Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość repetytorium
Nanetko hihihihih:D no to mamy Ci gartulowac calej druzyny czy jeszcze nie???:):P:P:P:P ostro bylabys pierwszym przypadkiem na naszym forum ktory jest w mnogiej ciazy- i to nie tylko w blizniaczej:D:D:Dnie no zartuje:P mam nadzieje ze to co najwyzej bliznieta w brzuszku siedza, bo troje to jednak ciut za duzo jak na pierwszy raz;)zobaczysz bedzie dobrze!!!nie denerwuj sie za wczasu...i nie martw sie rozprawa, widzialam jak to wyglada od kuchni naprawde nie masz sie czego bac, nic nawet mowic nie musisz, tylko potwierdzic zeznania, powiedziec ze nic wiecej nie pamietasz i nie masz do dodania...:)3 mam kciuki Ps. a jaka mialas bete ze niby taka wysoka, napisz nam;) Kamciak:O nie znam sie na wynikach takich, cholesterol czesto jest u nas pcotek podwyzszony...a co do tatych to nie wiem...moze masz anamie jak tak dlugo krwawisz???kup sbie zestaw mineralow dla kobiet, zelazo rozpuszczaj i pij, dbaj o siebie, jedz duzo warzyw zielonych.... Pati bedziesz na bani caly wyjazd pewnie:P:P:D:D:D hihihihi Surfi super ze domek maie bez zaciagnia kredytow na kilkadziesiat lat...u mnie nietety trzeba bedzie go brac:(no ale chyba przewazajaca ilosc Polakow tak robi, takie czasy...dlatego tym bardziej gartuluje to ci nie lada wyczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko no na bani to raczej nie bo ja nie lubię pić:P nastawiam się raczej na chodzenie po górach i góralskie żarło:P:P , w związku z tym że spędzę to ostatni wyjazd panieński więc pewnie się jednego dnia spanczuje :P:P:P o rany ale mnie men wnerwił truje mi dupe o tego lekarza wydziera się że nie po to kasa szła a ja sobie teraz olewam:/ eee no niech on zrozumie że ja zadziałam po obronie SZKODA GADAĆ przestał się do mnie odzywać. surfi no to kurde podziwiam że udało wam się bez kredytów. z mojej strony też moge liczyć na pomoc rodziców zamówiłam sobie u nich wszystko związane z ogrzewaniem... na więcej nie liczę bo na pieniądzach też nie śpią co do teściów nie ma co liczyć na pomoc u nas bez kredytu się nie da, ale chcemy zabrać dopiero tak rok po ślubie bo teraz jako tako na start wystarczy ech ciężka to droga pełna wyrzeczeń i nie raz mam dość ale trzeba jakoś dać rade. naiwnie licze żem oże w trzy lata się uda z kredytem ....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,kamień z serca mi spadł bo już myślałam ze będziemy musiali odwołać całe ivf,ale polazłam dzisiaj jeszcze do jednego banku i chciałam żeby teściowa była naszym poręczycielem i zgodziła sie od razu,ale zaproponowała nam lepsze rozwiazanie,pożyczyła nam kasiurkę bo miała akurat tyle :).No i tym sposobem możemy daej działać bez obaw.Ale się cieszę i wogóle niewiedziałam,że mam taką teściową :).Jenak opłacał nam się jej powiedzieć o ivf :). mikio ja też luzowałam i licho to dało,mam nadzieję że tobie sie uda.Trzymam za ciebie kciuki,a i nie przejmuj sie ja też nie umiem pływać :) i juz sie nie nauczę bo sie panicznie boję wody :) pati ja też nieraz sie kłóciłam w domu ze wszystkimi,teraz odpukać jest dobrze,ale u nas to przeważnie o pięniądze zawsze szło :(.Mam nadzięję,że szybko minie ta niemiła atmosfera u was w domku 👄 repetko mam nadzięję,że się jednak tego okresu nie doczekasz na całe 2 miechy :) surfi no już widzę jaka jest rozbrykana ta twoja Ninka.Już puszcza się sama po nózkach? nanetko Ty się boisz a co ja mogę powiedzieć mi nie umieszczą w macicy jednego zarodka,tylko 2 albo nawet trzy.Ciesz się,że masz wogóle dzidziusia a jak będziesz miała ciąże bliżniaczą to i tak sobie poradzisz,nie ma rzeczy niemożliwych :). kurde babulce,dla was wszyskich buziolki 👄 i ja piernicze chyba najdłuższy post jaki kiedykolwiek napisałam :),jak mi go niezeźre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normy Bhcg 3-4 tydzień ciąży 5,80 - 71,20 4-5 t.c 9,00 - 750,00 5-6t.c 217,00 - 7138,00 7 t.c 3697,00 - 163563,00 mój wynik z dnia 26 maja 3670,00 wskazuje na 5-6 tydzień a to był 3 tydzień ale od dnia zapłodnienia jeżeli by liczyć od ostatniej miesiączki to by w sumie nawet się zgadzało 5 tydzień ale to i tak jakoś wysoko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki, Oj znowu pare dni mnie nie było, weekend miałam straszny bo pokłóciłam się z mamą i ryczalam przez 2 dni, a potem nie miałam już siły siadać do kompa. No już jest dobrze. ufffffff. Panie Boże dlaczego nie dałeś mi silniejszych nerw????? MikiO gratuluje wyjazdu, - my dużo skromniej ale też jestem zadowolona że zdołaliśmy choć na tydzień nos wyściubić z tej naszej wsi. Zaczynamy wymieniać okna - eh zejdzie chyba całe lato. Jak u Surfitki jak sie wszystko robi własnymi siłami to się robi długo. Dzisiaj kończę 30 lat - matko jak to zleciało. Nanetko - spokojnie, będziesz sie martwić jak się okaże, że to faktycznie prawda te trojaczki. Na razie to nic nie wiadomo. Czyli norma jak przy każdej ciąży - nigdy nic nie wiadomo ;) Życie to jedna wielka tajemnica. A-psiku - ciesze sie że sie otrwarłaś na męża - mnie się wydaje ze nie możesz sobie wyśnić bobasa bo sie jeszcze zabezpieczacie, jak już przestaniecie to i twoje ci sie wyśni :) Jestem coraz grubsza i coraz bardziej brzuszek mi ciąży a tu jeszcze 3 miesiace!!!!!!! Wogóle to on jakoś tak nisko jest położony. No nic. Każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Samiego chciałam zdążyć przed 00:00 :( WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌼 🌼 🌼 przede wszystkim spokoju i duzo zdrówka :) i pociechy z dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)No już piszę coś bo krzyczą tu na mnie pati i repetka:) Ja strasznie źle się czuję ostatnio, @ nadal nie mam. Cycuszki mnie bolą jak nie wiem co, aż chodzić po schodach nie mogę, stanik mnie nawet drażni(rzadko mi się to zdarza). I na dodatek prawy jajnik tak mnie boli, że siedze i go czuję, a oprócz tego jeszcze od jajnika w stronę macicy mnie boli. Mój gin miał wypadek, potrącił go samochód i narazie nie przyjmuje, nie mam do kogo iść. Mój facet mówi, że chybaw ciąży jestem bo brzuch mi rośnie... Ale serio, jestem nadęta jak balon chociaż wiem, że to nie ciąża!A z tego wszystkiego i z tego bólu to sobię jakąś ciąże pozamaciczną wkręcam bo oglądałam film ostatnio i tam był taki temat, dobra jestem co?? Mam dość pracy, na całę szczęscie w szkole spoko, mam tylko jeden egzamin i ostatni zjazd teraz i dopiero w październiku!:) Aha, no i 3 lipca mam pierwszy zabieg laserowego usuwania baczków i mojej \"bródki\":D Hura!!!!!!!!! surfi- zazdroszczę domu i tego, że obyło sie bez kredytów, to moje marzeenie:mieć coś własnego bez długu w banku:)Całuski dla Ninki:) pati- Tobie zazdroszczę wyjazdu!Aż wstyd ale ja nigdy jeszcze nie byłam w Zakopanem!Ale w tym roku zamierzamy z moim menem to nadrobić:) Dobra, zabieram się do pracy już!Dla każdej z Was przesyłam całuski i życzę miłego dnia!Fajnie, że jesteście👄Teraz mam tylko Was. NIe mam sie komu wygadać, a dla mojego faceta nie chcę już truć bo chłopina słucha ale wydaje mi sie że z grzeczności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati hmmmmmmm a może ty faktycznie zaciążyłaś:) nie ma rzeczy niemożliwych:) ja zakopane znam jak własną kieszeń bo mam tam rodzinkę mama tam kiedyś mieszkała:) tak więc sami swoi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati wiesz ze na naszym topiku ciąże lubia byc parami ??? :D:D:D Może dołączysz do Nanetki????? Czego Ci zycze z całego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się panny rozpisały:D Repetko, wszystko jest ze mną ok, nowy cykl staranek się zaczął:) dzięki za troskę 🌻 tylko nie czekaj za długo na @ nawet jak masz w dupie leczenie no jak znacie dobry krem do depilacji to ja poproszę bo mi się golenie nudzi:P Surfi dla mnie urlop to musi być upał bo mi jest zawsze zimno:P ja wieśniak jestem, w zeszłym roku był pierwszy raz za granicą na wakacjach. we Włoszech oczywiście nie byłam… a Bałtyk kocham, ale zimne draństwo, jako zamiennik Skandynawii jak znalazł:D Evelinka mam 29 więc nie pisz że będziesz za stara ok? to ja powinnam iść się chlastać bo przegapiłam moment i nic już z tego nie będzie, dzięki hahaha:P nie nakręcaj się, do dziecka musi być przekonana dwójka, wykorzystuj ten brak obowiązków, możesz robić tyle rzeczy… a póki co dbaj o siebie, nie zaniedbuj gina żebyś była naprostowana jak przyjdzie na was czas:) Patiana uważaj żebyś na obronę zdążyła wytrzeźwieć heheh:P a w górkach na napalonych TOPRowców i Janosików uważaj, panna na wydaniu łakomy kąsek:D w Zakopcu byłam jak miałam 5 lat i nic niepamiętam:( Nanetka weź ty się nie schizuj! Sama sobie te sny wkręcasz, a nawet jakbyś pojechała na całego z trojaczkami to by było super, od razu z głowy za jednym zamachem, ja bym chciała:D Niesia super super że masz taką teściową, wiedziałam, że coś wymyślicie, to ty się teraz wyciszaj a potem do dzieła, trzymam kciuki:D Nati weź ty sobie zrób testa co? bo to mi wygląda… Mama Samiego wszystkiego najlepszego trochę po fakcie:D uff, to tyle, w czwartek do gina na kontrolę co słychać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę Was, bo zacznę sobie naprawdę wkręcać ciążę i później znów rozczarowanie będzie:)A czy to co się u mnie dzieje to mogą być objawy ciąży??? Bo przecież w naszym przypadku brak @ to żadna rewelacja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati to mogą być objawy, ila masz dni po terminie spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewaną @ miałam teoretycznie dostać 15.05.-17.05. tak myślę,licząc 35dniowy cykl, przeważnie takie miałam ostatnio. Czyli 16 dni po terminie, ale to o niczym nie świadczy bo to się u nas zdarza. Dobra nie myślę juz o tym, może ciotka przyjdzie. Nie kupuję testu, nie wierzę że mogło mi się udać, niestety. Jak tylko coś się wyjaśni to dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
czesc dziewczyny ja mam humor posepny ze szok, pozniej zajrze i napisze cos wiecej, teraz chcialam tylko Nati powiedziec, zebys sobie zrobila tego testa!!!!tyle dni po spodziewanej @,no ja bym na pewno robila, szczegolnie ze ostatnio mialas regularna@!!!nie ma co czekac...9 zl. to nie majatek a nie bedziesz zyla w niepewnosci ze moze to ciaza,a moze to cos innego- i tak pewnie podswiadomie non stop myslisz o tym czy to nie ciaza....:P nie wiem jakie sa objawy ciazy o w niej nigdy nie bylam:P wiec nie bede Cie wkrecac, ale czemu nie??? rob tesciora teraz to nawet po poludniu wyjdzie:)i nam napisz koniecznie, trzymam kciuki za pozytyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rób testa ns co ty czekasz?? pomyśl o tym że jeśli się udało to warto by było jak najwcześniej o tym wiedzieć żeby dzidzia zdrowa no nie????????? noo o kobieto ja nie wiem na co ty czekasz! zapierdalaj po ten test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość ta jest dla Nati oczywiście:P: repetko najwidoczniej pogoda ma na ciebie taki wpływ;);P jak mi się nic nie chce mada faka:P oki czAas wystawić ocenki bo zjebke dostane że znowu najpóźniej to zrobiłam;P:P:P pappaapa buziaki dla wszystkich ps tak sobie myśle super że kobietki jesteście zwłaszcza te zaciążone:P że nie uciekłyście tak jak ja biedna ale to jej sprawa zresztą ona od razu zaszła w ciąże bez zbędnych formalności to nie kuma czaczy tak jak my więc ma wybaczone....:)jednak apeluje do ciebie wróć do nas bo się przywyzczaiłyśy do ciebie;P kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra- przekonałyście mnie;) Wracając z pracy pójdę do apteki po test, co mi tam!Ale z tego wszystkiego to już się denerwuję!!!:) Dam znać wieczorkiem co i jak:)No i mimo wszystko DZIĘKI DZIEWCZYNY👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka_it
Beccia , wiesz ze nie mialam na mysli nic zlego piszac stara, no i nie mialam na mysli Ciebie. Z tym brakiem obowiazkow to nie do konca prawda. Mieszkamy sami wiec obowiazkow jest bardzo bardzo duzo. Sprawa z wizyta u gina tez nie jest prosta... Od roku nie mieszkam w Polsce i dogadanie sie nie jest tak latwe jak myslalam. Jednak bylam twarda i poszlam tu na wizyte. Wydukalam co musialam, pani zrozumiala bez problemu, zbadala i powiedziala ze wszystko ok. Najgorsze jest ze nie zrobila usg ani nic takiego wiec wydaje mi sie ze g***no wie. W ogole sluzba zdrowia jest tu jakas dziwna. 15 czerwaca jade do Polski :D:D:D:D moja pierwsza wizyta :D:D Nie wiecie jak sie ciesze :) ach... tez sie boje, bo wiecie jak to jest nie widziec tak dlugo rodziny. Kiedy moja mama byla u mnie niby wszystko bylo ok ale odczuwalo sie pewien dystans. Tak chyba jest zawsze...Nie wiem. No i w koncu odwiedze mojego Gina. Tak sie boje tej wizyty ze och... Juz snia mi sie koszmary. repetytorium moj Kochany mowi ze on chce miec dziecko ale nie teraz bo wie ze jest za wszczesnie. Czasami smieje sie ze bedziemy mieli blizniaki, mowi ze musza byc blizniaki. Wiec wiem ze jest nastawiaony na to aby byc ojcem tylko w odpowiednim czasie. Ja tez musze byc cierpliwa. Nati87 3mam kciuki za pozytywny wynik :) Przepraszam ze sie tak rozpisalam ale ja nie bardzo mam z kim porozmawiac na takie tematy a Ukochanemu nie chce juz marudzic. Wiec wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na naszym topiku ciąże chodzą parami rzeczywiście. Nie wytrzymałam i poleciałam do apteki... No i co???Jak myślicie?Halo!Jestem w ciąży!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka ty się mną nie przejmuj, ja tam się nie zestresowałam twoim postem, żartowałam, staram się mieć dystans do swojego podeszłego wieku hehe:D A obowiązki nawet jak się mieszka samodzielnie są chyba nie do porównania z tymi jak się już ma dzidzię... Tak myślę, buźka:) NATI no kurde nie mogę!!!! Ale mi się ryjek cieszy z ciebie babo wątpiąca hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Evelinko a smedz se nam ile chcesz:P:P:P ja bylam za granica pol roku, po powrocie nie czulam zadnego dystansu...moze to ja mialam dystans bo w ogole mi sie wracac do Polski nie chcialo...bardzo zle znioslam rozstanie ze znajomymi z Anglii, szczegolnie z jednym:P.........no ale to nie miejsce na takie teksty:P czulam sie dziwnie bo duzo rzeczy mnie ominelo, wiele spotkan z przyjaciolmi wiele rozmow. kazdy mial wygorowane oczekiwania co do mojego przyjazdu- mysleli chyba ze ja z worami kasy wroce i im prezentow co nie miara nakupuje...no coz przeliczyli sie i choc mi tego nikt w oczy nie powiedzial, czulam niezadowolenie, zreszta pozniej w zartach czasami mowili cos tam nawiazujac do tego:( myslalam ze pojechalam tam dla siebie i ze powysylane kartki, i male upominki dla wszytskich stracza, w sumie przykro mi bylo, i po powrocie z miesiac czasu mialam dola...........mam nadzieje ze u Ciebie bedzie to inaczej wygaldalo, mozee mama bala sie innego srodoiwska, czula sie niepewnie??? Najwazniejsze ze twoj men chce dzieciaka za jakis czas, przynjamniej wiesz na czym stoisz;)bedzie dobrze;) Noooooooooo Nati- super ze sie zdecydowalas, daj nac o ktorej konczysz prace to wejde i lukne jak tam u Ciebie sprawy stoja:Phiihhihiibadz dobrej mysli i nie denerwuj sie;) Pati no moze to i pogoda???ale leje caly dzien, szaro, zimno...wrrrrrrr....pondto mialam dzis egz. nie zalicze go:O dostalam najgorsze pyt.:O co to jest kapacytacja??? no wlasnie co to:P i mialam do interpretacji wykres tempek:O masakra jestem w tym zielona jak shrek a myslalam ze mniej wiecej sie znam na rzeczy...nic nie wiedzialam, nawet nie kumalam jak tam wyznaczyc temp. podstawowa, wiec widzicie ja mierzyc tempki na pewno nie bede:P No i ogolnie mam humor do dupy...w tym miesiacu chyba tez jakos wczesniej okres dostane...zre jak slon, cycki mnie bolalay jak szalone przez ok tydz. a teraz juz powoli przestaja- zawsze tak mialam kiedys, jak znowu zaczna za ok tydzien to bede sie cieszyc:P czekam na ten moj drugi okres;) Pati a jak wyglada twoj @po odstwieniu lekow??? moj w sumie porownywalnie trwal 3 dni, plamienie plus leciutkie kwawienie ostatniego dnia i koniec;)ale najwazniejsze ze sam przylazl;) Niesiu a czemu trzymasz kciuki zebym przez 2 miechy okresu nie miala:O no wez bo ja czekam na niego z otwartymi ramionami, moze to glupie ale fajnie tak samemu dostawac, juz zapomnialam jak to jest, poczulam sie bardziej kobieco...:P ja za to trzymam kciukiz a Ciebie i powodzenie przy zabiegu;):P supe ze tesciowka Wam pozyczyla kaske...teraz musi sie udac;)i nawet 3 bedzie fajna:D raz a dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
NATI :D:D:D:D ja Cie pierdykam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widzisz Ty babo durna!!!!!!!!!!!!!!mowilysmy zebys leciala do apteki!!!!!!!!!!!!!jak sie czujesz pewnie cala sie trzesiesz!!!!!!!!!!!!!!!!! Widocznie mala Majeczka tak na Ciebie podziala:D:D:D:D super🌻 kurcze az Ci zazdroszcze ze samam metf. tak na Ciebie podziala:D ale to taka pozytywna zazdrosc taka tyci tyci:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium co studiujesz?? moze faktycznie ona czula niepewnosc. Teraz bede na jej terenie :) najbardziej mi sie smiac chce jak odzywaja sie do mnie znajomi tylko dlatego ze wiedza ze wyjechalam i chca przyjechac zwiedzac a wiedza ze moga miec darmowy nocleg. Ludzie sa glupi. Jade tylko na pare dni wiec mam nadzieje ze nie spotkam nikogo nieprzyjaznego. Wiem co czujesz z ta kasa i prezentami... oj doskonale wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Evelinko studiuje dwa kierunki o jednym nic nie pisze bo bedziecie sie smialy:P a drugi to nauki o rodzinie...kicha:P:O No ludzie jak zwietrza okazje do darmowego noclegu to zobaczysz jacy mili beda:P:D takie czasy, kazdy od ciebie oczekuje a sam niczego nie daje...smutne, tym bardziej ze chcac kupic dla kazdego po perfumach nawet nie mialabym miejsca w bagazu, ktory byl maksymalnie ograniczony, jeszcze na lotnisku stare rzeczy wyzrucalam:P!!nawet mama byla niezadowolona ze jej jakis super hiper prezentow nie kupilam i to mnie najbardziej rozczarowalo... No kurde mam dzis dola i ly humor, tylko Nati mnie uradowala;) a tak sie zaklinala...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie!Oj dziewczyny, cała się trzęsę jeszcze!O ludzie, tysiąc myśli na minutę mi przychodzi do głowy teraz... Najpierw napisałam Wam, dopiero później zadzwoniłam do mojego mena. Rozpłakał się ze szczęścia, Boże cieszę sie jak nie wiem co!!!Nie mogę się juz na niczym skupić, matuchno jakie to uczucie widziec te dwie krechy na teście. Ale niedowiarek ze mnie, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nati wielki niedowiarek:P fajnie ze men tak sie ucieszyl:) to teraz chyba szybko slub zrobicie:D:D:D no na pewno super uczucie zobaczyc II krechy na tescie:D wierze na slowo........................................;) Ja tak sie zastanawiam jak to mozliwe ze niektore z nas tak szybko zachodza a inne latami nie??? hmmmmm ale to skomplikowane;):D To teraz lec do lekarza bo juz na pewno bedzie zarodek:D pewnie juz w 6 tyg jestes, ostro, no nie moge, a jeszcze nieawno nam plakalas ze nigdy nie bedziesz mamuska:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, moje wielkie gratulacje :) po cichu wiedziałam że to musi być to :) objawy miałaś dokładnie takie jak ja z Bartusiem :) jeszcze raz wielkie wielkie gratulacje :):):) jejku wiecie jak ten czas szybko leci.... mój mały w sobotę kończy 3 miesiące..... a ja za kolejne 3 wracam do pracy niestety.... z Bablem zostanie mój tata :) dla chłopca to chyba nawet lepiej, co? czytam was bardzo regularnie ale nie pisze, bo i czasu i jakoś nie bardzo mam o czym.... Bąbel podnosi już główkę co widzicie pewnie na zdjęciach a od wczoraj nauczył się przekręcać z brzuszka na plecki, oczywiście za pierwszym razem ryk bo się przestraszył ale teraz już trenuje więc go nie mogę z oczu spuścić bo mi z łóżka spadnie :) a co do pco, to byłam już po porodzie na usg więc wszystko mam w porządku, jakieś tam pęcherzyki były ale był jeden piękny dominujący i gin się śmiał że jak wpadać to od razu bo i owulka była, no i teraz drugi raz już @ przyszła sama po 33 dniach więc jeszcze w normie, nie biorę na razie antyków bo chcę zobaczyć czy się coś może uregulowało.... i biorę met 850 mniej więcej raz dziennie o ile nie zapomnę ;) buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×