Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

witajcie dziewczeta 🌼 ale dzisiaj ruch na kafe :D znowu jestem zawalona robota, ale postaram sie wykrasc pare chwil, zeby do Was zagladnac :) dzisiaj planuje troche posprzatac, bo juz koty mi lataja po podlodze :o a jutro chyba w koncu cos ugotuje... ja mi wyjdzie to sie pochwale :P onfim 🌼 wiesz, ze z Toba kawka zawsze :D fryzurka \"luks\", ale tak jak i elfikowi 🌼 rzucil mi sie w oczy brak usmiechu... czemu tak?? kasiulka 🌼 ale mi smaka narobilas tymi obiadami stolowkowymi... wciagnelabym teraz taki bez mrugniecia okiem :) psiasta 🌼 dobrze, ze Ty sie trzymasz :) emi 🌼 kochanienka dzieki :) wiesz za co... reewelka 🌼 myslimy to u Tobie caly czas :) moze cos dzis naskrobie do Ciebie, ale nie obiecuje, bo mam w planach porzadki dzisiaj :o elfik 🌼 dzieki za mile slowa 😘 😘 😘 widzialas nowe grey\'s?? a damages?? bo juz sa dwa nowe odcinki :) czarna 🌼 hop hop??? brak tu Ciebie... :( madziczek 🌼 a co Ty chora na narty sie wybralas?? jak to?? jadzia 🌼 oby z Twoja Rodzinka bylo wszystko ok :) itus 🌼 a ja juz tak dawno nie bylam na takich prawdziwych wakacjach, ze juz nie pamietam jak to jest :o bajka 🌼 kciukamy, zeby dobrze poszlo :) strzyga 🌼 naprawde powinnas o siebie bardziej zadbac... a ten Twoj fizyk nie widzi, ze chora jestes?? vitalijka 🌼 tule i przesylam troche pozytywnej energii :D soma 🌼 projekty, projekty... skad ja to znam :D agi 🌼 mika 🌼 ivette 🌼 jak tak pozno zagladasz to pewnie, ze nie masz sily :P mimi 🌼 przepraszam, ze tak zapytam wprost: czemu jestes na tak dlugim zwolnieniu?? i czy juz wszystko ok?? baskijka 🌼 nie uciekaj... wiesz jak tu fajnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Onfi to ja sie też dre o foty i proszę ładnie o przepis Pasiatej na żeberka bo chyba się jej nie doprosze haha Mika a czy z tej pensji też żywisz się itp czy to mama Ci zapewnia bo z tego co pisała Emi to chyba ona wszystko ze swojej wypłaty, a i na ile to było 1 tydz czy 2 tyg? Rewelka właśnie wraacaj do nas z tych papierzysk! Czarna Ciebie też zasypało czy co? Naema zaraz spojrzę w pocztę???Jak się czujesz? Elfik dziecko szczęścia nigdy tak o sobie nie myślałam hahaha Vitalijka własnie a czemu taka dziwna atmosfera w tej kancelarii? Mini a co to za operacja i czemu jesteś pół roku na zw? Kasiula to jeden obiad za 5,30 w tej stołówce?To drogo u mnie siostrzeniec za cały miesiąc płaci około 60 zł. Pasiata współczuje dobrze, że Twój się położy na tydzień dwa i jest potem ok, bo ja to mam wiecznego hipochondryka w domu hahaha Właśnie dziś idę z nim na Echo albo Ekg serca popołudniu, rok temu robił badania prywatnie u jednego z najlepszych kardiologów u nas w mieście miał różne badania,( bo serce go kuło) i nic one nie wykazały, jedynie to, że jest zdrów jak ryba, a lekarz powiedział, że serce go boli od stresu, a ten nie dał za wygraną w tym roku znowu poszedł do niego, ten lekarz to już chyba na niego patrzy się jak na nie powiem kogo, znowu zlecił mu badania dla świętego spokoju echhh mam nadziję, że po tych da se juz z tym wszystkim spokój..... Wczoraj przyszła przyjacióła razem poszłyśmy na zakupy ale na lumpka już mi sie nie chciało, a potem foty z angli oglądałyśmy naszej wspólnej pprzyjacióły, ale mi się stęskniło za nią..... Miłego dnia dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam się was zapytać czy któraś z was miała do czynienia kiedyś z szamponetkami lub szamponami koloryzującymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 bo brak mi powodów do radości chyba ita🌻 już wysyłam jedno i drugie z sercem nie ma żartów ekg nic nie wykazuje no chyba że przeszedł zawał tak między bogiem a prawdą Echo jest lepsze bo bada dokładnie caly miesień sercowy a jak chce się dowiedzieć czy to faktycznie stresowa sprawa niech się upomni o założenie Holtera szamponetki to były moje pierwsze próby farbowania nic nie łapały na moich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Zejdę tu dziś. Umieram. Mój koniec jest bliski. Już bliżej niż dalej. A przynajmniej tak się czuję :o Ja nie wiem, jak ja dziś wysiedzę w pracy :o Wczoraj miałam ambitny plan po pracy położyć się i pouczyć, ale musiałyśmy się zmyć z domu bo do naszego współlokatora jakaś rodzina na kolacje przyjechała, a u nas duży pokój, stół, więc ustąpiłyśmy. I byłam w kinie na filmie \"Zmierzch\". Boże, cudowny :) Normalnie nie dość, że boski aktor, to jeszcze film taki strasznie romantyczny :) namea 🌻 ja też na posterunku już jestem :) onfim 🌻 no wiesz co, takie ładne zdjęcie, a opis do niego taki walnęłaś że zastanawiałam się, czy to aby napewno to zdjęcie bajka 🌻 mnie też czeka tyle nauki przez najbliższe 3 tygodnie :( mika 🌻 to nie jest tak, że ja nie zaciskam pasa :o I owszem, udało się coś tam odłożyć. Ale jak ja mam co jakiś czas takie niespodzianki, jak np. choroba siostry (po której zwolnili ją z pracy i moje oszczędności poszły na opłaty za nią), a to komp się zepsuł, a to rodzicom musiałam pomóc... Oj dobra, koniec tematu kasiula 🌻 wstawaj!!! A Reewelka owszem, dużo pracuje. Często jeździ do dzieciaków, więc nie ma tam dostępu do neta. Ale wszystko ok :) elfik 🌻 i znów z nas wredoty robisz :) Baskijka 🌻 ładnie ci nas elfik opisała :) ita 🌻 cześć:) Kiedy to przeniesienie? Jadzia 🌻 ja też już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 wiesz co, wczoraj to ja sie zaczęłam smarkać. A dziś dusi mnie kaszel, zużywam paczkę za paczką chusteczek, a do tego telepią mi się wszystkie mięśnie :( A nie mogę się zwolnić, bo sama w pracy jestem i nawet nie miałby mnie kto zastąpić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Mimi🌼---ja od maja jestem zarejestrowana w UP i jeszcze żadna oferta mi sie nie trafiła :-O ale wszystko zależy od farta możesz nawet za pierwszym razem trafic robotę :-O więc powodzenia Onfim🌼---no trzeba jakos ten brzydki świat upiększać najlepiej za pomoca alkoholu. Soma🌼--już ślę Rewelka🌼---dzięki za smsa choc nie pocieszyl mnie zbytnio :-O wracaaaaaj do naaaaas!!!!! Emi🌼---hmmmmm no coż szczera jestem co sie bedę szczypać Naema🌼--widziałam nowe greys i nowe damages szukam wlasnie bo skonczylam serię ale na końcu mnie wkurzalo to przeciaganie :-O Ita🌼----to ja ci powiem tak weź wszystkie pragnienia i dążenia dziewczyn z tego topiku i zadaj sobie pytanie czy w Twoim życiu któreś z tych pragnień jest niespełnione i masz odp.Ja osobiście zazdroszczę Ci wielu rzeczy i pytam siebie czego mi brak co robie źle że ciagle tkwię tu gdzie tkwię :-O więc ciesz się. Pasiata🌼---i to jest podejście do zycia wesoło było miło ze cos było ponad Twoje siły. Brawo.Zdrówka dla Samca zyczę :-) Vitalijka🌼---nie narzekaj przynajmniej pracujesz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie bez zmian - ja mam katar fatalny, Tośka marudna (trudno się dziwić) a Samiec śpi z gorączką 38,2 (wczoraj skończyło się na wizycie na nocnym dyżurze, bo gorączka rosła do 39 i nie chciała przestać - oczywiście lekarz mało pomógł, ale przynajmniej się człowiek trochę pewniej czuje, jak go fachowiec zobaczy i powie, że żyć będzie ;-) Onfim 🌻 zdjęcie ładne, fryzurka też mi się podoba, ale (tu się powtórzę) uśmiechu brak bardzo! Cieszę się, że żeberka się udały :-) A Elfik to nas podsumowała... :-P Namea 🌻 Elfik 🌻 nie wiem, czy powinnam się obrazić za tą panią domu?... ;-) Miłego dnia! I trzymajcie kciuki, żebym z tym wszystkim, co mam nie zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta dzielna kobieta z Ciebie! Ponoć panuje właśnie wirus grypy gdzie jest bardzo wysoka gorączka..Trzymaj się! Elfik jak samopoczucie? Emiulka trzymaj się biedna, wypij ciepłej herbaty z cytrynką onfim może tym razem herbatke co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻xylometalzolina jest dobra na katar koszt około 3zł elfik🌻 no fakt jest tyle dobrych używek na bóle i nieszczęścia tego świata pasiasta🌻 na katar to co napisałam emi, no niestety nie jest mi do śmiechu to się nie uśmiecham, jadzia🌻 no wiesz co nie bluźnij :P ja jestem kawosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja też raczej kawosz :) A co do leków to dziś będę kupować jakieś. W tym cudownym mieście panuje jakaś epidemia, żeby się dostać do lekarza to graniczy z cudem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ogólnie panuje jakaś epidemia jadzia🌻 oj przecież się nie obrażam a herbatkę to lubię truskawkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi fajniutka fryzurka, ładna dziewczynka z Ciebie tylko uśmiechu brak !!!!!!! Dzięki za przepis! Onfi holtera miał rok temu i wszystko ok! Pasiata trzymam kciuki! Elfik fakt czasem nie zdaję sobie sparwy z tego co mam.... Emi zdrówka życzę Kurcze korci mnie na użycie szamponetki koloryzującej, mam teraz jasne blond pasemka na ciemnym blondzie i albo chce zrobić blond żeby ujednolicić je, albo jasny brąz, ale się boję....nigdy nie farbowałam na całość włosów no i nigdy nie maiłam ciemniejszych niż ciemny blond, te które mnie widziały na fotkach może mi doradzcie czy pasowała by mi jasny brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼---kiepsko nie wiem co robić, wysłuchałam poranna giełdę pracy i nic, wczoraj w gazecie i na portalach ogłoszeń jeszcze mniej niż przed końcem roku, nie wyspałam się więc do hotelu z cv pójdę jutro bo życzą sobie osobiście więc pewnie będą patrzeć na wygląd.Cały czas myslę o wyjeździe posłuchałam w nocy trochę programu radiowego i tam mówili zupełnie co innego niż w tej całej propagandzie mediowej w ciągu dnia i wygląda na to że ten caly kryzys to media napędzają bo tak naprawdę to w naszej gospodarce jeszcze nic zlego sie nie dzieje oprócz tego ze media strasza i pracodawcy hamują z zatrudnieniami i zwalniają na wszelki wypadek.Wypowiadało się tez 3 profesorów z zagranicznych uniwerków i wg nich nasz rząd zmierza do wyniszczenia kraju taka polityką.I tak się cały czas zastanawiam gdzie leży prawda :-O i co ja mam dalej robić ze swoim życiem :-( Dzięki że pytasz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi przeniesienie podobno od 1 marca Elfik to jest naprawdę przykre cała ta Twoja sytuacja aż szkoda słów, ale nie poddawaj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 dzięki , no to jak oki to oki to niech zrobi echo i zobaczymy ja się na kolorach nie znam mnie np babka powiedziała wczoraj że przy mojej oprawie oczu pasują mi rude :] elfik🌻no prawda masz dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ale echo, ekg też miał robione wtedy i też było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Elfik🌼 dziękuję za charakterystykę bohaterek:) Nie uciekam, nie uciekam, tylko komputer mam w naprawie i tak na raty piszę w ciągu dnia z pracy:) 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻no to może jest ok? i faktycznie magnez z B6 wystarczy baskijka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik pytam bo sam pamiętam jak na 5 roku już praktycznie zajęć nie miałam i nie wiedzialam co ze sobą zrobić...szukalam pracy,cv wysyłałam ja pracowałam najpierw w call center,stresujaca praca,potem w Hestii a potem jako asystent zarzadu..a teraz w urzędzie... Pamiętam jak chciałam zmienić pracę w Hestii ile ja CV wysłałam,siadałam wieczorem i dawałam a telefon milczał ale wiesz co jak zaczął dzwonić to miałam 4 rozmowy w tygodniu Uszy do góry,silna jesteś!!! dasz radę Pomyśl ze masz naprawde dobre kwalifikacje i MUSI się znaleźć mądry pracodawca,kt Cię nie wypiści z łapek! Onfim jak sytuacja z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 Elfik🌼 nie jestem w temacie za bardzo, ale widzę, że poszukujesz pracy... Pamiętam jakiego miałam stresa przy poszukiwaniu tej pierwszej, ledwo po maturze, na studia dzienne się nie dostałam:(, a trzeba było co ze sobą zrobić... Ehhh. Ale udało się:) Życzę powodzenia, bo i tak się ułoży, z każdej opresji człowiek wychodzi cało, niepotrzebnie się tak denerwować:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 ja jestem asystentką dyrektora w szkole języków obcych:) Pracę mam bardzo spokojną, w ciepełku, dużo czasu na pochłanianie książek i surfowanie po neciku, co zresztą widać;) Płacę optymalną, a mieszkam wciąż w domu rodzinnym, także sporo odkładam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×