Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tapeciaraaa

Tapeta w sypialni....jakie dodatki??

Polecane posty

Gość gość
Warto przejrzeć ofertę Art Medic - świetnej jakości materaców z pianki oddychającej za zmienną twardością. Polecam, ponieważ sami na takim śpimy, a z kolei nam polecił go rodzinny rehabilitant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przejrzeć ofertę Art Medic - świetnej jakości materaców z pianki oddychającej za zmienną twardością. Polecam, ponieważ sami na takim śpimy, a z kolei nam polecił go rodzinny rehabilitant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utras
Dekoorii nam dobierało wszystkie wzory tapet do mieszkania, wybieraliśmy m.in. na podstawie zdjęć aranżacji jakie nam pokazano. Wybór odpowiedniej wcale nie był trudny, chociaż trochę się zastanawialiśmy. Najważniejsze, że faktycznie udało się coś sensownego dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peszmers
A możesz pokazać konkretnie jaką tapetę wybraliście? Interesuje mnie link, kolor, ewentualnie jakieś zdjęcie czy opis. Tak żeby na pewno było jasne, o jaką tapetę chodzi. Podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrata
Myślę, że takie dopasowanie będzie lepsze. Tapeta nie jest strasznie dziecinna, a jednak do pokoju dzieci powinna zdecydowanie pasować. Można do tych chmurek dołożyć jakieś kolorowe naklejki i wtedy to będzie wyglądało atrakcyjnie. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie polecala tapety do małego pokoju ….może jakas mała wstawka…. Ja kupiłam do siebie tapetki ze sklepu http://www.grafitolkusz.pl/index.php . Mają cekawy wybór możesz sobie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fototapetę w sypialni i robi cały klimat. Wybraliśmy z mężem czarno-białą żeby było nastrojowo (kupowaliśmy w Sangrafie www.fototapety-sangraf.pl). Jeżeli chodzi o dodatki to mamy bardzo minimalistyczne bo oboje uważamy że w sypialni nie powinno być za dużo rożnych ‘gratów’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magier44
Słyszałam wiele opinii na temat tapet że np ich czasu już miną itp. Kompletnie się z tym nie zgadzam. Wystarczy spojrzeć na ofertę sklepu internetowego http://www.decomania.pl/pl/c/Maty-Sibu/1038 Aby przekonać się do tego co piszę. Popyt na to jest ogromny. Można na prawdę w bardzo fajny sposób urządzić sobie mieszkanko jeśli tylko odpowiednio się do tego podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×