Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lilka20_1989

prosze doradźcie mi!!!!!!

Polecane posty

mam nadzieje, że mi doradzicie, nie wiem co zrobić. Mianowice chodzę już ponad 2 lata z chłopakiem którego tak w sumie nie kochałam. bardzo sie do niego przyzwyczaiłam i boje sie teraz rozstać. dawniej jak ja chciałam to skończyć to on mi nie pozwalał a teraz ja sie boje. No i jeszcze na dodatek ostatnio na pewnej imprezie zaczął mnie podrywać jego starszy brat. dodam tutaj że chłopak nie jest za piękny. a jago brat owszem - przystojny. no i sa zupełnie różni jeśli chodzi o charakter. Młodszy to człowiek spokojny, leniwy, nie ma swojego zdania. a jego brat to człowiek zabawny, otwarty, miły, towarzyski. same superlatywy. bez wahania wybrałabym tego drugiego tylko mam 2 wątpliwości. po 1 - to oni są braćmi, czy to tak wypada? a po 2 - to boje się że on może byc za bardzo otwarty. (na imprezie powiedział ze mnie kocha, i zaczął całować ....). naprawdę nie mam pojęcia co zrobić. teraz nie daje znaku życia tem bratu, ale czasem mam wielką ochotę napisac do niego czy zadzwonic... ale się powstrzymuje. Wiem ze wygląd ma tu najmniejsze znaczenie, bo gdyby było inaczej to decyzja byłaby już przesądzona. doradźcie mi. proszę. P.S. Dodam, że ja jestem także bardzo towarzyską dziewczyną, jeśli chodzi o otwartość to może nie tak bardzo jak ten kolega, ale też. ale także lubie się bawić. i mam swoje zdjanie jeśli chodzi o tematy przyziemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×