Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

witam wszystkich :D poczytałam, poczytałam i powiem wam, że ja jak mam ochote na czipsy to wcinam czipsy :D i potem to widać, ale co tam raz się żyje, a ja żyje głównie dla przyjemności to co się będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladko witay:) No tak,zyje sie raz...i dlatego trzeba dbac o to zycie bo jest krotkie i szybko mija jak chwila ulotna:P Ja tez lubie chipsy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny 🖐️ no ja tez uwielbiam chipsy. ale nie wolno mi :o zreszta kilka chipsow i zaczyna mnie skrecac - tak mnie zoladek potem boli :( czasami trzeba sobie niestety odmowic, bo zdrowie wazniejsze. dlatego szukam sobie jakiegos zdrowszego zastepstwa :) a zupki chinskie niestety pochlaniam w niemalych ilosciach :o ciagle je wpierdzielam w robocie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez oszczedzam objadaniem sie chpsami itp.:P Jak to w pracy,szybki posilek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzie z tym objadaniem się, a tymczasem Ryjek nam zaginęła :D a dzisiaj piątek czyli znowu do poniedziałku pewnie jej nie będzie :( zreszta mnie też nie, zamierzam ten czas spędzić w przybytku mądrości jakim podobno jest uczelnia....bleee ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przybytek mądrości" hehehe...... raczej przybytek nerwow:P i to przed sesja:P ryjka nie bedzie bo....? Pewnie mezusiem bedzie sie zajmowala....mnie pewnie tez nie bedzie przez weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo :D już mnie wytłumaczyły :D a ja robotę miałam :D Mężuś będzie w sobotę to się nim zajmę jak się należy ;) Pogadaliśmy sobie i dojdziemy do jakiegoś kompromisu;) czyli już cacy i ja i mężuś zadowolony :) Dziewczyny rączka dla was na przywitanko 🖐️:D Misska ty chipsów nie możesz a zupki pochłaniasz :D a możesz wcinać takie chipsy ziemniaczane prażone czy coś takiego :D są takie jak się do buzi weżmie to tak jak wata i rozpuszczają się :D Ogólnie to jest zayeeeeebiście :D słonko świeci jak szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku witay:) Jakie slonce??Umnie ponuro jest.....cos z nieba ciapie, ogolnie do dupy pogoda tak jak i moje samopoczucie:/ Ja juz musze mykac...........milego dnia i weekendu zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa 🌼 aniołku :D A u mnie słonko świeci i cieszą się dzieci :Dtralala tralala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku masz na mysli prazynki? :D tez nie powinnam i tez zoladek mi sie skreca jak sie tego objem :( to wszystko przez ten tluszcz :o ale teraz sie pojawily chipsy niby bez cholesterolu :D to sobie je od czasu do czasu schrupie :P mnie tez nie bedzie przez weekendzik, bo dzis wybywam do mojego TZ sie nim zajac :P zegnam sie wiec Kochani i udanego weekendu zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordeczkę :( no pięknie to sama zostałam dzisiaj :( Chyba się nażrę chipsów z radości 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 dlaczego mnie opuściliście 😭 pozostawiona sama sobie :O Phiil ja nie lubię chipsy ,wolę schrupać świeży chlebek i jego chrupiącą skórkę i taki pomaziany smalczykiem ze skwarkami i ogóras małosolny 😭 jak ja lubię takie żarełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......a Wy jak zwykle o zarciu:P A propos tego smalcu to tez uwielbiam domowy zwlaszcza ten robiony przez moja babuszke:D Ech.....zjadlo by sie ale nie moge....trzeba cierpiec aby byc piekna ehehehehehehe ryjku nie zostawilismy Cie sama, no co Ty, never:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty osustko :D tak mnie w balona zrobić :P Je smalczyk ze skwareczkami ,bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tylko balony robie z zumy do gucia i to owocowki:D Ech....musze leciec:/ Sila wyzsza a juz sadzilam,ze dzis tu troszke z Wami posiedze z tu zoooonk :O Milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poleciała:) Ryjku ja mam kilka krołzek z tustym w uncloku:) CHlyb tyż mom świrzy, ogurasy tyż som ino nie małosolne:) Chycysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawej 😭 mam stresa, bo nam kobiety uleciały Jutro robię kopytka i rolady i modro kapusta tak mnie naszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeellllooołłłłłłłł :D miłego dnia wszystkim! :) spadam się dalej edukować na 8h wykładu, z chyba pijaną babką, która sama z wszystkiego się śmieje :D bye :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosz dziołcha. Wczorej był piuntek to nie idzie jeść tustego:) Czekoladko:) Wesoło masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Tak się będę w miedzyczasie uśmiechał bo sprzątam nasze gniazdoko miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeendoberek 🌼 Dajcie troche slonca bo u mnie starsznie dzis ponuro za oknem:( Philozoph a co Ty za gwara pisales wczoraj hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja nie wiem jak długo się pouśmiecham ,bo mi kopmuś siada na amen :O Cholera jedna woła ,pakuje we mnie kasę ,pakuj:O i co ja mam zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×