Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

nati-no właśnie ja też myślałam już nad tym bankiem bo co nieco już wyryłam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to chyba kopuluje 24h/dobe, bo prawie w ogole sie nie odzywa :P eheheheheheheheheheheehehehehehe... Co do Twojego Mena Nati... to jak zacznie sie znowu czepiac, powiedz mu zeby na luzzz wrzucil :) i przestan sie tlumaczyc... tlumacza sie tylko winni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babulce fajnie że was tak poniosło wczoraj z postami dobrze was czytać;) przeziębienie okropnie daje mi się we znaki a nie biorę żadnych leków jadę na herbacie malinowej i z cytryną i miodem i amolu i wdycham eukaliptusa żeby się odetkać... w planach mam mleko z czosnkiem brrr potrzebuję waszej rady babeczki:) nie wiem czy nie zaskoczyłam w tym miesiącu a za wcześnie chyba na test poradźcie mi bo chcę brać coś na przeziębienie a nie wiem czy mogę po jakim czasie test wykaże ciążę? owu była w 16-17 dc, od 17 też dostałam dupka, teraz mam dzień 27 dzisiaj kończę brać dupka i mam czekać co się będzie działo czy mogę test zrobić już dzisiaj czy mam czekać jeszcze te dwa, trzy dni? wiem że podobno rano najlepiej ale po południu stężenie czegos co tam potrzebne też test wyłapie prawda? z objawów to bolą mnie piersi albo raczej swędząco bolą dziwne to:/, brzusio taki napięty ale nie jestem jakaś cała spuchnięta, to raczej po owu tak dawno jej nie miałam że nie wiem co jest normą hehe:/ gorączkę miałam do 37,8 a zwykle mam poniżej 36 ale to chyba przeziębienie pomocy:D robić ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
czesc dziewczynki:)ja tylko na sekundke... Becciu hmmmm moim zdaniem za wczesnie na test, moze ale nie musi ci wykazac ewentualna ciaze, najlepiej ok 14 dni po domniemanym zaplodnieniu wykonywac test, bo roznie z tym bywa, czasem zarodek zagnizedza sie od razu a czasem trwa to kilka dni(podroz po jajowodzie, dotarcie pleminkow do jaja itd.), wiec ja bym radzila wykonac badanie z krwi bHCG 100% pewnosci i nie bdziesz sie schizowala jakby co, czy test byl pewny itd. moze je robic o dowolnej porze dnia a juz tyle dni po owu powinnien byc pewny:)trzymam kciuki za wysoka bete lub II kreseczkki;) U mnie zle wiadomosci:( wczoraj bardzo sie zdenerwowalam moja mama trafila do szpitala bo miala stan przedzawalowy:O:O:O:Oa nie ma nawet 50 lat:O:O:(:(:(oj same zle wiadomosci ostatnio...no ale wszytsko bedie dobrze;) lece z mama na badania wiec uciekam papapa👄 Basiu❤️ jestem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beccia ja miałam owu tak 15-16 dc dzisiaj mam 32 chyba zrobię test ale boje się że znowu wyjdzie jedna kreska...eh juz sama niewiem co o tym wszystkim mysleć i co zrobić... Niewiecie czy po clo są regularne cykle? reperytorium moja mama ma 46lat i niedawno jej koleżanka rówieśniczka miała wylew...na szczęście wszystko dobrze sie skończyło, takie czasy nadeszły niestety...moja babcia chowana na mleku prosto od krowy ma 73 lata 2 zawały za sobą i jakoś narazie dobrze u niej ze zdrowiem a tu takie młode osoby mają takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYPRASZAM SOBIE TE KOPULACJE;p:p:p:p:p:p JAK JUZ CHCECIE WIEDZIEĆ TO W TYM MIESIĄCU NA PALCACH MOGĘ POLICZYĆ KOPULACYJNY OKRES. NIE CHCE MI SIĘ JESTEM ZESTRESOWANA OBRONĄ PRACĄ MGR RESZTĄ EGZAMINÓW robotą itp. ( BO CAŁY CZAS SIĘ STARAM O INNĄ BO BM WRESZCIE CHCIAŁA W ZAWODZIE NA ETAT ROBIĆ) dostałam takiego stresa że szkoda gadać:( koniec luzów w głowie) na dodatek jeszcze sprawy ze ślubem cały czas coś trzeba załatwiać jak nie jestem an uczelni to rozwoże zaproszenia teraz jechałam gdzieś na wioche gdzie psy dupami szczekają po odbiór swojego aktu chrztu eeeeee szkoda gadać. tak więc znacie już moje powody nie pisania:P tyle o ile stres zawsze równa się chudnięciu.tak więc w tydzień spadło mi dwa kilo:P dalej dalej jeszcze jeszcze;P:P:P:P repetko z mamą będzie dobrze;) basiamm cały czas jestem myślami z tobą nati ty tez ucichłaś;P:P to może ty kopulujesz;P:P:P dla całej reszty buziak:) pierniczku wracaj na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Ty uwazaj z tymi kilogramami... jeszcze kilka Ci spadnie i znikniesz :P dobra, dobra... My juz tu doskonale wiemy kto kiedy kopuluje :D ahahahaahahahahahahahahahahah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana-kurcze blade,Ty się tak nie stresuj kochana bo twoja suknia ślubna,będzie musiała być przerabiana na dzień przed ślubem ;( repetko-mam nadzieję,że wyniki badań twojej mamy będą dobre 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jesli chodzi o krem na wloski to bylo u mnie tak: Poszlam do mojego lekarza rodzinnego bo dopadlo mnie zapalenie gardla. Oczywiscie zanim tam poszlam to dokladnie usunelam kazdy wlosek z twarzy zeby lekarz tego nie zauwazyl bo strasznie sie teg wstydze a tym bardziej przy takim przystojnym mezczyznie jak on... Nie mialabym odwagi wyskoczyc przed nim z wlosami na gebie... I wiecie co....? Zajrzal mi do gardla a potem.... ze stoickim spokojem mowi mi tak: Zauwazylem ze ma pani kilka wloskow na twarzy... znam rewelacyjny krem na to, chce pani?? A ja szok.. nie wiedzialam czy splone zaraz czy zemdleje... Tysiace mysli.... gdzie on to znalazl... masakra jakas to byla.. No ale co moglam zrobic... przyznalam sie do tego i wyszlam z recepta na rewelacyjny ponoc krem. O nazwie Vaniqa. Na dodatek kasa chorych go refunduje i musialam zaplacic za niego tylko 10 %. Smaruje miejsca w ktorych te upiorne wlosy rosna 2 razy dziennie. Fajne jest to, ze mozna oprocz tego te wlosy usuwac kazda metoda i mozna po 5 minutach makijaz spokojnie robic. Efekty maja byc po 2 miesiacach. Nie mam nic do stracenia. Basiamm Trzymaj sie kochana i nie dajcie sie! Jak Twoj M to znosi?? Jak juz pisalam, moja siostra miala identyczna sytuacje. wiec jesli tylko bedziesz chciala jakis informacji, moge jej o wszystko w kazdej chwili spytac. Jej mala w chwili urodzenia wazyla 75 dkg. Na naszej klasie mam zdjecia mojej przeslicznej siostrzenicy wiec mozesz sobie looknac, aby dodac sobie sil i wiary ze sie uda!! Czy ktoras z Was bierze Castagnus??? Jesli ktoras jest w potrzebie to mam 2 opakowania ktore kupilam zupelnie niepotrzebnie wiec moge podarowac. Poza tym ucze sie, zdaje kolejne egzaminy... i koncze leczyc zapalenie gardla:) Buziole for all:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... fajna sprawa z tym kremikiem... poczytalam o nim o tu http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/vaniqa/021201pl1.pdf :) tylko ja bym go chetnie zastosowala na inne miejsca :P bo mam porblem z tradzikiem, a ten krem moze go jeszcze nasilic.. hmmm... ja twarz depiluje za pomoca wosku... ale z reszta ciala mam problem, bo ani krem, ani plastry nie usuna tego zarostu w 100% a depilator sprawia mi bol nie do zniesienia!!! musze pomyslec o takim zeliku z lidocaina... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dziewczyny ja nie wiem o co chodzi:O moze ktoras miala cos podobnego i mi doradzi???? Dzis mam 19 d.c. dostalam jakiegos brunatnego nieduzego plamienia:O od wczoraj a nawet przedwczoraj boli mnie lewy jajnik i podbrzusze...wzielam nospe dzis i przeszlo na troche, ogolnie czuje sie tak jakbym miala okresu dostac lada chwila:O ale najgorsze ze przed chwila bylam siku i normalnie sikam przepraszam za wyrazenie z krwia:O😭przerazilam sie nie na zarty, jutro polece po skierowanie na badanie moczu ale czy to moze jakies zapalenie pecherza????nie boli mnie jak sikam, znaczy teraz mnie szczypie po ale to chyba jakas autosugestia, pierwszy raz mam cos takiego:(normalnie jak nie urok to sraczka:( a okresu nie mam, nadal mam tylko takie klaczki brunatne:O no bosko po prostu... Przepraszam ze ja tak tylko teraz o sobie ale wpadlam w lekka panike i od razu na neta i szukam co to moze byc w wiekszosci wypadkow pisze zapalenie pecherza albo cewki....mam nadzieje ze tylko na tym sie skonczy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) pati- no nie powiem, kopulacja u mnie jako tako, ostatnimi czasy dość często są przytulanki, co dwa dni średnio;) Ale taka spuchnięta jestem, bolą mnie moje \"orzeszki\" więc @ lada chwila powinna się pojawić, także z ewentualnego zapłodnienia pewnie nici... Współczuję Ci kochana, trzymaj się tam, dasz radę ze wszystkim, obronisz się, ślub bedzie piękny a po nocy poślubnej... miejmy nadzieję będziesz już kupowała ciuszki dla swojego maleństwa:)Trzymam kciuki!!!!!!!! Powiem Wam, że odkąd biorę Siofor(początek grudnia) to mam @ co miesiąc, i nawet jest owu(tak twierdzi lekarz) :) Z antyków zrezygnowałam, nie truję się niepotrzebnie. I chciałam się jeszcze tylko pochwalić, że już zapisałam się na ten zabieg laserowy usuwania tych nieszczęsnych baków u mnie i włosków na brodzie:D Pierwszy zabieg mam w czerwcu, ale będę poprawiała jeszcze po miesiącu. Zobaczymy co to będzie, juz się denerwuję! Miłego dnia, całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetyciu!!!! skoro Ty już sikasz z krwią to strasznie się dziwię że tylko czujesz szczypanie!!!:O jeśli sika się już własnie z krwią to jest to już maxymalne zapalenie pęcherza...no jeszcze gorączkę ja miałam ale dziwię się właśnie bo na takim etapie to ja już bym się wściekła i tylko pieczeniem bymm nie nazwała a wiem coś o tym bo zapalenia pęcherza nękają mnie dość często,ost.raz jeszcze na początku ciąży:O leć do lekarza ogólnego da Ci prędko antybiotyk!:Owspółczuję Ci bardzo bo ja już wolę nie wiem co aby tylko nie zapalenie pęcherza a przechodzę je ojojoj ciarki mam na wspomnienie!nie zwlekaj bo można bidy sobie narobić:O Nati Ty suchmelcu będziesz musiała w dniu ślubu ubrać się w jakiś worek wąski bo suknia z Ciebie spadnie:P wieszak!!!!:D:D:D fajne to \"PSY dupami szczekają\" :D kremik jakoś muszę się na kimś przekonać że rzeczywiscie działa a póki co pozostaję wierna swojej pensecie:P a tak w ogóle weszłam tu z pytaniem do Was wszystkich!!!!!!!!!! trochę intymnie ale przecież znamy się tyle to myślę że możemy pisać na każde tematy;) otóż podejrzewam,że każda z Was miała już coś podobnego w swoim życiu-----mianowicie po ostrym długim seksiku czułyście\"TAM\" dyskomfort taaki jakby jakieś zapalenie się zaczynało,pieczenie.lekki ból ??!! no i właśnie moje pytanie na ratunek!!!!!!!jak się ratowałyście żeby to przeszło???? mnie mocno wzięło bo poobcieranam tam maxymalnie:P i dziś mnie świerzbi:D:P:O było za ostro i teraz mam :O pomóżcie :O:( rady proszę szybko !!!! a i jeszcze najważniejsza sprawa,tematy możemy mieć różne ale BASIAMM masz nie znikać a pisać na bieżąco !!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 ❤️ ja myślę o Was ciągle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Repetko pisz co z wynikami mamy nie miałam nigdy niczego takiego ale zasuwaj do lekarza i to piorunem! Dzięki za odp posłucham grzecznie mądrzejszych i poczekam jeszcze z tym testem:) Nanetka strasznie się boję rozczarować więc cię rozumiem mi i tak kazał lekarz zrobić 4 dni po serii dupka czyli za 3 dni po clo chyba niekoniecznie regularne cykle bo jak mi nie pękły pęcherzyki poprzednio po clo to dostałam od razu dupka żeby mi się cykl nie rozjechał czyli samo clo chyba nie reguluje tylko stymuluje wzrost pęcherzyków Pati zuch dziewczyna jesteś, co to dla ciebie mgr i organizacja ślubu i kopulacja w międzyczasie hehe:D mnie też czeka podróż w przeszłość po papiery ślubne hehe;) jak w poradni poszło bo nic nie napisałaś? Apsik jak sytuacja? Basiamm olbrzymiasty buziak dla ciebie 👄 z każdym dniem Amelka nabiera sił wczoraj mijałam na ulicy babeczkę tak z 45-50 lat ewidentne pco, otyłość brzuszna, rzadkie włoski na głowie a pod nosem i gdzie indziej wąsy i bródka pewnie też cukrzyca, echhh… tak sobie pomyślałam że babka pewnie nawet nie wie że to ma i się ucieszyłam że ja chociaż wiem co mi jest i mogę z tym walczyć z kopulacji nici od prawie 2 tygodni piersi mnie tak bola że jakby mnie kto dotknął to bym gryzła a teraz jeszcze czosnkiem śmierdzę hehe i romantyzm szlag trafia:D Dunia miewałam tak czasami mi pomagał Clotrimazol w maści to na swędzenia i początki takiego właśnie niby zapalenia albo Florbactil czy jakoś tak to są kapsułki dopochwowe z bakteriami regulujące środowisko „tam” nie wiem co będzie lepsze bo możesz być poobcierana a dodatkowo po możesz mieć kłopot z przywróceniem właściwego odczynu ja tak często miałam i miewałam infekcje oba są bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa forbactil to się łyka na żoładek osłonowo a mi chodzilo o kapsułki dopochwowe zapytaj pani w aptece mam to w lodówce ale za chol.. nie pamiętam nazwy niby była taka prosta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu- ten post wyżej nie był chyba do mnie tylko do Pati, prawda?:) Jeśli chodzi o coś na to pieczenie to ja też kilka razy miałam taką przygodę. W aptece można kupić \"Pliwa fem\", tak się to nawzywa. To jest żel do higieny intymnej. Dosyć drogie, ale aprawdę polecam, mi pomaga, nawet jeśli nic nie piecze to jest bardzo dobre do codziennego użytku. Nic innego nie znam. Powodzenia życzę:)Mam nadzieję, że szybko się pozbędziesz tego \"dyskomfortu\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu nie nati tylko pati:P:P:P wybaczam ten błąd;P:P eee spoko i tak jestem gruba nigdy nie będę taka jak kiedyś czas się pogodzić z rzeczywistością ble niesiu a ty jak tam jak twoje sprawy??? repetko to masz galimatias:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Basiu duzo siły i wytrwałośći Ci zyczę :) bedzie dobrze. Wiedz ze Twoja córcia czerpie siły od Ciebie własnie Ona czuje Twoj niepokoj , dlatego musizz byc silna :) 👄 Duniu nie pomoge tych sprawach, bo ja nigdy nie mialam tam uczulenia, swedzenia itp. nie wiem co to jest stan zapalny nawet chyba ze jakis bezobjawowy mialam :o ale wiem jedno ze moja kolezanka miala tak raz po ostrej nocce :P i bez wizyty u gina sie nie obeszlo. Becciu sytuacja beznadziejna :( wujek ciągnie do domu bardzooo i podobno ma dzis wyjsc ale to sie chyba wiąże z tym ze przestaną mu dawać tą krew , ktora \"trzyma\" go przy zyciu :( nie śmiem sie pytac cioci czy zadecydowala tak??? Jesli tak to ja sie chyba zawyję 😭 dowiedzialam sie rowniez ze ujka syn z poprzedniego malzenstwa odwiedza go a wczesniej sie nie widywali ma 25 lat i synka i podobno jak przychodzi go odwiedzac to wyje przy nim a wujek na poł przytomny nie wie o co chodzi i nawet go zaprosil do siebie do domu, smutne to jak to dopiero choroba potrafi przełamac lody :( Repetko biegiem do lekarza !!!!! Jak Twoja mama?? Co było u Niej objawem takiego stanu??? JA mialam wczoraj znow skok cisnienia :( uwyłam sie jak bóbr pół nocy :( takie zycie wiem juz ze napewno mam \"cos\" na nadenrczach :( :( :( bo moje objay sa ewidentne. Pati, Surfi, Pierniczek, NAti, Sarah, Nanetka, BAsia, Niesia, Asiulka, Choineczka, 🌼 Pozdrawiam wszystkie serdecznie :) brakuje mi Was bardzoooo wiec bede czesciej zagladac na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko wydaje mi sie, ze to krew nie z cewki ani z pecherza... moze obtarlas sobie tam gdzies blone sluzowa... bedzie dobrze! Pati Ty gruba??? Wrrrrrrrrrrrrrr... godzic z rzeczywistoscia to bys sie mogla jakbys miala 20 kg za duzo... tak jak ja :P ehhh... Dunia ja tak mialam dosc czesto jak kochalam sie z facetem bez zabezpieczenia... bylam nawet u lekarza... ale nie stwierdzil zadnej infekcji :P nauczylam sie z tym zyc... tylko po takim seksie to potem pol dnia tylek w wodzie moczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati.Pati:P przepraszam za tę pomyłkę:D A Psiku ja w kwesti Twojego Wuja nie śmie czegokolwiek sugerować bo sytuacją która opisywałaś i opisujesz jest cholernie trudna i ciężko postawić się komuś kto nawet nie był w podobnej syt. jak właśnie np. taka ja a radzić to może każdy w sumie tylko nie koniecznie będą to trafne i mądre porady:O mogę tylko Ci współczuć i napisać że przykro mi bardzo a umierającego Wujka bardzo mi szkoda zwł.że to dobry człowiek .... 🌼 dla Ciebie i również bądź w tym wszystkim dzielna---musisz się trzymać:) Becciu i reszta która mi pośpieszyła z pomocą-dziękuję i kłaniam sie w pas za szybką odp. i podanie nawet nazw specyfików;) Pati bój się Boga jaka gruba???? miałabym bata i była blisko do bym zasunęła Ci w tą suchą dupę że byś nie siadła:P ja takie przygody mam dość często po szaleństwach ale no po wczorajszej konkretnie mnie tam ....... wrrr😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:) Duniu no to zes zaszalala:D:P ja wiem o czym mowisz, ja tak miewam czasami, jak za mocno sie poprzytulamy, to pozniej czuje dyskomfort, ale nic z tym nie robie, bo nastepnego dnia przechodzi:P to chyba z powodu zbyt malego nawilzenia:P albo zbyt dlugiego byzkanka:P:P to widze ze wasze zycie eortyczne nabiera rumiencow po porodzie:)fajnie bo pamietam ze sie balas jak to bedzie wszytsko wygladalo;) U mnie juz zupelny bigos!!!!!:O nie mam juz krwi w siuskach:O znaczy dobrze ale co to bylo?!?!?!?! za to nadal mam plamienia brunatno- krwiste! wyglada na to ze o d19- 20 d.c. zaczyna mi sie okres:O pierwszy raz tak mam, myslicie ze to dlatego ze nie biore zadnego progesteronu???podbrzusze juz mnie nie boli, jest spuchniete, normalnie jak w czasie okresu, jajnik czasem pokluje, ale czuje taki jakby bol lekki szyjki macicy:O juz sobie wkrecilam raka szyjki:P tylko nie wiem czy to nowy cykl, mam zaczac brac andocur a juz sama nie wiem co robic:(siostra mi mowi zebym testa zrobila ale po co?!?! zreszta w 20 d.c. zaden test nie wyjdzie! rece opadaja! Z mama juz lepiej, dzieki z atroske🌻 nie wiadomo dlaczego, teraz czekaja na nia kolejne badania, ale mowie Wam mama w szpitalu plakala ze umiera:O:(bardzo sie wystraszyla i moze w kncu zacznie o siebie dbac jak nalezy, ja sadze ze z przepracowania, jest pielegniarka i pracuej czesto dobami, pozniej nie odpoczywa idzie na dzialke, i znowu np. na noc:O:O:O tak wiem chore, ale nie dalo jej sie przetlumaczyc ze zle robi:( no i jak to sie mowi przyszla kryska na matyska, dobrze ze tak sie skonczylo, moglo byc gorzej!!!az strach myslec.... Becciu czekaj cierpliwie:) jeszcze tylko kilka dni a juz bedziesz wszytsko wiedziala, trzymamm kciuki za II krechy:) Ps. mam tez intymne pyt. do kobietek ktore rodzily, dziewczyny czy czujecie roznice w seksiku po???ostatnio byl taki tu durny topik i jakis facet \"zalil\" sie ze kobiety po porodzie sa \"szerokie\" nie wiem myslicie ze to prawda??czy jakis kretyn sie dorwal do forum??? Choineczko- a jak ty sie czujesz? wracasz do zdrowka?:) Ja lece na mega durne zajecia z seminarium:O:O zasne normalnie!!!!!!juz zasypialam na wczesniejszych:O ech studia i \"intersujace\" przedmioty:P Odezwe sie pozniej z domku pappap👄 dobrego dzionka wszytskim;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetyciu Twoja mama pielęgniarka a to cosik przecież na styl lekarza prawie bo pojęcie medyczne ma i ja to mówię zawsze na takie sytuacje że szewc w dziurawych butach chodzi tak Twoja mama niby pojętna i wiedzę ma zapewne fachową a robi na odwrót:O ech.... no masz rację teraz może tyle strachu sobie napędziła samej wiec zacznie dbać o siebie a całe zajście dało jej do myślenia! oby!:) Co do pytania Twojego to takie topiki również czytałam jak to durni bezmózgowi faceci się żalą że to żony takie niby luźne po porodzie! :O owszem są takie przypadki że kobieta jest wtedy tam już inna ale to kwestia również zeszycia,mięśni kegla które dobrze ćwiczyć jeszcze w ciąży no i wydaje mi się urody tych spraw bo nie musi wcale być po porodzie żeby mieć pipkę jak kapelusz czy wiadro jak to się mówi bo znam takie przypadki,ot taka uroda. Ja byłam mocno pocięta,pisałam przecież jak mnie rozwalili i co się działo :O wrrr ale na tyle szwów i mąż mówi że jakaś węższa jestem zamiast na odwrót:D długo dochodziłam tam i do dziś odczuwam także podczas dotyku zmiany po rozcięciu także przy seksie ale tylko podczas samego że tak się wyrażę \"wejścia\" we mnie:P zaraz już jest ok i się bziuchamy jak talala:D a seks???hmm wbrew moim obawom i strachu jest lepszy nawet bym powiedziała teraz:P:D ale Was jak tak czytam to podziwiam Wasze pojęcie i wiedzę na temat cykli,dniach odpowiednim w każdym,progesteronach i innych takich co do naszego PCO bo ja takie posiadam a wstyd się przyznać moja wiedza przy Waszej znikoma oj znikoma:P :O dlatego też nigdy nie doradzam i nie odp.na pytania bo nic nie pomoge niestey:O:P Basiamm mi napisała że na forum nie będzie pisała żeby nie być egoistką :O bo Wy tu o swoich też problemach a ona o swoim ale pojechała do małej i bedzie wieczorem to wszystko mi napisze bo przecież i dowie się sporo od lekarzy!!!!3majcie kciuki i prosiła i dalej o modlitwę jak i kazała pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze ruch wiekszy :) Apsiku, przykre to co spotyka twojego wujka i jego najblizszych. Z drugiej strony moze dobrze, ze idzie do domu, bedzie ciagle z bliskimi. Dunia, ja tez tak czasem mam, uzywam clotrimazolum. Dziala nawilzajaco i antygrzybicznie, bo sie zakazenie lubi wdac w otarcia. Repetko, ja nie widze i nie czuje roznicy (pierwszy raz po porodzie byl jak tracenie cnoty :P - takie ciagniecie dziwne ) . Moj maz tez nie czuje, by zaszly jakies zmiany - pytalam ;) . Z tym, ze ja nie bylam cieta, peklam troche i mialam kilka szwow. No i u ciebie jakas prawdziwa rewolucja sie dzieje. Uwazaj na siebie ! Patianko chudzinko jedna, nie odchudzaj sie !!! Choineczko, a jak twoje zdrowko ? Jakas poprawa? Beccia 🌻 Nati, ciesze sie ze Siofor tak rewelacyjnie na ciebie podzialal :) Sarah, slyszalam o tym kremie, niestety jest bardzo drogi, nie zawsze skuteczny. Refundacja to chyba tylko u ciebie. No i jak jest tradzik nie mozna stosowac. Mam nadzieje ze ci pomoze. Ja jak Nati pojde na laser jesienia. Z tym, ze z tego co ja wiem mi dwa zabiegi nie pomoga ( minimum 3-4 na poczatek) i co najmniej raz w roku powtorka by utrzymac efekt. Poki co wydepiluje twarz, a moze kiedys bedzie mnie stac i na nogi. Marzenia :P Kaske odlozylam juz na buzke. Nanetka, no i jak? Ja juz pisalam, ze nie mialam @ regularnych, ale ja nie mialam owu po clo. Buziaki, u nas ciezko, bo zebole daja znac o sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIĄŻY!!! TEST POKAZAŁ MI 2 KRESECZKI!!!ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nie wyobrazam sobie zebys mogła zrezygnowac z forum :( przeciez nie znamy sie tygodnia, tylko od poczatku jestesmy wszystkie razem , wszystkie nawzajem przezywamy kazdej ciaze, testowanie itp... wiec wracaj do NAs szybciutko i pisz co u Twojej kruszynki :) Repetko :) dbaj o mamusie bo to najcenniejszy skarb :) Duniu zazdroszcze ochoty na bara bara :) u mnie z tym ostatnio kiepsko :( Ja ostatnio usunełam włoski na twarzy 2 tyg. temu i do dzis nie ma ani jednego az dziwnie sie z tym czuje taka \"łysa\" nie wiem o co chodzi??? Nie biore żadnych leków. A co myslicie o tym ??/ http://www.allegro.pl/item633689557_hyponidd_ziolowa_alternatywa_w_pcos.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsk, moze to i dobre..ale w sumie drogie. POlecam ci wizyte u dobrego akupunkturzysty. Dobiora ci pasujaca dokladnie do ciebie mieszanke ziolowa a sama akupunktura dziala cuda. Naprawde ! Mi sie to bardzo podobalo :) Chcialabym aby wszystkim pcowiczkom tak sie szybko udawalo zaciazyc jak Nanetce :) Spokojnej, zdrowej ciazy zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×