Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Hej hej, wcieło mi wczorajszego posta, na badania wybrałam sie dopiero dzisiaj - wyniki będą w piątek. Dzisiaj Sami kończy 4 lata. Matko jak to zleciało! Paulare - na pewno wszystko jest w porządku - cierpliwości, wkrótce zobaczysz na usg swoje maleństwo, Asiulko - jesteśmy z tobą. Duniu - bede sie modlila za twoją pociechę. Co do wesela i nocy poślubnej - wytrzymaliśmy na imprezie do końca a następnego dnia były poprawiny - goście nie chcieli iść do domu. A z nocą poślubną poczekaliśmy aż będziemy wyspani i wypoczęci - jak sie czeka 2 lata można poczekać jeszcze kilka dni. Było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
"co kraj to obyczaj" tu : co województwo to różnica w obchodach wesela i wszedzie jest superowo nie może byc przecież jednakowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a u mnie wielkie czekanie na @ ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
hmmmmmmmm zrobić test , nie zrobić, zrobić , nie zrobić ..... ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w czwartek do szpitala na ktg i konsultacje czy będzie cesarka.... stressssssssss..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nati, mam zamowiona wizyte do endo na za 2 tyg, niestety ma takie dlugie terminy i wtedy bede chciala wysepic od niego metformine. I tak bede musiala mu nasciemniac, bo on pracuje w klinice nieplodnosci, a tam chodza ludzie co sie staraja o dzidzie, a ja jeszcze nie. Ale powiem mu ze w najblizszym czasie planuje ( co bedzie zgodne z prawda, najwyzej oklamie go o kilka miesiecy ;) ) miec drugie dziecko i dobrze byloby brac metformine. A moze wymyslili cos nowego, lepszego ? Kto wie. Ola k-p trzymam kciuki. Miki o no, no tez trzymam kciuki za dwie kreski :) basia, normalne, brzusio rosnie to ciagnie. Zaraz bedziesz miec slodka pileczke. Wszystkiego najlepszego dla Samiego !!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babcie;) a ja za to nie czekałam na @ i sama mnie dziś nawiedziła w 30 dniu zupełnie zapomniałam o niej bo się tym miesiącu nie starałam in ie mierzyłam tempki tak więc od jutra faszeruje sie moimi nowymi lekami ciekawa jaka będzie reakcja wszystko zniosę tylko nie tycie nati87 ile ważyłaś i ile teraz ważysz?? dawaj jakaś fotka żebym wzmocniła motywację::) nawet na weselu planuje nie jeść słodkiiego i wiem że slówa dotrzymam bo w towarzystwie nigdy nie lubiłam jeść i nie miałam apetytu tzw dziobanie imprezowe;) ale nie odmowie sobie dania góralskiego:):P co to to nie;) oj ciekawe jak nam się będzi ejchało w tym śniegu autem....... basiamm tak piękne foto zwróciłam na nie uwagę;) repetko coś mało się udzielasz podobnie jak niesia ta to już wogóle raz na ruski rok napisze a gdzie PIERNICZEK?? tej to się należy kop w dupę:P że nie wspomnę o ja biednej raz na ruski rok napisze ...w sumie jej się nie dziwie ma obowiązki...ja tam zostanę z wami:p nawet jakbym miała mieć bliźniaki:) buziole dla wytrwałych i stałych pcowiczek;) a te co nas opuściły i zapomniały to powinny dostać kopa ..no przecież z nami jest tak fajnieee:)::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja nie wiem co sie wczoraj działo na forum ale napisalam jeszcze kilka razy dluugiego posta i nie wyswietlil sie w ogole, m.in pytalam Basiemm jaki ma duzy ckier ???? :) Dnia trzymam kciuki za synka :) napewno bedzie dobrze, oby nie musial cierpiec ! Mikio - rob testa :) Nati masz racje musze wyniki pokazac lekarzowi bo dzis na czczo mialam uwaga 67 !!! Moze glukometr jest wadliwy ale mierzylam rownoczesnie z drugim i b yl wynik rozny tylko o 10 jednostek. OlaKP - trzymam kciuki i pochwal sie syneczkiem :) Mamo Samiego wszystkiego najlepszego dla synusia :) Surfitko ja gdzies mam obawy przed ta metforminą juz powinnam ja brac 5 dzien a wciaz sie zastanawiam :o w sumie cykle mam w miare regularne tzn ostatni byl w 28 dc ! Patianko zazdroszcze weselicha jeszcze raz napewno sie wybawisz i wcale tanczyc nie trzeba jakos super :P ja byl;am na kilku gorlaskich weselach :) a u mnie na weselu bawilam sie do 6 rano od 3 juz na bosos a noc poslubna byla o 8 rano :P a potem zaraz o 11 fryzjer, makijaz i poprawiny :P Dziewczyny jem wszystko, duzo a waga leci w dół :o co jest grane ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psik no to zdawaj relacje z tego góralskiego weselea;) faktycznie się dużo nie tańczy?? a z wagą kobieto ty sie m=nie martw tylko się ciesz że leci w dól bo tu każda by była szczęśliwa z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsik, poki ma z czego niech leci. Ja bym sie cieszyla :D Jakbys wazyla 45 kg i szla w dol to jest problem, ale nie w naszym przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh macie rację :) ciesze sie ale mnie strasznie żoladek od kilku dni boli a jem jak smok :P Patianko ojojoj tanczyc trzeba i to duzo ale moze byc byle jak :P wazne zeby sie ruszac i duzo spiewac :P w ogole gorale sa fajne ja mam kuzynke ktora w dniu terminu porodu takie harce odstawiala na siostry weselu, ze mąz jej az nie pił cale wesele bo byl pewien ze urodzi :P a urodzila dwa dni pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy to nie dziwne ze od 8 grudnia w ogole nie mielismy z mezem przytulaskow bo ja nie chce odsuwam go okropnie nie wiem co sie stalo ale mam minusowe libido :o 2,5 miesiaca !!! Obiecalam mu jak bylismy w gorach i akurat dostalam okres :P i juz nie dlugo bedzie 3 miechy !!! Masakra jakas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No nie!!!!Patianko zaraz ty w (_|_)dostaniesz:P:D ja sie nie udzielam a wczoraj wieczorem kto tak duzo w pocie czola z Surfi klikal???? A_psik: no moim zdaniem dziwne:O ja tez mam teraz mniejsze libido seksimy sie srednio 8-10x na miesiac- jak mamy warunki oczywiscie;)i sie martwie ze cos jest nie tak, bo kiedys to dopiero mialam chetke:D:)ale mi sie wydaje ze teraz czuje sie mniej atrakcyjna- przytylam, wiecej klakow na ciele:(i patrze na siebie swoimi oczami widzac same mankamenty a nie zaywazajac tego ze moj tego nie widzi!:O owszem zauwaza gdy ja rozpaczam ze nie mieszcze sie np. w zakiet a on ooo faktycznie- ale gdzie ty przytylas przeciez jestes taka sama!!pewnie zakiet sie skurczyl w praniu:D:D:D:d hhehehe kochany jest, co?!?! Moze to wynik problemow ze zdrowiem u Ciebie? no bo jak czlowiek sie zle czuje trudno zeby brykal w wyrku;) No wlasnie gdzie ja_biedna i Pierniczek?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
A_psiku jeszcze jedno!- nagle znaczne chudniecie mimo sporego jedzenia nie jest normalne nawet jesli masz z czego chudnac!!!!nie chce straszyc ale to nie jest normalne szczegolnie ze piszesz ze jesz rzeczy typu kebaby, pizza itd.a czy nie pijesz duzo do tego?nie jestes zmeczona, ospala, apatyczna?czy czesto nie sikasz??? Moze faktycznie cukrzyca cie dopada?!?!:( oby nie ale lepiej sprawdzic dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
MikiO a ktory masz d.c.?!?!?! rob tesciora a co se bedziesz zalowac:D!!!!3 mam kciuki!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko., wow 8-10 razy na miesiac to duzo :P My w malzenstwie zadziej ;) Szczegolnie teraz po ciazy to jakos moje libido tez male, ale nie ma tak jak u Apsik. Moj maz to by z jezorem chyba u ziemi ganial, hehehe :P, jakby czegos nie bylo chociaz raz w tygodniu. A tak na serio, to uwazam, ze bycie w malzenstwie, z kims drugim zoobowiazuje. Rozumiem chorobe, ale ta druga osoba ma swoje potrzeby rowniez i trzeba o tym pamietac. Ja czasem nie mam ochoty, nie zmuszam sie, ale nie mam z tego jakos ogromnej przyjemnosci, ale mimo to kocham sie z mezem. W koncu nie chce by sobie poszedl do innej ;) , a chlopy to niestety inaczej skonstruowane i seks jest dla nich wazniejszy niz dla nas. Apsik, a jak duzo schudlas? Bo jak kilo - dwa o zadna panika chyba. Ale Repetka ma racje, jak sie duzo nagle chudnie to cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko zwracam ci honor;) a psik nie przejmuj się ja uważajcie teraz ROK SIĘ PRZYTULAŁAM tak tak ale to było związane z moją chorobą nałogowym odchudzaniem przyznam się miałam straszne zaburzanie odżywiania które trwało 3 lata... waga 48 50 kilo przy wzroście 169cm przy czym naprawdę mało jadłam tyle co nic....... (a z tym psychika zryta i sie siebie wstydziłam....dopiero mi przeszło na mgr tak jakoś ciężko było się z tego wykaraskać uwierzcie mi na słowo...nigdy się nie śmieję jak widzę anorektyczki itp a teraz dzięki tym dietom drastycznym waga mi lata i ciężko schudnąć .. mam stracha wchodzić na wagę ale na bank 58 mam brrrr 54 to jest mój cel dlatego nie wpisuje nic w tabelke naszą tak myślę że sama się przyczyniłam do swojego PCO męczy mnie to wyrzut y sumienia są straszne i bębnią m i w uszach słowa mojego chłopaka który mi mówił wtedy \" że jeszcze zapłaczę jak się będziemy starać o dziecko... więc PAMIĘTAJCIE NIE PRZESADZAJCIE Z DIETĄ BO TO SZCZĘŚCIA NIE DAJE...... teraz jestem mądra po szkodzie ale dużo się nauczyłam od tego czasu możecie mnie wyzywać za moją głupotę jak bym wam swoje foto pokazała z tamtego czasu to byście się przeżegnały ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być rok się nie przytulałam tragiczne ale prawdziwie rozstaliśy się nawet na 3 miechy potem pół roku odbudowywaliśmy wzajemne relacje i zaufanie i dzięki jego miłości wsparciu rodziny udało mi sie dojść do siebie:) a tak to widzę mego pana tylko w weekendy bo to tirowiec jest więc nie ma kiedy za bardzo kiedy statystyki podnieść więc zazwyczaj w week się przytulamy;) chyba że mam libido nie takie to on rozumie jest bardzo wyrozumiały do niczego nidgy mnie nie namawia a jak widzi ze nie mam ochoty to jemu też się odechciewa bo twierdzi że jak ja nie mam satysfakcji to on tym bardziej nie;) oo takiego mam fajnego mena;) 6 lat are jesteśmy razem:p stare dobre małżeństwo;P tak więc czas na ślub już się doczekać nie mogę sierpnia:) ps a pamiętacie przytulasy na początku związku szał ciał:):):) można było kilka razy na dzień się w to bawić ( na wakacjach tak jakoś się nastrajam że czasem mamy takie dni przylasek wakacyjnych):):P jeszcze hahahha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, nie obwinaj sie, bo ja za to sie obwiniam ze bralam tabsy. Odchudzac sie nigdy nie odchudzalam drasycznie, w liceum wazylam 62 kg i bylo mi z tym naprawde dobrze. Uwazam, ze nie powinnas chudnac bo przy tym wzroscie bardzo dobrze wazysz. Juz w tej chwili twoje BMI wynosi 20, a mniej to juz niedowaga. Oczywiscie twoja sprawa, ale nie masz juz 16 lat by malutko wazyc. Taka mala dygresja. Za duzo zle wazyc, ale za malo tez. Do zajscia w ciaze najlepsze BMI to ok. 22-23, wiec twoje jest zdecydowanie za niskie, a chcesz jeszcze mniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Patianko- no to zes miala mega chcice skoro rok sie przytulalas:D:D:D:D:D To niewesole co piszesz o swoich problemach z waga:(ewnie mialas anoreksje:( dobrze ze juz z tego wyszlas!!! zuch dziewczyna;) Tylko znowu nie popadaj w skrajnosci!!!ja mam tyle samo wzrostu co ty, dokladnie tyle samo;)i waze pewnie z 65 kg i wiesz co podoba mi sie jak wygladam;)nie podoba mi sie tylko jak laze po sklepach i musze sobie L kupowac, ale wyglad jest oki;)od marca zaczne areobik i zrzuce troche brzuszka;)mysle ze schudlam bo wczesniej mialam biodra 104 cm:O a teraz mam 98 wiec kilka cm spadlo;)ale waga stoi w miejscu a widze jakos po ubraniach ze wyszczuplalam- moze osiagnelam figure docelowa?:) Surfi;)no cos ty to jest duzo?!?!?!oczywiscie czasami mniej, nie mieszkamy jeszcze razem wiec nie mamy czasami warunkow:(jak mieszkalismy razem bywalo czesciej:D masz raje, ze czasami trzeba nawet sobie wkrecic ze ma sie ochote zeby sprawic przyjemnosc facetowi, szczegolnie w malzenstwie, tak mi sie wydaje...nikt nie lubi byc odtracany przez najblizsza osobe, ja pamietam jak kilka razy moj mi powiedzial ze nie ma ochoty- a ja bylam nakrecona na maksa:Dto zla bylam na niego pozniej caly dzien!!!wiec co musi czuc facet odtracany kilka/kilkanascie razy?nie chcialabym byc na jego miejscu... Ale z drugiej strony jakbym zupelnie, w ogole nie miala ochoty to nie wiem co bym zrobila, no bo na sile tez bez sensu:(... moze A_psiku zrob jakas kolacyjke romantyczna, kup sobie bielizne, objerzyj sobie nawet jakiegos erotyka wczesniej zeby sie w nastroj wprowadzic:P mysl o tym caly dzien ze bedzie fajnie, ze nie mozesz sie doczekac moze pomoze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Sprawdzalam moj wskaznik BMI i mam 22.9:D wiec mieszcze sie idealnie:P:) hehehe musze sie zwazyc bo moze mi sie tylko wydaje ze waze te 65 kg:P no ale wczesniej wazylam 69:(a przed tym calym poczatkiem pco 58!och stare dobre czasy!!!;) wiec Patianko ty narzekasz na swoja wage a ja bym chciala wazyc tyle ile ty teraz:)ALE nie bede stosowac diet i w ogol, i tak ograniczylam sie i straczy mi tyle ze nie tyje!wrecz jest to powod do dumy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko , ja jestem centymetr wyzsza od was ; ) I wlasnie dobrze sie czulam z waga 63-66 kg. Do slubu wazylam 66 kg :) A rozmiarem sie nie przejmuj ;) I tyle chcialabym wazyc !!! Moze kiedys...teraz i 70 byloby dla mnie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dlaczego tak ubolewam bo przed tymi cholernymi dietami ważyłam zawsze 54 kilo i się mega dobrze czułam;) a napisalam ze podejrzewam ze jest 58 a może i nawet 69 tego nie wiem i nie wiedzieć po prostu źle się tym czuje i koniec ..... w jednym przyznam racje nie ma już 18 lat tylko 25 więc ...wiem źle robię ale się źle ze sobą czuję i nigdy mi to nie przejdzie i ciągle coś tam kombinuje ...spoko ja jem normalnie tylko ćwiczę 5 razy w tyg po 50 min nie jem po 18 i staram się omijać węglowodany...\\ dziękuję że mnie nie potępiłyście ... nie poruszam tego tematu w domu wszyscy się cieszą że już jest ze mną od dawna ok a ja i tak nie lubię siebie i to się nie zmieni ...ze wszystkim sobie poradziłam tylko nie z tym i powiem wam że żaden psycholog nie pomoże... trzeba samemu chcieć !!!a że ja jestem zawzięta jak cholera to mi się udało ( no i paliłam strasznie dużo fajek i też już rok i 3 miesiące nie pale;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko dobrze że się otwarłaś i wiesz co ważne że jest ok!!!! bo to znaczy że coś tam doszło do tych naszych główek głupich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha napisałam 69 miało być 60 hehehehh ale ze mnie czub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, czy twoje inicjaly to PW? Bo jesli tak i dobrze kojarze to z cibie jest taka laska, ze hej. Wogole nie wiem czego ty od siebie chcesz ? Choineczka, a ty to sie nawet ogladanac nie dasz ;) ale buzie kiedys pokazalas i uwazam ze jest sliczna !!!! Najwazniejsze dziewczyny, ze juz wyszlyscie z tego. Mialam kolezanke na studiach, anorektyczka. 1,70, waga 42 kg..:( Najmniejszy rozmiar spodni zwezala i nie jadla, bo czula sie grubo :( Ale najwazniejsze, ze wyszla z tego, dzis ma synka i gdybym ja na ulicy spotkala niepozanalabym, bo przybrala okolo 10 kg, co tylko na dobrze jej wyszlo :) Nie wiem czemu panuje ta glupia moda, bo dla mnie kobieta powinna byc kobieta, miec cyca i pupe. A teraz wszystko w sklepach malenkie. Powiem wam, ze w Pl to ja z moim 42-44 to nie mam w co sie ubrac, bo to 42 stad jest inne niz 42 w Polsce :( A jak juz cos jest to fason jak dla babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak P W to ja....ee szkoda słów nie będę więcej truć :) surfi no to kumpela masakra 42 kilo ale niech się cieszy że ma dziecko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozmiarów nie wypowiadam się ja mam małe cycki al nie mogłam się dopiąć w wielu sukniach na poziomie biustu!!! i bez kitu przymierzałam sukienki w rozmiarze 42 a były takie malutkie że szkoda gadać kto to szyje masakra tylko się człowiek wkurw...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×