Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jeestem Ledwo zipię a wlaściwie moje nogi, tańczyliśmy do białego rana :-D Było po prostu zajebiście ekipa w komplecie, humory super oj dawno się tak nie wyszalałam :-D Najpierw byłam na zakupach z Miśkowym kupiłam sobie ciuszki i już dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów, potem przyjechała Dorotka no i się zaczęło od domówki u Ślepego a potem do takiego klubu.Na początku muzyka była kiepska ale sterroryzowaliśmy DJ i zaczął puszczać zacne kawałki. Spotkałam dawną koleżankę z ktorą kontakt mi sie urwał wieki temu, byłego chłopaka którego nie widziałam od 9 lat! I podrywała mnie jakaś dziewczyna :-D Jak zwykle kilka fotek normalnych inaczej sie uzbierało wiec jak wrzuce to wam podeślę to sie pośmiejecie. A teraz zbieram się na imieniny teścia ;-) Vitalijka🌼---dzięki wielkie za info bo ja się juz nawet nie interesowałam tym ale skoro jest tak to chyba muszę spróbować koniecznie jeszcze raz. No chyba macie racje z tymi aplikacjami muszę to jakos zorganizować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no to fajnie że się wybawiłaś :D i jeszcze zakupy udane no no brawo miłej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, no to chyba mi wlosy za szybko rosna... bo te na dole juz sa pol proste a tylko czubek glowy sie kreci...chyba musze isc do fryzjera i to jak najszybciej...i mozniej sciac niz jak to zrobilam ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą😘 Ale się za wami stęskniłam;) Nie było mnie gdyż za dużo rzeczy nagle zwaliło mi się na głowe,smutasiłam sie ostatnio bardzo bardzo dużo ale już chyba lepiej:)Własnie zakończyłam farbowanie swoich włosków i czekam na efekt.Tym razem zdecydowałam sie na palona śliwke.zobaczymy co z tego będzie.. ita🌼może zdażysz w ciągu 3 tygodni z tym paszportem..Zorientuj się jutro może coś bedzie się dało załatwi na szybkości.. Mimi_Fivbi 🌼Witojcie:P Elfik🌼do kiedy nastęnym razem do kasynA??:PJak masz takie szczęscie to opem nic tylko korzystac;) onfim🌼a szczera rozmowa z chłopem nic nie daje??Może jakis wieczór zorganizujcie sobie we dwoje,winko,szamanko..Próbowałaś już tak? Madziczek🌼ja też zamierzam troche zrzucic ale nie ograniczam się z posiłkami tylko na aqua fitness chodzę.Możliwe że sobie wkręcam ale juz udało mi sie zrzucic kilo i moje ciałko jest bardziej lepsze;)A byłam już trzy razy;) namea😘😘😘A kiedy następna wizyta W POLONI? eMI🌼wdech wydech;)ak minęła niedzuiela??Odpoczęła co?? Rewelka🌼😘 Padam na ryjek..Miłego wieczorka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🌼 mroźno tu coś u mnie czy u Was też??? brrrrrrrrrrr zimno!!! Dobranoc Misiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi, u nas raczej mrozno nie jest ^^ ja popoludniu bylam okna u malej w pokoju od zewnatrz w krotkim rekawku hehe :D i tak bedzie trzeba jeszcze raz je umyc, ale przynajmniej juz cos przez nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczeta 🌼 ale mialam wczoraj dzien pelen wrazen :D w pracy huk roboty, ale dzien zlecial w oka mgnieniu dzieki temu, a po pracy spedzilam bardzo milo czas z kumplem :) pasiasta 🌼 pytalas o moje pracowe plany ostatnio. a wiec poki co pracy nie zmieniam :( kryzys i do nas sie dotoczyl, slyszy sie o zwolnieniach, wiec trzeba sie trzymac tego co sie ma :) ta firma do ktorej mialam sie przeniesc wlasnie minimalizuje zatrudnienie, wiec sila rzeczy nie sa w stanie podtrzymac wczesniejszej propozycji. ale ja jestem dobrej mysli i wiem, ze w koncu bede miala ten wymarzony 5-dniowy tydzien pracy :P itus 🌼 imprezka czwartkowa byla boska!!! wlasciwie nie byla to imprezka tylko dwuosobowe wyjscie do rewelacyjnego klubu, zakonczone dodatkowa zabawa u mnie w domu. wybawilam sie za wszystkie czasy :D bylo tak fajnie i wesolo, ze spac poszlam dopiero kolo 7.30 rano :) piatek rownie mily, ale juz troche spokojnieszy... dla takich chwil relaksu i zapomnienia rowniez Warto zyc :D emilunka 🌼 no nareszcie poniedzialek i juz w koncu bedziesz!!! czekam na po posterunku :) vitalijka 🌼 ale bym sprobowala tych Twoich nozek z jablkami, smaka mi narobilas, ze hej!!! :) onfim 🌼 kawka juz czeka na Ciebie!!! goraca, pachnaca, po prostu pyszna... reewelka 🌼 wracaj kochana, tesknimy tutaj!!! 😘 czarna 🌼 za Toba tez :) no i piszczoty czekaja :D jadzia 🌼 dla Ciebie kawka tez juz zaparzona :) kasiulka 🌼 a my za Toba tesknilysmy :) bardzo, bardzo. co do wizyty do chyba w maju sie na tydzien wybiore, bo moja chrzesnica ma komunie :) wiec chyba powinnam byc. a tak swoja droga co sie daje teraz na komunie w prezencie?? elfik 🌼 ooo no dobrze widziec, ze sie dobrze bawilas i troche odstresowalas!!! i czekamy na zdjecia, a moze w nowych ciuszka pare tez dorzucisz?? :) co do pralki. w polsce moja Mama ma Whirlpoola i uwazam, ze jest rewelacyjna :) bardzo polecam. a ja tutaj nie pamietam niestety jaka mam, sprawdze dzisiaj i Ci napisze, bo tez jestem z niej bardzo zadowolona i mysle, ze byla w bardzo dobrej cenie :) madziczek 🌼 jak tam sie czujesz?? lepiej juz?? no i co w koncu z A. rzucilas go?? ;) ivette 🌼 ciesz sie jak Ci wlosy szybko rosna!!! :D bajka 🌼 glowa do gory ;) nie dobrze Cie bez usmiechu... mika 🌼 gdzie sie podziewasz?? strzyga 🌼 jak sie czujesz?? idz dzisiaj koniecznie do lekarza, zeby Ci sie to w cos powaznego nie przerodzilo :) mimi 🌼 u mnie mrozno nie jest, ale rano z lozka cieplutkiego do chlodnej rzeczywistosci ciezko mi sie wygramolic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Namea dziękuję za kawusie :) Bajbajka Kochana wydaje mi się że jesteś poprostu zmęczona sesją, biedaku...powoli, ucz się tyle ile możesz i już,przecież nie jesteś robotem...Trzymaj się ! Elfik cieszę się że wybawiłaś się i jeszcze udane zakupy super! Onfim jak samopoczucie? Strzyga jak sie czujesz? Ja się czuję przeziębiona...coś w plecach boli...z nosa cieknie... dla każdej po 🌻 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Namea🌼Ja też poprosze kawcię;)Nie lubie poniedziałkowych porankow..Co do komuni to teraz się kupuje laptopy,mp 4,rower,telefon komórkowy,aparat cyfrowy..Aż mnie zatkało jak zobaczyłam jej prezenty..Ja jednak bedać w tamtym roku na komuni zdecydowałam na kolczyki dla małej,encyklopedię i ksiązke o kosmosie bo bardzo chciała.Ale przyznam szczerze ze był to \"najuboższy\"prezent posród innych:O Jadzia🌼Witaj😘 onfim🌼a Ty gdzie:]?Dla Ciebie kawusia tez juz stoi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 nie ma za co kochanienka :D i kuruj sie tam, nerki dobrze opatul, zebys sie nam nie rozchorowala kasiulka 🌼 kawka raz prosze, goraca swiezo parzona :D no wlasnie martwie sie ta Komunia szczerze mowiac, bo nie chce robic z tego prezentowego cyrku. na pewno kupie jej zloty lancuszek z krzyzykiem, encyklopedia tez mi przez mysl zawsze przechodzi i myslalam wlasnie, ze moze wykupic jej roczny kurs jezyka angielskiego w jakiejs szkole jezykowej. nie bede jej kupowala komorki (juz ma :o) laptopa (mysle, ze to totalna glupota!!!) czy roweru (od tego ma swoich Rodzicow). wiem, ze moze nie bedzie to najlepszy prezent, ale moze za jakis czas doceni to, ze Ciocia nie obsypywala jej jak wszyscy zabawkami i ciuchami, ale ksiazkami i wlasnie czyms na co od innych liczyc nie moze :o nie wiem co myslicie dziewczyny?? a moze macie jeszcze jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I znowu ponuro - grrrr!! Ja już na szczęście dużo lepiej się czuję - tylko katar mnie męczy, ale z tym da się żyć ;-) Szkoda tylko, że teraz Samiec mi się rozłożył - ale ma to też swoje dobre strony, bo będzie siedział z nami w domu ;-) Namea 🌻 Emilka 🌻 i jak po weekendzie? Reewelka 🌻 gdzieżeś?? Onfim 🌻 a Ty? Czarna 🌻 i jak z Kapciarzem? Miłego dnia! ja biorę się za pracę, bo mnóstwo ostatnio zaległości mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea pytałaś co czytam, skończyłam wczoraj "Miłość nad rozlewiskiem" Kalicińskiej... :D Przeczytałam wszytskie trzy częśći...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie oj widze ze tak jaki mnie Wy co niektore chore... ja dzis wlasnie z tego powodu siedze w domu wiec podczytam co u Was sie dzialo:) milego wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mnie tez coś złapało, ale nie przeziębienie tylko znowu coś z żołądkiem, mndli mnie, głowa boli, niedobrze, brzuch boli echhhh nie mam siły siedzieć w tej robocie. Kasiula ale wyjazd był by 23.01 także z paszportem na bank nie zdążymy ale może cos w lutym da się wykombinować. Elfik czekam na foty. Madziaczek to chyba z Alfa Star tydzień za1 700 zł/os all inclusive,ale teraz sprawdzałam, że im bliżej wyjazdu tym taniej można za 1900 zł juz na 2 tyg lecieć, w sumie taniej to wychodzi niz te wycieczki 7dni zwiedzania+ 7 dni wypoczynku. A w sumie podczas 2 lub 1 tyg wypoczynku mozna jechac na wycieczki fakultatywne. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 znam te ksiazki, tzn. jeszcze nie czytalam, ale moja Mama je uwielbia i na mnie juz wszystkie 3 w domku czekaja :) pasiasta 🌼 :) onfim 🌼 a Ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Za Reewelką nie tęsknijcie, zawalona robotą, jak będzie miała chwilę to zajrzy :) Kasiula 🌻 cześć kochana :) Namea 🌻 jestem już cała twoja :) Ita 🌻 weekend był faajny, tylko trochę za krótki :/ Nie mam głowy, żeby pisać do każdej z osobna :o Weekend się skończył, spędziłam go z Osobistym, wiec przyjemnie :) Aż się popłakałam jak musiał jechać :o W ogóle podjął decyzję co będzie robił dalej po studiach, postanowił, że będzie się starał dostać na zawodowego żołnierza, że niby po informatyce potrzebują. Ciekawe, co z tego wyniknie :) Poza tym byłam wieczorem na spacerze z Reewelka, pomarzłyśmy troche, zjadłyśmy KFC i weekend się skończył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam frytki i już jestem, tak jakby troche lepiej na żoładku mi się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Emilka bo mi cos niedobrze i zaryzykowałam chciałam coś na ciepło a tylko to było i juz zjadłam i mi lepiej. Naema a ja w tym roku też mam komunie mojego chrześniaka, moim zdaniem fajny pomysła na prezent z tą szkołą językową, ale dosyć kosztowny, ja nie wiem co ja kupię, pewno się skończy na daniu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Już mam 21 lat:P Widzę, że jesteście bardzo zżyte ze sobą, pewnie trudno się będzie tutaj wdrożyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×