Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Cześć laseczki U mnie w pracy od rana urwanie głowy, pani likwidator weszła z przewodniczącym rady nadzorczej na łono spółki(podobno wredotą jak dla mnie miły jest) ale pani liwidator milsza jest zdecydowanie na żywo niż przez tel. Miałam tyle spraw do załatwienia, że myśłałam, że się nie wyrobię ale w sumie dzień normalnie w sekunde mi przeleciał i zauważyłam, że podoba mi sie praca na lekkiej adrenalinie. Potem doczytam co u was, tymczasem życzę miłej drugiej połowy dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie pracy - jest jeszcze jeden aspekt - do nas na przykład aplikują coraz młodsi z coraz większym doświadczeniem, a na ludzi, którzy przez całe studia nic nie robili patrzy się raczej krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam ze soba zrobic :O ...ale sie najadlam obiadem... jutro ide na kolacje so restauracji z Moim z okazji 1 rocznicy naszego związku. :D juz sie niemoge doczekac :classic_cool: jeszcze tylko jutro zaliczenie, potem zakupy, ogarniecie sie i ...goł :D jutro nie wiem czy bede w ogole zreszta nikt nie bedzie tesknill:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam taki przedmiot warszztaty fotograficzne i na zaliczenie mam przyniesc od 3-5 zdjec w jakiejs dowolnej tematyce rozmiar 13x15 i ztego bedzoe ocena:P niby spoko bo nie trzeba sie uczyc ale teraz nie wirem co mam wybrac z fotek wszystkich ktore mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻a ja lubię :) dziś piękny dzien tylko -5 i słoneczko emi🌻 no bo takie są realia życia niestety pasiasta🌻 he he no fakt :] dobra zaraz podeślę ita🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo chyba nie ma...to moze poprowadze monolog, to moze sie przy okazji cos dowiecie o mnie cikawego :P tylko co tu pisac...hmmm... mam 21 lat, to wiecie, jak wygladam- wiecie studiuje dziennikarstwo na 3 roku i sie bronie w tym roku- wiecie lubie komedie, boje sie horrorow i ich nie ogladam- wiecie nienawidze grzybow i watrobki tez wiecie :P jestem jedynaczka- tego nie wiecie;) mam suczke ratlerke, faceta rok, wiecie :D blondynkowata jestem, lubie sie smiac, leniwa jestem, uparta, upierdliwa i czasami w goracej wodzie kapana- wiecie chyba :D :classic_cool: ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lubie kawe z mlekiem rozpuszczalna najlepiej maxwell house :D b brazowym opakowaniu;) i mam troszke bzika na punkcie wlosow moich i jak kobiety szaleja na punkcie torebek, utow itp to ja jak wpadne w stoisko z kosmetykami to Boze dopomoz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie ma nikogo :D telefon mialam i fotki wybieram teraz :D moze mi siecos uda ale nadal nie mam pomyslu, mysalalam zeby moze pare fotek mojej suczki dac :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---nie nie wiedzialam o tym dziekuje Ci bardzo zaraz jej kupię całe pudełko :-) i cale lapki wysmaruję ;-) Emi🌼---wcale cięnie ignoruję no patrzcie jaki wazniak :-P przeczytalam o obgryzkach ale temata ciągnąć nie będę bo nie ciekawy :-P poza tym miejże wyrozumialość dla początkujacej posiadaczki tipsów :-P A jak tam twój Osobisty koniec celibatu?? Pasiata🌼---dziekuję :-) mam nadzieje że masz rację :-) Zbieram się bo Miskowy zadzwonił ze moze bysmy mily wieczor spędzili no to ja myślałam ze jakieś filmy ciepły kocyk no ale się troszku pomyliłam bo on ekipe na deskę zebrał :-P ale też nie bede plakać odstresuję sie troszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem co tracę nie pracując, ale wiem też co zyskuje, mi takie życie pasuję. Nie chce mi się o tym pisać , bo za dużo tego. Między innymi Mam 20 lat i czuję się młoda :) a z emerytura to może być tak, że w ogóle nie będzie za mojej kadęcji , kiedy to będę miała 60 :P poz a tym 800 zl to i tak na nic mi nie starczy , jakbym pracowała za marne grosze to nie mogłabym mieć umów o dzieło a z tego mam o wiele więcej kasy, ne mogłabym ciągle gdzies jeżdzić itp Każdy ma swoje zdanie , ja wybieram takie życie i juz \":) hej Soniu 🌻 ja też mam bzika na pkt włosów, ciągle coś z nimi robię, żałuję ostatniego posunięcia , bo wydałam naaaaaprawdę dużo na nie i mam szopę. Też ciągle coś kupuję , ale czasem mnie to wnerwia , bo wydaję tyle kasy ,ale z 2 strony na co mam wydawać? Na samochód zbierać:P hehe. W końcu się coś pouczyłam i mam dla Ciebie parę wiadomości. Już postanowione , że wyjeżdżam do Japonii jupppppppppi tylko jeszcze nie wiem kiedy, muszę wszystko zaplanować, najgorzej , co ze szkoła ;/ Bym musiała jechać dopiero na wakacje ale to za późno , chce jak najszybciej. Dostałam telefon czy chce się podjąć pracy za 2500 to po odliczeniu podatku trochę mało ale zawsze coś , więc się zgodziłam. Będzie na ortodontce. A co u Ciebie co dziś robiłaś? Kurde nie chce mi sie czytać nigdy tego co pisałyście wcześniej , bo tyle tego , więc nigdy nie wiem co się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻 no no Japonia, pozazdroscic :D, fajnie, trosze swiata zwiedzisz, kulture poznasz i jak wrocisz bedzie co do cv wpisac;) a ja do na zajeciach bylam rano, a pozniej u cioci podrukowac jej jakies papierzyska bo sama nie umie biedaczka :P potem posiedzialam ,pouczylam sie troszke, poskanowalam ksiazke, poogladalam tv, no i siedze tu i pisze ale nikt chyba tego nie czyta :D:D:D poza tym czekam na Mojego ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez si przewaznie nie chce czytac tylko "rzuce okiem" i moze dlatego zawsze mi sie jest trudno wgrysc potem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobnia🌻 zawsze chciałam do japonii tak mnie ona fascynuję, dużo czytałam o kulturze, historii, uczę się sama japońskiego , więc to będzie fajne wyzwanei. Wysłałam Ci maila odpisz mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies ksiazki informatyczne masz Rzep🌻 potrzebuje jakiejs co by byla historia Neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie , takich nie mam , mam jakieś "Thinking in ..." ale nic takiego , żeby była historia netu, po za tym w ogóle nie kupuję książek do szkoły za bardzo , bo my w szkole mamy wszystko na ftpie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia 🌻 wiesz co? Ja jeszcze od rana się nie ubrałam , hehe , bo nie chciało mi się wychodzić, uczyłam się idę się umyć , umalować, nie mam co z włosami zrobić , co najgorsze i pójdę do sklepu coś kupić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻 ja tak mam bardzo czesto :D jak nie wychodze z domu to sie nie ubieram, zakladam pluszowy dres, nie maluje sie i nie czesze. a jak idziesz tylko do sklepu to po co sie malowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie mogę być taka ooo....:) JA muszę chociaż wy tuszować rzęsy. Taki fetysz :P . Czasem się nie maluję jak tak gdzieś idę na chwilę, ale źle się czuję. Jakos się przyzwyczaiłam . Po za tym muszę się ogranąć , bo niedługo mój wraca z pracy , to chcę się ogarnąć :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻 no skoro muszisz ;) ja tam sie czasami nie maluje, ale jak wychodze z domu to musze bo tez sie zle czuje, jakos tak blado i bez wyrazu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie , ja tez tak mam i uważam , że lepiej być przesadnie zadbaną niż się zapuścić. Wiesz co za tydzień mam pierwsza wizytę z moim aparatem na zęby , ciekawe jak to wygląda , będzie bolało ;/ . Nie wiesz może czegoś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie wiem niestety nic na ten temat nigdy nie mialam do czynienia z aparatem na zeby.:) bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mi odradzali tego aparatu i mieli chyba racje , bo wadę mam nieznaczną ale wiadomo ja ją widziałam ale tak boliiiii, mam nadzieję , że jak go ściągnę to się okaże , że się odpłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×