Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A czym innym jest związek jak nie zaufaniem i próbą charakterów ,do tego dodać uczucia i wychodzi mikstura zwana miłością :) Misska barszczyk :classic_cool: jeszcze krokieciki do tego :D mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten płacz i zgrzytanie wpisuję po docieranie się :D Można jeszcze dodać ,rzucanie talerzami i liść z patelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wpisała jeszcze dużo rzeczy, bo mam strasznie zjebany humor przynajmniej o jedzeniu przestaliście gadać... ja wczoraj zjadłam tylko jogurt, no w sumie to dwa, a dzisiaj jeszcze nic... wystarczy, że io jedzeniu pomyślę i już się gorzej czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back:D Żurek zgotowany...mniaaam:P Chyba wszystko tam dalam co tlyko mozna dodac do zuru polskiego:P Miłość - przywiązanie do kogoś lub czegoś, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu) połączone z wolą i nieraz silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia. Miłość jest przedmiotem i źródłem inspiracji dla twórców sztuki oraz literatury, religii i psychologii. Przez niektórych ludzi bywa uważana za sens życia ludzkiego – czyniąca je prawdziwym i w pełni szczęśliwym. Źródło: Wikipedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie odchudzam się... uwielbiam jeść, ale jakoś nie teraz... czyżby wiki zapomniała dopisać , że miłość nie istnieje? jednak to prawda, że często mają tam niesprawdzone info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego tak stękasz Czekoladko :P miłość jest tylko nie natrafiłaś jeszcze na nią :D i w ogóle to masz bata za zły humor :O wciągnij sobie cos słodkiego i ci przejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzysz, ale leży przede mną czekolada, którą uwielbiam i nie mam ochoty nawet na nią patrzeć... no nie traiłam na miłość.. pierwsza skończyła się po 3 latach, a druga nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widocznie nie była miłość :) czekaj spokojnie ,na pewno się przydarzy :) tylko nie siedź biernie :)nie ta to inna osoba będzie tobie pisana :) chyba nie myślisz ,że to wszystko za pierwszym razem się tak pięknie ułoży :D Trzeba mieć jakieś ekscesy w miłości ;) bo nie było by co wspominać :) Nie smutaj się już :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk ooo bardzo dobrze napisane:) Rany sie zagoja. blizny pewnie zostana ale z czasem jak wspomni sie byla milosc to bedziesz sie smiala czekoladko:D Czasami fajnie by bylo cofnac czas,co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze lepiej, żeby się nie przytrafiła w żadnej postaci, prawdziwej czy nie, bo tylko osłabia... dobra już nie marudzę, możecie dalej gadać o jedzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ,idę na dwór przewietrzyć styki w mózgu :D ostatnio zwarcia mi sie robią i późno załapuje niektóre informacje :D Do później kobiety ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko a tak na marginesie to masz apetyczny i zjadliwy nick :P i jak tu potem nie gadac o jedzeniu co? 😭 :D :D :D ja mysle, ze milosc jest piekna i warto to przezyc, nawet jezeli potem jest bol, to tych pieknych chwil i cudownych wspomnien juz nikt nam nie odbierze :) a dla takich pieknych chwil warto zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk to przewietrz tez moja mozgownice bo ja dzis nie mam na nic sil....czuje sie strasznie;/ ...to ta cholerna pogoda:P Rozmowa o jedzeniu źle...o milosci jeszcze gorzej to o czym tu pogadac?;) Ja tez lece kobietki:) Moze bede pozniej,moze nie...sama nie wiem:P Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se kurna wyszłam na dwór :O brat prosił czy zajmę się jego córą bo jedzie z synem do lekarza :O a ja co opiekunka społeczna :O Mnie kurna nikt dzieci nie pilnuje ,całą armię muszę brać ze sobą :O I chooj bombki strzelił 😭 a chciałam sie troszkę odchamić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź :O chociaż tyle mi zostało :O eh jeszcze z kundlem wyjdę wieczorem to troszke powdycham :( a takie śliczne słoneczko u mnie świeci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska jaka wichura:O u mnie ładnie słonko świeci tylko lekki mrozik :O a wiatry to może są ,jak ktoś bąka puści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być ,że to gdzieś dalej :O tylko fala uderzeniowa poszła i tak do ciebie doleciała :D mam nadzieje ,że nie będziesz się dzieliła zapachami ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielic sie nie lubie :P ale... wydaje mi sie, ze to nadchodzi gdzies z polnocy i przesuwa sie w kierunku poludniowym, co oznacza, ze fala wiatrowo-zapachowa zbliza sie do Ciebie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O NIE! Wystawie się przez okno i wydmucham te wszystkie aromaty z powrotem w twoim kierunku :Pmoim zdaniem fala jest gdzieś w okolicy Philozpha :classic_cool: tak go zaczadziło ,że zemdlał :D nie może teraz dotrzeć do plamptopa i napisać kilku słów do nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×