Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka 🌻 dzięki za fotki - co jak co, ale na \"naczelnego chama\" nie wyglądasz :-P Postaram się odwdzięczyć, ale aktualne fotki mam na kompie u Samca, więc muszę go dopiero ładnie poprosić i wtedy wyślę ;-) Madziczek 🌻 patrz wyżej ;-) Onfim 🌻 ja go duzo słucham i oglądam i za każdym razem bardziej podziwiam :-P A Gringo kupiłam rok temu na targach książki - nawet mam autograf ;-) Strzyga wybacz, ale coś mi się tu do kupy, mówiąc brzydko, nie składa - pracujesz, kupujesz ciuszki i srebrne sztućce, ale nie możesz być sama, bo nie stać Cię na mieszkanie?? Nie kumam... Reewelka 🌻 aż tak mu się uzbierało? Jadzia 🌻 ja to się miałam pytać, po co Wam w ogóle dwa... ;-) Romantyku jasne, że możesz nie lubić słońca - wszystkie wiemy, że lubisz gwiazdy a one, jak wiadomo powszechnie, podczas słonecznej pogody są niewidoczne :-P Fajnie, że jednak piszesz - możesz jeszcze dojdziemy do porozumienia? ;-) Ita hmmm - zamiast kostki dużo różnych przypraw a sosy czasem zagęszczam mąką a czasem nie. Postaram się coś później więcej napisać, ale na razie idę do Tosi, bo potrzebuje mojego towarzystwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼oj uzbierało się, uzbierało...w sumie to można powiedzieć, że \"końca, nie widać\":) Ale jestem pozytywnie nastawiona na rozwiązanie problemu i pozostaję dobrej myśli:) Rzepa🌼ja uwielbiam kolorek czerowny:) A Ty co studiujesz? Sonia🌼 a skąd Ty w ogóle jesteś? I co robisz w życiu, bo chyba nie doczytałam. Pasiasta🌼a ja na \"naczelnego chama\" wyglądam? Jadzia🌼znam to uczucie-nowej chatki-własnej...boski i nie do opisania:) Tylko, że ja nie mialam tak atrakcyjnej pierwszej nocy, jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 mieszkam 100km od Wawy ;) studiuje dziennikarstwi i w tym roku sie bronie tzn licencjata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej uczelni wciąż nie ma ogrzewania... Więc sobie wyobraźcie duży budynek nie ogrzewany przez 3 dni... Strzyga🌻 Ja za Tobą też nie nadążam, ale nie znam Cię więc nic nie powiem:-) Pasiata🌻, onfim🌻 Też bardzo lubię Cejrowskiego:-) Za poglądy (konserwa z niego:-)) i podróże... Dla odstresowania oglądam \'Boso przez świat\' na itvp po kilka razy:-) jadzia🌻 Gratuluję mieszkania! :-) Mam wrażenie, że od momentu ślubu stałaś się inną osobą:-) Wiecznie uśmiechnięta i widać, że szczęśliwa:-) Gratuluję! Kasiula🌻 Ojej. Nic przyjemnego choroby żołądkowe :-O Trzymaj się i do lekarza marsz! reewelka🌻 Kija bierz na tą małpę! Bez honoru laska... Nie znam sprawy, ale się domyślam... emilunka🌻 Nie ładnie tak podpuszczać instruktora na koleżankę :-) onfim🌻 Właśnie. Chciałabym zobaczyć Stasia i Olę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo uczelni mam w tym sem jedno takie zaliczenie ze bosz :( nie wiem jak to zalicze i to jeszcze z takiego przedmiotu ktorego ja nie lubie tzn tematyki nie lubie "wspolczesne systemy polityczne" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 Wysłałaś:-) Jessica:D Ciesz się, że tylko jedno takie zaliczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma* acha no tak Jessica ;) no jedno ciezkie + pare sredniotrudnych :D jeszcze takie slabe bedzie z Polskiego Systemu Medialnego a tak to dam rade :D pamietam w tamtym roku mialam przedmiot Miedzynarodowa Ochrona Wlasnosci Intelektualnej :D to dopiero bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zasypiam i znowu głód mnie ogarnia i już myślę co pochłone jak wejde do mojego M Pasiata to ja też o twoje fotki poproszę, a co do tych przypraw i gotowania i w ogóle tego wszystkiego to jak znajdziesz czas to poproszę żebyś mi napisała co nie co. A jak nie zagęszczasz sosów mąką to czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 soma🌼 i onfim🌼 ja też lubię Cejrowskiego oglądać w tv, a książki Pawlikowskiej przeczytałam te dwie ostatnie o miłości i życiu, nie podróżnicze. Pasiata ale nie były one zabawne, tylko raczej poważne. Wiecie, że oni byli kiedyś małżeństwem? Pasiata i czekam z niecierpliwością na zdjęcia:) Nie chcę zapeszać ale nauka mi dzisiaj idzie o niebo lepiej niż wczoraj:) Także wypijam herbatkę i dalej idę kuć, bo za tydzień jadę do Wrocka powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma nikogo . to ja sie czyms zajme (nauka moze) i bede zagladala co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 ja raczej oglądam raczej tylko przyrodnicze klimaty z nim :] soma🌻 jak tylko zdobędę fotkę z drugiego kompa sonia🌻 jestem ja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadal jestem chociaż jednym okiem zerkam tylko na kompa bo drugim patrzę na Ole i Dianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja staram się pracować, choć różnie to wychodzi. Do tego pertraktuję-ale o tym jak się spotkamy i przeglądałam ankiety przed chwilą-jejku, jakie oni bzdury mi powypisywali:) A Ty pamiętasz, żeby mi druknąć i zszyć? I co z tym waszym kinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie zapomniałam, tylko dziś planowo do 19.00 :) reewelka 🌻 no nie zapomniałam, drukują się, bo dopiero do sekretariatu się przeszłam. A do kina idziemy na 20.00 w Arkadii, więc jak się wyrobisz, to możemy się spotkać tam po filmie. a jak nie, to będziesz zmuszona do mnie podjechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼dzięki Ci dobra kobieto. Odezwę się jak będę od dzieciaków wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata 🌻 wiesz... srebrene sztucce to bym chciała kupic, to co wydałam na nie na razie to 45 zł i kiecka za 30 zł. A pokój w Wawie kosztuje >6 stów za miesiąc jak się ostatnio rozglądałam. Poza tym skoro i tak większośc czasu spędzam u faceta to jak dla mnie teraz - niepotrzebny wydatek. ale dziś dół mam dodatkowo... byłam u dziadków i wpadłam na matkę. Znaczy matka przyszła jak ja już miałam wychodzic. Powrzeszczałyśmy jedna na drugą, poryczałyśmy się i wyszłam rozstrzęsiona. Wariatka scenę zrobiła 😠 powiedziała, ze mam się do pt wymeledowac, bo inaczej ona mnie wymelduje, a wtedy będę miała problemy, bo podobno policja będzie mnie szukac i w sądzie będzie sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 że niby że o co cię policja będzie ścigać że jesteś tam 20 pare lat zamedlowana nie przesiadujesz tam nielegalnie masz meldunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 współczuję i przytulam mocno. W urzędzie nie mogli Twojej mamie niczego takiego powiedzieć, przecież Ty jesteś dorosła i dawno pełnoletnia, więc sama o sobie możesz decydować. Za co niby policja miałaby Cię ścigać? Nie popełniłaś przecież żadnego przestępstwa. AGI25🌼 a Ty jeszcze do nas zaglądasz? ivette🌼 i namea🌼 gdzie wy się podziewacie? Poćwiczyłam i fajnie się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×