Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

niesia nie umie Cie znaleźć na nk\\ wyślij mi linka ze swoim profilem z nk na meila buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm fajnie ze się odezwałaś trzymaj się cieplutko :* ja również proszę o namiary na nk :P jak narazie to mam tylko surfitke :P mój email zslowik@vp.pl miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:) Ja tez Was chce na nk:P wytropcie mnie dziewczyny u Surfi albo choineczki...moje imie na U.:)jak cos powysylam wam namiary na maila ale teraz nie mam czasu:O chyba czeka mnie bezsenna noc:O mam kupe nauki a jeszcze w szczerym polu jestem ze tak powiem:O dopiero zaczynam pisac prace a tu jeszcze nauka.....ech...........ale mi sie nie chce:Pjestem mega leniwcem:O to mam za swoje...:P Basiu👄 jak fajnie ze z nami jestes;)❤️ hmmmm chyba ze ja Was wytropie od innych dziewczyn:D musze sie uczyc ale nauka nie zajac:P hihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- nie moge Cie znalezc ! Jasna cholera! wyslij mi rowniez maila na moj adres:) basiamm- :) Wszystkie kobitki witam :) i zycze miłego dzionka:):) sronka? duponka? aaaaa jakos mi palam z rana bije:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko- właśnie, kiedy Cię zobaczymy??Ja np. nie miałam okazji a resztę dziewczyn już widziałam więc wrzucaj no szybko jakieś zdjątko:) Mnie dopada grypa wyobraźcie sobie! A pracy w brud, nie mogę siedzieć w domu!Kurdę, głowa boli, kaszel,katar, ból gardła no i jeszcze chyba gorączka mnie bierze:( Biednemu to zawsze wiatr w oczy. Jeszcze na dodatek @ brak, już dawno po terminie. Chodzę spuchnięta, zdenerwowana, nic mi nie idzie... nanetka- wyślę Ci dziś zaproszenie jeśli Cię znajdę:)A jak nie to wyślę link do mojego profilu na NK:) Uciekam, nie chcę Was pozarażać;) Miłego dnia dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek brrr… klaustrofobia w biurze, nie cierpię dzisiaj mojej pracy do bólu, aż mam ochotę uciec trzasnąć drzwiami nadal trochę jestem chora, Nati może ode mnie się zaraziłaś? Basiu dajcie tylko czasowi czas, żeby zaleczył rany, kiedyś będziesz mogła normalnie oddychać wierzę w to głęboko u mnie 33 dc, @ ni ma, nie robię już więcej żadnego cholernego testu, nie chcę już o tym myśleć, jedyne czego chcę to odpocząć porządnie od wszystkiego będzie co ma być buźka dla wszyystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu- no możliwe, klikasz tu często ostatnio, kto wie?;) O Boże, ale mam dzisiaj dzień, wwwrrrrrrrrr! Nie cierpię dziś tej mojej pracy! A tak w ogóle to fajnie, ze jesteście:) WSZYSTKIE!!!!:) Basiu- tak naprawdę nic nie jest w stanie Cię teraz pocieszyć, ale chcę Ci napisać tylko jedno: Musimy pamiętać, że Bóg nigdy nie daje nam ciężaru, którego nie moglibyśmy unieść... Tylko to mi się teraz nasuwa. Wierzę, że jesteś tak silna by unieść ten ogromny żal, ból i gorycz!Całym sercem jestem z Tobą:* 3maj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje KOCHANICE;p:p:p:p basiamm super że jesteś z nami:) nati no ja sobie wyobrażam te twoją grypke bo sama tydzien temu się wykurowałam dwa tygodnie w d u p e :P plus zapalenie ucha;P:P fajnie było lucynko nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja to chętnie w te bieszczady pojadę i się urżniemy i będziem gadać o seksie;P:P repetko a ja już odebrałam oprawioną prace mgr:P zastanawiam się kiedy zacząć się uczyć tego gówna:P nanentkko czy ja cię mam na na naszej klasie mam imię na P :P:P choineczko dawaj fotke bo tam przyjadę i zrobie porządek z tobą;P beccia a ciebie mam na naszej klasie dawaj namiar kobieto;P skoro to jest ginekologiczne forum :P:P to troche sobie popłacze w nocy złapał mnie ból okresowy czego nei przewidziałam i dwie godziny skakałam po pokoju wiłam się jak wąż aż po 5 tabletce zasnęłam super było:P:P:P tak więc co by nie było olałam temat leczenia i leków aokres przyszedł dokładnie tak jak zawsze ( od pół roku) na 33 dzień a niech sobie płynie;P byłam na mojej pierwszej przymiarce sukni fotek nie zrobiłam bo z tymi szpilkami i wyustającym materiałem po bokach sząłu nie było:P:P ale zaraz na następnej fote robie i wam przesyłam tylko wam bo wszystich kłamię że fot robić nie będę;P:P:P o matko obrona 24 czerwca ślub kobiety mam zespół stresowego napięcia i to jakiego!!!!! :P:P::P niech tojuż wszystko będzie za mną szkoda tylko że z obrony będe wracać sama bo moja grupa jest rozproszon ai każda z nas jest gdzie indziej na seminarium tak więc rozważam kupno butelki piersiówki i popijanie w pociąglu:P z gwinta rzecz jasna może ktoś się przyłączy:P:P namawiam przyszłego męża żeby wziąl wolne i potrzymał mnie za rączkę przez obroną;P:P:P ale jak to w pracy u niego ciężko zapbarać wolne więc pewnie ta pierwsza wersja będzie w planie;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana- zapraszam Cię Skarbie! myślę ,ze uderzymy do Polańczyka na party i będzie gorąco...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja mam zwariowany tydzień, sporo pracy, szkolenie i do tego egzamin. Umówiłam się do gina, zobaczymy co powie, czy zaleci kolejną IUI. Dopiero dziś dopadł mnie dołek, dostałam wczoraj @ a całą noc kłębiły mi się najróżniejsze myśli... Zakupiłam wiesiołek i będę go łykać, a do tego melisana na \"skołatane nerwy\" ;) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... agus...
Kochane kobietki... dopiero dzis przeczytałam zaległości i niestety dotarło do mnie jak złe wieści ominęły mnie i nie wiem co teraz napisać... basiu... kiedys w twym sercu zaswieci słoneczko ... minie troszkę czasu, ale zaswieci... sama przezyłam tragedię w rodzinie związaną z małym dzieciątkiem i do dzis trudno jest nam się z tym pogodzic ale powróciła radość i uśmiech... buziaczki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :( Ja dzis straciłam wujka :( jest mi zleeee 😭 bardzo cierpiał :( Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie cierpi... :) jest Mu dobrze :) nie placz... Jeszcze sie kiedys spotkacie ;) Przytulam Cie mocno!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu podesłałam Ci e-mail z profilem,czekam na zaproszonko skarbie :) a-psik,przykro mi bardzo ale myśl sobie w ten sposób już twojego wujka nic nieboli,a spotkacie się po drugiej stronie napewno.Trzymaj się kochana. kogo ja jeszcze niemam na nk,moje imię na A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati fajna z Ciebie kobietka,no kurde kolejna gwiazda co ma pco :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku:P niesiu bo my wszystkie jesteśmy gwiazdy:P:P:P:P:P:P:P choineczko ja nie żartuje dawaj foteczke bo już jestem spakowana żeby ci nakopać do dupska:P:P:P ZNAJDĘ CIĘ:p:p:p:p:p lucynka oki przy okazji zaliczę wieczór panieński którego nei zapomne do końca życia;P::P:P:P nanetka nie dałam rady cię wyszperać na tej naszej klasie:P NO I GDZIE WY JESTEŚCIE.... HOP HOOOOOOOP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko ty masz ślub czy obronę 24 czerwca? podrzucę wieczorkiem namiar na nk ale ja tam mam tylko 1 fote i to niewyraźną ja się tam nie lansuję hehe;D Apsik przykro mi ale chociaż zdążyłaś z nim spędzić trochę czasu, wysyłam ci dużo ciepła… smutne to forum się zrobiło ale to jak w życiu raz jest góra raz dolina ja mam od niedawna problem na który nie mogę nic poradzić i jest coraz gorzej. boję się że się skończy rozstrojem nerwowym, zaczynam mieć małe koszmary a wczoraj się z nerwów poryczałam i miałam zepsute całe popołudnie, ręce mi latały curwa ja mam kłopoty z sercem i nie mogę się aż tak denerwować, bolało mnie potem, boję się że dziś będzie to samo:( i jutro i pojutrze też i tak aż oszaleję:( jak ja mam w takich warunkach starać się o fasolkę? jestem w rozsypce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
witam kochane po dlugiej przerwie wrócilam wczoraj w nocy do kraju dzis zmęczenie daje sie we znaki wiec tylko sie z wami witam i uciekam musze poczytac , nadrobic zaległości pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×