Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill zrób sobie urlop macierzyński :):D Ja wam powiem ,że bardzo fajna sprawa takie miejsce do poczytania ,wyciszenia się :) Miałam wczoraj kupić grę chłopakom właśnie ten Odlot :) dziwne że już jest bo bajka z 2009 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aniołku. Gość zaproponował mi 3 miesiące okres próbny i będzie oceniał po tym jak szybko reaguje na jego polecenia :D:D:D:D:D:D Najzabawniejsze że jak powiedziałem że mam to w poszanowaniu to zaczął mnie przekonywać że warto :D:D:D:D:D Ryjku to może za nianię się najmiesz :) będziemy razem sobie czytać w bibliotece (w przerwach od obowiązków) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie etacik mi się szykuje :classic_cool::D ale wyżerkę ty robisz :classic_cool: Co do pana "dyrektora "to jeszcze zatęskni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to polityk :) nie oczekuj za wiele. Czekoladko ja to chętnie te bliźniaczki:) Ja sam bliźniaczek to się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehehe :D teraz to się popłakałam ze śmiechu :D monitoring naziemny mnie robił :D Laskowik wymiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho hello 🖐️ przepraszam, ze tak mnie tu malo ostatnio :( ale podczytuje Was na biezaco :D taka ostatnio zagubiona jestem.... i w ogole, nie wiem czy to depresja jesienna czy co.... ech... nie chce smecic, wiec wole sie malo odzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss o jakim znowu smieceniu piszesz....zwariowalas?;):P W ogole to witaj:D Skoro lukasz to pisz czasami...brak tu Ciebie:P Piszesz,ze deprecha Cie dopadla? Ja juz swoja wyleczylam:D Mam naedz.ze szybko nie powroci :D Ty tez szybko z niej wychodz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :D mowilam ze nie chce smęcić a nie smiecic :D zreszta nie wazne, mam depreche i tyle :( troche sie ostatnio pogubilam w zyciu :o a jak mam smucic, smecicm smiecic czy jakos tak to wole zamilknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss...kurczaczki zle odczytalam co napisalas:O Moja wina, moja wina, moja wielka wina;) Ja wyszlam z deoprechy,ktora nie dawno mialam to Ty tez z niej wyjdziesz chociaz ona mi do konca nie przeszla ale....:):):) A gdzie reszta forumowiczow??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss to zrób jak ja :) Rzuć pracę, nastaw jakąś ostrą muzę :) Zobaczysz jak świat zmieni barwy :) A tak na poważnie. Kurcze to może chociaż się wypłaczesz co?? Służę rękawem, albo nogawką. Nie musisz nic gadać ani pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ja bym tam dobrze zobaczyła te rękawy i nogawki ,bo jak znam Miskę to ci pewnie nasmarkała a teraz udaje,że to łzy :classic_cool: Cześć lalka 🖐️ co ty zgubiłaś się ?A mówiłam masz super telefon ,wgraj maps'a to się nie zgubisz ,ale nie szkoda czasu było ,lepiej chipsy musztardowe wcinać ,nie ?:O Misska nie wiem czy wiesz ,ale Phill będzie miał bliźniaki :classic_cool: wiesz ,ze on taki niesmialy trochę jest a chciał się ciebie zapytać czy byś chrzestną nie chciała być :classic_cool:podobno liczy ,że kopertę dasz :classic_cool::D Ja idę za świadka do Angel :classic_cool: ale koperty nie dam :D dam i moje rachunki do opłacenia :classic_cool:niech poczuje jak to jest na swoim :D I mi nie rycz kurde wystarczy ,że Czekolada wyje gdzie popadnie :O cos wy podejrzane jesteście :O to chyba ciążka krąży czy coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ryjku ryjku Ty to masz wyobraznie:P:P:P:P PS.Koperty z kasa nie musisz dac...wysatrczy jak dasz skreslony kupon toto-lotka:D Ja chyba bede powoli zmywac sie:P Jakas bajka leci dzis o 20 na tvn.....cos dla Czekoladki hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada już bajek nie chce, zreszta tą widzialam :D teraz będzie na polsacie fim z willem smithem ach och podnieta :D lubie go :classic_cool: uwielbiam facetow z przyjebanym spojrzeniem :D buhaha :P Misska, placz, rycz, a bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to pobiję wszelkie rodzaje tragedii :( wiecie co ? Kurde kupiłam te ciastka Jeżyki :classic_cool:i jest ten konkurs ,że w paczkach można znaleźć kasę ,nie :classic_cool:no i znalazłam kurde kasę z kuponem ,ale kasa do wygrania :O trzeba wysłać sms-a i losowanko :( kurde no a wiecie 5 dyszek było :( kurde jaki żal :( a tak macałam te paczki w sklepie żeby znaleźć kupon :( i kurde wymacałam ,ale kasy ni chu chu :( to już lepiej było w Leysach :( albo kasa była albo nie :(załamię się chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska chyba już wiem :( nie smuć się gwiazdeczko :( wszystko będzie dobrze :(spełniaj się i lej na innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie juz,ze Was nie ma???:P Ja chyba dzis dlugo nie zasne bo moj poszedl gdzies z bratem do jakiegos lokalu......a sie boje jak to sie zakonczy:P:O PS.Ta bajka na tvn jakas glupkowata jest ..moze dlatego,ze nie przepadam za takimi bajkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×