Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taka_Jedna_samotna

Różnica wieku ja 18 lat, on 36...

Polecane posty

Gość irresistible24
wg mnie to właśnie tacy dojrzalsi mężcyźni szukają stabilizacji, prawdziwego uczucia. I tu sie mylisz. Sama lubie starszych facetow(powiedzmy max 10-15 lat) i takim sie takze podobam, ale wiekszosci chodzi niestety o seks z duzo mlodsza kobieta. Mnie z kolei tacy faceci nie interesuja, bo ja szukam mezczyzny dojrzalego emocjonalnie, a nie wiecznego kawalera zaliczajacego coraz to mlodsze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftsgjbksfg
no comment :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible24
A jesli chodzi o 36latka interesujacego sie 18latka, to radze Ci odpuscic sobie. Naprawde chcialabys miec faceta, ktory w tym wieku interesuje sie licealistkami? Dzieli Was ogromna przepasc, na pewno to sie rozleci, tylko ze on poszuka sobie nastepnej 18stki, aTy bedziesz cierpiec, bo na pewno zaangazujesz sie bardziej uczuciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargantuła
U mnie jest różnicy 18 lat.I jesteśmy ze sobą 23 lata.Dopiero teraz odczówam dystans wieku między nami.Pomijając sprawy sexu to zaczynamy odbierać na innej fali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no muszę wreszcie
napisać- jestem o 18 lat starszy od mojej 24 letniej ukochanej. i nie zdradzam jej i nie oszukuję. i nie chcę żadnej innej! czekałem rok zanim poszliśmy do łóżka, bo ją szanuję i chcialem być jej pierwszym. jesteśmy ze sobą 3 lata. jest najważniejsza dla mnie. a miałem kiedyś żonę- rówieśniczkę, mielismy po 20 lat jak się pobraliśmy. i okazalo się, że to był szczeniacki wybryk, nie rozumieliśmy się kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargantuła
Zrezygnuj z tego związku.Mówi Ci to stara żona starego faceta.To złudne uczucie.Poszukaj młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible24
Kiedy zaczeliscie byc ze soba miala 21 lat, poznaliscie sie pewnie wczesniej, wiec miala 20 lat, Ty 38, Twoi koledzy mieli zony zblizajace sie do 40stki, pewnie nastoletnie dzieci i chcesz powiedziec, ze nie "krecil" Cie fakt, ze bedzie mial okazje kochac sie z tak mlodziutka dziewczyna? Ze chodzilo Ci tylko o jej wnetrze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible24
*ze bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no muszę wreszcie
kręci mnie jej cialo- ale nie mlode cialo tylko JEJ mlode cialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no muszę wreszcie
jasne, ok. ale nie zrobię nic, żeby ona miala 40:) kocha mnie teraz i -w mijej męskiej naiwności- wierzę, że mogę być takim facetem, którego będzie kochala zawsze. a jak nie to ona mnie zostawi nie ja ją- a o tym jest temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaleczkaKoteczka
Imperia -- > a co ty tak dyskutujesz na ten temat? Jesli nie masz doswiadczenia w tym temacie to sie nie wypowiadaj... Ludzie, nie znacie dnia i godziny, zyjcie tu i teraz i kochajcie poki mozecie. Wiek nia ma tu zadnego znaczenia. Sama jestem w takim zwiazku i argumentacje w stylu: co bedzie za iles tam lat mnie po prostu smiesza :) Jestem szczesliwa i to sie liczy... I tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no muszę wreszcie
teraz mam doswiadczenie i jestem madrzejszy- i to chce jej dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no muszę wreszcie
laleczka ma racje- zuch dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×