Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

repetko już Cię zaprosiłam na nk ależ Ty młodziukta jesteś -fajowo miło cię widzieć a co do tych badań na tarczyce no to pewnie że tzreba sprawdzić mi wyszły takie wyniki z krwi robiłam to tsh3 i coś tam jeszcze no i też wyszło w kierunku niedoczynnosci i biore ten etoryx25 raz dziennie , i teraz jak robiłam badania wyszły zdaaje sie lepiej ale nie jestem pewna bo tam są normy napisane-ale moja lekarka mówi ze w ciaży normy prawie we wszytskim są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) O nie ja nie nadążę za Wami :) pozostawiam sobie na wieczór miłą lekturę czytania topiku :D U mnie ok chyba PMS mnie bierze bo warczę na wszystkich dookoła :) Sarah na poczatku kwietnia chce sie wybrac do dr :) mam nadzieje ze przypadnie mi do gustu ;) dzieki jeszcze raz na namiary :) Witam nowe forumki pcoski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, nic sie nie martw. Wszystko jest dobrze Ja poczulam Ninke dosc wczesnie bo pod koniec 17 tc..a potem kilka dni nic. I na poczatku zdarzaly sie dlugie przerwy w czuciu dzidzia. Ale to dlatego, ze jest jeszcze maly i slaby i ma duzo miejsca. Jeszcze zobaczysz jak ci kopy zasadzi to oddech stracisz na chwile ;) Pierwsze ruch wspominam jak dotyk rybki jak reke do akwarium wsadzisz :P Tak bardzo delikatne. Teoretycznie ruchy powinno sie czuc chyba do 22 tc. Ja tez dzis wzielam met ze sniadaniem, i ciekawe czy mnie pogoni. Poprzednio nie mialam wogole biegunki tylko troche mdlosci mnie meczyly. A teraz wszystko na raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki moje:) Patapusia Ja zadnego kremu nie stosowalam na owlosienie ale chetnie bym zaczela. Mozesz jeszcze raz cos o nim napisac? Bo przez ostatnie zamieszanie na forum jakos nie umiem sie doczytac nazwy:) Chetnie poczytam na jego temat i popytam lekarza. Dziekuje Wam za zyczenia zdrowia dla mojej tesciowej. operacjo dzis nie miala bo wyskoczyly jej jakies dolagliwosci z tchawica no i zabieg przesuniety na poniedzialek. Beccia No ja mam syna ktory ma 8 lat i do tej pory tez nie myslalam o drugim dziecku ale od wrzesnia ubieglego roku o niczym innym nie marze... Wierze ze nam sie uda!!:) irmka Ja stosowalam Zelikse. Z jej pomoca i odpowiednia dieta schudlam ponad 23 kilo. Ale pamietaj ze NIE WOLNO W CZASIE STOSOWANIA ZELIXY ZAJSC W CIAZE!!! Wiec badz ostrozna. Trzymam kciuki za Ciebie:) repetko No jestes fajna laska to co sie dziwisz ze takie oferty dostajesz:) Marze o Twojej wadze!! I ja osiagne, a co! :):):) A ja wlasnie dokonalam cotygodniowego wazenia i oto kolejny kilogram w dol:) Dopisze sobie to do naszej tabelki:) A co!:) Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09..........3kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................9kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...12kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............4 kg.......... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-Psik Ja tez bede u niego na poczatku kwietnia:) Bo 4 lece do Polski no i zaram po niedzieli bede chciala sie do niego wybrac. Jestem dobrej mysli:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Mi gin kazał brać w czasie posiłku, żeby nie było dolegliwości żołądkowych. Jem dwa kęski śniadanka i pół tablety, a potem na popołudniowy posiłek to samo, skubnę jedzonka i pół pigułki, co u mnie wypada w okolicach 9-10 rano i 17-18 po południu. Ja w ogóle teraz nie jem praktycznie nic to nie mam z czym tego łykać;) Jeszcze przed Met mnie odrzuciło od jedzenia chyba ze stresu. Na widok cukru warczę i traktuję go jak wroga;) Właśnie w pracy imieniny fumfeli, a mnie odrzuca od ciasta:P Nati87 Może po prostu mieszkanko przegrzałam hi hi;) Jestem na diecie 2 mce i ćwiczę codziennie, dopiero dzisiaj zauważyłam jakiś spadek maluśki wagi, ale może grawitacja albo waga wariuje bo ja już nie wierzę że schudnę. Normalnie boję się jeść, zazdroszczę ci tych kilosów w dół:) Ja bym chciała z 10… Może Met mnie ruszy bo inaczej umrę z głodu, a moje zwłoki nadal będą ważyć 65:) Repetytorium Ważysz kilo mniej niż ja a masz aż 9 cm wzrostu więcej. Załamka… Znaczy się ja się załamałam;( Jestem beeeekaaaa… Sarah Możesz mnie dopisać do waszej tabelki? Proszę ładnie... Cel 10 kg, dietka niech będzie od początku marca bo od wtedy nic nie oszukuję, na razie 0 w dół bo się boję, że mam omamy:) Uff, obiecuję już więcej nie pisać dzisiaj, starczy na początek bytu na forum;) Będę czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, masz prawie tyle wzrostu co ja i wlasnie z twoja waga najelpiej sie czulam :) I wiele bym dala by wazyc tyle co ty teraz... Beccia, no to bede jesc met z jedzeniem :P Bez jedzenia dostaje silengo bolu brzucha po met.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm a ten eufyrox to brałaś już przed zajściem w ciążę czy później?? ja jak wiesz jestem po laparoskopii,przed nią robiłam same tsh wyszło 4,15 więc niby w normie, ale dla kobiet starających za wysokie. czekam na @ a po niej do lekarza, więc może przepisze coś na obniżenie.Zastanawiam się czy wcześniej wykonać jeszcze ft3 ft4 i przeciwciała, czy póki co iść tylko z tym wynikiem?Z tego co wiem wyższe tsh ma wpływ na owulację, na utrzymanie ciąży.. jejku tak się rozpisałyście, że się ze wszystkim pogubiłam :) witam nowe forumowiczki :) miłego dnia wszystkim dziewczynkom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patapusia
hej kobietki ja to troche nie rozumiem tej choroby bo wy wyszystkie pijecie inne leki niz ja bo ja dostalam tylko diane 35 w niezlej dawce przez pol roku a wy wogole pijecie inne leki chyba dobrze ze postanowilam zmienic lekarza.dziwi mnie to ze wy wszystkie czekacie na okres i go nie macie tak?a umnie bylo odwrotnie ja kiedys przez pierwsza ciaza pilam diane bo okres mialam za czesto 21 potem 15 nawt bylo ze dwa razy po 8 dniach i dlatego dostalam diane kiedys tam i bylo ok okres regolarny podczas brania jak w zegarku.teraz tez jak odstawilam tabletki bo lekarz chce zrobic wyniki i w poniedzialek odstawilam a we czwartek juz okres zawital teraz czekam na drugi i mam sie zglosic na pobranie badan odrazu.a poprzednia doktorka to robila mi wszystkie wyniki podczas picia diany.a co do tego kremu co pytala sarah to jest VANIQA 11,5% crem on jest dfostepny w niemczech dostalam je od endokrynologa ale mozna go dostac prawdopodobnie od karzdego lekarza tu.nim sie trzeba smarowac dwa razy dziennie 8 godzin odstepu musi byc a po 4 godzinach mozna go zmyc.ja smarowalam wasa na poczatku i prawego bokobroda bo mialam tam bardzo dlugie i na gesto wlosiska a podczas brania dalej diany dziwne zrobilo sie to samo na lewym policzku i oczywiscie brodka, to tu tez zaczelam smarowac i czekam kiedy i tu wylaza bo nie moge na siebie patrzec.tylko ze jak sie zacznie tym kremem smarowac to juz ciagle trzeba go urzywac,narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beccia Juz Cie dopisuje:) A na przyszlosc mozesz sama sobie tam wprowadzac zmiany. Wystarczy skopiowac tabelke a potem wkleic ja w swojego posta i uzupelnic. Tylko pamietaj zeby zawsze skopiowac ostatnia tabelke, zeby nikomu nie pomieszac w zapiskach:) Nick................Cel............czas diety..............Wynik.......... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09...........3 kg......... kasia29..............8kg...............od19.01.09............3 kg........ Surfitka............10 kg..............od 19.01.09............1 kg........ Nati87..............12kg...............od 10.12.08...........12 kg mniej. A_psik..............20kg...............od 19.01.09............9 kg........ Lucyna79...........5kg................od 15.01.09...........55 kg........ kamccia83.........10kg...............od12.01.09..............5 kg........ choineczka.........30kg.............od 21.01.09............9 kg......... dunia26.............10kg+6-7........od 16.01.09..........12 kg......... Irmka................10kg...........od 24.01.09..............4 kg......... justjola..............20kg............od 24.01.09............2 kg......... Beccia...............10kg............od 01.03.09............0 kg..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patapusia
sarah wejdz na stronke niemiecka bo tam szybciej ci znajdzie i tam pisza kobietki ze dwa lata nim sie smaruje i sa zadowolone,tylko ze 30gr tubka kosztuje 56 eur a w polsce jak wpisalam ta nazwe to mi znalazlo ze mozna go zamowic przez internet i kosztuje sporo drozej jak dobrze pamietam 80 eur jest chyba roznica co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko- ja mam tyle wzrostu co Ty. I wyobraź sobie, że na początku diety ważyłam 72kg! A teraz ważę 60 i czuję sie świetnie:)Taka waga jest dla mnie naprawdę zadowalająca i tak juz może zostać:) Bardzo dobrze się teraz ze sobą czuję:)Ludzie, superowo, że tak się wszystkie rozpisałyście:D Surfi- ja met. biorę zawsze kiedy robię pierwszego kęsa, gdy coś jem. I nigdy nie biorę na pusty żołądek, na początku tak zrobiłam parę razy to z kibla nie schodziłam:P Zawsze jak bierzesz to weź gryza czegokolwiek żeby tabletka bez niczego w żołądku nie leżała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was Dziewczyny pytanie. Mam również policystyczne jajniki, stosuje plastry antykoncepcyjne. Czy podwyższona temperatura prawie 37 może się wiązać z torbielami na jajnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idka ja miałam zawsze wysokie te tsh -tzn tam chodzi o te róznice między tymi dwoma hormonami-ale nie iwme jak to sie dokładnie nazywa w kazdym razie dopiero w ciąży mi to przpisała wczesniej nic nie brałam ale tez miałam na granicy normy wiec moze jest coś w tym co mówisz jesli chodzi o utrzymanie ciaży surfi dzieki pocieszające bo juz myslałm że ja znowu mam cos nie hallo no jednak mam nadzije ze szybko zacznie konkretnie dawac o sobie znac zebym troche czuła ten cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
witam i pozdrawiam cieplo :) ale sniezek sypie,mogloby juz przestac ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patapusia
a u nas wiosna w niemczech moze zapakowac wam troche w paczke tej wiosny naszej i wyslac do polscki co?a ja mam jeszcze pytanko do surfinki jak sie urzywa tego kremu co pisalas odrazu on usowa czy tak jak moj po 2 miesiacach widac dopiero efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patapusia
sory surfitka zle napisalam twoj nik poprzednio poprostu jestem tu od wczoraj nie zapamietalam jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
Patapusia przeslij ta wiosenke pod krakow :) spac sie tylko chce na taka pogode :/ w ogole jestem ostatnio do niczego,nic mi sie nie chce :( nerwus jestem straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patapusia, od razu :) Po 5 minutach. to jest zwykly krem depilujacy do twarzy. Efekt utrzymuje sie u mnie do 2 tygodni. I Patapusia, sorki, ale jak czytam, ze pijesz leki to jakos tak mi dziwnie. tabletki sie lyka, bierze...a pije sie plyny, syropy. Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz ze zwracam ci uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje drogie nowe i stare babolce faktycznie aż mił się czytało tyle informacji cholera zjadłam ichydną rybę to znaczy samo to że jej spróbowalam bleee waliła szlamem fujjjj i umyłam sobie gębę już tyle razy i nadał to świństwo czuję fujj ale miałam dziś przypał w pracy aż musiałam zamknąć się w kiblu w szkole i poryczałam sobie zdrowo ale się wzięłam i do końca byłam twarda tylko teraz jeszcze mi trochę łezki lecą ..SZKODA TEMATU repetko 33 d. c. i o dziwo nie pojawił się okres ale mam straszny PMS i cycki mi odlecą więc czuję się jakby mnie miało zalać lada chwila tak sobie myślę że od kilku miesięcy miałam co 33 dni okres i aż się boję że coś się znowu szroci i cholera chyba mam dzień płaczący bo nawwet z tego powodu cche mi się ryczeć:((((((( nie moge tez patrzeć na siebie na dodatek jedna laska zaszła szybko w ciążę i cholera smutno mi też się zrobiło i to wszysko spowodowało że nie wytrzymałam w tej cholernej robocie i sie pobeczałam uzbierało mi się:(((((( na dziecko nie liczę bo nie miałam dobrych warunków rozpłodowych w tym miesiącu więc to JEST NIEMOŻLIWE KURWA MAĆ ZNOWU SIĘ COŚ JEBIE SORKA ŻE TAK WALE MIĘSEM ALE NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ CHOLERNIE Z SIĘ CZUJĘ DZIŚ:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, dziewczyny piszą jakby się paliło :D Basiumm, nie ma za co :) Ale jeszcze sprawdzę w mądrych książkach :) Repetko, bolą bolą cycki. OKresu nadal niet. Tylko jakieś pożal się Boże plamienie, ech. Już ten cykl się przemęczę. Następnym razem pójde do dra po inne leki. Jak tylko będę wolniejsza to zrobię tą prolaktynę. Życzę powodzenia przy leczeniu. W końcu ktos się pożądnie za Ciebie zabrał :) Surfitko, ja także zażywam metforminę podczas posiłku (najczęściej) lub zaraz po. Na mnie też metformina dobrze działa, ale potrzebowała sporo czasu i niestety po pewnym czasie musiałam zwiększyc dawkę. Smefetko, nie sądzę, żeby podwyższona temperatura miała związek z torbielami. Patapusia, robienie badan podczas brania taletek horonalnych jest bez sensu. To nic nie wnosi. Dobrze, ze szukasz innego lekarza. P.S. Dziewczyny, ja myślę, że Patapusi z piciem leków chodzi po prostu o zazywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
ja mam 168,waga 78. 6 kilo juz spadlam :) pcoski bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dawno nie pisałam ale czytam was codziennie ;) a dzis mialam moje 1 usg ciążowe i moj bobasek ma 2 raczki 2 nóżki którymi machał do mamusi ;) reszta też jest na swoim miejscu ma 45mm i wychodzi na rowno 11 tydzien. słyszałam tez jego serduszko i to chyba byla napieknijsza chwila w moim życiu. i wiem ze kazda z was taka chwile przezyje tego wam życze z calego serducha!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
paulare gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FSH 10.41 mIU/ml ; faza folikularna ; 3.5-12.5 srodek cyklu 4.7-12.5 faza lutealna 1.7-7.7 po menopauzie 25.8-134.8 E2 93.29mIU/ml f.f. 12.5-166.0 f.owulacyjna 85.78-498.0 f.l. 43.82-211.0 nieleczone po menopauzie 5.0-54.72 LH 20.49 mIU/ml f.f. 2.4-12.6 ś.cyklu 14.0-95.6 f.l. 1.0-11.4 po men. 7.7-58.6 takie dostałam wyniki kompletnie niewiem o co w nich chodzi wiem tylko że nie są prawidłowe może któraś z was miała podobne i powie mi coś więcej na ten temat?do gina idę dopiero 6 kwietnia i już nie chce mi się czekać na to co mi powie :/ jeszcze na początku kwietnia czekają mnie badania prolaktyna i coś jeszcze nawet tych nazw nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie moze sie wam wydac smieszne ale jak czytam o waszych problemach z waga to doszlam do wniosku ze ze mna jest cos nie takkkkk poniewaz jak bylam na dianie to wazylam 55-58 max przy wzroscie 159cm a po odstawieniu wage mam zmienna ale i tak przytylam waze 59-62 a jem tyle samo i za cholere schudnac niemoge!!! czy to jest normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patapusia
a za co mam sie gniewac i postaram sie zapamietac ze je lykalam a nie pilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze macie jakies sprawdzone sposoby na stracenie kg?? a moze gin powinien mi cos przepisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patapusia
Hej zabka juz pakuje ci ta wiosne i wysylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×