Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chory czy co

kobiety po 40

Polecane posty

Gość pół ćwierci do śmierci
tak mówią i traktują ojcowie swoje ukochane córunie-moja mała księżniczka.A facet powinien być dla kobiety partnerem a nie jakimś podbijaczem ego,opiekunem itp. To jakieś nieporozumienie zupełne w tych stereotypach. Czasem ludzie lubią,lub kręci ich coś nie wiadomo dlaczego i te całe analizy pt."Dlaczego"? niczemu nie służa i są do bani.Jeden lubi ryż a drugi ziemniaki .Czy pytasz ich -dlaczego? Chyba nie...Nie jest wazne z jakich powodów... tak ma i już...a sprawa dotyczy tylko danego osobnika i jego ewentualnych partnerek.Tyle mam do powiedzenia.i kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale przyznasz, że chłopak upewniony przez matke w przkonaniu, że jest piekny i mądry nie zaopiekuje sie księżniczką, bo to nie jest jego cel w zyciu, łatwiej jest zbałamucic 40 i zyc sobie wygodnie, obserwowałam taki związk, wiec wiem o czym moowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak sobie czytam i myślę że w życiu najważniejsze jest to aby być szczęśliwym sam ze sobą ,bo ta cała reszta to bzdury.Jestem 34 latką którą mąż zostawił dla panienki 23 letniej.mamy razem 2 córeczki ale i tak to jest bez znaczenia.Jest mu z nią dobrze.Ona jest bez zobowiązań i dodatkowych balansów.W domu mial miłość,namiętność i codzienność.A teraz ma miłość i namiętność Takie jest po prostu życie jutro będzie nowy dzień gdybyśmy tego chcieli czy też nie. więc trzeba po prostu żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka......
bo wszyscy faceci to gnoje i nic więcej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chmurka
Nieprawda:).Ja ich uwielbiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszz27
szukam 40 któr LUBI długo i namietnie zero zobowiazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem kobietą po 40-tce
... która lubi młodszych mężczyzn, równie zadbanych, ale też myslących, majacych cos do powiedzenia, takich, którzy lubią też rozmawiać, np o kinie, kulturze i nie oczekują zajmowania się nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy pamiętacie jeszcze lata, kiedy w sklepach były kolejki, i żuło się gumy Donald, czy słuchało kawałków grupy Offspring :) Ja znalazłam ostatnio taką stronę : http://mlodelata.pl. Wróciły wspomnienia :) Polecam wszystkim, którzy chcą również powspominać te stare czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna556665
Co tu takie pustki... :) to chodźcie czterdziestki na www.kobieta40plus.pl - portal właśnie dla kobiet po 40 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecafe
to jakie sa te 40-tki-???Czy" ryczące",czy raczej nieśmiałe???Proszę o wypowiedzi w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty1987
raczej nie ryczace ale czuje delikatnie i wiedzące czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty1987
chętnie bym taką panią poznał z bytomia lub okolic żeby poczuć jej delikatność i równać jej mądrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam tarnow
poznam pania w wieku plus minus 40 lata jestem z tarnowa to moje gg 40517171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg

Tylko co taka po 40 by z tobą robiła? Chrzan tarła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
14 minut temu, Gość gggggggggggggggggggggg napisał:

Tylko co taka po 40 by z tobą robiła? Chrzan tarła ?

Zadajesz pytanie komuś kto ogłaszał się 7 lat temu, dzbanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×