Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

BOZEEEEEE

Polecane posty

hmmm :) bo taka prawda jest heh :P i powiem nawet wiecej w swoim zyciu widziałam i znam tylko jedną dziewczynę o której moge powiedziec ze jest piekniejsza odemnie i ma ladniejszą figore tylko jedna!!!! nie wiem czy można ale jesli zostanie to i tak nic sie nie stanie bo tylko ja mam linka do tej foty z reszta i tak juz mi do niczego nie potrzebny wiec nic sie nie boj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra powiedzmy, że jesteś taka piękna jak uważasz, że jesteś (choć to kwestia gustu i nie ma siły, żebyś się wszystkim podobała:) ). W każdym razie uważam, że masz głupi powód, żeby rezygnować z faceta który Ci się podoba. Ja mam zajebistego faceta (oczywiście wg. mnie - ostatni link:) ) i jakoś nigdy nie zadawałam sobie pytania czy będzie ze mną jak zobaczy moje coś tam:o Z resztą to on mnie podrywał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całkiem fajny ten twoj mezus ale moj tomus fajniejszy :P heh a moja uroda to nie kwestia gustu bo wszedzie gdzie pojde kazdemu facetowi sie podobam kazdemu! az mi głupio ide np. do baru ze najomymi i sa tam znajomi znajomych itd wszysy sie zawsze o mnie pytaja co to za laska i mowia jaka fajna itd ;/ az mi głupio czasem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto wyluzuj trochę. Pokaż mi swoje zdjęcie to Ci powiem czyś taka piękna:P Ze mną i moimi koleżankami jest to samo jak wchodzimy gdzieś do baru. Atrakcyjność podnosi też makijaż, ubiór i ... popularność. Także nie rośnij aż tak bardzo, bo to kwestia względna ta Twoja uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wk_ur_wiony
Gwiazdeczka, ty materialistyczna dziwko, idź pracować do burdelu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj raczej fotki nie pokaze :P musisz mi uwierzyc na slowo ;p z resztą mysl co chcesz ja i tak wiem swoje :P no tak w sumie wszytko co napisałas zgadza sie i ja to mam :P tylko ze problem to straszne komplesy z powodu peigów wiem ze bez nich czułabym sie duuzo lepiej :P ale od jutra zaczne sie smarowac cytrynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc widzisz, mamy podobnie - z tym, że nie jestem aż tak narcystyczna. A piegów to chętnie wyhodowałabym sobie więcej. Latem specjalnie wystawiam buzię na Słońce, żeby się pojawiły mocniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata królewna
wiesz co? ten 48latek pewnie tez ma jakis defekt, wiec nie pekaj poza tym w tym wieku to juz mu nie stanie i tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wku.rwi.ony
Mylisz się. Tylko 2/3 to szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się zgodzę, że każda to materialistka i fajnie jest mieć przystojnego faceta, który dodatkowo dobrze zarabia, ale... kobieta z klasą nie obnosi się z tym moja droga gwiazdeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jeden mały szczegół: fajnie mieć faceta z kasą, ale nie kasę z facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata królewna
a forse pewnie ma z przekretow a auto sluzbowe :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×