Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia🌻 tylko żeby się udał i takie humory dopisały jakie mamy teraz :) Bo zapowiada się bardzo ciekawie elfik🌻 właśnie zrobiłam zakupy deserowe czekam na zakupy z almy jeszcze farba na włosach się robi , miesko moczy się w mleku czyli niedługo można będzie zacząć coś szykować kasiula🌻 a ty skąd dokładnie albo mniej więcej? Dzięki za zaproszenie :) czarna 🌻 mnie odrętwienie niech mija a jemu nie :P reewelka🌻 na nocniczki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 ja mam podobnie:o Zegarek sobie kupił sam nie dawno, portfel i książkę kupiłam na imieniny, pasek i kamizelke na urodziny, parkera długopis i ołówek na mikołaja i teraz ni cholery nie wiem co pod choinkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼właśnie na nocniczki:) A do tego jeszcze krokiety z grzybkami w wykonaniu mojej babci bym zjadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼ja teraz na święta nie wiem co, potem w lutym walentynki i urodziny za jednym zamachem ogarnę i do jego imieniny na szczęście sporo czasu będę miała na wymyślanie prezentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼z małopolski jestem:)A dokładnie z oświęcimia.Do kraka mam 40 min autkiem.. czarna🌼a jakiegoś kangura albo wymyslny t shirt??Albo inaczej czym sie interesuje?? rewelka🌼wiesz ja swojego czasu też pilnowałam dzieciaczków.Teraz takze to robie ale głownie znajomych pociechy bawie i charytatywnie:)Nawet kiedys miałam zajawke zeby wynajac mieszkanko i zrobić "przechowywalnie" dla najmłodszych ale z racji tego że nie posiadam odpowiedniego wykształcenia i wygladam jak uczennica liceum musiałam znależć kolezanke która by nadrabiała moje braki:P.Wyobraź sobie ze nawet taka znalazłam,ale kiedys przy piciu % napotknęła mi że ona w weeknedy pracowac nie bedzie bo weeknd jest od odpoczywania a nie od pracowania:/Poszła spina no bo jak sobie ona to wyobraża??zakładamy działalnośc a ona mi mówi ze nie bedzie robic w weekndy?? i tak moje plany odsunęły sie w cień...:( I szkoda że mieszkasz tak daleko bo czuje ze mogłybysmy razem spółkę załozyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 a co to ten kangurek? No właśnie myślę o jakieś koszuli bo lubi albo t-shirt\'ie. Interesuje się wszelkimi nowościami audio i samochodami. A na to mnienie stać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼ja będę miała wykształcenie pedagogiczne, teraz bawię dzieci znajomych i nie znajomych i nawet czasem w sklepie jakieś na mnie zerka zza rodzica:) A jak idę na wesele, to moimi głownymi partnerami są wszystkie dzieciaki...po prostu siedzę w wianuszku maluchów, ktorych rodziców widzę pierwszy raz na oczy:)A co do spółki to mam taki plan na przyszłość: mgr z kryminologii, a podyplmówkę z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolej i od kilku lat z koleżankom mamy marzenie-otworzyć domowe przedszkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼bluza z kapturem:)u nas kangur na to mówia;) No fakt kosztowne ma te zainteresowania.. Moze jakis zestaw kosmetyków??Zel do golenia z wodą i dezodorantem z tej samej lini??Albo wejdz sobie na www.merlin.pl i poszukaj tam czegos.Może tam jakis pomysł znajdziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 mój dostanie książkę o fotografii reewelka🌻 dobry nocniczek nie jest zły a moja mama robi genialne :) może genialne są tylko przez to że ona je robi nie wiem ale najmilej mi się kojarzą bo pływający karp w wannie to też dla dzieci atrakcja ale tylko do oglądania zresztą przeżywaliśmy zabijanie karpia 2 lata temu i biedna ryba chyba miała prawdziwy hostel bo jakoś nie było jej śpieszno do krainy wiecznych jezior jadzia🌻 trzymaj mocno bo jak nam przejdzie to bedę chodzić i was wkurzać cały następny tydzień kasiulka🌻 hmmm pks oświecim dużo się nim najeździłam trasa oświęcim-kraków :) No trasa od połowy w sumie bo do samego nie jeżdziłam, zresztą Mam w planach wypad w tamte rejony kiedyś tylko nie wiem czy psychicznie dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼jakbys o mnie pisała:P Poważnie ostatnio tez miałam przyjemnośc byc na przyjeciu weselnym i z 6letnimi dziewczynkami siedziałam i piłyśmy sok z czarnej porzeczki w kieliszku do wina i tak piłysmy piłysmy aż sie spiłysmy i tancowałyśmy poźniej:)a na imprezach rodzinnych u mojego chłopa to ja w pokoju obok z dzieciakami siedzę:) i szkoda ze ty tak daleko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼pozyjemy zobaczymy może dam rade cie zaciagnać do siebie na małe co nieco:) "zresztą Mam w planach wypad w tamte rejony kiedyś tylko nie wiem czy psychicznie dam radę" Ale o co chodzi bo nie rozumieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jeszcze raz Czarna a koszule i np jakiś fajny dobrany krawat do niej? Elfik no tak chyba 100 % no na 99% jeżeli się coś nieprzewidzianego wydarzy, ale piesek cudny, byłam u wet i normalnie świetny koleś, powiedział, że ja chce psa traktować lepiej niż dziecko i żebym nie przesadzała... i w ogóle 40 min u niego siedziałam, musze mu wyprawkę kupić do pt. I znowu pytanie co jest niezbędne szczeniakowi? AAA i poproszę tą listę prezentów na maila Madziaczek super, że wyjazd na narty się udał a fotki masz jakieś?I z kim byłaś??? Strzyga a Twój fizyk to gdzie tak ciągle wybywa? Onfi zakupy z kolegą hmmmmm mąż nie był by zazdrosny hahaha , a co do dzisiejszej kolacji to żeby się udała, a co pysznego robisz, że mięsko w mleku robisz? A w tej almie to nie jest dużo drożej? Za dwóz trza pewno zapłacić co? No i gdzie Ty wigilie spedzasz z teściami czy swoimi czy razem? Naema a miałam dostać od Ciebie maila???????No i czekam na relacje z zakupów? Rewelka powiadasz przedszkole, a wiecie, że ja ze swoim szwagrem kiedyś gadałam, że to mógłby być dobry, interes, tylko bardzo kosztowny tzn rozkręcenie bo to wszystko do dzieciaczków musi być dostosowanenp ubikacje itd A i czy byś przesłała zdjęcia Tosi na maila mi? Bo ja też bym chciała to cudeńko zobaczyć! Co do rybek to ja lubię, ale nie wszystkie, ale robić to w ogóle nie potrafię np tego karpia itd, w tym roku u mnie wigilia, ale ja rybek nie robię, a co do prezentów to będziemy w wigilię tylko dzieciakom dawać, a reszta sobie w święta, bo w tym roku taka nietypowa u mnie wygilia, bo będzie teść wdowiec mojej siostry z córką i teściowa wdowa mojej drugiej siostry z synem, a to w sumie nie taka rodzina i żeby nie było krępująco to w pierwszy dzień świąt sobie rodzinnie dawać będziemy. Ale tez nie mam powybieranych jeszcze prezentów, może w ten weekend uda mi się to wszystko załatwić, no ale jak zwykle mam problem co Mojemu dać echhhhh, on już nie ma tego problemu bo ja dostanę najfaniejszy prezent pod słońcem pieska. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼mój Men ma 7 letnią siostrę, więc ciekawe czy ona mnie też zaakceptuje jak już do spotkania dojdzie:) Oj też bardzo żałuję, że tak daleko mieszkamy od siebie. Moje siostry cioteczne (8,9,12 lat) to mnie na krok nie odstepują jak do nich przyjadę, nawet siusiu mam problem zrobić samodzielnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki,dziękuję za powitanie.Cześć namea i Jadzia 24!!! Jestem tu nowa mam nadzieję,że sie wkręce hehhheh!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zerwałam sie z jedneg wykładu, bo mnie glowa boli,a poza tym jest mi niedobrze:( przez en czas poszukałam sobie materiałow na kolejna prezentacje na angielski na temat firmy Garnier:) widziałam, ze byl temat prezentow:) ja mam juz dla Miska( poł laptopa i bity Boscha(?):D), dla mamy kupie krem, tylko musi przetestowac probke AA, bo jej baaardzo trudno dobrac krem, ma strasznie sucha skore. dla ojca jakis perfum sie kupi, a bratu cos wymysle, moze z Miskiem sie złożymy i cos lepszego mu damy. drugiemu bratu nic nie kupuje , bo my sobie prezentow nie dajemy. i jeszcze kolezance musze kupic jakies fajny kalendarz na sciane z motywem kotow, bo je uwielbia:) Domcia siostrze nie kupujemy nic, bo juz dostała kase od Miska. a tesciom tez jeszcze nie kupuje. a tradycje swiateczne. u mnie nie ma karpia, bo nikt nie je. sa tylko jakies filety(zwykle z mintaja), a i tak tata nie je bo nie lubi. no i takie podstawowe potrawy, mkiełki, uszka, kompot z suszonych owocoów itp. u Domcia za to mamuska robi kilka rodzai ryb, dodatkowo. oczywiscie o 24 idziemy na pasterke:)chociaz Miskowi cos ostatnio sie nie chce chodzic:( leniuszek sie z niego zrobil. na Sylwestra raczej nie idziemy nigdzie, bo z kasa krucho. moze pojedziemu do nas na rynek i tyle, lub bedziemy siedziec z Rodzicami Miska. życze Wam milego weekendu. ja zostaje w Kaliszu bez neta:( ale od 1 bedziemy miec podłaczony:) dla kazdej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm o sobie? No cóż pracuje jako sprzedawca w sklepie,praca zmianowa,dzisiaj wróciłam wcześniej bo przyszła praktykantka.W wolnym czasie poszukauje kawalerki do wynajęcia,niestety na własne nas jeszcze nie stać,teraz też wynajmuje,ale są paskudne warunki mieszkalne,a właścicielka nie interesuje sie mieszkaniem,byleby kasa zapłacona była na czas.Myśle Nowy Rok zacząc od przeprowadzki paskudnie,ale może będzie to krok w lepszą stronę,mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera nie moge sie powstrzymać i cały czas F5 wciskam:) Milana--a skad klikasz?? Jadzia-->jak w pracy??Jeszcze 1,5 h i kończymy!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema albo może któraś z dziewczyn macie w formie ebooka książkę " Zapomniany język psów" albo "Okiem psa wet mi je polecił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka F5? a czemu? tak Kochana, ja zaczynam urlop od poniedziałku :D kasiulka a jak u Ciebie dzis? ja to na necie siedze cały dzień...szefowej nie ma jestem przeszczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sie rozpisałam i mi znikło jeszcze raz muszę :( kasiula🌻 chcieliśmy się do obozu wybrać tylko raz już byłam jak byłam mała i jakoś nie wiem potym się czułam dość nie fajnie i jakoś nie mogę się przemóc do takiej wycieczki ita🌻 kolega gej jest wieć nie ma o co, ale i tak nam nie wyszło a mnie się nie chciało latać po galerii samej wiec zrobiła tylko deserowe spożywcze i do domku. ALma nie jest taka bardzo droga jak się wydaje poza tym oszczędzasz czas a to jest najcenniejsze :) Dostawy u nas są od 150 za darmo od 100 za 4,90 więc nie drogo ale warszawa np ma drożej z tego co pamiętam. Poza tym można trafić na promocję i dowóz masz za free już od 50 czy 75 zł. Na wigilię jedziemy do moich rodziców możliwe że z tesciami ale to się zobaczy bo nie wiem czy bedą chcieli dom zostawić bo tu włamań jakaś plaga i każdy się w sumie obawia więc najwyżej wpadną w pierwszy dzień świat milana🌻witaj bajeczka🌻 wagary bardzo nie ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To liste prezentów niech już Rewelka wysle bo mi sie nie zapisala. Ita🌼---no właśnie ja też miałam podbne wrażenie ale wiesz co ja Cie rozumiem bo ja swoja Sarę to tak zepsułam i rozpieściłam że aż mi mama i Miskowy zwracaja uwagę ale co ja na to poradzę że tak mi w serducho ten maluch wlazł i że jest taka słodka śliczna i urocza :-) no dobra już bo zaraz tu zaczne wirtualnie piszczeć :-P Wyprawka miska na jedzenie miska na wode, szelki albo obróżka smyczka najlepiej automatyczna wyciągana, posłanie czyli koszyk albo jakaś budka taka jak ma sara jest na fotkach na picasie w stopce, kocyk, zabawka albo dwie albo trzy ( u mnie sie uzbieralo juz chyba z 10 :-P ) no i karma ta purina tylko w zoologach jest. i chyba tyle Fajnie że poważnie podchodzisz do psiaka, byłaś u weterynarza iw ogole na pewno psiak będzie mial u was dobrze :-D Onfim🌼---rzuc okiem może Ci jeszcze coś do głowy przyjdzie i podpowiesz Icie ;-) Namea🌼---jejciu wciagnęło mnie damages jestem na 4 odcinku i nie wiem czy ta cała Patty jest dobra czy zła :-O fajnie że o prawnikach jest echhh rozmarzyłam się. Bajka🌼---co to sa bity boscha??Pól laptopa to raczej bogaty prezent fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼 ja tez dzis sama i cholera za bardzo to sie nienapracowałam:PAle cały czas próbuje zrobic:) A F5 to odswież:D I co bedziesz na tym urlopie robić?? onfim🌼A a to o to chodzi..Nie dziwie ci sie wogóle i za kazdym razem jak jestem na wycieczce w obozie przechodza mnie ciary..W szczególnosci jak przechodze koło gablot z rzeczami więźniów:(Ale wcale nie musimy chodzic po obozie:)Chociaz innych rzeczy do zwiedzania to my juz nie mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 3 dni jade odwiedzic znajomych w Trojmiescie , bede odpoczywac! :D najwazniejsze ze do pracy nie musze isc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×