Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inna18

zmuszł mnie moj chlopak do zrobienia loda...

Polecane posty

Gość hahhhhhhhaaaaahaaa
''W dzisiejszych czasach robienie "loda" to ważny element związku.'' AHAHAHAHAHAHA jeśli naprawę tak sądzisz to ci współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_dziedzina_wersja_rehab
tak to juz z kobietami jest. my lizemy wam cipki i jest ok, a jak sie macie zrewanzowac to sie obrazacie albo chcecie odchodzic... smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyytytyyyy
od razu zostawiłabym faceta który by mnie namawiał do zrobienia lo.da, ja nigdy faceta nie namawiałam zeby mi lizał i nie chce zeby to robił, a skoro mu tak zależy na lodz.ie to niech sobie poszuka jakijś kure.wki co wszystkim obciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticzer
a moze odezwie sie jeszcze do nas nasza glowna bohaterka i opowie jak to wyszlo po tych 2 latach ? :) p.s. tez dopero teraz zwrocilem na to uwage ze to stary temat. pozatym jestem tu pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przypomnialo mi się, że załozylam kiedys ten topic. Wchodze patrze i wpisy z tego roku:O Minely dwa lata, jestem z nim i jestem szczęsliwa. Mieszkamy razem. Złe wspomnieniasa, ale już nieu tak jak kiedys, po ranach zostaly blizny ktore juz prawie wogole nie pobolewaja. Moj chlopak przez te dwa lata stara się i nie zauwazylam zeby cos go ciaglo do tegpo co kiedys. Kiedys unikal seksu bo bal sie strasznie , ze znow nie zapanuje nad soba. Juz sama nie wiem kto mial po tym wiekszy uraz. Sądze,że teraz mamy udane zycie erotyczne i ciesze sie, że jednak wrocilam do niego. Mysle ze to co sie zdarzylo wplynelo na jego dojzewanie, czuje ze jestem z doroslym facetem a nie już dzieckiem. Mieszkamy razem porowadzimy wspolna firmę i planujemy slub:) Dziekuje wszystkim za rady:* Kiedys sie okaze czy postapilam dobrze czy źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka89
Boże,widzisz i nie grzmisz...masakra jakaś!!Wszyscy widzę jesteście dobrzy...jak można być zmuszoną??skoro facet chce a ja nie,to poprostu wychodzę i nie mam o czym z nim już rozmawiać!a ta jeszcze do niego wróciła...poza tym co to takiego zrobić loda??robisz z tego afere jakby co najmniej kazał skoczyć Ci w ogień!!a stwierdzenie że może po ślubie jest żałosne do potęgi N-tej!!dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartaflakos
Ssij jak go kochasz. Przeciez laski na dyskach w kiblach obciagaja a ty masz taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murda
Zazdroszczę .. ja bym jeszcze jaja podlizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×