Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼ja wczoraj przed 21 od dzieciaków wyszłam, a tam przy desce do prasowania stałam. A dziś na 15:30 do dzieci i wyjdę pewnie ok 20, albo później. Na szczęście nie idą na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼mam jeden ulubiony lumpkowy sklep:) Więc jak któregoś razu będziesz miała chęć, to fajnie:) A Łukasz śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no weź mnie kiedyś pliiissss :) No śmieszny śmieszny :) A wyobrażasz sobie jakby było jakby nam się trafił jakiś stary zgred, który by się na nas darł za to, że my takie niepojętne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a no wezmę Cię jak będziemy kiedyś o tej samej porze kończyć:P A zgreda to bym szybko wymieniła, albo jak by krzyczał na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼to i mężowi zapodaj, żebyś nie czuła się skrępowana, że mu chuchasz i dmuchasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 ale czy jesteś świadoma że jak się najesz czosnku to potem z amorów nici? :) reewelka [kwiat chętnie się wybiore :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 ło ho ho, czyli wam nawet czosnek nie straszny :P To ty go dziś tuńczykiem albo śledzikiem potraktuj :P reewelka 🌻 a szkoda gadać :D Osobistemu się nagle odechciało celibatować, za to ja wpadłam w jakąś ciążową paranoję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼Oj mała...i tak źle i tak nie dobrze:P Ja celibatu powoli mam dość, a wczoraj P. śmiał się z mojej "wielkiej" wanny i z tego, ze dwie osoby się tam nie zmieszczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMilka🌼a jak będzie dzidzia u Ciebie to ja będę przyjeżdżać i się nią zajmować, albo będziesz mi podrzucać. Ja już wprawiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 się popieści, się i zmieści :) No fakt, twoja wanna to nie jest zbyt obszerna. ale pamiętaj, że jak się nie da obok siebie,to zawsze da sie jedno na drugim :D A odkąd masz P., to po co ty o celibacie w ogóle mówisz co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼bo ja jeszcze niedostępną i grzeczną udaję:P A w mojej wannie to i obok i jedno na drugim nie zmieściłoby się, a na pewno było by ekstremalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a kto powiedział, ze ekstremalnie, to znaczy źle? :P Ja bardzo dobrze wiem, że udajesz :P No zbieraj się już mała do dzieciaków, uciekaj z pracy. Miłego popołudnia życzę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie będę dawać wszystkiego na talerzu:P Lecę, lece....miłego po południa i wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---jaka kwarantanna??Hahaha no to mnie rozbawiłaś :-D przepraszam ale skąd Ty takie cuda bierzesz??Jak zaszczepisz psiaka to przez dwa tygodnie lepiej zeby sie nie stykał z innymi psami ale po dworze może normalnie chodzić wiadomo ryzyko zawsze jest ze sie czymś zarazi ale to tylko miedzy szczepionkami.I nie jest za maly Sara miala 5 tygodni jak do nas przyszła i wiesz ze nawet lepiej było bo w ogole nie plakała nie rozumiała co się z nia dzieje a że było jej dobrze to sie szybko zadomowiła. Nie ma żadnej kwarantanny, jak psiak ma 6 tygodni to trzeba go na pierwsze szczepienie wziąć i potem bedą jeszcze dwa co pare tygodni i odrobaczywienie. I szczeniak może wychodzić na dwór spokojnie.A nawet jak ci się zsiusia w domu to nie ma tragedii zapierzesz wytrzesz i po sprawie ;-) Namea🌼---obejrzalam damages 2 pierwsze odcinki i straszny jest ten serial a i mam cos dla ciebie jest nowy serial z Izzie z Greys http://pl.youtube.com/watch?v=uq2G4Gvy5fs Fajnie że się lepiej czujesz. Emilunka, Czarna🌼---jejciu dziewczyny nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę tych prac nawet tego leżenia na biurku :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 ja jestem i juz pije :P elfiku 🌼 straszny w sensie bardzo Ci sie nie podoba?? czy straszny przerazajacy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 co ty znów pijesz co pijaku? Ja cię z nałogu wyciągać nie będę :P Hmm... nie chcesz już celibatu... to może metoda na 'chybił trafił'? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och emilunka och :D daj kieliszek to Ci poleje :P a na chybil trafil chyba sie nie pisze :P oczko zawieszona, jeszcze troche poczekam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 no to dawaj co tam masz :] ja znów dziś ratuję się kawą i herbatą, bo normalnie jestem chyba na krawędzi alkoholizmu :] ale z tego, co widzę, to nie tylko ja :D Ty tam uważaj, bo jak już oczko zawieszone, to teraz musisz być ostrożna, żeby ci oczy w ciążę nie zaszły od tego patrzenia zawiedzonym okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 od patrzenie dzieki Bogu jeszcze nikt w ciaze nie zaszedl :P polewam biale winko, przepyszne :D na slepo wybralam, a tu prosze strzal w dziesiatke :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×