Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Witojcie raz jeszcze:) Surfitka- a gdzies Ty sie podziała? basiamm-spokojnie :) jeszcze nie oszalałam...........chyba???? ok.ide juz lulac WY tez dobrze Wam radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Wczoraj ubrałam choinkę.Dziś mam nadchnienie na gotowanie robie własnie sałatkę brokuły z.....i.......i a na obiad kurczak(nie lubię) w wersji chińskiej. Ktoś ma ochotę?? To ZAPRASZAM ! ! ! A co u WAS ? ? :):):) Tra la lala.....znoów mi palma bije:( ech! strarość nie radość-hihihi :) DZIUBKI DLA WAS --------- DUNIA -DZIŚ WRÓŻĘ ,ZE SIĘ ZACZNIE.......................................!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy jesteś 3cią dokladnie osobą ktora wrózy że to właśnie dziś!!!! :D:D:D żebyśta się nie zdziwili hahahaha:D:D:D bo ja tam nic nie czuję,dzień jak co dzień żeby się miało zaczynać:P .......ale nie powiem nie powiem że chciałabym chciała... !!!!:D Niesia jak tam???@niema na pewno a wyniki kiedy dziś?????:);) Basiamm do roboty do roboty działać!!!!:D Czekam na wieści że bociany zawitały:P a przecież zawsze pare sztuk na zime zostaje nie odlatuje;) :P to do Was akurat przylecą:) blisko mają:) Lucy ja się łapie na sałatke bo na mięso w ciąży mam odrzut:O a dziś nasza choineczka idzie do szpitala na badania na pełną diagnostykę ...będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiac działam, działam ale bez przekonania-może śmesznie to brzmi ale jakoś już w to wszytko nie wierze i nawet nie dołuje z tego powodu........ niesia daj znać koniecznie bo już się nawet te Twoje nerwy mi udzieliły- trzymam dalej dunia a Ty dalej z nami coś temu małemu za dobrze u ciebie:) Surfitko dzieki za odpowiedz kurde szukam kogoś kto może coś wiedzieć o cyklach po laparoskopii wiem ze mama Samiego miała laparo ale nie miała dotychczas monitoringu cykli ani nie robiła testów więc mi nie pomoze:( a mikiO- gdzie sie podziewa?????????? Pierniczek moze Ty będziesz coś wiedziała na ten temat?????? lucynka no ja myśle ale miło że ktoś ma dobry humor od rana:) aha!!!! jaka starość????? no pani z laska się odezwała-nie mogę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm tak trzymać ja w sumie też kładę na to laske ze sie tak wyrażę co się będę przejmować trzeba przecież żyć dalej jaka pogoda u was u mnie śnieg się topi i jest przygnębiająco magia świąt mija:) \\ lucynka ty to masz dobrze górskie klimaty ech no ale jade w lutym na wesele w góry więc może trafie na super śnieg:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na humorka:D Koleś postanowił się żenić, idzie porozmawiać ze swoja matką:- Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale.- Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać.- To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką.- Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę- To ta ruda pośrodku.- Dokładnie. Skąd wiedziałaś? Bo już mnie wkurwia! :D Zaczęła się elementarna nauka Jasia. Ojciec posłał go do szkoły publicznej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca Jasia i mówi mu, że Jasiu jest diabłem wcielonym wszyscy się go boją, dziewczynki nie mogą spać po nocach po jego wybrykach i w związku z tym usuwa Jasie ze szkoły. Ojciec więc zapisał Jasia do szkoły prywatnej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca i historia się powtarza - o powieść o znerwicowanych kolegach i koleżankach , o połamanych meblach w szkole itp. Ojciec wymyślił żeby Jasia zapisać do szkoły Jezuitów (że Bóg to ostatnia deska ratunku dla Jasia). Jak wymyślił tak i zrobił. Po miesiącu wzywają Jezuici ojca Jasia na wywiadówkę. Ojciec przygotowany na najgorsze ... przychodzi i słyszy, że dawno takiego porządnego ucznia jak Jasiu nie mieli. Pomaga kolegom, zawsze jest przygotowany, uczy się pilnie itp. Ojciec w szoku, że syn takiej przemiany doznał , postanowił Jasia zapytać co ją spowodowało !? Jaś na to:- ojciec, bo tam jest tak: wchodzisz do szkoły a tam na korytarzu człowiek na krzyżu, idziesz na stołówkę - wisi człowiek na krzyżu, u dyrektora człowiek na krzyżu. Ojciec ...!!! Tam się z ludźmi nie pierdolą !!! :D Wchodzi Jasio na lekcje, rzuca tornister, kładzie nogi naławkę i krzyczy \"sieeeeema\". Widząc to, zszokowana nauczycielka mówi do Jasia: - Jasiu natychmiast podnieś ten tornister wyjdź z klasy i wejdź jeszcze raz - tym razem tak grzecznie jak Twój ojciec kiedy wraca zpracy!!! Jasio ze spuszczona głową, podnosi tornister i wychodzi zklasy. Po chwili drzwi, pod wpływem mocnego kopnięcia, otwierają sie z hukiem, do sali wskakuje Jasio i krzyczy: - Haaaaa!!! Kurwa, nie spodziewałaś sie mnie takwcześnie!!! :D Rozmawiaja dwie sąsiadki na wsi: - A co to kumo dostała wasza wnuczka od tego Włocha, co go poderwała? - Powiada, że syfilis. - A co to jest ? - No nie wiem, ale chyba większe niż mercedes. - Jak to ? - Bo mi powiada, że na tym to się cała wieś przejedzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja zmykam i zabieram się za pieczenia szarlotki :) i kończenie z porządkami które robię na raty ale dziś już koniec i chałupka wyglancowana przed moim pójściem do szpitala i gotowa na przywitanie nowego członka rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety mnie też sie straaaaasznie chce spać. Ciągle jestem zmęczona a w autobusie przesypiam całą drogę(no chyba że stoję). Dzisiaj odebrałam wyniki badania męża i szczerze powiedziawszy nie wiem jak wyszły. Napisałam na bocianie - może ktoś zinterpretuje- no chyba ze któraś z was się na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
basium melduje sie mam ograniczony dostęp do netu - generalny remont biura dziewczyny rozpoczęłam to drugie opakowanie Diany35 choc sie wahalam tak mnie kusilo zeby juz rozpocząc starania ale przemyślalam i : dostosuje sie do zaleceń lekarza, grzecznie po 2 ten remont w biurze, nerwówka ... po 3 troche stresu w domu mąż powtórnie zdaje prawko (punkty) i chyba bardziej niz on, ja sie denerwuje i za tydzien prawdopodobnie wyjeżdzam do egiptu (jak na czas skoncze remont) wiec pobiore sobie te tabletki do 15 gr . cierpliwie poczekam na @ i zobaczymy .......moze czas spędzony razem blisko z mężusiem przy choince to bedzie dobry czas.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
czy jest tutaj taki przypadek zaciążenia po tabl. antykonc. ?? bo coraz cześciej zastanawiam sie czy da to oczekiwany efekt w moim przypadku wiem , wiem .... każdy organizm jest inny ale lepiej bym sie czuła ze świadomością ze jest to całkiem możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****dunia- ales dała czadu z tymi kawałami:):):) hihi ! no jak masz taki humorek to bierz moja Droga zegarek do reki bo zaraz zaczną sie skurcze i jazda.............:) ****Patiana- to raczej góralsko-bieszczadzkie bo do Zakopoanego mam dalej a w Bieszczad ze 100kg. Ja sie ciesze bo słoneczko i ten przeklęty śnieg topnieje -huurraaa! aaaa..dunia- to z sałatką no problem ale szrlotke tez bym zjadła:):) *****mama_Samiego -weż strzel sobie kawę to moze Ci pomoże na tą sennosc:) a za wyniki trzymam kciuki> A tak nawiasem zebyscie były na bierząco dzis odkleiłam 3 plaster i czekam na @.to tyle super newsów z podkarpacia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Samiego dzieki moze i dla mnie jest nadzieja ale juz nie robie tych testów bo mnie tylko dołują \\ będzie co bedzie w przyszłym tygodniu mam wizyte u mojej gin i itak sie dowiem czy owulaka była czy nie...... mikiO super że jednak sie zdecydowałas na ta dianke a Ty bedziesz miała wtedy po zakończeniu dianki robione usg czy już jest wszystko ok? i dopiero wtedy mozesz działać albo ewntualnie dalej antyki? co mówił lekarz? apropo wyjazdu na pewno sie przyda bo ten listopadowy klimat średnio nastraja optymizmem więc troche słońca sie przyda:) mezowi życze powiodzenia mi się ono przyda 8 grudnia chociaż na cuda nie liczę :P :-P lucynka dobrze że masz 100kg w Bieszczady a ja myslałąm ze odległosć sie w kilometrach mierzy hahaha zartuje a powiedz mi z twoją głową że tak to nazwe nie ma przeciwskazań na robienie dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
wkońcu coś kliknę do Was :) A-psiku drogi ale mi narobilas ochoty na to winko! i na dodatek masz kominek - tez bym chciala!... ale w bloku to raczej nie da rady:( ....no a winka to mi sie chce masakrycznie. najbardziej to mojej "sangrii"... tylko tej w takiej duzej butli bo te mniejsze sa jakies inne, nie takie slodziutkie... ach!... kiedy ja sobie winko gulne? :( Lucyna Ty to kobito masz fantazje! choinka?? juz teraz?? niezle! pewnie rodzinka ma z Toba wesolo skoro masz takie pomysly na codzien :) ola_k-p przyzwyczailas sie juz do mysli ze bedziesz miec chlopczyka? pamietam, ze troche bylo Ci przykro ze to jednak nie corcia? a szefowej wspolczuje. co za baba!!! dunia i inne dziewczyny zainteresowane moim cisnieniem. mialaam wysoki ten drugi wskaznik. nawet 105 sie zdarzalo ale teraz juz jest dobrze. samo sie uspokoilo.te skoki cisnienia mialam przez jakies 4-5 dni takie duze. ciagle powyzej 90 - wtedy brzuch sie robil masakrycznie twardy i bolal.ale teraz sie uspokoilo - samo. jak reka odjal. chyba Miloszek koniecznie chce zeby mama miala to prawo jazdy :D ...no ale zobaczymy. jak bedzie cos nie tak znowu to rzucam to w pizdu:) :p czuje sie znowu super - jakbym nie byla w 9 miesiacu ciazy ;) ... kurde! nie wierze ze to juz tak malo zostalo do porodu!!!!!!!!! Pierniczek Ty sama powinnas najlepiej wiedziec co robic z tymi lekami. wkoncu to Ty tu jestes nasze "góru" od leKARSTW! :) niesia26! slonko trzymam za Ciebie kciuki. dzisiaj jest wkoncu sroda wiec juz za niedlugo bedziesz wszystko wiedziec.!!!! ja sie doczekac nie moge dobrych wiesci!!! wierze ze sie udalo!!!! powodzonka!!! a u mnie remont kuchni zmierza ku koncowi. mam juz plyteczki, parapety zrobione, pomalowany sufit i wszystko na blysk. dzisiaj przyjezdzaja panowie montowac segment.. ewentualnie jutro. nie moge sie doczekac!!!!... "burdel" w domu sie wkoncu skonczy!!!... a! ...zapomnialam... jeszcze czeka nas kladzenie plytek w przedpokoju... no ale bede miec wkoncu normalna kuchenke i bede mogla ugotowac sobie normalny obiad... bo tak to wiecie - prowizoka na takiej turystycznej kuchence przenosnej... sajgon! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny jestem,ale niemam dla was dobrej wiiadomości.Beta niewykazała ciąży jak to lekarz stwieził na ten dzień już powinna coś wnioskować,ale po ulicha nadal mam łykać te wszyskie tablety i luteinę aplikować.Dziewczyny poprostu szkoda gadać 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziękuję wam za to,że wierzyłyście że mogło się udać i za kciuki też ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna 79l
****basiamm- ale jazda z tym 100kg -hihih:):): usmiałam sie sama z siebie na max!! hih!! rzecz jasna ,ze 100km !!! ech! Dziudziusia?? ech! no ja mam dziudziusia i to nawet DWA wliczając męża:):) nie ,nie mi juz dzidzi wystarczy i staran nie czynie:) ****ja_biedna-cos Ty taka czerwona?? Oj ! zebys wiedziała ,ze mają ze mną jazdę jak cholera !! P.S ja zawsze tak na biegu takze sorki jak cosik naskrobie tu co ma odchylenia ortograficzna itp.(100kg-100km) ***ola_K_P -Ty tez w ciąży?? Teraz sie kapnełam...musze cosik wziąć na pamięć................... ***ja_biedna i ola K_P i dunia-ciężarne -to wiem a jak ktoras pominęłam to walic mnie w łeb:) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
niesiu... bardzo mi przykro! :( :( :( Lucyna jeszcze bercia jest zaciazona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Witam. Czy któraś z dziewczyn może wie czy lh 9,04, fsh 2,38 i testosteron 1,84 może utrudniać zajście w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Przepraszam że tak wchodzę do Was z butami ale potrzebuję pomocy. Badania robione były w 6 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm, niestety nic nie wiem na tamat cykli owulacyjnych po laparo :( Tylko z literatuty, gdzie piszą, że owulacja występuje u około 70-85% kobiet po zabiegu. Więc szanse sa duże. Ja_biedna, jaki guru??!! Nie wiedziałam, że jestem jakimś guru, ale to miłe :D Apropo leków to mam jeszcze takie pytanie :) Mam globulki dopochwowe - Metronidazol. Mam ich 10. Lekarz kazał przestać brań w przypadku pojawienia się @, a w ulotce pisze, żeby w trakcie nie przerywać. On mi kazał wtedy wziąść inne leki doustne, ale nie sądził chyba, że @ mi się tak szybko pojawi. Więc chyba jednak zrobię jak lekarz kazał i dokończę globulki po @. Niesia, a to pewne? Jeśli tak to bardzo mi przykro. Byłam pewna, że się uda. W końcu były 3. Może to pytanie nie na miejscu, ale czy będziecie próbować jeszcze raz? U mnie wczoraj był totalnie zakręcony dzionek. Rano w pracy super, bo urodzinki koleżanki, moje imieninki i mało pracy. Ale potem to masakra. Mój przewód pokarmowy zbuntował się na te wszytskie leki :O Zaczęło się od bólu żołądka, ale z tym sobie radzę (wystraczy Maalox czy Rennie). Potem przyszła kolej na jelita. Brzuch bolał i twardy jak decha. Dopiero potem się zorientowałam, że nie odwiedziłam kibelka od 4 dni. Może dla niektórych to nic ale ja przez 25 swojego życia nie wiedziałam co to zaparcie. Jak już zajarzyłam, że to pewnie z tego, to zażyłam sobie laktulozę. Dawkę wzięłam taką jak była podana (dobra rada - bierzcie mniej!) i masakra. W połowie WC-owej orgii zorientowałam się, że mi krew ciurkiem leci. Myślałam, że zwariuję. Chciałam zemdleć, byleby przestało boleć, bo już nie wiedziałam co mi się kurczy. Po prostu odjazd. Dziś kurczy się już tylko Pani Macica, ale równie nieznośnie jak wczoraj. Żołądek i jelitka jeszcze czuję, bo są trochę obolałe, ale ogólnie mam się lepiej. Ale postanowiła, że basta z lekami, dopóki brzuszek nie dojdzie do siebie :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm tak to pewne beta już nieurośnie,to słowa lekarza :( pierniczek mam jeszcze 4 mrozaki,ale też są słabe.Wykorzystam je w następnych cyklach,a jak się nieuda to wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku Meggi. Nie ma problemu. Badania w 6 d.c.? Według wkazań lekarza? Bo badania LH i FSH są najbardziej miarodajne 2-4 d.c. Nie wiem jakie miałaś normy podane, więc ja spróbuję ze swoimi - dla fazy folikularnej. LH : 9,04 mIU/ml FSH : 2,38 mIU/ml Testosteron ; 1,84 nmol/l (bo nie podałaś jednostek, więc strzelam, że takie) . teoretycznie wszystkie badania są praktycznie w normie. Teoretycznie. Poziom FSH oraz stosunek LH/FSH jest niepokojący. Stosunek LH/FSH od 1,5 - 3,0 najczęściej świadczy o PCOS. Twój wynosi około 3,8. FSH odpowiada za stymulację dojrzewania pęcherzyków w jajniku. Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki. Tak znalazłam na forum ginekologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Lucy... tez jestem w ciązy 27 tydzień leci.... buziaki dla wszystkich i nadal trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
niesia tak mi przykro bardzo bardzo! basiam po skonczeniu diany doktorek nie kazal mi sie pojawiac u siebie w gabinecie on chyba liczy na to ze zaskocze daje sobie czas maksymalnie do kwietnia potem to sama juz nie wiem co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×