Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lookalikeee

zakochaliście się kiedyś w kimś kogo nie znacie???

Polecane posty

już nie mogę prawie 2 lata... nie wiem co w nim pokochałam, ale nie mogę zapomnieć, czuję jakbym go znała, a nigdy nie rozmawialiśmy... sporo o nim wiem, tyle rzeczy nas łączy, a jednak nie mamy ze sobą nic wspólnego jesli chodzi o znajomość. Nie wiem jak to się stało! Nie wiem co w nim pokochałam, przecież nawet nie wiem jaki jest naprawdę KOCHALIŚCIE KIEDYŚ KOGOŚ PLATONICZNE?! [bekasa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
ja sie raczej zauroczyłam, normalnie kiedy go widze no poprostu nie moge, strasznie mi sie podoba ale ja sie do niego w życiu nie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam że to zauroczenie, ale 2 lata... już nie czuję się tak, jak na początku ale gdybym miała tylko szanse wiem że wpadła bym po uszy... ale nie mam szans, bo sama przez własną wstydliwość nie pozwoliłam się mu do siebie zbliżyć... nie potrafię sobie tego wybaczyć i iść dalej i to jest najgorsze, bo wiem że gdyby nie to co zrobiłam mielibyśmy szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
ja tak mam od kilku miesięcy, chce o nim zapomniec ale kiedy go widze...pierwszy raz tak mnie wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
masz szanse, musisz sie przemóc i zwalczyć nieśmiałość, nie użalaj sie nad sobą tylko działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam szansy, ja go poznałam ale wszystko spieprzyłam i wyszłam na idiotkę. on już na pewno nie jest mną zainteresowany:O wszystko przez nieśmiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co rozumiecie pod zakochaliście :O ale jak mi się tam z 1 czy 2 w życiu podobała, bo pewnie więcej takich epizodów nie było, to na pewnie nie było to poparte żadną bliższą znajomością :D :classic_cool: zresztą samo przechodzi jak się jest zbyt beznadziejnym żeby nawet próbować i się sobie o tym parę razy przypom ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
może jest, moze nie , nie wiesz tego próbowac zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
ja jestem beznadziejna i jeszcze mi nie przeszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ton rozumiem, że ciągle o nim myślę, myślę o tym jaki musi być, widze przed oczami chwilę, w których go widywałam, chce mi się ryczeć, czuję, że mogło by coś z tego wyjść, ale nie wyjdzie na pewno, zresztą to sprawdzone że już go nie interesuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
w takim razie zapomnij albo walcz, jeszcze poznasz innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się zapomnieć choć w głębi duszy liczę że los kiedyś splącze nasze drogi, jestem naiwna:( lepiej zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A tam, jak się zakochasz, to minie jak z bicza strzelił :) Ja się ponad dwa lata kochałam w takim jednym, platonicznie czysto, no, w zamierzaniu przynajmniej - a teraz nawet mi przez głowę nie przejdzie myśl o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
jak ja marze żeby los jakos mnie i jego ze soba zapoznał echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
coraz bardziej się na niego nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała 2gą szansę, albo zakochac się w kimś innym, ale tak żeby on więcej nie pojawił się w moim życiu i żebym o nim zapomniała, zakochać się szczęśliwie, wtedy by mi przeszło aktualne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, to odważ się, Kobieto. Po co masz się sama nakrecac, jeśli możecie sie nakręcac oboje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
to co ja mam zrobic, jestem zbyt niesmiała i nie wiem czy ja mu sie podobam, nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A tam, niesmiałość to wymówka. Nie musisz mu zysnawać miłości od razu - wystarczy przecież zagadać na początek. Tak neutralnie, a nuż podchwyci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju ma rację ale ja Cię rozumiem, tez jestem nieśmiała... i wszystko przez to spieprzyłam:( ale popatrz na to z innej strony... masz jeszcze swoją szansę, możesz ją dobrze wykorzystać, ja już nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadurzona idiotka
a ja sie durzylam w kims, kto sie durzyl w innej :o a we mnie jeden facet sie chyba durzy ...jak on na mnie patrzyl😭 :P ech.... a ja nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
w życiu nie podejde do niego a dodam że nie jestem pięknościa i to jest głównie mój problem,i co ja miałabym do niego powiedzieć, spaliłabym sie ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
on sie na mnie patrzy jak mnie zauważy ale tak normalnie zaraz odwraca wzrok zresztą ja podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem jak Ci pomóc, uroda dużo robi albo nie robi, co wiem po sobie:O życzę Ci żeby coś się kiedyś zaczęło dziać pomyślnie dla Ciebie;)🌼 zadurzona idiotka we mnie się też duży ale nie ma szans żebym coś do niego poczuła bo to człowiek z innej planety:O mimo to współczuje mu bo sama wiem co przeżywam nam pozostaje wierzyć że kiedyś spotkamy tę prawdziwą miłość i wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Widocznie też jest niesmiały. Toście się dobrali, ale jak ma coś z tego być, to ktoś musi zrobić pierwszy krok. Bądź facetem, Koleżanko, skoro on nie czuje się na siłach. :P I wcale nie musisz spalić się ze wstydu, pociesz się tym, że on to samo przeżywa, jak nie jeszcze bardziej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgj
lookalikeee - a ja Ci życze znalezienia tego jedynego:) on na pewno nie jest nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×