Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freon

Kobiety, komplementujecie czasami facetów?

Polecane posty

Przyjęło się, że to facet powinien mówić kobiecie komplementy i zgadzam się z tym - kobiety jest łatwiej komplementować, choćby za ich ciuszki ;) No ale jako facet również lubię gdy kobieta mi jakoś fajnie posłodzi. Komplementujecie facetów? Mam tu na myśli nie swoich własnych, tylko takich z którymi się umawiacie na randki. Spotykam się aktualnie z pewną dziewczyną i kurde ani razu nie powiedziała nic miłego na mój temat. No może raz, ale dawno i nie pamiętam. A mogłaby chociaż jakoś pochwalić moje nowe wdzianko, którego wybór i kupno zabrało mi mnóstwo czasu i nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, tylko że ja samiec jestem. Proszę żeby wypowiadali się normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
ja komplementuje , powiedizalam znajomemu w pracy ze ma ladny krawat powidzialabym cos czesciej komus tzn jakiemus facetow ale by dziwnie na mnie patrzyli ze pewnie chce ich poderwac czy cos takiego. Dziewcyzny maja w pracy cos ladnego a to buty czy cos bo sie stroją ale im juz nic nie mowie bo one tez mnie nigdy nie pochwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Wiesz, kobieta jak chce usłuszeć komplement, a facet sie do tego nie kwapi, to sama potrafi go do tego zmotywować. Zresztą, na drugi raz weź na zakupy ją i niech ona CI wybierze nowe wdzianko - to na pewno będzie komplementować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A jeśli chodzi o mnie to nie tyle komplementuję, co komentuję czasami. Nie zawsze jest to in plus. Ale tak dziwnie chwalić faceta np. za fryzurę czy ubranie, jakoś tak się przyjęło i naturalninej przychodzi komplementować jego siłę, zaradność, inteligencję itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
ja bardzo lubię komplementować facetów :) to normalne docenić człowieka jeśli jest powód. często mówię że podoba mi się jakiś męski pomysł, woda kolońska, nowy sposób przystrzyżenia brody czy cokolwiek. jedyna trudnosc to sformuowanie komplementu, bo przeciez nie wyjadę facetowi że wygląda ŁADNIE (ładnie to wygląda dziecko). ale często wystarczy odpowiedni ton w zdaniu "ależ Ty wyglądasz, no no, prawdziwa klasa" i już jest komplement :) tylko fakt, mężczyźni nie sa przyzwyczajeni i czasem zaczynają za dużo kombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplementuje, choc czesciej rzeczywiscie dziewczyny. Ale takich, z ktorymi sie umawiam i ktorzy mi sie podobaja zawsze komplementuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupczik
komplementować faceta ? Tylko zboczeńcy tego pragną. Podobie jak pragną czegoś w odbycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×