Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniusia11111

czy rzucilibyscie wszystko dla milosci?

Polecane posty

Gość maniusia11111

czy rzucilibyscie szkole dla ukochanej osoby i wyjechalibyscie do niej za granice na stale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
pomozcie prosze. mieliscie taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy pamiętaj nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miłości
zrobiłabym i zawsze robiłam wzystko !!! Tylko dla niejn warto!!!!!! MIŁOŚĆ RZĄDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaablaablaa
Nie rob tego... nigdy... nie mozna poswiecac swojego zycia dla drugiej osoby nawet jesli swiata po za nia nie widzisz.. wczesniej czy pozniej bedziesz zalowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz? A jaka masz pewność, że to ta jedyna osoba? I czy ona zrobiła by dla Ciebie to samo? Skończ szkołę i wtedy zastanów się co zrobić.. Jak kocha to poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
jestem pewna , ze to ta jedyna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjechalam za granice dla chloapak...ale najpierw skonczylam studia,wiec musial rok poczekac..ale odwiedzal mnie :) potem zlozylam podanie na studia mgr w jego kraju...i jakos leci :) nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochac nie kochac
Dziś z całą pewnością TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochac nie kochac
Sorki, nie przeczytalam do konca- szkoly bym nigdy nie rzucila, nic nie stopi na przeszkodzie zebys ja skonczyla, to w ogole chore, jesli on stawia ci takie warunki, jest nieodpowiedzialny i niepowazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5
Nie! I wspolczuje ludziom, ktorzy maja takie mysli "zrobiłabym i zawsze robiłam wzystko !!! Tylko dla niejn warto!!!!!! MIŁOŚĆ RZĄDZI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
ale on nie stawia mi zadnych warunków. po prostu kiepsko jest zyc daleko od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca z dlugim stazem
Ja po raz drugi rzucilam wszystko dla faceta a dzisiaj baaaaaardzo tego zaluje. To facet powinien sie poswiecac dla kobiety a nie na odwrot. Jestem stara a glupia...ale coz,milosc jest slepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochac nie kochac
Możesz kontynuowac nauke za granica, rowniez. Jesli jestes pewna a wiemy ze zwiazki na odleglosc w wiekszosci nikomu nie sluza to moze warto zaryzykowac, ale tylko w sposob taki- ze tam bedziesz sie uczyc Co to w ogole za szkola, 1 rok studiow? Czy jestes niedaleko mety, wowczas warto dokonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzh
" To facet powinien sie poswiecac dla kobiety a nie na odwrot." nie badz smieszna, ksiezniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
i ja chyba też nie bede załowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez rzucilam wszystko z milosci: mialam stala dobrze platna prace w pl. nie zaluje niczego jest super. jestesmy razem 7 lat a malzenstwem od 4 lat:))) w sumie niczego nie stracilam bo moje kwalifikacje zostaly tutaj tez docenione:)))) dodam jeszcze, ze on mi niczego nie narzucal byl rowniez gotowy zeby sie przeprowadzic do Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.
To zależy do jakiego kraju chcesz wyemigrować, jeśli któryś z bloku krajów arabskich, to stanowczo odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whoops poszlo przez przypadek:)) sorry!!! Maniusia chcialam powiedziec, ze intuicja zawsze dobrze podpowiada:) Jesli czujesz ze to to, to sie nie wahaj:)) Znam tu pare przypadkow takich malzenstw, gdzie zona POlka rzucila wszystko i przeniosla sie tutaj z milosci:) Jedna moja kolezanka jest juz z mezem 13 lat:)))) malzenstwo szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
UK, Oświadczyl mi sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
Dziekuje:) Oczywiscie, ze tak:):):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do0 autorki
a o jaka szkole ci chodzi???? a co to w Uk do szkoly nie mozesz chodzic,ile osob wyjechalo i pozostawilo swoje zycie w Polsce, i co? Zyja... wszedzie mozna sobie jakos zycie ulozyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do0 autorki
a tak poza tym to jak juz zakladasz topik to podaj pare fundamentalnych faktow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do0 autorki
ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
w sumię moge uczyc się tam;) Wazne, ze przy nim:):):) Milosc nie jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×