Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

mikio a ja wierzę i trzymam za Ciebie kciuki :) 👄 patianka jejku wyobraziłam sobie Twoją sukienkę - na pewno jest prześliczna!!! będziesz śliczną panną młodą!!! A kiedy ten wązny dzień, bo niestety nie doczytałam?? :) zazdroszczę :) cudowny dzień, tak szybko mija....🌻 p.s. wyższe libido zazwyczaj zapowiada owulkę, więc męcz narzeczonego na maxa - może będzie cudowny prezent z okazji ślubu w postaci maleństwa??trzymam kciuki :) nati ale Ci się porobiło z tym cyklem..może rzeczywiście warto odwiedzić lekarza??może byś poobserwowała cykl??najważniejsze, że owulka występuję :) :) bo to już wielki sukces, bynajmniej u mnie :) mam nadzieję,że kolejny cykl będzie szczęśliwy 👄 choineczko nie smuć się, zobaczysz, że niedługo pokocha Cię ktoś kto zasługuje na Ciebie naprawdę!! 👄 a promotor?? nie przejmuj się tak nim, nie daj mu się, bo on tylko pewnie czeka aż się poddasz! udowodnij mu, że jesteś silna i dasz radę!! trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! 🌻 lucynka gratuluję!!! niezły wynik :) :) sarah nadal trzymam mocno kciuki!!! :) A u mnie bez zmian..staranka..staranka.. :) już półtora tyg. po laparo..czekam sobie na @ lub II :) narazie jestem cierpliwa :) miłego dnia dziewczynki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idka20 a jeszcze mam czas na wesele:):P 22sierpnia godz 16 :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci Pati!Kurczę, ja też już bym chciała ślub, wesele... suknię piękną i faceta mojego życia stojącego obok mnie przed ołtarzem... Niestety, jeszcze musimy z miśkiem moim poczekać:( Na wesele musimy conajmniej połowę uzbierać sami bo rodzice niestety nie mogą na pomóc zbytnio finansowo. Poza tym moje studia zaoczne, kredyt na auto które kupiliśmy, i wiele innych najróżniejszych wydatków przez które teraz ze ślubu nici:( Ale myślę, że góra dwa lata i powinno być dobrze:)A póki co życie na kocią łapkę:PI też nie jest źle, ważne że razem!!! Pozdrowienia dla wszystkich babeczek👄Odezwę sie wieczorkiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patianka szybko zleci - nim się obejrzysz a tu Ten dzień :) :) nati to czekanie jest fajne...ten stresik...niemożność się doczekania...te emocje....przygotowania...cudowny okres, który szybko mija...zobaczysz zleci Ci szybciutko i to Ty niedługo będziesz szukała sukienki...dobierała dodatki... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Pamiętacie mnie jeszcze ? Trochę Was zaniedbałam ale teraz może nadrobię zaległości... Dzisiaj ide do gine....Zobaczymy co powie. Ostatnio kazała mi brac 200mg luteiny dopochw. przez 7 dni. Teraz ide na sprawdzenie... hm...ciekawe co tam sie porobiło...Zaczynam staranka... miałam zacząć w listopadzie, ale jakoś nie było czasu :( Pozdrawiam wszystkie babulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski moje kochane powrócę do tematu tych naszych super włosków;):P czy wasi panowie wiedzą o tym że pinsetka jest waszą najdroższą przyjaciółką;):P mój pan wie, kiedyś tam kryłam się przed nim z tym ale teraz czasem siedzimy sobie i jak się bezwiednie pomacam po brodzie to czasem coś poczuję i mówię cholera znowu wyszło i daje z koksem :) chodziarz staram się mu oszczędzić tych widoków:P i nie robie tego przy nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuś- mój pan jak najbardziej wie o tym, kiedyś z tym wyrywaniem włosków na brodzie się kryłam, ale stwierdziłam, zę nie będę się zachowywała jak dzikus. Wprost mówię\"cholera znów rosną, trzeba wyrwać\". Wie też, że muszę golić się \"tu i tam\", mówi, że rozumie i nie przeszkadza mu to. No i on też mówi o tym zabiegu laserowym:\"Kurczę Misek, wywalimy dużo kasy, ale przynajmniej będziesz miała spokój i lepiej się sama będziesz czuła\"- tak mi mówi. Wyrozumiały, co??:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście na brodzie włosków nie mam, ale walczę z tymi na brzuchu.mężuś wie, że pensetki używam :) kiedyś podobnie kryłam się z tym, ale teraz to dla nas nic nienormalnego, poprostu tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - ten laser to za te kanapki:):):) Jak wchodzi do łazienki to udaje ,ze reguluje brwi i dalej nic z tego nie kapuje:):) więc co mu tam będę gadać o brodzie-hihih! patiana- jakie chce te fotki?? u mojej córy byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka pisałam wcześniej że nie moge na te twoją cóke wejść profil mi sie nie wyświetla jak możesz daj mi cynka na naszej klasie zebym ją znalazła jakoś. nati no to się ni epierdziel tylko idź na laser jak masz taka szanse no i faktycznie pomoże ci to , ja mam tylko na tej mordzie mojej czasem wiec nigdy nie myslalam o laserze , zapomniałam że sumie ta operacja reskekcja duzp mi pomogła pod tym względem bo to ustało i się cofnęło dużo fakt że nie zniknęło ale i tak jak ktoś nie wie o tym to nie zobaczy bo gnój nie zdąży wyrosnąc a już go nie ma. mam rewelacyjną pinsetę chwyta zaraz przy skórze, kiedyś się zastawiałam nad trymerem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka no matka postarałaś się ztym profilem twoja córka to urodzona modelka:):P tylko więcej uśmiechu na tej pięknej młodej twarzyczce chciałabym zobaczyć:):P profil naprawdę fajny co masz za program do fotek:) :P też chce taki:) a o fotki to ja poproszę twoje mało mało mało z mężulem może jakieś;) :P:P co to za ceremonia rozdania oskarów była;) tak patrzyłam właśnie na podpis pod fotką i nie za kumałam zbytnio:P oglądaliście czy jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana - nie wrzuce fotek mojego starego bo mam zakaz> a... córka :) to dziękuję .Te sesje to takie wymuszane przeze mnie i dlatego ma taką mine jakbym jej połozyła z 50zł to usmiechałaby sie jak cza:)Ceremonia była bo żeśmy sie tak wystroiły na tego Sylwestra w cekiny i pióra ze bylo smiania ze jak na CEREMONIE WRĘCZENIA OSCARÓW:) anka50 -WITAM:) miło,ze nas odwiedziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za wsparcie... ja dzisiaj postawilam wszystko na jedna karte i pogadalam z Promotorem o tym co mi lezy na watrobie i ze prosze,zeby zmienil to nastawienie, oczywiscie sie przy tym rozryczalam... on mnie przeprosil i obiecal poprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczka brawo, to jest naprawde duza odwaga ze z nim pogadałaś czyli nie taki moze on zły i będzie lepiej teraz a jednak rozmową można dużo zdziałać . jesteś babka z powerem:):P lucynka hehe mąż się nie chce4 pokazać:P co do tego 50 zl heheheh to sie uśmiałam :P sama bym nie pogardziła hehe ale w moim wieku z nieba już nie spadnie:P:P a szkoda:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a ja sie dzis wybralam na zakupki, humorek mi sie polepszył a teraz wlasnie wcinam krokiety :P:P:P Oj dziewczyny jak gadcie o wadze z 5 z przodu to az sie wyć chceeee , jestescie super laskiiii !!!!!!! Zreszta widzialam Was ;) ;) Moj mezul wie o wloskach i mowi ze mu nie przeszkadzają :) wiec oki Ankra witaj po dluuugiej nieobecnosci! Idka trzymam kciuki za to drugie ;) Nati i Ty sie doczekasz na slub zleci bardzo szybko :) a twoj menior bedzie mial z Toba normalnie niebo na ziemi :) Pati - a w sierpniu sa fajowe wesela ;) wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, matko nie było mnie tu długo - chyba z tydzień ponad. Nie mam siły ani czasu, ostatnio padam na pysk i prawdopodobnie przez następne tygonie będzie z czasem jeszcze gorzej. Ankara - pewnie że cię pamiętamy :) - a ty pewnie nawet nie wiesz ile tu lasek zaciążyło ostatnimi czasy- wśród nich i ja :) Choineczko , już ci dzisiaj maila napisałam ale zeżarło - no i dobrze - bo ci radziłam zebyś gościa nagrała, choć może na przyszłość dobrze byłoby się zabezpieczyć dyktafonem. Zobaczysz wszystko się ułoży, na miłość prawdziwą też przyjdzie czas :). Jak widzisz na forum jest pełno dziewczyn z kompleksami i to jakoś nie przeszkodziło nam spotkać swoją miłość. Mnie mój mężulek wyleczył z wielu kompleksów. Przecież nie trzeba być modelką żeby być kochaną. Co więcej, nie jest to chyba przypadek ze te podziwiane i idealnie piękne często mają naprawdę pokręcone życie osobiste. Pozdrawim was wszystkie, a zwlaszcza te, które dawno się nie odzywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Samiego- gratuluję!!!! Która z Was jest jeszcze w stanie błogosławionym ? Pochwalcie sie :)) Ja jak się dzisiaj okazało nie za szybko zaciążę...:( Mam doła, ale jakoś muszę się wziąść w garść...przeciez jestem młoda żonką ;) Muszę zrobić sobie drożnosć jajowodu...i monitorowac z którego jajowodu mam okres. Jeżeli mam na zmianę - raz z lewgo raz z prawego to jest jakaś szansa a jeżeli tylko z lewego to niestety nic mi już nie pomoże :(z lewego mogę mieć tylko ciążę pozamaciczną;((( Idę do mężulka-jeszcze nie wiem jak mu to powiem...chyba będzie ciężko... Miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisze tylko szybko bo mam na chwile kompa jestem od wtorku w szpiatalu dlatego sie nie oddzywam miałam krwnienia ale wczoraj juz ustapiły na usg i podczas badania wszytsko ok z dzieciek i ze mna nic sie nie dzieje ale nie widomo skad te plamienia i krwanienia wiec nadal mnie trzymaja daja dufaston i cos tam na zatrzymanie krwania na zajebistym usg widziałam moje dzieciatko które ma juz prawie 10 cm plus nózki oczywiscie no i co sie okazało ze chcac nie chcac zobaczyłam płec:) no i na 90 % bedzie chłop trzymajcie za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm 3mam mocno kcuki za Was!!!!!aż się zlękłam jak przeczytałam ale uff najważniejsze że nic nie grozi Wam obojgu!!!!:) uważajcie na siebie!!!! i wracajcie szybciutko do domku!!! a więc napiszę tylko że pobyt w szpitalu jakoś przeżyliśmy,mały mimo płaczu przy tych wszystkich badaniach,kłuciach,wkłuwaniach,wsadzaniu rurek w siusiaka itp był dzielny,ja byłam jednym wielkim kłębkiem nerwów płacząc razem z nim podczas badań,spanie i nie spanie bo jak można nazwać spanie wśród tylu wrzeszczących,płaczących dzieci,na podłodze umęczyło mnie totalnie,jedyny plus jeśli mogę to tak nazwać tych niewygód to 3kg mniej. Jeszcze jakieś 6-7max i będę już w pełnie zadowolona z własnego wyglądu. Tylo o mnie bo tu malutek najważniejszy.Badania pokazały że zastój jest jednak w obu nerkach z tym że w lewej stwierdzonej wcześniej większy,w każdym razie mocz się nie cofa i niby nerek narazie tfu tfu nie uszkadza a to całe "wadliwe" zwężenie kanaliku podmiedniczkowo-nerkowego w którym cały defekt i problem być może ze wzrostem z czasem się cofnie i minie samoistnie(MOŻE) póki co za 2miesiace musimy zrobić usg które pokaze jak się sprawy mają,w każdym razie jeśli nawet będzie to stało w miejscu i się nic nie zmieni przez te 2miesiące czeka nas jeszcze jakieś badanie i już porada konkretnie chirurgiczna ale to wpuściłam jednym uchem i zaraz wypuściłam bo nie chcę dopuszczać nawet myśli o jakiejkolwiek operacji!!!!!:O wierzę,że może to samo minie. W badaniach moczu,posiewu wyszła mu bakteria e coli i tu kolejny problem ażeby nie dopuszczać do jakichkolwiek zakażeń dróg moczowych,pęcherza bo to w przypadku tej wady małego ciągłe takkie zakazenia będą tragiczne w skutkach bo doprowadzają do jakiś zabliźnień i wtedy operacja będzie naprawdę nie unikniona!Zakażenia i wszelkie problemy z układem dróg moczowych są częste i charakterystyczne dla tego typu wady jaką ma Kubuś Mamy furagin w podwójnej dawce na tą teraz bakterię e coli(z badań wyszło powtórnych że właśnie świetnie reaguje na nią) a po wyleczeniu,furagin będzie w mniejszej dawce stałym lekiem żeby zapobiegac nawrotom. Co do tego dodam własnie na koniec pobytu w szpitalu między tymi wszystkimi chorymi dziećmi mały złapał rotawirusa ale że jest słabszej odmiany puścili nas do domu i dalsze lecznie w domku. A mnie momentalnie po wyjściu złapała grypa jakaś w ciągu zaledwie paru godzin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... my nadal w dwupaku............. mam już dość.................. nie śpię, wszystko mnie boli............. pozdrawiam i odezwę się jak już się rozwiążemy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K-P wiem co czujesz bo niedawno sama to znosiłam ;) powodzenia i szibkiego,mało bolesnego rozwiązania oraz bezbolesnych dni po bo dla mnie w każdym razie to one były najbardziej tragiczne i opłakane w skutkach,ból po porodzie okropność.Ciebie to nie spotka:) Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..........1,5 kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................5kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............0..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak Wy to robicie... ja prawie nic nie jem... a stoje w miejscu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..........1,5 kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................5kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg strasznie wolno mi idzie to odchudzanie , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATIANA... a Ty sie z tabelki wykresl!!! dziewczyno... laska z Ciebie niesamowita! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..........1,5 kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................5kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg choineczko prosiłam dziewczyny żeby mnie już nie kopiowały ale pewnie zapomniały:P;P nie wchodzę na wagę bo mam uraz i traume:P mam spodnie przymiezajki które są moją wagą:P ale nie da się ich wspisać w tabelę więc sama się wypisuje ale informuję że nadal się odchudzam:P wreszscie weszłam w moje portki z lata:P więc już górki:P a tak poza tym na fotce się lpeije wychodzi niż w rzeczywistości:P taka prawda;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia 26 Trzymam kciuki za Twojego dzielnego malego bohatera! Jestem z niego dumna ze tak meznie zniosl jakze przykre badania! Musisz wierzyc ze zadne powazne zabiegi nie beda konieczne! Maluszki rosna bardzo szybko i wszystko bardzo szybko sie u nich zmienia takze jestem pelna nadziei ze unikniecie niemilych i stresujacych sytuacji. choineczko Jestem dumna rowniez z Ciebie, ze tak odwaznie i dzielnie porozmawialas z promotorem, niech drzy bo my, kobiety jestesmy sila!!:) A teraz zabieraj sie za badania i za pisanie tej pracy:) A mezczyzna ktorego pokochasz z wzajemnoscia... zjawi sie w najmniej oczekiwanym momencie. Ja to wiem! Glowa i uszy do gory!! Bedzie dobrze! Ja tez malo jem a moja waga w najlepszym wypadku stoi! Patianko na litosc Boska przestan sie odchudzac bo Twoj Men pojdzie do oltarza z kosciotrupem jak tak dalej pojdzie! Masz rewelacyjna figure! Utrzymuj ja ale nie chudnij!!! idka20 dziekuje ze trzymasz kciuki za mnie:) Doceniam to bardzo!!:) basiamm Cale szczescie ze Ty i malenstwo macie sie dobrze! I gratuluje syna!:) Chlopaki sa fajne!!! Ja jednego mam i nawet tak sobie mysle ze gdybym zaciazyla, nawet chciclabym znow synalka:) Nie staraj sie na sile wychodzic ze szpitala, jesli lekarze sugeruja Ci np kilkudniowa obserwacje, zdecyduj sie na nia. Zebys mogla byc spokojna. Duuzo zdrowka zycze! Ola_K-P No wierze Ci ze masz juz dosc. Trzymaj sie tam jakos kochana! Moja kuzynka idzie do szpitala jutro i tez ma juz dosc i juz chce przytulic swoja malenka coreczke. Pomysl sobie ze kazdy Twoj bol i kazda chwilka ze zlym samopoczuciem lada moment zostana nagrodzone!:) Trzymam kciuki za Ciebie! justjola No ja nawet o moim odchudzaniu nie wspomne! Normalnie nie umiem nic schudnac!! A nie jem duzo i jem niskokaloryczne potrawy! A ja... zamowilam sobie diete na www.vitalia.pl No i jutro maja mi ja przyslac jutro i od wtorku zaczynam. Bede pod wirtualna opieka dietetyka a diete ukladaja indywidualnie dla kazdej osoby. Musialam wypelnic mnostwo formularzy dotyczacych tego co lubie a czego nie chce jesc. I dotyczacych moich wymiarow, sylwetki itp. Mam naprawde sporo do zrzucenia i obiecuja ze jesli bede sie stosowala do ich zalecen to na jesien bede wazyla tyle ile powinnam, czyli o ponad 30 kilo mniej. To moja ostatnia deska ratunku. Moje objawy trzymaja sie mnie dzielnie, mam juz powoli dosc tych obolalych cyckow. Tempka caly czas 37,2 - 37,4. Ale jakos pokonalam sie w sobie i przestalam sie nakrecac. Bo uswiadomilam sobie ze w moim przypadku ciaza to bylby istny cud! Jak moge byc tak naiwna, ze ja z PCOS i moj M z problemami z zolnierzykami tak po prostu bez ingerencji lekarza zafasolkujemy... Kochane... zaczelam schodzic na Ziemie... Jesli okaze sie ze to faktycznie nie jest ciaza to odkladam mysli o baby na co najmniej 4 miesiace i zabieram sie bardzo solidnie za odchudzanie i za miesiac w Polsce ide do dobrego endokrynologa i doprowadzam sie do odpowiedniej formy i z waga i z PCOS no i leczymy tez mojego M. A potem.... latem lub jesienia beda ostre staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam nowe zycie, mam nowe cele i swoja ostatnia szanse! Jesli nie teraz to nigdy. Tabelke poprawiam i wymazuje swoj marny efekt. Zaczynam od nowa z nowa dieta pelna wiary i optymizmu! ( heheh oby efektownego) Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09..........0kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................5kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wydalam 500zl na dietetyka... a to jakas kretynka byla... ;/ i kasa stracona! Sarah no to mamy ten sam cel... jakbys miala jakies ciekawe przepisy na salatki to podziel sie ;P buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje wczoraj bylam wybierać suknie ślubną http://www.allegro.pl/item566428471_suknie_slubne_na_miare.html model296 patrzcie tylko na przód tył będzie zmodyfikowany mniej tych marszczeń:P ale mniej więcej tak będzie wyglądać moja suknia:P kolor ekri albo biel w kwietniu mam pierwszą przymiarkę;) sarah jeszcze tylko trochę ok 3 kg i kończę dietkę mój menio już mnie wyzywa trochę ale on tam się nie zna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×