Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e-nerfe

Nie rozumiem czemu ludzie mecza sie w nieudanych zwiazkach

Polecane posty

Gość e-nerfe

Kiedy ja bede mial dziewczyne i nie bede zadowolony ze zwiazku z nia, bo np ona bedzie robila jakies fochy, albo bedzie probowala mnie zmieniac, krytykowac to szybko z nia zerwe i po balu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obfity wytrysk
nie każdy ma siłę odejść, lęk przed samotnością, przyzwyczajenie Oto przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
---> NiuniaM No wlasnie spodziewam sie, ze nie znajde od razu idealnej. Dlatego nie mam zamiaru meczyc sie i tracici czasu z taka, ktora mi nie odpowiada tylko bede szukal innej. Ale dzieki za zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji jak ugotowac
to proste : kasa, kasa, brzydota, brak charalkteru, kasa, brak powodzenia, kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
Hmm. Ja nigdy nie kochalem zadnej dziewczyny, nie wiem jak to jest. Ale pytanie czy to co ludzie odczuwaja i nazywaja kochaniem, tez nie jest egoistyczne tak naprawde? No nie wiem, moze rozniebywa, moze czasem zdarza sie prawdziwa milosc. Ale co to za milosc jesli jedno kcoha a drugie go krzywdzi? To ja nie chce byc ta strona ktora kocha i jest krzywdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nareszcie jakiś normalny - popieram w 100 % - jak coś nie pasuje to : bye bye 🖐️ - po co sobie życie komplikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
Juz nie jednej przypasowalem tylko nie decydowalem sie zeby sie zwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsd
"bo np ona bedzie robila jakies fochy, albo bedzie probowala mnie zmieniac, krytykowac " Gwarantuję Ci że nie ma takiej kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsd
Tzn. takiej która nie bedzie robiła fochów, nie bedzie Cię zmieniała i krytykowała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośc nie jest egoistyczna. Jest cierpliwa. Szczera. Wyrozumiała. Pełna 100% zaufania. Ludzie nie boja sie sobie psychicznie oddac w ramiona drugiego. Zatroszczyc 100% o drugą osobę. Kochają bo kochają. Bez pobudek egoistycznych. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. 2 Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił. a miłości bym nie miał, byłbym niczym. 3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. 4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; 6 nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. 7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. 8 Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. 9 Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. 10 Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. 11 Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. 12 Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. 13 Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. Biblijny hymn o miłości. Miłośc jest wlasnie taka. Ja kochac nie potrafie ale sa ludzie ktorzy potrafia, przynajmniej tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach"szukania" ,im bardziej szukasz idealnej, albo chociaz takiej z ktora bedzie CI dobrze ale nadal stosujesz kryteria wyboru na zasadzie : bo ta cecha mi odpowaida a ta nie , tym trudniej znalezc kogos z kim anrpawde bylbys szczesliwy. Ludzie dziela sia na wiele typow, im dluzesz ktos jest samotny tym wiecej spraw go bedzie denerwowalo u partnera, a jednoczesnie tym bardziej tez bedzie zdolny umawiac sie z osoba do ktorej kompletnie nie pasuje. Nie ma czegos takeigo jak stare panny i kawalerowie z wyboru. Mysle ze sa ludzie ktorzy postawili poprzeczke tak wysoko ,ze nie ma nikogo kto zdolalby temu podolac. DObre dopasowanie to chyba zwyczajnie mowiac wielak przyjazn plus pociag fizyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
Hmmm, czy ja wiem. Roznie to bywa jak wynika z moich obserwacji. NAjczesciej jest jedna z dwoch opcji, no dobrze, z trzech. Ale dwie pierwsze sa zdecydowanie czestrze. A wiec albo to jemu bardziej zalezy i wtedy ona robi fochy itd albo jej bardziej zalezy i wtedy ona fochow nie robi:) No i czasami jeszcze jest w miare po rowno i tak jest teoretycznie najlepiej ale....mala szansa na taki zwiazek chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
Ja wierze w kolezenstwo damsko meskie a moze i przyjazn. Dokladnie nie wiem gdzie przebiega granica miedzy kolezenstwem a przyjaznia ale mam wiele kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy , czy idziesz na kompromis , czy dochodzisz do konsensusu w zwiazku... Jak kompromis to jednak bedziesz mial poczucie ,ze Ty musiales z czegos zrezygnowac i na dluzsza mete sie nie uda.Zaczniesz meic zal. Jak konsensus to i Ty i Ona ebdziecie wiedzieli czego oczekujecie i jako szanujacy sie ludzie wyposrodkujecie, a czasem zawsze mozna dogodzic jednej lub drugiej stronie.NA zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być, ja wierzę... mam kolegów 2 bardzo dobrych którzy sa tylko bliskimi kumplami... jeden przyjaciel... to facet ktorego nigdy w zyciu nei traktorałam nawet jako kandydata na chłopaka czy relaksacyjny sex. On tak samo a dogadujemy sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
relaksacyjny seks widze, ze nowoczesne z ciebie dziewcze No coz, ja to musze sie wyszalec, musze sprobowac tego i owego. To glupio zabrzmi ale w zasadzie planuje miec po prostu kilka dziewczyn a nie poprzestac na pierwszej, wiec naprawde nie bede sie upieral zeby z ta pierwsza byc za wszelka cene. Ciekawe tylko..czy jak to w zyciu bywa, zlosliwy los nie sprawi, ze z ta pierwsza bedzie tak dobrze, ze bedzie szkoda sie rozstawac. Ale w sumie nie mialbym wtedy na co narzekac. Tak wiec jestem ubezpieczony z gory na kazda ewentualnosc i tak czy sia bede zadowolony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-nerfe
a chyba ze tak....................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×