Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOLLY211

napisać rozdział ksiązki...

Polecane posty

Gość MOLLY211

Musze wymyślić i napisać kolejny rozdiał Małego Księcia, opisujący pobyt Małego Księcia na jeszcze jednej wymyślanej planecie, zamieszwanej przez wymyslanego bochatera ( moje zadanie domowe!) Prosze pomozcie, te osoby które przeczytały tą lekture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLLY211
błaaaagam! to na poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie niszcz zębów
a konkretnie chodzi mi o(bo nie powiedziałam) to zeby ktos mi wymyslal jakąs postac, i symbolike jej( jak w ksiązce: król symbolizował dorosłych żadnych władzy, Bankier-dorosłych materialistów, latarnik- pracolcholików, itd) prosze o coś w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorka za ten login
był do innego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz napisać kolejny
rozdział skoro nie czytałas lektury?? no chyba, że czytałaś ale nie pamiętasz...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorka za ten login
czytałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly211
do Papierowe_Nozyczk:dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly211
masz suuuper pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly211
świetne, zabieram sie do pisania, tylko nie wiem które;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly211
mądra i bardzo miła, w moich tematach najczesciej ona sie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLLY211
A CZY MOGŁA BYŚ COŚ DO TEGO NAPISAC?NP. JAKĄŚ SYTUACJĘ, W KTÓREJ OKAZUJE SIE TAKĄ, ZE TAK POWIEM "ZRZĘDĄ" DO TEJ "STARSZEJ PANI" JA NIE MAM WENY TWÓRCZEJ:( BYŁA BYM CI BAAAAARDZO WDZIĘCZNA, CHOCIAŻ JUŻ JESTEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
KRYTYKA TAKŻE MILE WIDZIANA: Ósma planeta była, nie licząc Ziemi-największa ze wszystkich, dotąd zwiedzonych planet.Mieszkała na niej staruszka, i wiele innych, w różnym wieku ludzi. Zwróciłem uwagę na tą starszą kobietą, ponieważ przez dłuższy czas obserwowałem ją, i zauważyłem, że stale zaczepiała ludzi, i ciągle ich krytykowała. Gdy zaważyła chłopca w wieku 13 może 14 lat, wyzwała go z powodu tego że grał w piłkę- mówiąc: -Chłopcze, dlaczego, zamiast sie uczyć, poszerzać swoją wiedze, czy robić inne pożyteczne rzeczy, ty grasz w piłkę?! On odpowiedział: -Proszę panią, Każdy człowiek musi znaleść czas na rozrywkę, oczywiście nie zapominam o nauce,i użytecznych rzeczach. - Ale to nie jest rzecz potrzebna do życia! Kompletnie bez sensu! Wywnioskowałem z tego, to że niektórzy dorośli zawsze mają ostatnie zdanie, bez względu na to, czy mają racje, czy, nie. Ja uważam że w życiu ponniniśmy poświęcać czas na wszystko, także na rozrywkę, ale dorośli niestety tego nie rozumieją, dla nich w życiu trzeba znajdować czas tylko na rzeczy pożyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
TAK , DZIĘKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
NIE WIEM CZY NIE ZA BARDZO SKRYTYKOWAŁAM TĄ STARUSZKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
A CO O TYM TWIERDZĄ Papierowe_Nozyczki? BARDZO CENIE TWOJE RADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdaads
rany, ale prosty język... Te zdania są koszmarne..sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
OKEY, MÓWIŁAM ZE KRYTYKA MILE WIDZIANA, A JEŻELI TAK TWIERDZISZ, PODASZ JAKIEŚ SYNONIMY? PROSZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdaads
KRYTYKA TAKŻE MILE WIDZIANA: Ósma planeta była, nie licząc Ziemi-największa ze wszystkich, dotąd zwiedzonych planet.Mieszkała na niej staruszka, i wiele innych, w różnym wieku ludzi. jak już to: i wielu innych ludzi w różnym wieku... debilne zdanie i oczywiście ten przecinek przed i....rewelacja. Zwróciłem uwagę na tą starszą kobietą, ponieważ przez dłuższy czas obserwowałem ją, Kolejny przykład debilnego zdania... a składnia rewelacyjna.. i zauważyłem, że stale zaczepiała ludzi, i ciągle ich krytykowała. i znowu przecinek przed i... Kto Cię tego nauczył ? Gdy zaważyła chłopca w wieku 13 może 14 lat, wyzwała go z powodu tego że grał w piłkę- mówiąc: -Chłopcze, dlaczego, zamiast sie uczyć, poszerzać swoją wiedze, czy robić inne pożyteczne rzeczy, ty grasz w piłkę?! A gdzie tu jest wyzywanie??? Chłopcze? On odpowiedział: -Proszę panią, Każdy człowiek musi znaleść czas na rozrywkę, oczywiście nie zapominam o nauce,i użytecznych rzeczach. Proszę pani jak już - co gramatyki się nie uczyłam? ZNALEŹĆ!!! Analfabetko! - Ale to nie jest rzecz potrzebna do życia! Kompletnie bez sensu! Wywnioskowałem z tego, to że niektórzy dorośli zawsze mają ostatnie zdanie, bez względu na to, czy mają racje, czy, nie. A po cholerę ten przecinek po czy.... znowu jakiś wynalazek :inteligentnej inaczej: autorki? Ja uważam że w życiu ponniniśmy poświęcać czas na wszystko, także na rozrywkę, ale dorośli niestety tego nie rozumieją, dla nich w życiu trzeba znajdować czas tylko na rzeczy pożyteczne. Hmm trzeba znajdować czas dla dorosłych? Bo tak brzmi to zdanie? W mojej klasie dostałabyś mierną...sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
Co do tekstu masz racje, ale ja prosiłam o skrytykowanie i ocenianie tego co napisałam, a nie tego kto to napisał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuje ci za miłe słowa na mój temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdaads
Ależ proszę....i lepiej zrobisz jak zaczniesz się wreszcie uczyć. Ten tekst jest słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
to co uważałam za słuszną krytykę poprawiłam: Ósma planeta była, nie licząc Ziemi-największa ze wszystkich, dotąd zwiedzonych przeze mnie planet.Mieszkała na niej staruszka, i wiele innych ludzi, w różnym wieku. Zwróciłem uwagę na tą starszą kobietę, ponieważ przez dłuższy czas obserwowałem ją i zauważyłem, że stale zaczepiała ludzi, i ciągle ich krytykowała. Gdy zaważyła chłopca w wieku 13, może 14 lat, wyzwała go z powodu tego że grał w piłkę- mówiąc: - Dlaczego, zamiast sie uczyć, poszerzać swoją wiedze, czy robić inne pożyteczne rzeczy, ty grasz w piłkę?! On odpowiedział: - Każdy człowiek musi znaleść czas na rozrywkę, oczywiście nie zapominam o nauce. - Ale to nie jest rzecz potrzebna do życia! Kompletnie bez sensu! Po co to robisz?! Ja i zapewne także ten chłopiec , wywnioskowaliśmy z tego to że niektórzy dorośli zawsze mają ostatnie zdanie, bez względu na to, czy mają racje, czy, nie. Ja uważam, że w życiu powinniśmy poświęcać czas na wszystko, także na rozrywkę, ale dorośli niestety tego nie rozumieją, oni uważają, że w życiu trzeba znajdować czas tylko na rzeczy pożyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdaads
no i nie wyciągnęłaś wniosków...nadal stawiasz przecinki przed i, nie wiesz gdzie się powinno je postawić a gdzie nie... podstawowe błędy, których nie powinien robić gimnazjalista 2 klasy... NIE STAWIA SIĘ PrZECINKA PRZED "I" ALE ZAWszE STAWIA SIĘ PRZECINEK PRZED "ŻE" Otwórz sobie jakąś gramatykę dziecko i poczytaj. Sprawdź w słowniku znaczenie wyrazu "wyzywać"- bo chyba go nie rozumiesz. SPrawdź jak się pisze znaleźć...gwarantuję że nie znaleść jak piszesz (fakt, może błędy ortograficzne to nie jest słuszna krytyka). Wiedza- wiedzĘ a nie wiedze. Racja - rację a nie racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
NIE JESTEM W 2 KLASIE, ALE W 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitaki
a co za różnica czy pierwsza, czy druga? ortografii uczą nas od dziecka, chociaż skutecznośc różna. :) składnia fatalna, błędu ortograficzne i interpunkcyjne mają znaczący wpływ na ocenę takiego wypracowania. to co napisałaś to jakiś bełkot, który się kupy nie trzyma, na dodatek nie ma to "cos" zadnej tresci. zacznij czytac ksiazki zamiast pisac rozpaczliwe posty na forum, może się podciągniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
nie chce już twoich rad! nie wypowiadaj sie więcej w moim poście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistka A
Nie denerwuj się dziecko. Po prostu pojawiła się tu złośliwa ale prawdziwa krytyka. Przydałoby się więcej pokory, mniej kafeterii, więcej książek, a przede wszystkim język polski a nie jakiś bełkot. Faktycznie opowiadanie jest mierne. Twoja składnia pozostawia dużo do życzenia, pojawiają się błędy interpunkcyjne. Nie znasz znaczenia wyrazów. Oprócz mądrości rodem z filozoficznych książek niejakiego Coehlo, nie ma tu nic, co byłoby interesujące. Brakuje tego "błysku", akcji. Opowiadanie jest bardzo jałowe. Zdania proste. Widać, że nie operujesz zbyt dobrze językiem, bo mało czytasz książek. Na spokojnie przeczytaj uwagi dziewczyn i popoprawiaj to co jest słuszne. Napisz to jeszcze raz, wzbogać akcję (nie sądzę, żeby Twoja polonistka była zadowolona z kilku linijek tekstu. To ma być opowiadanie, a nie streszczenie...) i wklej tutaj. Sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitaki
to po jaki chu wlazisz na forum i prosisz o osad? blad logiczny czy co? napisanie takiego opowiadanka, rozdzialu ksiazki to nie jest mordega czy czynnosc wymagajaca nadmiernego wysilku (intelektualnego). masz 15 lat a to juz wystarczajaco duzo, zeby umiec poprawnie napisac 20 zdan. zawsze mozesz zrobic fotostory a la bravo... w sam raz na poziomie I klasy gimnazjum. aha, po liczebnikach porzadkowych stawiamy kropke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×