Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

dunia26- lepiej mi tu gadaj jak sie czujesz? chyba na sankach pojedziesz jak sie zacznie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opnki zmienione na zimowe wczoraj były biegusiem :Dwięc autkiem dojedzie:P choć zima jak talalala tyle śniegu nawaliło przez nockę:) a ja ledwo cipie bo od wczoraj robie całymi dniai porzadki na wywołanie a jak siadłam tak już wstać nie mogłam przez krzyś:( mężo aż mi pomogł się podniesc no i stopy tak napuchły że kostek nie widać :O tylko se narobiłam tym 2dniowym szaleństwem w sprzątaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pierwszy zaczął z tym nazwiskiem? ja ??? Ty kochaana pierwsza mi zaczęłas tu na forum po nazwisku.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze po nazwiskach mi sie tu wyzywaja:):):) dunia i lucynka gratuluje prób anonimowości.hahaha moze wykasujecie sobie te posty z nazwiskami bo jak wiemy rozne oszlomy nasz czytaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia a Ty to wszystko robisz zeby mały był skorpionem jak tatuś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewczyny zgloscie posty do usuniecia z tym nazwiskiem i juz :) A co regularnosci @ - malinos, ja ciebie nie atakowalam, napisalam tylko co czuje ja kiedy nie mam @. Nie twierdze, ze mam lepiej czy gorzej od kogos. Mam tak jak mam i do nikogo sie nie porownuje. Nie chcialabym miec okresu tak jak ty ciagle, ale dlugie przerwy tez nie sa dobre i tyle. A jeszcze jeden aspekt..jak zajsc w ciaze gdy ma sie 4 @ w roku? Chcialam dostac szalu, gdy nawet progesteron nie mogl sporwadzic na mnie @. A marzylam o dziecku. Jak dla mnie to nie jest powod do zartow. A widac tez ze albo specjalnie nie chcesz zroumiec o co chodzi z kobiecoscia, albo czytasz bez zrozumienia. I ja naprawde sie nie zloszcze, bo nie mam o co :) Dunia, duniatko juz na dniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinos
Surfitka Doskonale rozumiem o co chodziło z twoją "kobiecością" tępa nie jestem , tylko zrozum, że nawet jak nie masz okresu a bierzesz coś na wywołanie owulacji to też możesz zajść w ciążę tak jak ta moja koleżanka nie miała trzy lata @ a zaszła w ciążę. nie bęę was przekonawyć do moich racji bo widzę że to bez sensu (to tak jak po porodzie nie wiadomo kiedy wystąpi u was owulacja) Sarah haha dzięki :) napisz co u dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinos prosze Cie nie wypisuj głupot!!!!!!!!!!! W ogole brak komentarza na ten temat. Jasneee lepiej nie miec w ogole niz czesto a i tak zajdziesz w ciaze bo kooleznaka tak moja miala.....weź posluchaj samej siebie. Moja kolezanka nie miala rok okresu i pewnego dnia zemdlala bo nawet jakies zastrzyki nie pomogly wywolac @, przytyla w ciagu roku 35 kg, i ma do tego mikrogruczolaka jak rowniez zespol Cushinga, dziewczyna ledwie funkcjonuje z brakiem @, no ale coz Ty i tak masz swoje teorie na ten temat!!!! Dunia jak fajnie ze juz ok, moja koleznka urodzila wczoraj chlopczyka naturalnie wazy 4300 kg i 62 cm - matko kochana musiala miec ciezki porod, ale jaki suoer final, Ty tez juz n iedlugo bedziesz tulic synusia :) zycze szybkiego i niezbyt uciazliwego porodu :) Ja przezylam dzis horror, jadąc do babci na wies na letnich oponkach :o malo co i juz by mnie wyciągali z rowu - :( nigdy wiecej na letniakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinos
A psik "Jasne" to jeśli uważasz że lepiej jest mieć bez przerwy niż wcale, to ty posłuchaj siebie, jakbyś zaczęła chodzić z osłabienia po ścianach to byś zrozumiała o czy piszę. A jeśli chodzi o przykład z koleżanką napisałam to po to żebyście nie ątpiły w to, że Wam się kiedyś też uda. ale co tam w kupie siła nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinos, matko jedyna zrozum ze brak @ jest rownie niebezpieczny jak bardzo powtarzam bardzo czeste okresy ! Ale do cholery uwierz mi nie ma czego zazdrościc, mogłabys zazdroscic komus ze np nie ma owlosienia przy pcos lub nadwagi ale nie @. I uwierz jesli juz dostane @ po 40 czy 50 dniach to tez chodze po scianach - skumulowana daje mi sie tak we znaki ze paczka tabletek jest za malo :( i nie chodzi to o żadną zmowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinos
Wiesz co A psik Każda z nas odnośnie własnej sytuacji ma swoje racje i myślę że ty swoje też masz i na nic ta dyskusja , ja powiedziałam o swojej sytuacji, bo też tak kiedyś miałam jak ty że nie miałam i tak bym wolała. Forum polega na tym , że każdy może powiedzieć co mysli i ja też i iwesz co życzę ci żebyś miała regularnie jak w zegarku( bez ironii żebyś mnie nie posądziła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinos
A psik jakich tabletek paczka ? bo jeśli przeciwbólowych i jeśli używasz ich na dolegliwośći związane z okresem to odradzam bo wiem doskonale że rozrzedza krew i jest większy okres znikam stąd powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinos
a i nie musisz blużnić bo ja też ciebie nie przekonuję do swoich racji a nie blużnię w ypowiedziach , to po prostu bardzo nie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinos przestań już udowadniać nam swoje racje, pisałaś już wcześniej że opuszczasz forum aż się ucieszyłam a tu nagle znowu wracasz z tymi swoimi teoriami, puść te filozofie na innym forum bo tu ciebie nie chcemy żegnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze sie powtorze, ale mam wrazenie, ze to bicie blotem o sciane ta dyskusja. Tu nie chodzi o to kto ma lepiej, ale o to, ze ani jeden ani drugi przypadek nie jest za fajny.Dokladnie tak jak napisala Sarah. Po prostu najlepiej by bylo gdybysmy byly zdrowe i mialy normalne @ raz na miesiac. Ale to juz zostaje w marzeniach.... I napisze jeszce raz, prosze o zrozumienie, ze brak @ nie jest ani fajna ani zdrowa sprawa. I prosze o uszanowanie tego. A co do zajscia w ciaze bez @, hmm...jesli to prawda - a szczerze watpie, chocby ze wzgledu na przestarzale endometrium niezdolne do przyjecia zarodka - tak niestety jest w dlugich cyklach, i nawet jesli dochodzi do owulacji i zaplodnienia, czesto implantacja jest niemozliwa - to twoja kolezanka, malinos miala szczescie nieporownywalne z niczym innym. Szansa na dziecko bez @ jest mniejsza niz wygrana w totka. Pogratuluj jej :) I nie wiem ktory lekarz da cos na stymulacje owulacji bez wczesniejszej @. To jakies nieporozumienie chyba. Zawsze, kazda stymulacje zaczyna sie od poczatku cyklu, najzwyklejsze clo bierze sie od 2-5 dnia cyklu. Apsik, to pora znalezc czas na lekarzy, bo potem sama sobie bedziesz zarzucac to i owo... Lucynka, taka ladna babka facetem? Ech, zmarnowalaby sie uroda ;) Basia, jak sie masz? Buziaczki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinos
dziewczyny ok przyznaję Wam rację. mam nadzieję, ze bardzo mnie nie znielubiłyście. W tym wszystkim najszczerzej życzę Wam wszystkim zdrowia. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:(:) Nie wiem czy mam sie cieszyc czy płakac? bo nie cierpie zimy i sniegu ale z drugiej strony święta bez sniegu to tez porażka.... Moje Kochane przestańcie ! Jestesmy tu jak WIELKA RODZINKA !!!! GŁOWA DO GÓRY KAZDY MA TU SWOJE RACJE I JESTESMY TU PO TO ABY WSZYSTKICH WYSŁUCHAC A NIE UDOWADNIAC KTÓRA MA RACJE A KTÓRA NIE. MOGĘ WAS O TO PROSIC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka według mnie cała ta rozmowa przepychanka słowna nie miała sensu, po co faktycznie czytając miałam wrażenie że coś jest nie tak jak można udowadniać sobie która choroba jest gorsza?! jest jak jest . walczymy z tym cholerstwem a i tak jesteśmy na straconej pozycji bo nie ma leku na cudowne ozdrowienie, możemy liczyć jedynie na to że gdzieś na drodze leczenie pojawi się ta owulacja i wreszcie w nią trafimy a potem...olejemy PCO i tylko będziemy sobie brać leki żeby sie nie pogarszało bez tej walki o dzieciaczka;) LUcynka ja kocham śnieg! od razu bym choinkę ubierała;) A jak ty sie wogóle czujesz??? kobietki w piątek idę na badanka z chłopem mam pytanko JAK WYGLĄDA OCENA JAJECZKOWANIA (badanie usg?)I ILE ZA TA PRZYSŁUGĘ SIĘ NALEŻY? surfitko puść tamten temat w niepamięć, widzisz czasem ktoś tu się dziwny zjawi ale tak bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka ale wypaliłaś z tym facetem--hahahahahahaha taka dupeczka facetem-to by sie chyba świat skończył:):):) a jesli chodzi o snieg to ja go uwielbiam:):):) wczoraj nawet rano wstalam i wyszłam na zewnątrz(jestem jeszcze ostatni tydzien na l4) jak zobaczyłam śnieg- a kolega z pracy zadzwonił bo jak zobaczył snieg to sobie o mnie przypomniał, powidział ze zawsze mu sie śnieg ze mną kojarzy i ze sie w tedy tak ciesze jak głupi do sera :D milinos nie skomentuje bo brak słów:( surfitko no u mnie spoko licze że owulacja wystapi :):):) na razie mam 11 dc wiec jeszcze poczeka ze dwa dni i moze zrobi sobie testa-bo na moim przykładzie sie sprawdzaja:):):) nie mowiłam wam ale lekarka mi odpisała -pamietacie napisałam jej o tym bolu na wysokosći jajnika no i powiedziała ze to raczej normalene ze to mimo wszytko krótki czas od zabiegu i moze bolec nawet kilka tygodni ale jak bedzie sie nasilkac to wtedy jest źle -na szczescie u mnie nie nasila sie wręcz słabnie wiec mniemam że jakos się tam już układa:):):) dunia pamietaj ze ja czekam na eska jak juz cos wyskoczy:):):) a-psik widze ze wróciłaś i to intensywnie :D :-D i dobrze bo brakowało nam ciebie patiana ocena jajeczkowania to najczesciej usg -mozn jeszcze zrobic badania hormonów ale raczej Tobie chodzi o usg- w którym dniu cyklu bedziesz miała robione? ceny róznie ja u swojej lekarki płace 30 zł. u wczesniejszego płaciłam 80 ale bywa ze jest wliczone w wizyte miłego zimowego dnia:):):) ja juz mam banana na twarzy wiec na bank bedzie miły -bo jest śnieg :D :-D :D :-D :D :-D :D :-D :D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - dopiero wstałam :) Surfitko jak Ty mnie dobrze znasz :) musze jeszcze pozałatwiac kilka spraw i biore sie za siebie :) :) :) Lucynka - masz racje świeta bez sniegu to porazka :o ale u nas prawie zawsze tak jest :( Patianka - miejmy nadziej ze ta owulacja w koncu do nas wróci :) aaaa i tez bym juz choinkę stroila :) nawet sobie kupilam juz małą żywą do holu zeby mi ładnie pachniala ale na ubranko musi czekac jeszcze troszke ;) Basiu - wrocilam nie wrocilam zawsze tu z Wami byłam ale duchem ;) i nie mam zamiaru znikać ;) zyczę Ci super owulki :) i skutku tejże owulacji :) Ja dzis sie wybieram na babski wieczor , ale za kierownice juz nie siadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Dziewczyna witam Was:) Fajnie ze macie snieg w Polsce, to zawsze nastraja jakos pozytywnie aczkolwiek nie przepadam za sniegiem i mam nadzieje ze u mnie gp za duzo nie bedzie. No tak jak myslalam, na forum zawrzalo, nie bede juz tego komentowac bo szkoda slow. Mam nadzieje ze teraz juz sie tu uspokoi:):):) Patianka: Ja mam teraz wlasnie cykl monitorowany i obserwacja owulki polega na kilkakrotnym zrobieniu w ciagu cyklu USG. W piatek mialam USG w 16 dc ale nie bylo jajeczkowania. Wiec albo go w tym cyklu nie bedzie albo za wctesnie bylo USG zrobione bo ja mam cykle 35 dniowe. Jesli chodzi o ceny to w Polsce ostatnio bylam u ginekolozki w pazdzierniku i zaplacilam tylko za wizyte 80 zl. USG bylo w cenie. Natomiast tu musialam zaplacic 40 euro za pierwsze USG. Poniewaz mam PCO, kazde nastepne USG refunduje mi juz kasa chorych. Agagreg: co sie dzieje u Ciebie??? Kobietki zycze Wam milej niedzieli i trzymam kciukaski za Wasze owulki:):):) Buziole dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana- z tą choinką to ja wczoraj na to wpadłam-hihi! basiamm-ech! no co? byłby drugi DAVID BECKHAM-hihi! A_psik- dziekuje .czuje sie dobrze. waga juz 60kg............:(:(:( a ze szpitala jak wyszłam to 52kg:):) No widzicie jak miło Nam tu jest! Cieszę sie i to bardzo,ze jestesmy całe i \"zdrowe\" i mozemy sobie tu zaglądać i pytac co i jak:):) Dziubki dla WAS:):):):) dunia26-jestes jeszcze z Nami? trzymam kciuki dzień i noc:):) *****pada ,pada snieg............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech! patiana-dzieki za zapytanie o moje zdrowie!-hihi! ok.od tej pory pisze na kartce co do koga mam napisac-hihihi:) aaaa .....A_psik-tez mogłabys spytac o moje zdrowie_HIHIHI! ***** Uwielbiam WAS**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×