Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość mikiO
co do luteiny to pisalam ze mam pełnowartościową z firmy Adamed 30 szt wiecej nie zachecam bo mnie dziewczyny tu zlinczują ja tylko odpowiadam ze mam , a ty jestes dorosła, pelnoletnia .. i wiesz co robisz ja nie wykorzystam, a po co mam wyrzucac jestem tego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
nanetka84 staram sie od 4 lat bardzooooo intensywnie od 1,5 roku (u nowego lekarza) laparo mialam ponad pół roku temu bez efektu wczesniejsze leczenie farmakologiczne (rożne) równiez bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lucynka gratuluję z tą laską po zasadniczej to faktycznie może być po znajomości..jak to w życiu bywa..... basiamm ja też zawsze chciałam dziewczynkę;P na teście wyszło że ujemnie jest a mój lbuy ma słabych kolegów, teraz dwa miechy brał leki więc niech kurde chodziarz to się poprawi...co ma być to będzie... nati dawaj dziennik ci walne stempelek gdzie trzeba;P sarah kwiczę ze śmiechu z tego waszego ideału tak fajnie się czyta o tym heheh erotyczne sny:P:P:P a fakt faktem słodki to on jest oddałabym mu się:P:P:P aniasz nie trać nadziei bo to chyba jest nasz główny zastrzyk energetyczny w walce z gównem:( a gdzie to ten twój mężuś tak jeżdzi ??? mój przyszły mąż też tak kursuje bo jest kierowcą i kocha tira swojego bardziej niż mnie aż mnie czasem to irytuje :P:P:P a o rozmowach do późnej nocy to nie ma co marzyć bo on pada jak kawka dokładnie po 22 każdego dnia jak wraca;P:P:P więc nie mam z niego pożytku! niesiu trzymaj trzymaj ...zdecydowałaś się już kiedy zacząć podejście numer dwa? choineczko biedaczko ty nasza kuruj się!!! ankak \"poniżej poziomu\" sorka ale zaczynasz mnie irytować to wytnij nas z zakładek i cześć! lucynka nati pracuje w urzędzie;P miki O też 3 kwietnia idę rozłożyć nogi na teścik:P i zrobić test penetracji brrr a jak będzie źle to inseminacja....... wróciłam z semianarium i mam APEL kto potrafi robić badania mam teraz do zanalizowania 42 pytania w tabelkach i jakies procenty mam tam wstawić a kuźwa mać nic nie czaje z tego aż się ze złości poryczałam na co mój przyszły mąż powiedział że się zachowuje jak te m0oje przedszkolaki i weź tu bądź mary i pisz wiersze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mam nadzieje że farmakoloiczne leczenie mi pomoże...mikiO a twój partner się badał na płodność?owulacji nie masz wogule czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja miałam taki test robiony i w sumie nie rózni sie niczym jak pobranie zwykłego wymazu, przynajmniej ja tak miałam mam nadzije ze chłop ma lepsze wyniki-a co brał? choineczko zdrowia życzę:):):) lucynko ja tez pracuje w jednostce urzedu miasta i to o czym piszesz to norma -znajomości u urzedasów to podtawa przetrwania w tym światku, tu sienic nie zminiło od lat i zawsze juz tak bedzie -pracuje juz tam 8 lat to troche widziałam niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
ojej ale się porobiło...jeden dzień nie czytałam no i proszę , ja się na pewno nie obrażam , a teraz oglądam sobie film "oko" polecam wam dziewczyny, na pewno można zapomnieć o wszystkim przez 90 minut,troszkę się wystraszyć i wyluzować... pozdrawiam was wszystkie bez wyjątku, uśmiech -w końcu jest sobota !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
choineczko czyli jednak miałaś racje , coś się niedobrego z tobą działo, dobrze że już wiadomo co to było, teraz już będzie ok dziewczyny mam wrażenie że może rzeczywiście za mało o sobie napisałam, a więc mam już 33 lata, mieszkam 120 kilometrów od Krakowa, staram się o dziecko już od kilku lat ale dopiero niedawno dowiedziałam się co mi naprawdę dolega, wcześnie lekarze mówili że wszystko jest ok trafiłam przez przypadek na pana doktora M., który mam nadzieje spełnić moje marzenie, aha na studiach byłam chuda jak przysłowiowy patyk a teraz wyglądam jak bułeczka z czym codziennie walczę; mam kochanego męża który znosi moje humory i nieciekawe dzieciństwo za sobą które odbiło się na moich nerwach...i to chyba tyle jeszcze raz pozdrawiam i WRACAM DO FILMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikio-daj cynk jak to zrobimy? moze ja podam Ci moj adres poczte a Ty wyslesz mi za pobraniem ? jak uwazasz? ile to by mnie miało kosztowac? Nati i basiamm- ok znajomosci znajomosciami ale co chcecie mi powiedziec,ze nikt tego nie sprawdza? ze ktos z taki z takim świadectwem sie dostał na taki kurs??? Kur**a! do mnie sie przypieprzyła jak nie normalna !! Ze zamiast wnisoku napisałam list motywacyjny cZy prace magister.bo takie wypracowanie a mial byc wniosek to chyba na dwa zdania??? pozniej ze musze sie postarac o zaswiadczenie z jakiegos biura turystycznego czy jak mnie wezma na kurs to pozniej moge znalazć tam zatrudnienie ...myslałam ze jej walnę.jetem pewna ze zwyczajnie jej nie przypadłam do gustu bo w biurach powiedzieli ze wykluczone co za pomysły?? az udało mi sie.jestem pewna ze ona to wiedziala ze bedee miała takie problemy ..ale sie zdziwiła jak jej to dostarczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikio - a dlaczego piszesz ze Cie dziewczyny zlinczują???? To chyba surfitka mi mowiła ze cały czas wywołuje @ bo inaczej by nie miała.Ty tez? patiana - wiesz co tak sie zastanawiam ale boje sie spytac bo pewnie bys mi w łeb dała? mogę? luknełam na n-k i doszłam do wniosku ze Ola N-k gdzies znikneła ,ja_biedna równiez oprócz patiany była jeszcze jedna z tym imieniem? pamiętacie je?? basiamm - jak juz mowa o tych znajomosciach to moze masz jakies układy "tu" u "mnie" tez chetnie bym popracowała za biurkiem:)hihihih! alez mi nie daje spokoju problem ze zdrowiem choineczki:( justjola - a dokładnie w ktora srone od Krakowa te 120km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyna dawaj może dostaniesz po głowie;P basiamm jak miałam już robiony ten test wiem czym to pachniem zwłaszcza jak chcą pobrać śluż którego jest bardzo mało boli że hej br mam nadzieje ze to podejscie będzie przyjemniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
lucyna dokładnie to na Podkarpaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justjola- a dokładniej? mozesz przeciez napisac ? patiana- tylko sie nie obraz :) tak czasami się zastanawia jak jadę do W-Wy i stoi taka \"jedna\" za km \"druga\" wiesz Tirówki .zastanawiam sie czy jakby mój stary jechała sam skorzystałby????? co mowi twoj facet jak na nie reaguje? miał jakis kontakt z nimi ( nie mówie o sexie) tylko tak ogolnie... bo ja mam drgawki jak je widzę:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
Lucynko koło Jasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
fajnie, nie myślałam że jest tu ktoś z naszych rejonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justola- ja film \"Oko\" oglądałam jakieś parę miesięcy temu, też mi się podobał, ale nie zachwycił. Trzy filmy, które zawsze będę polecała to \"Zielona mila\", \"szkoła uczuć\" i \"Siedem dusz\"- nigdy na żadnych filmach tak nie płakałam, ale ja to ogólnie płaczka jestem i prawie na każdym płaczę:)Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie ułoży i niedługo będziesz miała swoje szczęście w postaci dzidziusia:)Trzymam kciuki! lucynko- ja pracuję w Urzędzie Skarbowym. Nie mogę się wypowiadać za wszystkie inne urzędy bo nie wiem jak w nich jest, ale jeśli chodzi o mój to tam raczej żadnych znajomości nie uświadczysz. Wszystkie działania są dokładnie sprawdzane przez kierownika, naczelnika i osoby kierujące całą jednostką. Poza tym podpisujesz mnóstwo dokumentów o tajemnicach, sumienności itd, itp, jeśli nie będzie się ich przestrzegać to grożą niemałe konsekwencje więc lepiej się nie wychylać. Nie zdarza się żeby przyjąć osobę która ma mniejsze doświadczenie, czy niższe wykształcenie, wybiera się osoby poprostu najlepsze. Ale jak pisałam tak jest u mnie:) nanetka- skąd jesteś?? Bo albo nie doczytałam, albo nie pisałaś? A co do mojego wczorajszego, wieczornego posta... Kochane jaka \"akcja\" z moim facetem była!Uff, działo się:P Tylko szkoda, że nic z tego nie wychodzi... ;) A co do \"tirówek\" lucynko to ja myślę, że każdy porządny facet nie dał by się skusić widząc jak one wszystkie wyglądają!Miałam okazję widzieć takie, to istne wywłoki!Zniszczone, zużyte, facetowi się chce często od patrzenia na kobietę nie ma się co oszukiwać, a patrząc na nie myślę, że chce się tylko wymiotować.. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - oki .Tak tylko spytałam.wiem ze teraz to tylko sie znajomosci i układy liczą....a tirówki to fakt totalna załamka jak juz mowiłam mam drgawki na ich widok. Justjola- proponowała dziewczyna wypad w bieszczady taki zjazd forumowiczek.dobry pomysł? Bieszczady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati- Urząd Skarbowy -brrr! Jak brzmi grożnie:) ale fajnie mam juz znajomosci ...lalaaali li hop hop .:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W brew pozorom nie jest tak źle:) Lubię swoją pracę:)Jest ciężko czasami, naprawdę przychodzę padnięta do domu, ale ogólnie jest oki:)I wcale nie jest taki straszny, porządnych obywateli się nie \"czepia\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
nati masz racje , właśnie skończyłam oglądać, dobry i nic więcej, ale zapowiadał się na bardzo ciekawy z filmów to ja lubię oglądać np "uwaga faceci", bardzo podoba mi się Alaska, chociaż mój brat tam był parę miesięcy i stwierdził że ja bym nie wytrzymała a teraz sobie oglądam nałogowo "wichry wojny" super, ale niestety trudno o dalsze części "wojne i pamięć", w Polsce nie ma jak dostać lucyna dla mnie Bieszczady to same dobre wspomnienia, co roku jeździliśmy tam pod namioty, wiadomo jezioro,łódki, piliśmy i paliliśmy co nieco...ale to było dawno dawno temu ,podobnie jak w piosence Kid Rocka to zależy co kto lubi, biesczady to w końcu lasy lasy i lasy, ale mnie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że znów kłótnie...Rany, szkoda życia Anak. Nawet nie można się zorientować o co tak naprawdę Ci chodziło. Ale jeśli jest Ci tu tak źle, to może rzeczywiście lepiej usunąć to forum z zakładek. Na moje pytania też nie zawsze znają dziewczyny odpowiedzi, ale się o to nie obrażam. Ja jestem trzeci dzień na tabletkach przeciwbólowych, a okres już na ukończeniu. Jutro pewnie będzie plamienie i koniec. Ostatnio wylewa się wszystko ze mnie przez pierwsze dwa dni, a potem to już resztki. Co do moich wyników, to poczytam coś w mądrej książce na ten temat, powtórzę badania w pierwszej fazie cyklu - estrogeny. A progesteron i testosteron zrobię w drugiej fazie. Zoaczymy jak wyjdą i od tego uzależniam wizytę u lekarza. Ale jakby ktoś coś wiedział to proszę o odzew...:) Lucynko, myślę, że receptę na Luteinę może wystawić każdy lekarz rodzinny. Bo skoro na antyki może, to na pewno na Luteinę także. Więc myślę, że możesz spróbować :) Choineczko, życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! Całuję gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczek_83-serdeczne dzięki! Nawet mi to do głowy nie przyszło,zeby rodzinnego lekarza poprosic.ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, nie zniknęłam :) pisałam nawet dwie-trzy strony wcześniej :) czytam codziennie a nie piszę bo moje życie teraz kręci się wokół, prania, karmienia, utulania i luluania malucha no i spacerków :) nic poza tym :) buziaki dla wszystkich ps. repertko nadal czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) miałam krótko pisać, ale w końcu jest mecz, facet w telewizor wpatrzony, więc mogę się rozpisać :) Ankak jak Ci sie nie podoba, to spadaj!!!! i nie psuj krwi!!!!! chyba nikt nie będzie płakać za Tobą, bo to poniżej naszego poziomu!!!!! basiamm, przytulanki na razie efektów mieć nie będą :( Okres miałam wstrzymany na pół roku, a teraz czekam na powrót płodności, o ile w ogóle wróci :/ zobaczymy... Ale Ty dbaj o siebie bardzo :) dunia, ciszę się, że Kubulek ma się dobrze :) Kurcze, ten czas tak szybko leci, niedawno urodziłaś, a tylko patrzeć jak \"dorosłe\" jedzenie będziesz mu wprowadzać... :) pozdrów choineczkę od nas i informuj nas na bieżąco co z nią, bo chyba wszystkie sie martwimy... mikio coś mi się o uszy obiło, że klinika o której pisałaś nie jest za dobra, chyba w TV niedawno jakiś program widziałam, sama byłam bardzo zdziwiona tym faktem... ale pewna nie jestem... patianko, ja mam ten sam problem :( mój facet też na tirach jeździ, 4 tyg na Uni i 4-5 dni w domu :( więc jak wraca to nadrabiamy zaległości i w gadaniu i w przytulankach :) szlag mnie trafia na jego pracę, ale widzę, że on też powoli zaczyna mieć jej dosyć :) może w końcu usiądzie na dupie :) Kiedyś kochał to swoje żelaztwo nad życie, teraz sobie kupił łódkę, więc mam nową konkurentkę w miłości, eh, ci faceci, zawsze muszą mieć jakąś zabawkę :) Lucyna 79, powiem Ci, że kiedyś się obawiałam tirówek, zwłaszcza że ze swoim facetem sporo przeszłam, zanim w końcu usiadł na dupie, ale z tego co on mówi, to żaden szanujący się kierowca przy takiej nie stanie, bo wstyd i zaraz go na radiu porysują. Zresztą podobno go nie rajcują takie klimaty.... a szczerze mówiąc chcę mu wierzyć, no i na razie nic do domu nie przywlókł :)) Patianko, prześlij mi dane, to Ci je przeanalizuję, tylko napisz co mam zbadać :) i na kiedy to masz mieć :) susza75@poczta.fm ja w swojej magisterce robiłam trochę badań, a też pomagałam szwagierce w ankietach, tylko, że to sporo pracy było.... ale spróbuję :) Dziewczynki, buziole dla wszystkich :) zmykam, bo już facet krzywo na mnie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justjola- a gdzie dokładnie jezdzisz w Bieszczady? Ola K_P- super ze jestes :) cholera jest jedna z WAs ktorej nie kojarze... aniasz-ja nigdy w zycie nie zaufam zadnemu facetowi ...never ever! to takie gadanie ,ze nigdy by nie poszedł ,zeby nie zrobił..sranie w banie! wszyscy są jednakowi!!! wiem wiem ze zaraz zasypiecie mnie ze jak tak moge ale własnie ze moge facet to tylko facet! ****ZYCZE WAM OWOCNEJ NOCKI*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
lucyna 79 jeździłam do Teleśnicy, takie miejsce gdzie były tylko dwie knajpy, a z prawdziwego zdarzenia to tylko jedna, oczywiście wypożyczalnia sprzętu, jezioro i las- niedaleko Soliny, jednak bardziej zacisznie i mniej ludzi tak było..niestety nie wiem jak tam jest teraz bo ostatnio to jeżdżę na wakacjach nad polskie zimne morze nawdychać jodu i pojeść rybek na moją tarczyce bo zauważyłam ze to poprawia moje wyniki badań/ całe życie miałam niedoczynność tarczycy i guzki w tarczycy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
Witajcie. Ja się leczę w klinice Novum od stycznia tego roku. Mam skrajne PCOS, bez leków rzadko dostaje @. Dopiero w tej klinice w 5 cyklu clo zaczęło na mnie działać, pęchrzyki zaczeły rosnąc, zmieniono mi dni brania clo bo poprzednio brałam od 4 do 8, teraz od 5 do 9, dodatkowo mam dodany encorton(steryd) i powiem że zadziałało, już2 raz miałam owulację wprawdzie pózniej bo 18 - 20 dc, (mam podany zastrzyk z pregnylu) ale jest, dr St z Novum moja prowadząca mówi że dlatego tak pozno jest owulka bo ja mam długie cykle, mam bardzo ładne endo. Klinika Novum jest jedną z najlepszych w Polsce, ja jestem zadowolona, pełny profesjonalizm, ja po mału myślę o IUI. Nie wiem skąd info że jest to niedobra klinika.Długo się czeka na 1 wizytę bo 2 miesiące ale warto, pózniej juz się tyle nie czeka, ja np. dzwonie wtedy gdy mam @ i umawiam sie na poczatek cyklu i zwykle za 2 dni 3 mam wizytę bo dr mnie zawsze wciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcoswiczka, cieszę się, że napisałaś :) ostatnio oglądałam jakiś program o leczeniu niepłodności, podejściu rządu do tematu i takie tam, bodajże na TVP2 był, i tam wskoczyło mi takie zdanie, ze Novum działa na zasadzie, liczy sę ilość a nie jakość, że tam od razu proponują in vitro, zamiast najpierw zdiagnozować pacjentkę, ale to tylko były słowa :( widocznie krzywdzące dla tej kliniki..... a może ja coś źle zrozumiałam.... Cieszę się, bo Ty jako pacjentka możesz obiektywnie powiedzieć jak jest naprawdę :) Lucynko, też wychodzę z założenia, że jak widzę i kontroluję to ufam :) ale przez takie podejście byłam tylko kłębkiem nerwów i prawie rozaliłam swój związek. Dlatego napisałam, że chcę mu wierzyć :) czasem czego oko nie widzi..... a nie pochwaliłam Wam się.... mam córcię :) małą kotkę :) kurcze, chyba się starzeję, jeszcze tylko moherowego berecika mi brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×