Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOLLY211

napisać rozdział ksiązki...

Polecane posty

Gość Napisałam osądcie proszę
Ja już naprawdę nie wiem co zmieniać:( poprostu nie umiem! Polski to moja pięta achillesowa niestety:( Mam ogromną prozbę, może mi pani podać jakieś ciekawe synonimy,do tych "prostych" wyrazów? a do tikitaki: NIE MAM 15 LAT, TYLKO 13!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam osądcie proszę
I JEŚLI UWAŻASZ TO ZA PROSTE SAMA NAPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistka A
Musisz niestety przeformułować wiele zdań. Naprawdę nie złość się tylko spójrz dokładnie na uwagi poprzedniczek. Nie mogę za Ciebie tego napisać. Mogę sprawdzić. To jest subtelna różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuj
w necie znajdziesz słowniki synonimów - weź się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie mam co robic:o Ósma planeta, w przeciwieńswtwie do Ziemi, była największą spośród odwiedzonych przez Małego Księcia. Poza innymi ludźmi w rozmaitym wieku, mieszkała na niej dostojna staruszka. Obserwowałem ją przez długi czas - mimo jej gracji i pozornej klasy zauważyłem, że jest bardzo niezadowolona z otaczającego jej świata. Krytykowała wszystkich napotkanych na swej drodze. Nie podobało jej się nic, co robili wszyscy dookoła. Zirytowała się nawet małym chłopcem grającym w piłkę: -Młody człowieku, czy naprawdę nie masz ciekawszych i bardziej pożytecznych zajęć od ubiegania się za piłką? - zwróciła mu uwagę. -Ale ja uwielbiam piłkę! - odparł zmieszany chlopiec. - Poza tym odrobiłem już lekcje i wyprowadziłem psa, mama pozwoliła mi posprzątać swój pokój jak skończymy mecz! -Młody człowieku, ale czy piłka cię czegoś nauczy? Czy będziesz choć odrobinę mądrzejszy od tego biegania? Też mi rozrywka. Lepiej poczytałbyś mądrą książkę - odparła zbulwersowana starsza kobieta. Doszedłem do wniosku, że dorośli zupełnie zapominają o tym, co sprawia nam przyjemność. Żyją w swoim uporządkowanym, praktycznym świecie nie zauważając nawet, jak wiele przyjemności ich omija przez tę powagę bycia dorosłym. Jak dobrze, że wciąż jestem Małym Księciem. Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
dziękuje, dziękuje, dziękuje- masz talent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortura na pomaranczowo
ciesze sie ze moglam pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
to jest świetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem ci bardzo wdzięczna. I sorka za wygnanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×