Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w słusznej sprawie

Żal mi was emigranci..... ale czy słusznie?

Polecane posty

Gość latwiej sie zdecydowac na
a ty jak napisalas na poczatku? CWELU!!! wiec ja bede ci odpowiadala tez wulgarnie. nie urodzilam sie w polsce( i zeby nie bylo-nie na slasku czy na kaszubach) czesc zycia spedzilam poza polska i nie narzekam na polske tak jak wy!!! wy to narzekacie i na swoj kraj i na anglie.napisalam tylko ze nam wszystko sie nie powinno sie nalezec a wy juz wymyslacie sobie nie wiadomo co. to nic ze jestesmy w unii.roznie moze byc w przyszlosci.dania tez jest w unii a jednak obcokrajowcy nic nie maja na swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwiej sie zdecydowac na
sorry -napisalas CWOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
cmok to nie to samo co szmata!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
alez czy my nie napedzamy gospodarki, to moze odpowiesz mi na to bo ludzie ktorzy tu zyja i dostaja dodatki kupuja zywnosc te laptopy samochody lozka posciele łyzki itd...ja dla samego dziecka wydalam ok 800f i wydawac bede dalej wiec o co chodzi koleczko sie zamyka tymbardziej ze tu mamy zamiar zostac ludzie nie chowaja wszystkich pieniedzy w skarpety czym wiecej dzieci tym wieksze dodatki ale tez wieksze wydatki tak to wlasnie jest wszystko urzadzone i funkcjonuje i nie maja burdelu jak u nas w polsce po drugie to polacy ciagle beda narzekac na wszystko bo tacy juz jestesmy i kropka .pozatym nie jestesmy jakimis pasozytami tylko tu pracujemy i to ciezko !!reszta jak ma glowe na karku daje sobie rade w inny sposob.!!i nikt nie robi sobie 6 dzieci dla kasy jak to ciapaci czy czarni robia i siedzi na calkowitych zasilkach bo leniami sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niestety
sa Polki ktore rodza dzieci zeby wieksze mieszkanie dostac, i siedziec w domu, ale co to kogo obchodzi!!!! Tacy ludzie sa wsrod : a bialych czarnych i,zoltych i mieszanych !!! Mnie to nie boli, a jak komus przeszkadza to proponuje sie do Polski przeprowadzic, tam jest PYSZNE JEDZENIE, DOBRZE PLATNE PRACE, SUPER WARUNKI MIESZKANIOWE, CZYSCIUTKIE OSIEDLA, MALO KOLOROWYCH, DUZO KATOLIKOW, WOGOLE PELNA KULTURA NA KAZDYM KROKU, SAMI UCZCIWI LUDZIE, NIE WSPOMNE ZE SAMI ZARADNI I NA WYSOKICH STANOWISKACH, WYSOKIE PLACE, WOKOLO PELNO PRZYJACIOL I RODZINY, tak naprawde same benefity sa w Polsce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu wspomnial o Danii
Podstawowym warunkiem starania się o zasiłek rodzinny w Danii przez obcokrajowców (w tym Polaków) jest legalność pobytu. A zatem konieczne jest posiadanie zgody na pracę i pobyt (Opholds-og arbejtstilladelse), numeru CPR (duński PESEL) oraz żółtej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska dla polakow
jedna jest tylko racja i to \MY ja mamy. nawet jesli twoja jest twojsza to moja jest mojsza od twojszej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222
mieszkanie mozna dostac jak sie ma nawet dwojke dzieci,wszystko zalezy od miasta w jednych latwiej o socjal w drugich trudniej u nas w polsce we wrocku polowa ludzi ma mieszkania komunalne reszta sie stara albo maja swoje wlasnosciowe wiec czemu tu jest taka straszna nagonka na tych ktorzy sie o ten socjal staraja jak masz rodzine to wiadomo ze chcesz swoje wydatki zminimalizowac jak najwiecej to chyba normalne.wynajem mieszkan jest tu bardzo drogie i mnie tez serce boli jak co miesiac bulimy 640f i gdyby byla mozliwosc socjalu ja tez bym skorzystala i tak maja chyba wszyscy,z dzieckiem tez bym chciala posiedziec w domu bo moje pierwsze dziecko majac1.5r bylo juz w zlobku bo musialam isc do pracy ale to tez zalezy od kobiety jedne sa aktywne lubia miec swoja kase inne lubia siedziec w domu lepic perogi i byc zalezne od meza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze angoli
a ja wracam do polski splacam kredyt i WRACAM :) bo nieprzyjemnie jest byc w uk obywatelem drugiej kategorii. angole maja nas za jakichs dzikusow z czwartrgo swiata :o buntownikow biedakow nie majacych kibli :o papierow toaletowych :o prysznicow ,zyjacych w komunie jeszcze. sa falszywi i glupio sie usmiechaja.niestety ale dla nich jestesmy narodem biedakow kombinatorow zebrakow :o mi prosto w oczy daja do zrozumienia ze to nie do pomyslenia jak zerujecie :o przyjezdzacie dostajecie to tamto sramto:o a ja mam w dupie ich zasrane benefity wole byc w polsce i miec nawet jakakolwiek prace.a urzedasy musza przyznawac socjal bo takie jest prawo i czy im sie to podoba czy nie. wszedzie o nas polakach oburzajace artykuly ze rodzimy tu za duzo dzieci :o ze w szpitalach na porodowkach brakuje miejsc dla angielek bo tyle polek tu rodzi :o ze odbieramy dobra prace bo wiadomo polacy chca sie tu ksztalcic i miec dobra prace a nie cale zycie zapierdalac w tym ich zasranym imperium. prawda jest taka ze angole chcieli nas do pracy a nie do zakladania rodzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takich po
pierdzielisz , powiedzraczej ze kochasz rzady Kaczynskich Tuska i ojca Rydzyka i dlatego wracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa juz ci w Polszy dadza
i prace i wszystko .buhahhaha czekaja na ciebie nieudaczniku , nie powiodlo sie w UK co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez oni
nam do piet nie dorastaja,i gryzie ich to ze lepiej dajemy sobie rade w ich kraju !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vebyiujikolp
dokładnie,tak własnie pisza osoby ktore nie poradziły sobie w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość are you a rebel
tak wiec , ktos powyzej pieknie polakow opisal, ..."dzikusow z czwartrgo swiata buntownikow biedakow nie majacych kibli papierow toaletowych prysznicow ,zyjacych w komunie jeszcze", bardzo trafny opis, bo niestety nasze kible daja wiele do zyczenia, papier toaletowy nawet do d..y sie nie nadaje w tych publicznych toaletach za ktore trzeba placic, a i prawda jest ze starsi ludzie czesto mowia ze za komuny bylo im lepiej :P. Nie bierz sobie czlowieku tak bardzo do serca tego co o nas pisza, podobnie bylo z hindusami, irlandczykami kiedys, teraz kolej na nas. Dzieki tej Angli bedziesz miec dach nad glowa, nawet jesli przez jakis czas byles obywatelem czwartej kategorii. Mysle ze w Polsce nie bedziesz czwartej kategorii tylko szostej :p.....jesli Angole nie chcieli nas do zakladania rodzin to dlaczego tylu z nich zwiazalo sie z Polkami ? Bo Polki uciekaja od Polskich chloptaci jak najdalej...zreszta chyba malo kogo to dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosadnie i prawdziwie
tak wlasnie ci nieuacznicy siedza w PL za marne grosze, jakby im dobrze bylo to nie opluwaliby nikogo bo i w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze angoli
wlasnie wole byc w polsce. mam dobry zawod a nawet jesli nie to i tak znajde obojetnie jaka prace. nie tylko ja przeciez wracam. zal wam dupe sciska ze tak nas nie cierpia niektorzy angole. angole nie chcieli nas do rodzenia dzieci ale tu chodzi o obojga polakow. nie ma tu nic do tego ze angole wiaza sie z polkami. zreszta wiekszosc polek w anglii jest z polakami a nie angolami czy ciapakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty wiesz co piszesz
bredzisz ...tyle ci powiem.. byle co ale w Polsce..phi. a zyj jak chcesz ale nie obrazaj tych co maja inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwiej zdecydowac sie na
to sa wlasnie nedzne polaczyny w uk ktorzy ciesza sie ze komus sie nie powiodlo w uk.na polske mowia polsza i obrazaja tych ktorzy wracaja.ciekawe czemu tak sie rzucacie na te osobe na pewno nie dlatego ze nie cierpi anglikow ani nie dlatego ze wraca.racja-lezy wam na sercu to jak was niektorzy anglicy widza.a jeszcze zatesknicie za polska.albo wasze dzieci zapłaczą ze chca wracac do polski bo dostana kiedys kopa od angielskich dzieci.bo juz byly takie sytuacje ze dzieci polskie zostaly obrzucone kamieniami przez angielskie czy pakistanskie dzieciaki.mojemu dziecku az tak bardzo to nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj zyc tym co tu
W uk ukladaja sobie zycie!!ODWAL SIE!!!!zajmij sie soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj zyc tym co tu
A moje dzieci same mi zakomunikowaly ze DO POLSKI NIE WROCA napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwiej zdecydowac sie na
ale czy ja komus nakazuje co ma robic? to raczej wy nie dajecie zyc tym co wracaja i chca mieszkac w polsce.wraca-jego/jej sprawa lubi kaczynskich i rydzyka-jego/jej sprawa gowno wam do tego czy ktos chce wrocic czy nie.wy sobie zyjcie w uk nikt wam tego nie broni.miejcie szacunek do polski jaka by nie byla i do innych polakow w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ja komus
Ja tez nie. nam sie ulozylo. l my nie wracamy. i nie zyjemy zq minimum za benefity i cokolwiek myslicie. Sa rozni ludzie tak u PL jak i w UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tak ode mnie
jedno slowo - nie kazdy zyje i pracuje w Anglii za minimum - to raz, a dwa: bywaja emigranci, ktorzy za granica pelnia funkcje rowne tubylcom, bo skonczyli w danym kraju studia, np. JA! I wierz mi lub nie, tobie nie musi byc mnie zal :) Mieszkam w Holandii, skonczylam tu ekonomie, mam dobra prace i swietne zarobki, dom 150 m2 (hipoteka, ktora splacam sama), 5-cio letnie BMW, pania, ktora raz w tygodniu na 3 h przychodzi mi posprzatac i zyje sobie tak, jak moi znajomi w PL moga sobie tylko pomarzyc, a wiekszosc z nich nie bedzie tak zyla i za 10 lat. Dodam, ze podczas studiow utrzymywalam sie sama lapiac sie roznych prac od sprzatania, po mycie kibelkow i nanczenie dzieci i wlasnie niektorzy podobnie myslacy do ciebie smiali sie ze mnie i wytykali palcami jak moge robic takie rzeczy! A ja mimo, ze bywalo cholernie ciezko, nie zaluje niczego! Grunt to miec glowe na karku i ambicje! Dodam, ze mam 29 lat i w tej chwili juz jestem ustawiona tak, jak malo kto w moim wieku w PL, wiec zanim zaczniesz wszystkich wrzucac do jednego worka pomysl nad tym 2 razy. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222
akurat ja sie angolami nie przejmuje ani ich zdaniem o polakach dla mnie to ciemnoty ,nie wszyscy oczywiscie ale u nas ludzie tyko po podstawowce maja lepszy zasob wiadomosci i chociaz umieja pisac nie to co oni ...nie wspomne o liczeniu w pamieci....co jest dla nich czarna magia .,,obrzucaja polskie dzieci kamieniami,,bo tak je wychowal system angielski bez stresowo,bez szacunku do innych brudne zawszawione chodza do szkoly ,dziewczyny w sklepie-obslugujace tapete maja na twarzy a brud pod paznokciami feee ...pijanstwo i kurestwo na dyskotekach to codziennosc zarzygane ulice kebabami od turasow wiec nie gadaj ze ktos z polakow przejmuje sie ich gadanina bo to leniwy narod a my jestesmy tu tylko goscmi i zawsze bedziemy tylko nimi ,wiec drodzy polacy nie ma sobie co dupy nimi zawracac tylko pracowac i zyc i miec nadzieje ze u nas sie polepszy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lzz..
2222.... Ja tego nie widze. na takie cos nie zwracam uwagi i nie zawracam sobie tym glowy. KAZDY WiDZI TO CO CHCE WIDZIEC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfc
ale głupia dyskusja! JAK WIDAC DEBILE SA W POLSCE I POZA POLSKA.Ktoś sie nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×