Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chory czy co

kobiety po 40

Polecane posty

Gość chory czy co

nie wym czy mam sie leczyc czy co. od zawsze pociągały mnie kobiety po 40, myslałem ze z wiekiem mi przejdzie teraz mam 33 i dalej bez zmian. co robić dalje gdzie szukac takich kobiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
tylko którejs nie skrzywdź, bo pewno krótkodystansowiec jesteś. :P I nie mam na myśli seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41 lat mam
i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia po 40
Możesz zostać wykorzystany, skrzywdzony, potraktowany przedmiotowo, uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora anonimowo
Jak to gdzie szukać?Tam gdzie i kobiety po 30 po 20, wszedzie, tylko wiele takich 40 jest mężatkami.Chcesz poznać taką na stałe czy tylko poromansować bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41 lat mam
chyba już znalazł bo się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tematu znawca
nie ma nic lepszego jak kobietki dojrzale po 40!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz39
takich facetow, ktorzy ogladaja sie za 40stkami jest cale mnostwo. Jakas epidemia czy cosssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejowy
nie chory tylko normalny! ja też wolę zadbaną 40 niż głupią 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41 lat mam
no panowie potraficie podnieść kobietę po 40- stce na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 50
mnie jeden podnosi "na duchu" już 8 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się 3 rok zaczął
też z takim "podnoszącym na duchu" :D Jak o nim myslę, to zawsze "mój kochany małolat" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dopiero zaczynam
ale też zanosi się na coś poważnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 65
Mam 43 lata ,jestem zadbana ,szczupła ,elegancka .Jest to dla mnie dobry czas .Zawsze miałam powodzenie u mężczyzn ,ale teraz podobam się starszym ,równolatkom i młodszym ,czego kiedyś nie było ,kiedy byłam sporo młodsza .Czuję na sobie spojrzenia ,sa propozycje kawki :nic z tego ,mam męża ,jestem szczęśliwa w związku .Ale jest to przyjemne .Pozdrawiam i widzę,że niektórzy myślą,że po 40 to już starosć .wcale nie !dużo zależy od nastawienia ,samooceny i dbania o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaa miiiiii
40 to najfajniejszy wiek. Taka kobieta może rozkochac i mieć faceta w każdym wieku - od 20 do 60 - tylko po co jej by był 60latek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestkaaa
szukam młodego mężczyzny, który robi to długo i namiętnie..niezobowiązująco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagimagi
Maja 65 ale ty głupia,po prostu proponuja ci nie tyle ze wzgelu na twoją urode :-) tylko po prostu maja nadzieje,ze zaciagna cie dołozka,ze bedziesz chetna.I nie spotyka to tylko kobiety ładne :-) Po prostu ostanio mezczyźni lubia roznorodnosc,chca zaciagnac do łózoka i mlodsze i starsze,wiec nie mysl sobie,ze jestes wyjatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagimagi
małaaa miiiiii a po co facetow 40 letniemu stara rura 40 letnia :-) jak moze miec 20 latkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagimagi
Maciejowy a co ty myslisz,ze kazda zadbana 40 stka jest inteligentna.Szczegomne te zadbane 40 stki nie grzesza inteligencja. A 20 latka nie musi oznaczac,ze jest głupia,bo wiekszosc 20 latek jest madrzejsza od 40 latek.I nie chodzi tutaj o doswiadczenie w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagimagi
prawie 50 podnosi ciebie na duchu młodszy kjuz 8 lat,no to tylko odliczaj czas do momentu gdy moze byc z toba ale juz nie bedzie cie podnosił na duchu,.tylko dolował. Zwoazki młodszych ze starszymi sa OK.do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurz po Darwinie
no tak juz jesti tak zawsze bylo , ze mlodych chlopcow podniecaja zadbane panie po 40-stce, np nauczycielki czy sasiadki a starszych panow kobiety po 20-stce i 30-stce bo wiedza jakie (nie wszystkie!) sa kobiety po 40-stce i nie trudno domyslic sie dlaczego. Dla mlodych kobiet najwazniejsze jest to zeby facet naprawde je kochal i zeby one go kochaly, zeby byl zaradny i dal jej i jej dzieciom opieke. Tego potrzebuje takze dojrzaly facet, musi czuc sie przy kobiecie prawdziwym mezczyzna na ktorym kobieta moze polegac w kazdej sytuacji, byc docenianym a nie ciagle krytykowanym. Starsze panie nie maja juz takich wymagan i dlatego uwazane sa przez mlodych facetow za latwjsze zdobycze i wygodniejsze partnerki. Ten komformizm byl zawsze bo zawsze byli faceci, ktorzy potrzebowali wiecej opieki niz sami mogli jej komus dac. Nie uwazam, ze to jakas moda czy choroba...tylko czasy sa takie, ze ludzie moga budowac zwiazki takie jakie im odpowiadaja i spoleczenstwo musi to zaakceptowac. Co do atrakcyjnosci to kwestia gustu i smaku. Powiedzenie przez mezczyzne , ze 20-30 latki sa glupie jest tylko sposobem na ukrycie swojego strachu i fobi przed mlodymi wymagajacymi "samicami" i ucieczki do starszych "samic-matek" Gdy robia to natomiast kobiety to dowod mimo ich wieku niedojrzalosci spolecznej lub poprostu zawisci i zazdrosci, daltego, ze tamte maja mlode ciala i bede je mialy jeszcze dlugo. Jest przeciez tyle inteligentnych i bardzo madrych kobiet w tym wieku, znam takich mnostwo, sa wszedzie, w szkolach, w przedszkolach, uniwersytetach, prokuraturach czy policji. Kazdy czuje sie na tyle na ile wyglada i cyfra 40 nie ma tu znaczenia czy kobieta jest atrakcyjna czy madra. Wiec zyjcie jak chcecie i przestancie ponizac inncyh zebu moc poczuc sie lepiej a swiat bedzie piekniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.Freud
no tak juz jesti tak zawsze bylo , ze mlodych chlopcow podniecaja zadbane panie po 40-stce, np nauczycielki czy sasiadki a starszych panow kobiety po 20-stce i 30-stce bo wiedza jakie (nie wszystkie!) sa kobiety po 40-stce i nie trudno domyslic sie dlaczego. Dla mlodych kobiet najwazniejsze jest to zeby facet naprawde je kochal i zeby one go kochaly, zeby byl zaradny i dal jej i jej dzieciom opieke. Tego potrzebuje takze dojrzaly facet, musi czuc sie przy kobiecie prawdziwym mezczyzna na ktorym kobieta moze polegac w kazdej sytuacji, byc docenianym a nie ciagle krytykowanym. Starsze panie nie maja juz takich wymagan i dlatego uwazane sa przez mlodych facetow za latwjsze zdobycze i wygodniejsze partnerki. Ten komformizm byl zawsze bo zawsze byli faceci, ktorzy potrzebowali wiecej opieki niz sami mogli jej komus dac. Nie uwazam, ze to jakas moda czy choroba...tylko czasy sa takie, ze ludzie moga budowac zwiazki takie jakie im odpowiadaja i spoleczenstwo musi to zaakceptowac. Co do atrakcyjnosci to kwestia gustu i smaku. Powiedzenie przez mezczyzne , ze 20-30 latki sa glupie jest tylko sposobem na ukrycie swojego strachu i fobi przed mlodymi wymagajacymi "samicami" i ucieczki pod skrzydla starszych "samic-matek" Gdy robia to natomiast kobiety to dowod mimo ich wieku niedojrzalosci szyciowej lub poprostu zawisci i zazdrosci, dlatego, ze tamte maja mlode ciala i bede je mialy jeszcze dlugo bez zbytniego wysilku. Czas im nie ucieka tak szybko i dlatego nie ma tyle desperacji w ich zachowaniu czy postepowaniu. Poprostu wymagaja i wiedza, ze na to jej stac. Starsze panie o tym doskonale wiedza bo same przeciez kiedys byly mlode i wymagajace. Jest przeciez tyle inteligentnych i bardzo madrych 20-30 letnich kobiet, znam takich mnostwo, sa wszedzie, w szkolach, w przedszkolach, na uniwersytetach, w prokuraturach czy policji czy w szpitalach. Kazdy czuje sie na tyle na ile wyglada i cyfra 40 nie ma tu znaczenia czy kobieta jest atrakcyjna czy madra. Wiec zyjcie jak chcecie, czujcie sie jak chcecie i wyrazajcie to na forum ale przestancie ponizac innych tylko po to zeby moc poczuc sie lepiej. To zly nawyk i swiadczy tylko o wlasnej slabosci i poczuciu nizszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markczater
Mam na imię Marek i mam 23 lata poznam panią po 40. markczater@interia.eu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po 40
"chory czy co" nie jestes chrory! tylko nie myslisz przyszlowsciowo i wydaje ci sie ze starsze kobiety to miod, ale zebys sie czasem nie zdziwil ... "markczater"....Marek, wiesz co dam ci dobra rade, znajdz sobie pozadna robote i laske w zblizonym wieku, zaloz normalna rodzine i zyj jak wiekszosc twoich znajomych...no chyba, ze chcesz dobrze podupcyc bo powiem ci z doswiadczenia ze 40-stki tylko w tym moga byc dobre..reszta u nich to masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateoo
Kobiety 40stki są bardzo seksowne :) ja mam 19 lat i uwielbiam takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to że jest zapotrzebowanie na takie a nie inne emocje młodzi mężczyźni szukaja kochanek- matek, to nie jest dziwne bo tylko 20 % mężczyzn umie zajac sie swoją młodą księzniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół ćwierci do śmierci
Młode "księżniczki"!!!! no coments...he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż to za oburzenie:....)podyskutujmy o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×