Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smoky_eye*

facet na imprezie!!

Polecane posty

jezu ludzie po co mowicie ze jestes glupia czy cos tam. nie pozwole sie obrazac. prosilam tylko o komentarz ale bez obrazania mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes glupia ze wierzysz swojemu facetowi zaden facet nie odpusci sobie okazji pierdolisz jak potrzaskana ... ja jakos potrafie odpuszczac sobie na meskich imprezach takie okazje i wiedz ze nieraz miałem okazje na cos wiecej niz dotkniecie nogi... z tym ze nie zrobiłem nic by zachwiac zaufanie w zwiazku a przedewszystkim zachowałem swoj wizerunek uczciwego człowieka i z cała stanowczoscia rano mogłem spojrzec w lustro i usmiechnac sie do siebie ...popatrzec we własny pysk i stwierdzic ze jest wszystko ok:) wiec droga kolezanko nie uogolniaj facetów i wypowiadaj sie tylko w swoim ewentualnie w twojego faceta (pewnie niezłego ruchacza) imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak jest...kobiety generalizuja pewne zjawiska:( jak jedna kiedys był zdradzona...to ci powie ze jak twoj facet dotyka nogi innej kobiety to na bank zdradza...:O smutne to troche...i załosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
powiem Ci że napewno nie powiedział że jego laska ma gładsze, bo po co, przecież nie było gadki o nogach jego laski tylko jej :) to na 100% co też nie znaczy że Cię zdradza :) bo by Ci tego nie powiedział :) mi sę wydaje że on poprostu chciał w Tobie wzbódzić zazdrość, my faceci tacy jesteśmy :) Może ty mu nie okazujesz zazdrości więc zrobił coś na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem facetem i ... " mozliwe ze chcial wzbudzic zazdrosc. bo jak mu powiedzial z enie ejstem zla to on na to"naprawdeeeeee ?"i zdziwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
aha dlaczego faceci zdradzają? musicie laski szukać przyczyny w sobie. Zdrada jest wynikiem pewnych braków w związku. Działa to też oczywiście w drugą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
nowidzisz masz odpowiedz :) pewnie on jest o Ciebie zazdrosny i to okazuje. Prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo!!!! dla "jestem facetem i ... "cos pewnie u nich nie pasowalo nie bylo ok i dlatgeo takie krzywe akcje. ja zaraz musze wyjasnic to z moim factem. i mam nadzieje bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
zrub mu dym!!! i strzel focha. jemu będzie wbrew pozorom MIŁO :) poczuje się dowartościowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
niedzwiedz-koles ktory sobie sam bez dziewczy idzie na dicho, tanczy z pannami i gladzi je po nogach jest niedopuszczalne, ok,niby nic, ale co innego kiedy z dziewczyna i znajomymi sie wyglupiaja a po za tym koles musi miec tupet zeby swojej dziewczynie to powiedziec, mysle ze on chce zrazic do siebie ta dziewczyne zeby bylo jej latwiej z nim zerwac, badz jemu z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
ja to wiem na swojm przykładzie :) Moja Kobieta udaje że nie jest zazdrosna i to mnie denerwowało :) więc też ją załatwiłem :) ale teraz wiem że zależy jej na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy sposob.ale Wy, faceci, przynajmneij tych ktorych znam nie chcecie sie przyznawac do zazdrosci;P ale zeby wasza laska byla zazdrosna no jak najbardziej tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
:) bo my nie mówimy tylko w razie czego to jest dym w mordę gościa i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
:) ale wydaje mi się że Twój okazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wy to raczej w czynach dajecie nam do zrozumienia jak to jest. mam na mysli tez to "kocham cie". wolicie to akazac gestami czynami niz powiedziec to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sie nie przyznaje ze jest zazdrosny. a na pewno musi byc, bo obracam sie w krecu prawie samych facetow, joga, aerobic, sami instruktorzy płci przeciwnej, w pracy tez duzo facetw. ale nic nie mowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
i to sie nazywa ADORACJA :) ja swojej zawsze coś kupie a to perfum a to kwiatek albo ciuszek czy po prostu kwiatek :) ale jesteśmy razem 8 lat i nikt nie myśli o zdradzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice
Brat niedźwiedź, ciekawe czy dla ciebie byłoby takie normalne i luzackie, jakby Twoja panna po imprezie opowiedział Ci ,że macała udo faceta, po pokazywał jaki jest umięśniony :O Porazka.Moj facet za cos takiego dostałby taką opier*** ,że by6 się nie pozbierał..... Autorko nie daj się szmacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlugo staz. zycze powodzenia na tej drodze. czyli udanyz wiazek. mam nadzoeje ze moj tez taki bedzie. bardzo sie ostatnio zmienilo, na mega mega pozytywnie i uczuciowo;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
wiesz "kocham Cię " to można powiedzieć komu kolwiek to tylko puste słowa. wiesz "nie słowa a czyny..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i ...
nie no wiadomo są wzloty i upadki, byle eliminować rutynę i można żyć :) kurde jak tak piszę to mi się wydaje że ja w dalszym ciągu jestem w niej zakochany :) szok normalnie :) w końcu to tyle lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×