Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość repetytorium
Dokladnie!ja niedawno mierzylam zakiecik roziar 42 a nawet zapiac klap nie moglam, co tam zapiac nawet ich przytulic do siebie nie dalo rady:O zastanawialam sie czy ten rozmiar bylby dobry na moja kolezanke male 36?:) fakt jest taki ze rozmiary sa pozanizane- znaczy mierze 40 a czuje sie jakbym w 36 probowala sie wbic, wiec siegam po wieksze 42 i co dupa! wiec jeszcze wieksze i to mnie najbardziej doluje ze nosze nawet 44:Oa naprawde nie wygladam na jakiegos wielkiego babona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no moja mama zawsze ubolewa bo nie może nic sobie wyszukać a ma rozmiar 44 tak więc teraz zakochała się wbon prixie i jak już to tam sobie zamawia bo tam ma nawet 42 rozmiar jakoś tak jest że trzeba sobie odjąć rozmiar bo szyją dziwnie..... a ja lubie chodzić po spodnie do new yorkera bo tam są normalne rozmiary ( wiadomo że poluje na przeceny bo jak widzę te ceny za portki to mi się chce śmiać a za miesiąc połowa mniej i za co my płacimy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dzień dzisiejszy to jestem spłukana i zbieram na auto i dozbierać nie mogę tak więc omijam skllepy z ciuchami i muszę się zadowolić tym co mam takie życie...no chyba że przyduszę męża przyszłego to raz na ruski rok na coś go naciągnę bo to straszna żyła jest;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość dziś już napisałam czas poczytać jutro mam wolne to się wybyczę za wszytkie czasy...idę nadrobić straty w życiu towarzyskim:P poplotkawać kiedyś trzeba:) buziaki reptko surfi i choineczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobranoc, tez zmykam. A szkoda gadac o rozmiarach :( Ja mam 108 w biuscie, to pewnie w 50 nie wejde :P Jesz gacie to zawsze wcislam jakies, ale z gora zawsze problem byl :( I krolowaly dzianiny i tak jest do dzis :P Ale ostatnio sie obkupilam w zakiety, kurtki i poki co mam w czym chodzic. Byla u nas wyprzedzaz tzw. sampli. Bo ja pracuje w samym centrum swiatowej mody, broadway New York :P I kupa firm szyje ciuchy na pokazy, a potem to sprzedaja za grosze. I tak kupilam sobie np. plaszczyk skorzany za 10 dolarow :P Nowiutki, nawet modelka w nim nie chodzila ;) I kurtke i futerko i zakiecik. No troche tego bylo, takie dwie wielkie siaty do domu nioslam :D Ale sie przechwalam :P Dobrej nocki laseczki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Surfi... widze,ze mamy ten sam rozmiar... tylko ja w dodatku bardzo duzo waze... faktycznie w Polsce trudno dostac fajne ciuchy dla wiekszych dziewczyn... i w naszych sklepach 42 jest jakies zanizone ;P masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ja tez juz uciekam;) dobrej nocki🖐️ Dziewczynki nie przejmujmy sie rozmiarami toz to tylko liczby!!!!wazne zeby dobrze sie czuc w jakmis ubraniu i zeby ladnie lezalo, pewnie wcisne sie w 38 ale po co mam wygladac jak parowa:D skoro w 40 lub 42 czuje sie swobodnie i dobrze!? nie dajmy sie zwariowac ze rozmiar 40 i w zwyz to juz hipopotamy:P Moj facet mi mowi kupuj i 50 byleby bylo dobre, czym ty sie przejmujesz?!?!no wlasnie nie wiem, tylko w glowie mam ten stereotyp ze 40 to juz gruba:(:Ono i pamiec mlodzienczch lat z 36;) hihihihihi jak to sie mowi \"bylo minelo\":P Jeszcze raz dobrej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psiku, ta twoja niechęć faktycznie nie jest normalna, ale niestety czasem się zdarza. Na siłę trudno się zmusić bo ani tobie ani meżowi przyjemnie nie będzie. Jesienią jak mnie deprecha dopadała też nie mialam wielkiej ochoty - za dużo zmartwień ale ci powiem, że prosta rzecz nowa koszulka nocna poprawiła mi humorek i nabrałam chęci. A i mężulkowi się spodobała bardzo (zwlaszcza żonka w koszulce). Wiadomo to problemu nie likwiduje ale może troszkę pomóc. Na zakupy kobitko! Idźcie do kina na coś romantycznego - no wiesz. cokolwiek co ci do głowy przyjdzie. To zbyt ważne żeby to tak zostawić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) dawno nie pisałam ale czytam Was regularnie U mnie już 28tc jak ten czas leci ja i maluszek czujemy się dobrze tylko martwi mnie jedna rzecz po tescie na obciążenie glukozą miałam wysoki wynik byłam 2 dni w szpitalu i niestety mam cukrzycę ciażowa :-( ale wydaje mi sie ze nie jest tak zle bo nie biore insuliny mam tylko dietke nie jem słodyczy,sosów ,soków,coca-coli:-(,białego pieczywa ,bardzo słodkich owoców,tłustego nabiału ale mozna wytrzymać jutro ide do mojej gin ciekawe co mi powie. Jestem zadowolona bo przytyłam tylko 6kg według mnie to nie za duzo :-) a teraz na diecie to może waga się nie podniesie w tym miesiacu Mój synek ma grypę i teraz walcze zeby się nie zarazić oby się udało :-) Pamiętacie że mój maż wyjechał w pazdzierniku do Anglii miał wrócić w połowie kwietnia ale tak sie porobiło że wraca 10 marca:-D już nie możemy z synkiem się doczekać Pozdrawiam gorąco buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane WItam, za oknem znowu o poranku za oknem znowu śnieg i śnieg brrrrr już mam dosyć, wiecie co fajnie że możemy sobie tu pogadać o wszystkim i o niczym:) surfitko zazdroszcze tez bym chciała takie dwie siaty ciuchów;):P dziś mam wolne i idę sobie dokupić ostatnie pierdoły na to wesele stanik, i sprej antyleketryzujący potem pójdę ostatni raz na solarke i starczy tego aa jeszcze sobie chyba dokupie 3 pare rajstop i ramiążka żelowe 2 pary bo ja jestem mistrzem w rozwalaniu wszystkiego na imprezach:) wiecie co kupiłam sobie kozaki żeby w kościele nie zamarznąc takie wysokie kurde 15 cm korek w zyciu takich nie miałam mam nadzieje ze nie pierdalne orła na środku kościoła;glądacw tych górach jak sierota) , musze sobie pożyczyć jeszcze od kumpeli płaszcz do kolana bo takowego nie posiadam.. a nie chce wygldać jak sierota ... bo ta moja kuzynka to wam powiem pochodzi z bardzo zamożnej rodziny ...wesele jest na 200 osób pewnie sama elita ....jej facet też z takiej rodziny pochodzi wiadomo pieniądz do pieniądza ciągnie więc co by nie było chyba i tak będe wyglądać jak sierotka marysia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NO własnie zo nie schdlam tzn o okolo 3, dni jakies 3 kg !!! Jem wszystko pizze, hamburgery, a tylko slodyczy nie jem bo nie mam ochoty w ogole moj cukier na czczo dzis 70!!! Wczoraj po obfitym posilku 90 !!! Chyba mnie rczej jakies niedocukrzenie bierze niz cukrzyca !!! A jesli chodzi o seks to ndal nie wiem dlaczego, moze to przez jaks depresje non stop placze, wszystko mnie drazni, boli mnie żołądek, martwie sie non stop takie dziwne uczucie lęku, dzien bez placzu to dzien starcony dla mnie :P z męzem układa mi sie świetnie, nie klocimy sie on mnie namawia ale jak na niego ryknę to sobie daje spokoj :) Mysle ze to nie przez moj wygląd bo przyzyczailam sie juz do siebie i mąz tez :P kiedys wazylam rownitkie 50 kg !!!! W ciagu rok przytylam 25 kg i potem przez nastepne doszlo jeszcze sporo, szkoda gadac :( Mam bardzo zmienne nastroje ostatnio raz jestem wesola, szczesliwa, a zaraz potem wyje jak bóbr 😭 Patianko bedziesz wyglądć slicznie :D taka lacha jak Ty !!! ja mam w tym rok 5 wesel !!! Wszyscy sie nagle rzucili na wesela z racji tego ze nas na wesel bylo prawie 250 ludzi to będe teraz miala do kogo chodzic :o jeje tylko w czym !!!! Wczoraj byłam z mama na zakupach moja mamuska wazy 59 kg przy wzroscie 165!!! Jak ja zobaczylam w sukience to wyć mi sie zachcialo tak slicznie wyglądala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to ze w ciagu 3 dni schudlam 3 kg !!! :o przepraszam za bledy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dzięki dziewczynki za odzew w sprawie testu ale mnie dopiero @ spóźnia sie tydzien wiec nie chce szalec ostatnio obiecalam sobie ze nie bede tak do przodu wybiegac i nie bede testów robic i nie pójde do doktorka .... dopiero w kwietniu tak sobie wyznaczylam termin mam dosyc leczenia i kupowania hurtowo testów a z drugiej strony to dzis mialam taką noc że HEJ stres mnie zrzera chyba bo wydarłam sie na mężusia za wielkie NIC i potem nie moglam zasnąć do 2, a wstaje 5 50 ehhhhh jak dzis bedą nerwy duże to chyba złamie swoją obietnice i zrobie test a do niepotrzebnych nerwów chyba przyczynila sie chrześniaczka męża -2 latka którą mialam wczoraj pod opieką ehhh ŻALLLLLLLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kurcze dzień mnie nie ma a tu tyle czytania ale to dobrze bo juz księgarni przez Was nie odwiedzam:) TYJE TYJE TYJE !! ale wiem ,ze to przez plastry antyk.hormony! więc dzis odkleiłam i KONIEC z tym! Wiecie co nie odchudzam sie bo jade do sanatorium tam mnie czeka;masaze,ćwiczenia lalaaalalalalaalaaaaaa;;;;;;):):):):) ale wróce LASKA !!!!!!!!!!!!!!! patiana-tez wrzuce wowczas fotki -hihihih ! Byłam z przyjaciólką w Krakowie po suknienke ślubną ale piękne są kiecki -echhhhhh. Teraz bida u mnie na maxa .60 urodziny mamy więc muszę jakis prezent zrobić.A byłam w ZARA juz jestem chora.........chce wygrac w toto lotka !:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
lucyna to graj , jutro kumulacja ! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_a_m_i_a
cześć Dziewczyny jestem nowa. Czytam was od dwoch może trzech dni, czyli od kiedy zrobilam usg i mi wyszlo, że mam na janikach pęcherzyki. Lekarz, który wykonywał zabieg stwierdzil, że mam ich narazie niewiele, ale biorąc pod uwagę nieregularne miesiączki i badania hormonalne (podwyższona prolaktyna, stosunek lh do fsh może nie 1:2 ale napewno nie 1:1) prawodopodobnie mam pco. Z wynikami udalam sie do gina, która stwierdzila, że ponieważ na ten moment nie planuje ciąży należy zacząć leczenie antykami. Po roku jak będę zdecydowana przepisze mi leki na owulke i próby.. Zasatanwiam sie jednak czy to napewno jest pco, miesiączki mam od zawsze nie regularne, pół życia bralam anty, po czym jak przestawalam znowu sie pojawiały nieregularne cykle, natomiast innych objawów nie mam, jestem szczupla, owlosienia zero. Obecnie dotalam duphaston na wywolanie bo mam 2-tyg spóźnienie a potem mam zacząć brać anty. Co sądzicie o zaproponowanym mi leczeniu? Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
sądze ze właściwe tez takie mialam zastosowane ...... podobnie jak ty , nie jestem otyła tyle ze ja mialam problemy z łysieniem i oczywiście nieregularne @ poza tym innych objawów nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_a_m_i_a
Aha dodam jeszcze, że teraz mialam robione tylko usg, badania hormonalne ostatnie mialam robione jakieś trzy lata temu. Jednak z uwagi na fakt, że w wieku 19 lat wyniki badań byly podobne (może troszke mniejsza prolaktyna, chyba nawet jeszcze wtedy w normie) domniewam, że nic się nie zmieniło. USG te trzy lata temu też mi robili i opis wyglądał identycznie jak w obecnym. Najbardziej martwi mnie brak owulacji, jestem ciakwa czy w ogóle kiedys ją mialam. Gina powiedziała, że prawodopodobnie mi się zdarzała ale nie mniej trzeba to leczyć. Tylko co czegho zmierzam, czy sądzicie, że teraz powinnam znowu zrobić hormony nim zaczne łykać anty? Czy już dac sobie spokoj i bazować na usg? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
ponawiam swoje pytanko, bo jakoś nikt nie odpisał ... czy stosujecie jakieś tabletki wspomagające odchudzanie??? jak myślicie można łączyć branie sofioru i tabletki linea, suplement diety..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
myśle ze lekarz zapisal ci antyki żeby "uśpić" jajniki żeby nie pracowaly i nie tworzyly sie torbiele (mnie tak to tłumaczono) ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
irmka ja byłabym ostrożna chyba bym zrezygnowala ze wspomagaczy typu linea w ogóle słyszalam ze to śmieci (ale to tylko domysly moje , nie jestem farmaceutą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_a_m_i_a
Tak, mnie tez tak samo to tłumaczono, tylko żeby się cos nierozregulowało jeszcze bardziej. Choć biorąc pod uwagę i tak wciąż nieregularne miesiączki, tak co 1,5 lub 2 miesiące, to może i lepiej jak mój organizm dostanie odpowiednie dawki hormonów i wszytsko zacznie funkcjonować jak należy, a jajniki niech sobie odpoczną. Tak wypytuje, bo czytalam, że niektore dziewczyny odradzają antykoncepcje w tym zespole, ale jeśli z ciążą chcę jeszcze zaczekać to jak inaczej sie leczyć. Irminka 26 chętnie bym Ci pomogla, ale nie znam sie za bardzo na tych lekach i nie wiem jak mogą dzialać w połączeniu ze wspomagaczami odchudzania. Ja osobiście nie mam problemow z waga, ale wiele moich koleżanek ma i wiem, że różnego rodzaju wspomagacze nic im nie pomagały, a jedynie dieta i sport. Ale one są zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamia daruj sobie wspomagacze to jest faktycznie szajs wiem bo brałam nati87 dawaj fotkę chce zobaczyć efekty twego odchudzania;) a mam cie na naszej klasie Natalko więc dalej dalej:) czekam aż się pojawisz nowa odmieniona:):) Lucynka ty szajbo ty;):p szalona kobieto;) pięknie wyszłaś na tej fotce którą wstawiłaś na nk aż się opanować nie mogłam i dałam komentarz:P..nie żebym była jakaś lewa doceniam kobiece piękno:):):) ps kupiłam sobie stanik cycki mi powiększa o dwa rozmiary:) wszystko z pod pach zebrało do miseczki i nawet trochę tego jest;:):p przy okazji zostawiłam w sklepie rękawiczki roztrzepanie to moje drugie ja;):P mogę jechac na te góralskie wesele jakoś się przemęczę w tej sukni ( bo jestem antysukienkowa nie dojrzałam jeszcze do noszenia kiecek:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_a_m_i_a
Doczytalam się właśnie, że istnieje jeszcze cos takiego jak hiperprolaktyneria. Odznacza sie to wysokim poziomem prolaktyny a co za tym idzie hamuje poziom lh. Tak się zastanawiam, bo jak wcześniej wspomnialam nie mam żadnych objawow pco (mam 28 lat) oprocz kilku pęcherzykow na jajnikach i nieregularne miesiączki. Może ja nie mam pco tylko wlaśnie tą hiperprl... moja prolaktyna ok. 70. Może powinnam zrobić rezonans magnetyczny, który wykluczy pco. Podobno antyki podwyższają poziom prolaktyny, co w moim przypadku byłoby tragedią. Kurcze czuje sie taka bezradna, ale jakoś nie wierze tej swojej gin. Same pęcherzyki i to ja tylko kilka mam (przez tyle lat) nie przesądzają, a może jest jakis gruczolak, ktory mi tam szwankuje w przysadce. Jest jeszcze jedna rzecz, której sie doczytalam, podobno przy hiperprl blokuje się rozwój piersi, a moje sa faktycznie małe. W ogóle ja sie bardzo późno rozwinęłam, chyba dopiero jak mialam 19 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_a_m_i_a
Choineczka czy masz problemy z miesiączkowaniem i owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patianko kurna,ja się pojawiam.Czytam na bierząco ale jak już chce napisać i się rospisze to mi posty niedochodzą :(.Ja też dzisiaj byłam za zakupkach i kupiłam sobie kostiumik za przeszło 300 zyla.Ja zadzwoniłam do męża i mu powiedziałam o tym to myślałam że jak z pracy wróci to mnie zadźga za to nożem,a on na to nic niepowiedział nawet się niezezłościł :),ale mam super mężólka no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana-zakup lepiej jeszcze jakieś śniegowce:):) bo w Zakopcu śnigu a snigu a jak wpadniesz w jakąś zaspe to ten stanik Ci nie pomoże...SZalona baba z Ciebie na maxa!Pokaz tam tym góralą jak sie dziewczyny z Polski bawią- tra la la la la.....:) p.s. taki stanik to u mnie pdstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki musze sobie odreagowac! Jejku jaka jestem wsciekla!!!!!!! Nie bylo mnie dwa dni tutaj bo moj maz nakrecil mnie na zakup super nowej wielgachnej nowoczesnej rogowki. I na zmiane koloru scian w salonie no i tak sie ucieszylam i od dwoch dni jezdzilismy po sklepach i wybralismy super rogowke w ksztalcie U kolor ecru. i wiecie co? On mi godzine temu powiedzial ze chyba jednak powinnismy sie wstrzymac narazie z takimi drogmi zakupami! Przeciez zarat nie szlag trafi!!!!! Z nim zawsze tak jest! Nakreci mnie na cos a potem probuje to odwolac. Zrobilam mu awanture i poszedl spac. A ja pienie sie az. Brak mi slow do facetow. Czasem mam go dosc...:(:(:( Przykro mi ze takich slow pod jego adresem musze uzywac:( Zaraz sie ze zlosci porycze. Sorry... musialam sie wygadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati- jeszcze nic nie dodaję;P Poczekam jeszcze troszkę to może będzie bardziej widać;)Poza tym powiedzmy, że nie mam aparatu w domu:)Na początku odchudzania ważyłam 72kg. Teraz jak staję na wagę to mi pokazuje 61... Ludzie, ale co raz bardziej mi trudno się powstrzymywać od jedzenia. Aha, i kochana Ty do siebie powinnaś mieć większy dystans. Bo Pati ja też mam Cię na nk i akurat Ty nie powinnaś się wagą przejmować!!!Z resztą napisałam Ci już komentarz do profilu. Tak więc wrzuć na luz, myślę że to w Twojej główce leży problem z tą wagą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×