Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dzieńdobry:) A psik a psik a psik :O niech mi dzisiaj nikt trudnych pytań nie zadaje :O jestem chora :O i mózg mi się lasuje :O Ehe ehe ehe nosz cholera jeszcze kaszel :O Macie coś na poprawę humoru ,bo tak jeszcze ze trzy dni będzie mnie trzymało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku na zdrowie! :) tylko nas tu nie pozarazaj :D ja na poprawe humoru zaparzam sobie jakas smakowita herbatke, do tego slodkie herbatniczki i ... wlaczam sobie wlatcow much :classic_cool: i prosze sie ze mnie smiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na was nakichałam i pokasłałam :O także wirusy już lecą :O Co wy sobie zdrowi będziecie siedzieć :O jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co w tym śmiesznego :O dawajcie coś na poprawę humoru :O Jeju chyba dzisiaj z nudów będę oglądała firany na cie :O coś by się nowego do chałupy przydało ,bo wiosna sie zbliża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nie podoba eeeee.... nie wiem co :O Nawet smaku kawki nie czuję :O 😭 dlaczego ja :O Misska smrody mi wczoraj przysłałaś i przez ten smród jestem chora :O Trzeba było Phillowi wysłać :O a nie mi, takiej miłej i kochanej osóbce :O Chyba się dzisiaj zakopię w ciepły golf :O o żesz jak ja nie lubię...NO :O 😭😭😭 to wszystko przez Was 😭nikt już tu herbaty nie robi ,niczym nie częstuje :O wszystko przez was 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówiłam 😭 nic trudnego :O a co to jest Gderek :O Kto ze mną poziewa :O co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko u ciebie śnieg padał :O wczoraj wieczorem :O 💤 Ten Gderek to że co :O niby marudzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok . czyli mężuś siedzi w Żorach :D sprawdzanko robiłam :D Ja poproszę te 25 w marcu ,bo mi dzieciaki łeb suszą o rowery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek gderek znaczy sie, ze strasznie nam tu dzisiaj gderasz :D :D :D nooo marudzisz :D ja chce sloneczko i cieplutko chce i zeby juz snieg tu czasem u mnie nie padal 😭 a wogole Ryjek to nie do twarzy Ci z ta mina :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu co z tą pomidorówką :O kiedy ona będzie :O jaka ja głodna :O Miska no wysiliłam się dzisiaj i dwa ładne uśmiechy zrobiłam a teraz trzeci :D Czekoladko :D no sprawdzam wczorajszą prognozę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten się chichra :D nie wiadomo czemu :D Zupkę zjadłam i od razu lepiej :D chce ktoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chichraj się ,chichraj :D gili gili gili :D Co już nie jestem Gderka ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):D:):D:):D:)D:):D:):D:):D:):D:)D:):D :):D:):D:):D:)D:):D:):D:):D:):D:)D:):D :):D:):D:):D:)D:):D:):D:):D:):D:)D:):D :):D:):D:):D:)D:):D:):D:):D:):D:)D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra :D bo jeszcze kolki dostaniesz :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:)D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 (_)? (_)? (_)?po szklaneczce pysznej gorącej herbatki dla każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×