Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emi🌻 nie wiem nigdy sie nie smyrałam po piętkach dla poprawy humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) namea🌼 zastanawiam się nad tym wypadem na narty długo wcześniej i dzisiaj stwierdzam, że nie był t taki dobry pomysł, bo dzisiaj dodatkowo katarmęczy. Ale już nie chcę pisać o chorobach:( Świetny pomysł z tymi rzeczami:D Mogę odgapić? ;P Baskijka🌼 a dużo jeszcze masz tych nicków? :) onfim🌼 co do zdjęcia to ja nadal obstaję przy swoim wczorajszym zdaniu. Elfik🌼 pewnie, że jutro idź zanieść to cv, jeśli dzisiaj nie czujesz się najlepiej, przytulam. Hmm...a Ty co byś chciała tak najbardziej robić? Wyjechać i szukać pracy za granicą, czy jeszcze raz zdawać na aplikację? Bo jeśli to drugie to już niedługo trzeba się pewnie zacząć uczyć, więc nawet jak teraz znajdziesz pracę u siebie w mieście, to dasz radę robić jedno i drugie? tzn. pracować i uczyć się? A jak wyjedziesz za granicę to chciałabyś szukać z czasem pracy związanej ze studiami? I co z Waszym ślubem? Odbędzie się? A Twój Miśkowy tak bez przeszkód rzuci tą dotychczasową pracę i wyjdzie? Wypiłam kawkę i znikam🖐️ Udanego dnia! Ale dzisiaj miałam sen!!!!!!!!!Właśnie mi się przypomniało, bardzo przyjemny ale grzeszny i pikantny mmmmmmm.....i to z kim? heheh aż wstyd się przyznać:) W ogóle ostatnio dużo mi się śni, przedwczoraj A. i taka jedna jego koleżanka, wczoraj zabójstwo, a dzisiaj....ahh coś fajnego:) i miłego ale raczej nie do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 no i co tu z Toba poczac... hmm....napij sie moze, od razu bedzie weselej :D ja chetnie z Toba pare kielonkow wychyle :P ktos chce, bo polewam ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 Ja na kielonka zawsze, ale to zawsze chętna!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼 z Wami to i ja się napiję:D chociaż tak po kawie...to nie wiem czy wypada :P no i ciekawe czy później literki mi się nie poprzestawiają;) chociaż po jednym, to nie powinno być źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema ja poprosze kiliszek wina czerwonego albo od razu całą butelkę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze dziewczynki, ze nie tylko ze mna tak zle :P polewam wszystkim co tylko sobie zyczycie :) ja osobiscie strzele sobie kilka kolejek Kamikadze :D emi 🌼 a Ty?? pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://film.onet.pl/0,0,1527173,1,596,artykul.html bardzo ciekawy wywiad, czemu już teraz ze świeczką można szukać takich osób?:( lecę dziewczyny, bo jak zwykle się zasiedziałam, a trzeba w piecu napalić no i koszule wyprasować, a później dalej robić to co zawsze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻:D z księdzem:P fajny artykuł namea🌻 oj napiłabym się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼 nie, mam tylko te dwa:) Dlatego jak się zapomnę, to bez obaw, bo jeśli nie Baskijka to tylko La Pantera może napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no coż spróbuj sobie madziczka z ksiedzem wyobrazić też się pośmiejesz :P jadzia🌻 tak fajnie tylko na ile starczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 wyjazd byl na 7 dni... a wtedy jedzenie kupowala mama, bo przy 900 zl ciezko bylo samemu sie zywic. Teraz praktycznie w ogole nie jem w domu, bo nie mam kiedy. emilka 🌻 rozumiem, ze ciezko. życie jest straszne drogie, a wyplaty sa jakie sa. Ja wtedy bardzo chcialam gdzies jechac, tym bardziej, ze mialam za soba ciezki rok. Gdyby nie pomoc D. to tez pewnie by tak \"latwo\" nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miśki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Elfik 🌼 Wierzę, że kiedyś na pewno znajdziesz wymarzoną pracę, tylko czasem trzeba na to poczekać. Zwykle bywa tak, że jak ktoś czegoś nie chce to to dostaje a jak bardzo chce to długo musi na to czekać, ale w tedy bardziej tego szanuje. Trzymaj się dzielnie, będę trzymać mocno kciuki za Ciebie!!! 🌼🌼🌼 onfim 🌼 Podobny numer mi wywinęli. Pracowałam sobie grzecznie a jak poszłam na operację to moja szefowa jeszcze gdy leżałam w szpitalu dzwoniła i pytała się, czy zgodziłabym się chodzić na nocki bo podpisali umowę z nowym bankiem i się nie wyrabiają moje koleżanki, które się na te nocki zgodziły. Ja mówiąc szczerze nie byłam w tedy wstanie podejmować takich decyzji wiec jej powiedziałam, że jak wrócę to pogadamy o tym. Potem wyszłam ze szpitala i tydzień przed zakończeniem mojego zwolnienia lekarskiego dyrektorka zadzwoniła znowu i dała mi lekko do zrozumienia, że nie mam po co tam przychodzić po zwolnieniu lekarskim, bo ona boi się, ze sobie nie poradzę [po takiej ciężkiej operacji] a to, że nie mogę chodzić na nocki będzie bardzo wielkim dla nich utrudnieniem. Czułam się jak by mi ktoś sztylet wsadził w serce. Ale ok. Jakoś przeżyłam, grunt że zdrowie jest. soma* 🌼 Witaj :) namea 🌼 ita3 🌼 To była taka brudna i śmierdząca sprawa... Z głowy z ciągali mi ropę i naprawiali ucho. Przez cały prawie dzień, wiec sobie trochę poleżałam pod narkozą. Później przez dwa miechy dochodziłam do siebie. życzę wszystkim miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻jest nijak mimi🌻 no wiec sama widzisz nie zawsze jest tak różowo jak nam mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onifm mi mówili jak sie tam przyjmowałam, że jest super i sympatycznie [tre le mo re le] byli mili aż za mili i coś mi tu śmierdziało. Ogólnie teraz ciesze się, że mnie tam nie ma, jakoś z tego wyszłam i teraz trzeba będzie próbować dalej. Jak to się wszystko poukłada nie wiem, czas pokarze... Ale kiedy człowiek ma problemy ze zdrowiem to wszytko inne wydaje mu się blade przy tym i nie przejmuję się tym za nadto tylko cieszy się, ze jeszcze żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---ślub będzie bo na niego na szczęście już jest kasa co do reszty to nic nie wiem.Za granicą chciałabym jakąs prace biurową a z czasem na pewno chciałabym przystąpić do bar exam. Pracę z nauką mogłabym myślę pogodzić jeśli chodzi o polskę bo juz sie tyle tego uczyłam a za granica pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi🌻 no właśnie u mnie było to samo a co najgorsze chłopak ktory sie zwalniał w dniu kiedy ja z kolegą sie przyjmowaliśmy slowem nie pisnoł jak tu się traktuje pracowników, ale wlasnie to ze wszyscy bytli tacy jacys za mili a szef caly czas nas zwodził umowami i tak dalej bylo podejrzane ja postraszyłam PIP i dostałam umowe na stale ale kumpel byl mniej pyskaty i skonczyl z niczym ja wywalczyłam wtedy duzo madziczek🌻 mnie się ostatnio ksiądz śnił i na pewno nie był po kolędzie a tobie co? Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec juz literki mi sie mieszaja przed oczami.Wpadłam na chwilunie bo zaraz uciekam do okulisty.Ciekawe ile się zas naczekam,doczekac się wrecz nie moge... Ita🌼duzo jak za obiady!!??Powiedz mi że wydasz codziennie 5zł na obiatki dla Ciebie i twojej połówki..Dla mnie to są smieszne pieniadze,zaoszczedzam kase,gaz,wode a przede wszystkim czas.I wszyscy sa zadowoleni i pojedzeni. Pytałaś o szaszetkę,ja pare razy tak farbowałam ale to kłopot bo za każdym razem szamponetka sie spłukuje,później ten kolor jakis nijaki i wiecznie reczniki ubrudzone:O.Więc ja wolę farbować:)A jesli przyślesz mi swoja fotke to może pomogę w wyborze koloru:) Onfim🌼Fajniutkie masz te włoski,rzeczywiście tak prosto ale jednak ma fryzurka swój urok.Chciałam podobnie się obciąc ale stwierdziałm że musiałabym codziennie je układać i prostowac więc odpuściłam.I usmiechaj się częsciej do nas;) Elfik🌼Wiesz pewnie podobnie bym myśłała jak i Ty jesli chodzi o twój wyjazd.Zawsze to jakaś zmiana i jezyk podszkolisz i zobaczysz duzo nowych miejsc i doświadczenie zyskasz..Lepsze niż w Polsce napewno:) Jejku znowu sie zasiedziałam:( do reszty dziewczyn klikne jutro:) BUUUZIA dla każdej z was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×