Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda gosposia

Młode gospodynie ZAPRASZAM

Polecane posty

Ewa kicia ma 7 tygodni, co ja ma jej kupić do jedzenia?jakieś gotowe mięsko w puszce czy może sama ugotować? dawać jej do picia wodę, surową, przegotowaną, czy mleko? takie spożywcze czy takie dla kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, jak ja robię: mała była wzięta z ulicy, więc nie miała żadnych szczególnych wymagań żywieniowych, rzucała sie na wszystko co się rusza i nie rusza też jako, ze mam już starego kota, to mały mu wszystko z miski wyżerał przez kilka dni stary jest na suchej karmie i od czasu do czasu puszka, więcej niczego nie tyka (surowe mięso od wielkiego dzwonu) małej kupiłam suchą karme dla małych kotów (marketową), teraz juz sie tak bardzo na nią nie rzuca poza tym mleko krowie, woda i puszki plus to, co my jemy, czyli jakieś surowe mięso czy ryby, jak robię, to jej daję trochę, żółty ser, jajko, co tam sobie chce wiem, że to nie jest moż eprofesjonalne, ale kocia rośnie jak na drożdżach, ważyła 80 deko, waży 2,5 kilo :) futerko ładne, żwawość ponadnormatywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA TO JAK CHRZANIĆ
NIE NA TEMAT ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja chciałam ją tak karmić, bo tak jedzą i jadły koty u mojej mamy, z tym że one się dokarmiają na dworze tym co złapią w razie czego będę pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda gosposia
o nieeeeeeee tylko nie to, PAMIETAJCIE, KOTOM NIE DAJE SIE MLEKA KROWIEGO!!!!! to dla nich baaardzo niezdrowe, a wręcz bywa śmiertelne, koty nie trawią do końca mleka, coś tam im sie toruje w żyłach, nie wiem nie znam sie tak do końca,ale wiem to od specjalisty. Podejrzewam,że przez te nieszczęsne mleko kiedys umarł mój mały kotek :( Teraz wzięłam ze schroniska znów małego kotka. Ludzie ze schroniska mówili to samo - zero mleka!!!!!! Mięsko gotowane, kurczaczek, karma sucha i "mokra", gotowane warzywa. Nic smażonego i co wazne - zero przypraw!!!!!!! A do picia woda - mineralna najlepiej,ale mysle że przynajmnej przegotowana wystraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym mlekiem słyszałam, ale moje koty a mają lat naście od zawsze piją mleko krowie i nic im nie jest, wodę też piją ale wolą mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stara, jak była mala, to w ogóle nie chciała mleka, miala do wyboru mleko i wodę i wypięła się na mleko, więc przestałam wlewać do miski jakiś pół roku temu cos z mleka robiłam, jak poczula, to tak sie wydarła, że musialam dać - posmakowało i teraz na stare lata pije to mleko regularnie mały od początku pił to jego mleko, więc mu nie będę zabraniać z mlekiem krowim zgodzę się co do malutkich kotków, takich niemowlaków, że zamiast mleka mamy - to krowie jest niedobre ale jak juz kot jest wyrośnięty i sam wszystko wcina, to zdaję sie na jego intuicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×