Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlota rybka2

Po jakim okresie znajomosci najlepiej wziasc slub?

Polecane posty

Gość na to nie ma reguly
ale najlepiej za dlugo ze soba nie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
2 lata to za szybko?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututututu peczek drutu
lepiej jest wziąć a nie wziąść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczenka
Na to nie ma reguły jesli już to jak będziecie gotowi -na bycie razem 24 na dobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
z nikim nie mogalbym byc 24 h na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
chce ale sie i boje bo nie wiem jak to jest miec meza>? Wlasnie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddddddddddddddddddd
ja jestem z moim chlopakiem juz 2 lata .. oboje mamy po prawie 21 lat ... ja bym chciala wziac juz slub a on dopiero za ok.5 lat :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasssss
"wziąść? chyba w ogole się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddddddddddddddddddd
a co myslicie o tym ?? moj chlopak mowi ,ze dopiero za 5 lat slub :(( bo narazie chce sie wyszalec bez obowiazkow,bez dziecka ... nie czuje sie jeszcze odpowiedzialny :(( boje sie ze to tylko wymowka ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaghj
skoro on ma dopiero 21, to faktycznie, jest młodziutki my wzięliśmy slub jak mąz miał niecałe 25, po 5 latach związku (ja 2 lata starsza od niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kKkkKkkkoooOoo
no i co w tym zlego? ja jestem rok starsza od ciebie i tez chce za 5 lat, a moj facet za 3. to tylko papierek. Wazne ze mamy siebie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddddddddddddddddddd
no to pewnie macie racje :)) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie optymistka
a co złego w tym że ona chce wziąć wcześniej ślub a nie za 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno daj spokoj
ja jestem z moim 4 lata, mam 28 on 25 i slub... pewnie nigdy, bo to ktos kto chce wszystkie sroczki za ogon trzymac a ja bym chciała, no ale chyba musze poszukac innego faceta i tyle. Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddddddddddddddddddd
bo ja sie po prostu boje ,ze on jest ze mna ,bo jest ,bo mu dobrze ,a jak bede chciala slub to sie ulotni :(( i nie chce za np.5 lat zostac sama jak palec :(( chce byc z kims kto jest pewny ,ze chce mnie juz na zawsz :( i po prostu boje sie eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddddddddddddddddddd
dziewczyno daj spokoj - a gadalas z nim o slubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
jak kocha to sie nie ulotni, ja powidzialam ze chce miec meza i moj odrazu powiedizal dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że przed ślubem trzeba razem pomieszkać CO NAJMNIEJ rok. jeśli po roku wspólnego mieszkania nadal będziecie chcieli się pobrać, to mało istotne będzie to, czy przed zamieszkaniem byliście ze sobą 1,5 roku, czy 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ty spokój
tak, ale jest "kiedys" "za jakis czas" czesto mu sie wymyka tekst ze na naszym slubie to czy tamto, a jak mu pokazuje pierscionki na necie to nie kuma nic, a mnie juz to kiedys zaczyna nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ty spokój
jasne mieszkac rok, robic za jego praczke, sprzataczke, kochanke a w zamian dostac jeszcze wieksze nic, bo wtedy to po co slub jak sie ma wszystko i seks na skinienie palcem? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dziewczyno ty spokój- a kto Ci każe prać i sprzątać? Nie rozumiem, dlaczego kobiety robią z siebie kury domowe? Raz sprzątasz Ty, a raz Twój chłopak. Gotować też każdy potrafi.Obowiązki można podzielić na wieeeele sposobów. Jeśli chodzi o bycie jego kochanką, to na prawdę nie rozumiem o co Ci chodzi?! Skoro jesteście razem, to chyba normalne? Ty jesteś jego kochanką, a on Twoim kochankiem:] co może ma Ci jeszcze za to zapłacić? To się chyba nazywa prostytucja. Mówiłam o poważnych długoterminowych związkach, a nie jakiś przelotnych znajomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddddddddddddddddddd
ja nie chce z nim mieszkac przed slubem bo wlasnie obawiam sie czegos takiego jak ,,dziewczyno ty spokoj'' ;/ skoro dostanie to wszsytko przed slubem to juz wogole mu nie bedzie spieszno do wesela bo przeciez juz bedzie mial luksus ;/ nie ma szans na mieszkanie przed slubem ;/ nie dam sie zrobic w bambuko :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdddddddddddddddddddd- Ty nie przesadzaj:/ teraz z nim nie zamieszkasz, a po ślubie już tak? Jeśli od razu nie pokażesz jaka jesteś na prawdę, to po ślubie ten chłopak od Ciebie ucieknie, jeśli nie spodobają mu się Twoje zasady. Nie radzę Wam mieszkać przed ślubem razem, żeby "pobawić się w dom" tylko po to, żeby zobaczyć jak wygląda życie razem! Jeśli teraz zaakceptuje podział obowiązków, to dobrze- będziesz pewna, że możecie się pobrać, a jeśli ucieknie, tzn. ,że prędzej czy później by to zrobił. Wolisz zmienić chłopaka przed ślubem czy po ślubie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla blaaaaaaaaaaaaaaaa
blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×