Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

:P Miss gdzieś była :D szlajasz się :P Tu wszyscy tacy grzecznie ,że ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja tatuaż dopiero zamierzam sobie zrobić, ale nie wiem kiedy. jak co to w profesjonalnym studio :P weekend na uczelnii jakoś przezyłam, ale ehh jedno zaliczenie napewno spieprzyłam...:P jak zawsze - nie lubię maty i to ze wzajemnością :D a teraz sobie siedzę i mi smutno... bo wiecie co ja naprawdę w nim zakochana jestem... ehh taki lajf :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ,ze zakochana :) bo to ulotne ,ale jak kochasz ze szczerego serca to będziesz sobie pluła w twarz . :( Młoda jesteś kobietka i nie jedną miłość napotkasz :) Idę lulu 😴 baju baju w sennym raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho hej ho🖐️ że tak powiem wyspałam się :D Phiil zgadnij kto wczoraj był na kafe? :) Ktoś troszkę nie widziany przez nas :)i z dużym balastem:) Ogólnie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witaycie :D Niop o Monie mi chodziło :) widziałaś ją wczoraj :) pod innym nickiem była :) męczy się bidulka ,nie będzie łatwo i kolorowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiła się chyba :( brakuje jej wsparcia i bliskości .Z tego co pisze ,ma ciągle żal i ból w sercu ,szkoda mi jej . Pisał z nami wcześniej i wiem,że nie była to przelotna znajomość , miał być ślub i wszystko piękne a tu plama . Czasem zakłada tu topici chyba z potrzeby wyżalenia się , wygadania . Dzisiaj też cos napisała :) mam nadzieje ,ze uda się jej w zyciu i znajdzie sobie kogoś kto i ją i malutką pokocha z całego serca .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jakie znowu nudy...nie u mnie przynajmniej:P Moze pomozesz ryjekk napisac mi prace z inform.?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomogę :P bo nie mam bladego pojęcia :D Nudy i jeszcze raz nudy 💤 Ogólnie nudy 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tez nie mam bladego i zielonego pojecia o co kaman ...bo inform.to nie moja dziedzina ale....moze cos tam naskrobie,moze cos wynajde w necie na temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ci nie pomogę :D wiem jak pisze się wyraz informatyka i tyle :D Phill by był to może by coś pomógł ,ale go ni ma :Di dupa blada:D A o czym tam piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk luzik,juz mi kumpel pomogl i mam juz prace napisana:D Patrzcie ludzie jaka ja zdolna ahahaha. Temat byl miedzy innymi o wirtualnych maszynach:) Ok.ja juz musze mykac.....milego dnia zycze Wam robaczki;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ,że co ???:D moja stopka się zmieniała :D a nie miałam co wpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra sprawdzone :D Test przeszedł pomyślnie :D Zastraszające tempo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×