Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MALINKA5514

CZYM SMARUJECIE BRZUCH?

Polecane posty

Gość MALINKA5514

JESTEM W 4 MIESIACU CIAZY I SMARUJE BRZUCH OLIWKA DLA DZIECI JOHNSON&JOHNSON,BO SLYSZALAM ZE PRZY DLUZSZYM STOSOWANIU NIE POWODUJE ROZSTEPOW. ZASTANAWIAM SIE CZY NIE POWINNAM UZYWAC CZEGOS INNEGO,TYPOWEGO KOSMETYKU DLA KOBIETY W CIAZY?? A WY CZEGO UZYWACIE..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że możesz stosować kosmetyki przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży. Ja np. używam kremu zapobiegającemu rozstępom Pharmaceris. Ale tak ogólnie to chodzi o to aby skórę uelastycznić i sam krem nie zawsze pomoże. Ja regularnie skórę masuję rękawicą do masażu podczas prysznica. Jest to moja druga ciąża a w pierwszej nie robiłam zupełnie nic i nie miałam rozstępów ale teraz się bardziej rozciągnęłam i dlatego bardziej się na tym skupiłam. Wydaje mi się , że oliwka jest ok, ale połączona z delikatnym masażem skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKA5514
a wykonujecie peelingi w ciazy? bo ja tak od czasu do czasu,choc nie wiem czy to wskazane..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haleczka
Ja smarowałam kremem Gerbera, rozstępy się nie pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam kremu fissan. Nie zawsze mi się chciało i dopiero jak pojawiły się pierwsze rozstępy to zaczęłam częściej smarować. Więcej się nie pojawiło a te co są to takie prawie że nie widoczne i malutko. Ja je widzę ale jak komuś pokazuje to każdy mówi że nic ni widzi i musi ich szukać żeby chociaż jednego znaleźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorrka
ja się smarowałam gerberem i oliwką dla dzieci - rozstępów zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt innyP
Słyszałam, że najlepiej jest poprostu smarować oliwą z oliwek, ale nie wcierac za mocno zeby nie powodowac zbyt duzego tarcia i przegrezwac brzucha, to sie tyczy wszystkich kosmetykow, trzeba je nacierac bardzo delikatnie i z uczuciem :) Ja nie prakrykowalam bo w dciazy nie bylam ale slyszalam tak w rozmowach w toku ;) Pozdawiam wszytkie mamuski przyszle :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja polecam Perfecta Mama... specjalistyczny krem zapobigajacy rozstepom... i znacznie wybielajacy te juz,które powstały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam fissan, smaruje 2 razy dziennie, właśnie zaczął mi się 9 miesiąc i jak narazie zero rozstępów. Smaruje brzuch i piersi dwa razy dziennie codziennie od 3 miesiąca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling też robię ale może raz na dwa tygodnie i bardzo delikatnie bo skóra na brzuchu jest bardzo wrazliwa przynajmniej u mnie na tym etapie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarowalam:krenem fissan,gerbera,pharmacerist(czy cos takiegio) no i jeszcze oliwka,rozstepow mam ogromne ilosci na piersiach,brzuchu,udach. dodam ze stosowalam od 3 miesiaca obu ciaz i nie opuscilam ani jednego dnia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeee
te oliwki dla dzieci wcale nie nawilżaja skóry - tak mi powiedział mój lekarz i ja uzywałam zwykłej oliwki z oliwek (dla mnie ma brzydki zapach) ale nie mam ani rozstępów ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina M.
Ja uzywalam MUSTELI. Rozstepow nie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka jest rewelacyjna .Używałam jej w 1 ciąży ,przytył am wtedy ok 16 kg ale nie mam ani jednego rozstępu. Teraz jestem w 2 ciąży mam 10 lat więcej i wagę startową większą i nie zamierzam zrezygnować z oliwki :) O jednym należy pamiętać o systematycznym jej stosowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ok 7 mies. smarowalam ziajka, ale nieregularnie. Potem oliwa z oliwek raz dziennie. Peelingi cukrowe 2 razy w tyg. Rozstepow nie mam :) ale dodam ze mam kilka z okresu dojrzewania na ledzwiach i na udach po bokach, czyli jestem podatna i szczerze myslalam ze mnie to nie ominie. A tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisi
Podobno, jeśli ktoś ma tendencje to może kupić nawet najdroższe kremy a i tak będzie miał rozstępy. Ja używam oliwki dla dzieci na zmianę z olejkiem kupionym w Rossmanie "multi-oil essence" dermapharm od Eveline i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Cena nie zabija a jest bardzo wydajny, właśnie zaczynam dopiero drugie opakowanie. Do tego podczas kąpieli masuje brzuch rękawicą. 7 miesiąc i na razie nie mam rozstępów. Można nim smarować nawet twarz, co nieraz czynię, bo ma wiele zastosowań. Ogólnie poprawia stan skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa32
Mustella 9 miesięcy, całą pierwszą ciążę i drugą też zaczęłam. W pierwszej pod sam koniec pojawiły się poj. rozstępy, obecnie praktycznie niewidoczne. Wszystkie kobiety w rodzinie mają brzuchy w złym stanie po porodach, bardzo dużo rozstepów, mam nadzieję że u mnie specyfiki działają. Ważne żeby też nie przesadzić z tyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bardzo dobry jest  żel do masażu marki Hildegard Braukmann. Przeciwdziała powstaniu rozstępom. Ma specjalny aplikator do masażu, dzięki któremu można dodatkowo masować skórę a to też istotna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×