O:O ale co z tego jak mam piegi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do skromnych to Ty nie należysz:o Ona jest prześliczna, zdjęcie nie oddaje jej urody. Wg. mnie jest ładniejsza ode mnie, czyli przy Tobie to ja jestem jakiś paszczur hehe. PS: jest jakiś sposób aby usunąć to jej zdjęcie z tego serwisu voila.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×