Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo naprawde nie jestesmy razem

zero pocałunków.. tlyko pieszczoty....... co to moze oznaczac??

Polecane posty

Gość bo naprawde nie jestesmy razem

spotykam sie z pewnym chlopakiem. nie jestemy parą, ale oboje cos do siebie czujemy.. to troche skomplikwoane takze nie bede sie zagłebiac :) widzialam sie z nim ostatnio.. piescilismy sie itd, ale wogole sie nie calowalismy, nawet jak ja jakos probowalam to zainicjowac... niegdy tak nie bylo :( co to moze znaczyc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo naprawde nie jestesmy razem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu liza
wiesz jak jest z prostytutkami? czysty sex zero pocałunkow, on cie nie kocha, chce tylko przeleciec, moze nawet mu sie nie podobasz? bo gdyby było odwrotnie to chcialby calowac, to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo naprawde nie jestesmy razem
wogóle on jest jakis nieteges , puszcza przy mnie takie kwaśne bąki ze ledwo na nogach stoje , dodatkowo wyciąga gile przy wszystkich i nawet sie tym nie krępuje, chodzi w tygodniowych skarpetkach i muwi ze nic nie czuje a jak wsiadzie do autobusu to ludzie jakos dziwnie sie odsuwaja, u fryzjera byl rok temu , je tylko bulki i banany nic innego nie chce tknac i do tego ten pi....ny wąsik ku...a chyba go zostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie smierdzi ci z gęby
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gest posiadacza
ja po paru takich sytuacjach zimny seks robert i artur-traktowali mnie jak kibel do spuszczania nie kocha cie brzydzi sie gdy "odchodzilam" od mojego kochanka(pan robert,rok przyjazni seksualnej) powiedzialam mu"gdy pokochasz kogos,to prosze cie całuj ją,bo cie rzuci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bustra obserwatorka
a może mu śmierdzi z ust i dlatego woli zaniechać pocałunków, żeby nie czuć sie niekomfortowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo naprawde nie jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×